8 nejlepších podcastů o bitcoinech a kryptoměnách

Podcasty o bitcoinech a kryptoměnách jsou cenným odbytištěm pro nadšence a investory, kteří chtějí získat primární informace od lídrů v oboru. Ať už jste v autě na dlouhou jízdu nebo se jen snažíte rozšířit své znalosti a znalosti o krypto průmyslu, je tu pro vás podcast! Pojďme se ponořit do osmi nejlepších podcastů o kryptoměně, které byste měli vyzkoušet v roce 2020. 

Pompový podcast

1. Pompový podcast

Anthony Pompliano, hostitel Pompový podcast, je spoluzakladatelem společnosti Morgan Creek Digital. Toto je také náš oblíbený podcast v seznamu. Pomp je vtipný a poučný. Jeho podcast není určen pouze pro bitcoiny, ale pro každého, kdo se zajímá o finance a ekonomiku. Anthony měl na své show téměř všechny špičkové obchodní vůdce z odvětví kryptoměn. Hosté od CZ (Generální ředitel společnosti Binance), David Kemmerer (Generální ředitel CryptoTrader.Tax) Jamesonovi Loppovi, cypherpunk. S více než 300 epizodami, z nichž si můžete vybrat, určitě zůstanete zaneprázdněni a získáte spoustu vhledu do světa blockchainu a kryptoměny.

Pompův podcast je pravděpodobně ten nejvlivnější na seznamu, přičemž se k představení přihlásili přední kryptoměnoví vůdci. Pokud si chcete poslechnout generální ředitele kryptoměny, bude tento podcast tím nejlepším pro začátek.

Flippening Podcast

2. Flippening

Clay Collins je hostitelem Flippening, což je kryptoměna podcast pro investory. Toto je další z osobních oblíbených položek našeho týmu. Clay je mimořádně inteligentní a jeho show je dobře zpracovaná. Zde se dozvíte o různých projektech na blockchainu, které narušují tradiční finance. Pokud vás zajímá spekulativní cena kryptoměny, pak si tento podcast určitě udrží vaši pozornost.

Flippening není nový podcast a aktuálně sedí na více než 110 epizodách na Apple podcastech. Pokud máte čas nazbyt, můžete se posadit na hodinové podcasty nebo si poslechnout denní krypto klipy a získat přehled o novinkách.

Nepotvrzený podcast

3. Nepotvrzené

Nepotvrzený Laura Shin je týdenní podcast, jehož cílem je rekapitulovat významné titulky zpráv a vysvětlit jejich důležitost v kryptoměnovém průmyslu. Je jednou z předních novinářek v krypto prostoru. Průměrný podcast je půl hodiny, což vám umožní poslouchat po dlouhém pondělí. Laura vytvořila 130 podcastů, což je zhruba 65 hodin zasvěceného krypto obsahu v celém odvětví.

Podcast obsahuje mnoho novinek, které se odehrávají v krypto světě. Pokud jsou pro vás hlavní události kryptoměny životně důležité, budete se chtít naladit na Lauru.

Co bitcoin udělal podcast

4. Co udělal bitcoin

Peter Mccormack hostí Co udělal bitcoin s fantastickými 235 epizodami. Cílem podcastu je diskutovat o předchozích událostech, kterými bitcoin prošel. Odborníci v oblasti blockchainu a bitcoinu jsou pravidelně přiváděni k diskusi o kritických tématech, takže vám v prostředí blockchainu s rychlým vesmírem nic neunikne.

Co Bitcoin Did je doporučeno pro každého, kdo má zvláštní zájem o bitcoin a chce se dozvědět více o různých silách, které hrají roli v jeho úspěchu.

Příběhy z krypto podcastu

5. Příběhy ze záhrobí

Příběhy z krypty je bitcoinový podcast hostovaný Marty Bentem. Marty přináší do vesmíru špičkové vlivné osobnosti a diskutuje o různých tématech spojených s bitcoiny. Pokud se stanete fanouškem, budete mít více než 260 epizod, které můžete dohnat a užít si. Tento styl podcastů má tendenci běžet déle než většina pořadů a některé epizody běží přes dvě hodiny. Pokud hodně dojíždíte, jeho podcast může být ten, který vyzkoušíte.

To, co bitcoin udělal, je opakem příběhů z krypty, protože tato show řeší vše, co souvisí s kryptoměnou, ať už je to litecoin nebo etheruem.

Epicentrum podcast

6. Epicentrum

Epicentrum je spíše firemní blockchain show, protože je zde mnoho hostitelů, včetně Sebastien Couture, Briana Fabiana Crain, Meher Roy, Sunny Aggarwal a Friederike Ernst. Epicentrum jedinečně pojednává o různých důsledcích kryptoměny, které jiné pořady nepokrývají, jako jsou sociální efekty. Podcast běží každý týden a obsahuje 300 epizod, které vás na chvíli zaneprázdní. Pokud jste na pokraji decentralizovaného financování, pak je tato show pro vás ideální!

Epicenter se bude zabývat globalizací bitcoinů a její použitelnost se liší od země k zemi.

a16z podcast

7. Podcast a16z

Podcast a16z je vyráběna firmou rizikového kapitálu Andreessen Horowitz. Tento podcast bude pro vás, pokud vás zajímají zajišťovací fondy a jejich role v odvětví kryptoměn. S více než 250 představeními určitě najdete něco, co se vám líbí. V našem osmičkovém seznamu podcastů bude a16z nejlepším místem, kde se dozvíte o institucionálních investicích, když budou realizovat své myšlenky ohledně spekulací s kryptoměnou.

Podcast se nezaměřuje pouze na bitcoiny, ale spíše na řešení finančních problémů a nápadů ve světě.

Špatný krypto podcast

8. Špatný krypto podcast

Špatný krypto podcast je přehlídka, která se pokouší pomoci novým uživatelům kryptoměny orientovat se v prostoru. Joel Comm a Travis Wright hostují show a diskutují o problémech s horkými tlačítky kolem prostoru kryptoměny. Přehlídka představuje lehký a komický pohled na průmysl, který usnadňuje poslech. Mají ohromující tři sta epizodový podcast, který kolísá zhruba hodinu. Na rozdíl od ostatních, které jste viděli v tomto seznamu, je užitečné začít tento podcast spíše na začátku než v nejnovější epizodě.

Hostitelské duo může být tím nejlepším místem, kde začít a naučit se šifrovací lana, pokud jste v kryptoměně noví.

CryptoTrader.Tax

CryptoTrader.Tax – daňový software pro kryptoměnu

Začínáte s investováním do kryptoměny? Ať už jste začátečník nebo dlouholetý veterán, je důležité mít vhodné nástroje, které vám umožní váš úspěch jako investora. Software pro automatické registraci daní pro všechny vaše investice do kryptoměny je nutností.

CryptoTrader.Tax je krypto daňová kalkulačka a softwarová platforma, která za vás zpracovává hlášení krypto daní. Softwarovou platformu dnes využívá více než 30 000 kryptoměnových investorů po celém světě a začátek je zcela zdarma!

Díky integraci s hlavními burzami a platformami umožňuje CryptoTrader.Tax uživatelům importovat své historické transakce přímo do jejich účtu. Jakmile jsou tato data importována, mohou uživatelé generovat zprávy o kapitálových ziscích a ztrátách a také automaticky vyplněný formulář 8949 kliknutím na tlačítko.

Tyto daňové zprávy, které CryptoTrader.Tax generuje na základě vašich historických dat, mohou být přeneseny na vašeho daňového profesionála nebo importovány přímo do vašeho preferovaného softwaru pro registraci daní, jako je TurboTax nebo TaxAct.

Další informace o tom, jak IRS zachází s kryptoměnami pro daňové účely, najdete v našem úplném průvodci: Průvodce daně z kryptoměn do roku 2020.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me