Jak vydělat peníze z bitcoinů (BTC) v roce 2019?

Každý, kdo slyšel o kryptoměně, si to alespoň jednou myslí:

  • Jak mohu vydělat peníze z kryptoměny?

Ačkoli to nebyl primární účel, kterému mělo krypto sloužit. Faktem však je, že kryptoměny jako Bitcoin a Ethereum pro některé slouží tomuto účelu.

Dnešní naší agendou je říci vám, co tito lidé dělají, abyste také mohli zkusit vydělat nějaké peníze z kryptoměn.

Ale než do toho skočíme, dovolte mi, abych vám řekl, že v kryptosféře je mnoho podvodných pastí, které chtějí nalákat nevinné investory, jako jste vy, a roztrhat je na kusy.

Mým skromným požadavkem na takové začínající investory je být opatrný vůči těmto podvodům a nikdy neinvestovat více, než kolik si můžete dovolit ztratit v jakékoli kryptoměně. Ve společnosti TheMoneyMongers jsme od vás jen e-mail, abychom vyřešili váš zmatek !!

Řekněme, že pojďme k masu a podívejme se na praktické způsoby, jak můžete vydělávat peníze z bitcoinů a podobných kryptoměn:

Vydělávejte peníze z bitcoinů 2019 Rychlé odkazy
Vydělávejte peníze těžbou bitcoinů Vyzkoušet
Investování (nákup & Holding BTC) Vyzkoušet
Vydělávejte peníze z obchodování s krypto / bitcoiny Vyzkoušet
Půjčování Vyzkoušet
Nakupování Vyzkoušet
Vklad kryptoměny Vyzkoušet
Kryptodividendy Vyzkoušet
Krypto arbitráž Vyzkoušet
Hostující Masternode Vyzkoušet
Krypto vzdělávání Vyzkoušet
Airdrops Vyzkoušet
Nárokující vidličky Vyzkoušet

12 způsobů, jak vydělat peníze bitcoinem jako kryptoměny v roce 2019

Poznámka: Je vysoce pravděpodobné, že pokud máte tuto otázku, jak vydělat peníze z kryptoměny, musíte mít nějaké kryptoměny. Ale i když tohoto průvodce nemáte, bude to užitečné.

# 1. Vydělávejte peníze těžbou bitcoinů

Honeyminer je software pro těžbu kryptoměn díky tomu může kdokoli snadno těžit kryptoměny a získávat odměny v BTC, jen pomocí počítače.

Když se připojíte ke komunitě Honeyminer a nainstalujete software, využije váš procesor & Síla GPU pro těžbu různých kryptoměn na běžícím stroji.

Dále Honeyminer převádí tyto těžené kryptoměny na bitcoiny a váš podíl bitcoinů se začíná projevovat na vašem účtu honeymineru.

O vašem podílu bitcoinů se rozhoduje v poměru těžební síly, kterou jste přispěli za období, kdy byl software Honeyminer zapnutý.

Výdělky závisí na síle vaší grafické karty a na celkových tržních podmínkách. Novější počítače mohou vytvářet kdekoli 15–75 $ * na GPU za měsíc. Podívejte se na potenciál svého výdělku tuto kalkulačku pokud máte HODL na základě ročních rychlostí růstu bitcoinů.

NEBO

Pokud s těžbou začínáte poprvé, doporučuji vám to zkusit Produkt společnosti Honeyminer (66 $ za 3 měsíce: jen přibližně 22 $ za měsíc) který vám pomůže začít s těžbou kryptoměny nejjednodušším způsobem bez jakékoli údržby CPU nebo GPU, ale je dobré se zavázat k těžbě minimálně rok, abyste dosáhli významných výnosů.

Honeyminer zpřístupňuje těžbu kryptoměn masám a pro zahájení těžby kryptoměny nemusíte kupovat drahé GPU nebo CPU jestli ty koupit Hotel Honey ™: Přístup k GPU na vyžádání k těžbě kryptoměn.

Hashpower (Ethash) Časové okno
250 MH / s za 660 $ Koupit po dobu 3 měsíců [Doporučeno]
25 MH / s za 129 $ Koupit po dobu 6 měsíců 
250 MH / s v 1254 USD Koupit po dobu 6 měsíců
2500 MH / s v 6 270 $ Koupit po dobu 3 měsíců

Nyní použijte Honeyminer

# 2. Investování (nákup & Podíl)

Toto je nejjednodušší, ale nedoceněný způsob vydělávání peněz v kryptoměně.

Je to proto, že je pravděpodobně velmi těžké něco koupit a držet to. Ale se správným množstvím vzdělání a vědomým úsilím budovat své schopnosti HODL to můžete udělat snadno.

Akční myšlenkou v tomto ohledu je:

  • Vzdělávejte se v kryptoměnách. Začněte od příspěvku na blogu č. 1 časopisu TheMoneyMongers
  • Forster svou mysl více prostřednictvím jiných zdrojů.
  • Nakupujte kryptoměny odtud & přeneste je do těchto druhů peněženek.
  • HODL to na nějakou dobu.
  • Prodejte to, když kupují všichni !!

Poznámka: Právě teď můžete v BTC vydělat dalších 10 $, pokud se rozhodnete koupit jakoukoli kryptoměnu v hodnotě 100 $ a více od Coinbase. Jdi to zkusit hned !!

# 3. Vydělávejte peníze z obchodování s krypto / bitcoiny

Obchodování s krypto je další nízkou bariérou vstupu, ale vysoce rizikovou technikou, jak vydělat peníze z bitcoinů a ethereum jako kryptoměny.

Je mnohem snazší začít obchodovat než na tradičních akciových trzích, protože v kryptoměně můžete začít od 10 do 100 USD bez režijních nákladů.

Někteří nadšenci kryptoměn rádi obchodují a vydělávají peníze. Koncept je jednoduchý; nakupujete nízko a prodáváte vícekrát za den, abyste měli rozdíl jako svůj zisk. Nezapomeňte tedy zkontrolovat některé z nejlepších denních burz kryptoměn, které můžete zkusit vydělat hned teď.

Dalším způsobem obchodování kryptoměny je obchodování s marží. V tomto, jako obchodník, můžete využít své stávající finanční prostředky k tomu, abyste si vzali více kryptoměny jako okamžitou půjčku a poté provedli obchod s těmito finančními prostředky. Ale to je velmi riskantní, protože vaše zisky i ztráty se zvětšují podle páky, kterou jste využili.

Chcete více podrobností o obchodování s marží, podívejte se na toto: Co je obchodování s marží & nejlepší směny kryptoměnového obchodu s marží ??

# 4. Nakupování

Lidé se mě často ptají: „Jak vydělat peníze z kryptoměny bez jejich nákupu?

Má odpověď:

Nakupováním online…

Nenechte se tedy překvapit, když řeknu, že nejlepší způsob, jak vydělat peníze pomocí kryptoměny, je nakupování.

Každý dnes nakupuje online – muži, ženy, a nezapomenout ani na děti. Pro ně nemůže být lepší příležitost vydělat peníze pomocí kryptoměny.

Chcete vědět, co dělat?

Nejrychlejším způsobem, jak začít, je nakupovat online prostřednictvím aplikace Lolli. Lolli je aplikace pro odměňování, která vám platí v bitcoinech za nakupování různých věcí prostřednictvím jejich partnerských prodejců.

Hádej co? Vy vstát 30% sleva o nákupech prostřednictvím Lolli které jsou vráceny zpět ve formě bitcoinů ve vaší peněžence Lolli.

Zájem?

Nezapomeňte si prohlédnout náš podrobný průvodce Lolli: Bitcoin může nyní vydělat každý, kdo může nakupovat online !!

Existuje další služba, která vám poskytuje Sleva 15% nebo více když prostřednictvím něj nakupujete online na Amazonu. Jmenuje se Purse.io, ale tato metoda funguje, pouze když platíte bitcoiny. Stručně řečeno, ušetříte 15% nebo více tím, že zaplatíte za své nákupy v bitcoinech.

To vůbec není špatné, koneckonců, uložený bitcoin je bitcoin získaný !!

Překontrolovat Purse.io & Lolli Nyní

# 5. Půjčování

Pokud vlastníte bitcoin, ethereum nebo jakoukoli jinou dobře známou kryptoměnu včetně stablecoinů, neexistuje lepší způsob, jak vydělat peníze v kryptoměně.

Toto je půjčování kryptoměn.

Po celém světě probíhá hnutí DeFi a půjčení kryptoměny je jednou z jeho částí. Mnoho krypto půjčovacích služeb roste jako houby po dešti, díky čemuž vaše kryptoměny dále půjčují a platí vám za ně 5-7% roční úrok.

Půjčování kryptoměn však může vypadat trochu protiintuitivně, protože to bylo určeno pro vlastní úschovu, ale půjčování kryptoměn se pro něj určitě stává novým příkladem použití.

Zapůjčit jej může každý, kdo má ideální kryptoměnový ideál. A vydělejte na tom procento, což je prastará metoda, díky které vám peníze fungují 24 x 7.

Společnosti, které si můžete vyzkoušet, aby vám půjčily kryptoměny, abyste získali pasivní příjem, jsou BlockFi, Nexo.io & Síť Celsia.

# 6. Vklad kryptoměny

Vklad kryptoměny je původem důkazu o kryptoměně sázky.

Důkaz o podílu je dalším způsobem, jak dosáhnout shody v distribuovaných systémech, a je považován za ekologičtější než doklad o pracovních systémech, jako je bitcoin.

Na důkaz měn sázek je třeba, aby se jejich kryptoměny jako podíl v systému udržovaly v online samoobslužné peněžence, aby se mohl účastnit konsensu.

A jako odměnu za udržení vašich kryptoměn v sázce získává sázkař nové mince stejného systému podle jejich příspěvku a míry emisí tohoto systému, tj. Blokovou odměnu.

Pokud například vložíte 100 mincí NEBL do peněženky Neblio, můžete očekávat, že na konci roku získáte deset nových mincí NEBL s roční sazbou 10%.

# 7. Kryptodividendy

Dividendy jsou další odměny, které držitel získá za držení kryptoměny nebo akcií v tradičním slova smyslu. Nejedná se o nic jiného než o příjmy, které s vámi chce společnost nebo subjekt sdílet v poměru k mincím / žetonům nebo akciím, které držíte.

Také v kryptosféře máme dividendy vyplácející kryptoměny a držitelé těchto měn dostávají měsíční nebo týdenní dividendy podle zisků společnosti.

Například držitelé tokenů NEXO získávají dividendy z Nexo.io, což je platforma pro půjčování kryptoměn. Podobně držitelé tokenů KuCoin Shares (KCS) dostávají denní dividendy z poplatků, které burza KuCoin získává prostřednictvím svých uživatelů.

# 8. Krypto arbitráž

Arbitráž je další způsob vydělávání peněz v jakékoli oblasti a kryptoměny se nijak neliší.

Pro nevědomce, když kupujete něco z místa s nižší cenou a prodáváte tuto věc na jiném místě, rozdíl je zisková marže, kterou vytvoříte, a to se nazývá arbitráž.

Takže v kryptoměnách, když kupujete konkrétní kryptoměnu z jedné burzy a prodáváte ji se ziskem na jiné, děláte kryptoměnu.

Může to znít jako jednoduchá věc. Ale věřte mi, není. Proto vám pomohou specializovaní roboti pro obchodování s kryptoměnou.

# 9. Hostující Masternode

Vydělávání peněz prostřednictvím hostování Masternode je poměrně drahé.

Pro ty, kteří to nevědí, jsou masternody speciální uzly pro kryptoměnu, které plně fungují při ověřování a přidávání transakcí do krypto blockchainu. Za provozování tohoto uzlu síť zaplatí majitele masternode štědře jako pobídku pro jeho službu.

Jeden může hostovat masternode pouze tehdy, když si pořídil určité minimální množství kryptoměn, aby hostil celý uzel. Například pro masternode DASH musíte mít 1 000 DASH coinů a pak ho můžete hostovat pouze vy.

Ale 1000 DASH nyní stojí příliš mnoho, takže to pro mnoho lidí nemusí být životaschopná volba.

Pokud ale včas objevíte měnu masternode a věříte, že to bude další velká kryptoměna. Můžete si koupit minimální počet mincí této měny, abyste mohli v budoucnu hostovat masternode a vydělávat na něm.

# 10. Krypto vzdělávání

Když jsem poznal tento způsob vydělávání peněz z kryptoměny, byl jsem zmatený a jsem si jistý, že i vy.

Prostřednictvím Coinbase Earn mohou lidé vydělávat peníze prostřednictvím kryptoměn tím, že se dozví o různých kryptoaktivách. Chcete-li začít, musíte se do Coinbase přihlásit pomocí tento odkaz a postupujte podle tohoto procesu:

  • Sledujte vzdělávací videa týkající se různých kryptoměn.
  • Po videu si udělejte rychlý kvíz a otestujte své znalosti.
  • Získejte konkrétní krypto do své peněženky Coinbase za každý kvíz, který dokončíte.

A je to. Zaregistrujte se hned teď a začněte ještě dnes.

PS: Za použití Coinbase Earn můžete do 20 minut vydělat v kryptoměně více než 60 $. A byl jsem zmatený, abych to věděl, protože to ukazuje, jak brzy jste v kryptoměnách, že vyděláváte peníze jen tím, že o nich víte !!

# 11. Airdrops

Někteří z vás si možná říkají: „jak vydělat peníze z kryptoměny bez investic?“

Odpověď je jednoduchá, Airdrops.

Airdrop je nejjednodušší způsob, jak vydělat peníze v kryptoměně !!

Airdrops v kryptoměně jsou události, kde jsou nové mince nebo žetony distribuovány masám pro distribuci a vyvážení nových mincí / žetonů do oběhu.

V dnešní době jsou airdropy také prováděny za účelem motivace lidí k provádění určitých mikroúloh, jako je retweetování, komentování nebo připojení k telegramové skupině určitého krypto nebo blockchainového projektu.

Proto je důležité dávat pozor na takovéto výsadkové události. A pokud vám připadá náročné to udělat, můžete se přihlásit k odběru TheMoneyMongers a my vám budeme připomínat důležité airdrops.

# 12. Claiming Forks

Dalším snadným způsobem, jak vydělat peníze pomocí kryptoměn bez investic, je nárokování hard forků.

Pro ty z vás, kteří to nevědí, se kryptoměny stále roztahují. To znamená, že kvůli rozdílným názorům členů komunity se někdy určité blockchainy rozdvojují a vytvářejí dva blockchainy.

Klasickým příkladem je Ethereum a Ethereum classic.

Měna Ethereum se v roce 2016 odklonila od klasiky Ethereum, ale zde je důležité si uvědomit, že obě mince, tj. ETH & ETC mají peněžní hodnotu. Podobně s BTC a BCH, kde BCH je vidlice původního BTC.

Pokud tedy držíte minci, která rozdvojuje nebo rozdvojovala v minulosti, můžete snadno získat své nově vygenerované mince / žetony zdarma, které budou mít určitou tržní hodnotu.

To je důvod, proč je nárokování si kryptoměn lukrativním způsobem, jak vydělat peníze bez dalších investic.

PS: Nemáte čas sledovat nadcházející vidlice, můžete využít naši pomoc. Přihlaste se k odběru a my vás budeme průběžně informovat o důležité vidličce kryptoměn !!

Což je nejlepší způsob, jak vydělat peníze bitcoinem & Kryptoměna?

Je přirozené být zmatený, když máte tolik možností, jak vydělat peníze prostřednictvím kryptoměn. Ale pokud jste někdo, kdo nedávno začal s kryptoměnou, doporučuji vám začít nakupovat Lolli. A uvidíte, jaký je to pocit vydělávat peníze z bitcoinů.

Nebo jinak můžete zkuste koupit nějaké kryptoměny od Coinbase a udělat navíc 10 $ v BTC při vaší první hodnotě nákupu 100 $ nebo více.

A pokud jste někdo, kdo má průměrnou znalost kryptoměny a může půjčovat kryptoměny v hodnotě 2 000 $ !! Pak bych navrhl, abyste vyzkoušeli 6,2% úrok generující spořicí účet BlockFi (pouze pro občany USA). Nebo můžete dokonce vyzkoušet možnost kryptoobchodních robotů, kteří automaticky provedou arbitráž.

A konečně, pokud jste noob, můžete začít investováním do bitcoinu a jeho držením po určitou dobu, abyste pochopili dynamiku vydělávání peněz prostřednictvím kryptoměn !!

Nyní nám řekněte: Kterou metodu se chystáte prozkoumat? Vyzkoušeli jste už nějaký jiný způsob vydělávání peněz prostřednictvím kryptoměn? Řekněte nám to v sekci komentáře níže a my vám za to uděláme kredit na našem blogu.

A pokud se vám tento příspěvek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými krypto přáteli, tento příspěvek se vám také může líbit !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me