NEJLEPŠÍ anonymní bitcoinové peněženky k použití v roce 2020

Používání bitcoinů je skvělé.

Anonymní používání bitcoinů je těžké.

Skutečné kouzlo se ale stane pouze tehdy, když bitcoiny používáte anonymně.

Je to proto, že pouze vy se stanete skutečným mistrem v používání bitcoinů, aniž byste zanechali stopu jeho používání. Ale jak jsem řekl, anonymní používání bitcoinů je těžké a může to být snadné pouze pomocí anonymní bitcoinové peněženky.

Poznámka: Vím, že si někteří z vás myslí? Nejprve to nebyl bitcoin anonymní?

Koukni se:

Není tomu tak, a proto používání takových peněženek, které zaručují anonymitu při transakcích v bitcoinech, se v tomto okamžiku stává nezbytným.

Název peněženky Typ
Ledger Nano X (Doporučeno) Hardwarová peněženka
Ledger Nano S Hardware & Webová peněženka
Samourai peněženka Mobilní peněženka
Peněženka PINT Mobilní peněženka
Bitcoinpaperwallet.com Papírová peněženka
BitLox Hardwarová peněženka
Electrum plocha počítače & Mobilní peněženka

Nejlepší bitcoiny Anonymní Peněženky roku 2020

Pojďme začít s našimi nejlepšími tipy pro anonymní bitcoinové peněženky, které se budou bezpečně ukládat v roce 2020 a dále:

# 1. Ledger Nano X [Doporučená peněženka]

Ledger Nano X Peněženka je nástupcem Ledger Nano S hardwarové zařízení.

Nano X byl spuštěn letos a v tomto krátkém rozpětí si udělal jméno pro bezpečné zabezpečení vašich kryptoměn.

Jedná se o placené zařízení a poskytuje hodnotu za peníze, protože se jedná o vysoce mobilní zařízení s funkcí Bluetooth. Lze jej tedy snadno použít s jakýmkoli zařízením iOS a Android.

Na přední straně zabezpečení jde o nevázanou peněženku, kde můžete ovládat své soukromé klíče.

Lze jej také použít s infikovaným zařízením a stále vám poskytne klid. Ledger Nano X lze také použít jako spolehlivou anonymní peněženku BTC, pokud zakryjte svého ISP pomocí VPN a neměl by být žádný problém.

PS: Vždy koupit Ledger Nano X z tohoto oficiálního webu, nákupy provedené prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny jako vadné, což vedlo k ohrožení finančních prostředků uživatele.

A pokud kupujete jakékoli zařízení Ledger ujistěte se používat Avira VPN pro úplnou anonymitu, protože nabízí krádež 50% SLEVA na jejich roční balíček.

 

V budoucnu můžete očekávat, že na Ledger Nano X budou k dispozici více anonymních funkcí, a proto je to také moje oblíbená peněženka pro ukládání bitcoinů.

  • Příbuzný: Úplná recenze Ledger Nano X pro rok 2020

Kupte si Ledger Nano X hned teď

# 2. Ledger Nano S [Zabezpečená hardwarová peněženka]

Ledger Nano S Wallet je vlajkovým produktem společnosti Ledger SAS od jejího uvedení na trh v roce 2015.

Ačkoli Ledger Nano S nemá funkce jako Ledger Nano X, je docela slušná práce při zabezpečení vašich kryptoměn. Pokud použijete vhodnou VPN, můžete Ledger Nano S snadno použít jako bezpečnou a anonymní bitcoinovou peněženku.

Jelikož jde o peněženku HD, která není opatrovnická, poskytuje svým uživatelům klid, protože vždy ovládají své soukromé klíče. Pokud tedy máte nízký rozpočet a přesto chcete anonymní bitcoinovou hardwarovou peněženku, mohlo by to být Ledger Nano S !!

PS: Vždy koupit Ledger Nano S z tohoto oficiálního webu, nákupy uskutečněné prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny jako vadné, což vedlo k ohrožení finančních prostředků uživatele.

A pokud kupujete jakékoli zařízení Ledger ujistěte se používat Avira VPN pro úplnou anonymitu, protože nabízí krádež 50% SLEVA na jejich roční balíček.

 

Podívejte se nyní na Ledger Nano S.

# 3. Samourai peněženka (Peněženka Android)

Samourai peněženka je pro ty posedlé.

Peněženka Samourai se označuje jako „nejvíce soukromá a anonymní bitcoinová peněženka“. 

Jedná se o novou peněženku do ulic, která udržuje vaše transakce BTC v soukromí, maskuje vaši identitu a vaše prostředky jsou vždy zabezpečené.

A tým za peněženkou Samourai to s tím, co dělají, myslí velmi vážně, což se odráží i v jejich úvodu zde:

Jsme aktivisté v oblasti ochrany osobních údajů, kteří zasvětili svůj život vytváření softwaru, který Silicon Valley nikdy nevytvoří, regulační orgány nikdy nedovolí a do kterého VC nikdy nebude investovat. Budujeme software, který si Bitcoin zaslouží.

Proto je peněženka Samourai hluboce odhodlána udržovat transakční soukromí při transakcích v bitcoinech a ve své mobilní aplikaci má zavedeny následující funkce:

  • Opětovné použití adresy: Jedná se o peněženku HD, která zaručuje, že nebudete opakovaně používat žádnou adresu, a také vás upozorní, pokud se chystáte odeslat jakoukoli transakci na dříve použitou adresu. Proto se vyhněte neúmyslnému opětovnému použití adresy.
  • CoinJoin: Pomocí techniky STONEWALL společnosti Samourai je možné generovat transakce s vysokou entropií, které se podobají. CoinJoin.
  • Nepropojujte předchozí výstupy změn: Samourai analyzuje všechny minulé transakce před vytvořením nové transakce, aby se ujistil, že z ní neunikají hodnotná metadata o vás a vaší peněžence.
  • Tor & VPN povoleno: Samourai je povolen s podporou Tor a VPN, což vám umožňuje směrovat všechny transakce přes anonymní IP adresu.

Stáhněte si peněženku Samourai zdarma (Pouze Android)

# 4. Peněženka PINT (Mobilní peněženka)

PINT je peněženka HD s více měnami, která je vysoce intuitivní pro ukládání, správu, příjem a odesílání šesti blockchainových aktiv, jako jsou bitcoinové hotovosti (BCH), ether (ETH), litecoin (LTC), Dash (DASH), dogecoin (DOGE) včetně bitcoinů.

Je to také samoobslužná peněženka, kde ovládáte své soukromé klíče zálohováním semene s vámi.

Kromě toho při používání peněženky PINT nemusíte zveřejňovat žádné osobní údaje, jako je telefonní číslo, e-mail atd.

Řekl jsem, že důvodem, proč mluvíme o aplikaci PINT, je to, že má zabudovanou funkci Tor, která vám pomůže zůstat v anonymitě při transakcích s BTC a jinými aktivy.

Stáhněte si nyní PINT na svém zařízení Android

# 5. Papírová peněženka

Papírová peněženka pro bitcoiny je také vysoce anonymní.

Papírová peněženka pro bitcoiny je prostě kousek papíru, na kterém je vytištěn váš soukromý a veřejný klíč (nebo adresy). A pomocí této peněženky si vaše bitcoiny může vzít kdokoli, pokud je ztracena.

Ale vzhledem k tomu, že jde o fyzický předmět, jako je papír, je mnohem jednodušší jej skrýt, ai když je veřejně zveřejněn, není možné z adres zjistit, kdo vlastní peněženku.

Proto jsou papírové peněženky dalším anonymním, ale přímým způsobem, jak udržovat a provádět transakce s vašimi bitcoiny od jedné osoby k druhé.

Podívejte se na Bitcoinpaperwallet.com

# 6. BitLox (Hardwarová peněženka)

BitLox je hongkongský start-up, který vytváří vysoce zabezpečené hardwarové peněženky pro své zákazníky.

V současné době vyrábějí tři typy hardwarových peněženek, a to:

  • BitLox Advanced
  • BitLox Ultimate
  • Sada BitLox Extreme Privacy Set

Sada BitLox Extreme Privacy nás zajímá, protože se jedná o vysoce soukromou a anonymní peněženku pro opatrné uživatele, jako jste vy.

Kromě toho:

BitLox poskytuje absolutně nejlepší řešení ochrany osobních údajů ve své třídě díky bezkonkurenční kombinaci BitLox Ultimate Hardware Bitcoin Wallet a BitLox Military Grade USB Vault s předinstalovaným OS TAILS.

Díky tomu můžete posílat a přijímat prostředky v absolutním soukromí pomocí TAILS plus, BitLox a jejich webového nástroje kompatibilního s TOR. A takto jste to nakonfigurovali poprvé:

Kupte si BitLox hned teď

# 7. Operační systém Electrum On Tails (Anonymní mobilní peněženka)

Používání peněženky Electrum na koncových zařízeních provozujících systém je dalším chytrým způsobem anonymity při používání bitcoinů.

Zajímá vás, co je Tails?

Tails je operační systém navržený speciálně pro zachování soukromí na internetu.

“Tails je živý systém, jehož cílem je chránit vaše soukromí a anonymitu.” Pomůže vám anonymně používat internet a obejít cenzuru téměř kdekoli a na jakémkoli počítači bez zanechání stopy, pokud o to výslovně nepožádáte. Jedná se o kompletní operační systém navržený pro použití z USB flash disku nebo DVD nezávisle na původním operačním systému počítače. to je Svobodný software a na základě Debian GNU / Linux. “

A pro ty z vás, kteří neznají Electrum.

Electrum je jednou z nejstarších odlehčených peněženek pro bitcoiny, které v tomto prostoru fungují od roku 2011. Být odlehčeným klientem znamená, že při transakcích nemusíte stahovat celý blockchain..

Navíc je to peněženka s vlastním hostitelem, kde své soukromé klíče ovládáte vždy.

V současné době je k dispozici pro Windows, Mac OSX, Linux a Android.

Podívejte se na Electrum

Vytvořte bezpečné anonymní bitcoinové peněženky v roce 2020

Mnoho uživatelů si myslí, že je docela těžké provádět anonymní bitcoinové transakce.

Ale ve skutečnosti tomu tak není.

V dnešní době, na rozdíl od dřívějších, nemusíte instalovat mnoho nastavení Tor nebo VPN, abyste mohli provádět anonymní bitcoinové transakce. Místo toho můžete použít kteroukoli z výše uvedených peněženek k provádění soukromých a zcela zabezpečených anonymních transakcí.

A pokud jste stále zmatení, mezi kterými si můžete vybrat, budu hlasovat pro BitLox a Rahakott, protože jsou jedním z nejlepších v tomto oboru.

K tomu všemu:

Je politováníhodné, že anonymní bitcoinová peněženka pro iPhony se zatím na trh nedostala, ale brzy budou s peněženkou Samourai.

Poznámka: Nespadejte na podvody jako CoinCure což je absolutní podvodná služba, která tvrdí, že je nejbezpečnější anonymní peněženkou Tor-Bitcoin na světě. Také staré projekty jako Dark Wallet a Bitcoin Fog, jejichž cílem bylo vytvořit anonymní peněženky Tor-Bitcoin, již nejsou funkční, takže se od nich také držte dál.

To je z mé strany vše v tomto článku anonymních bitcoinových peněženek a doufám, že vám to pomůže při výběru správné peněženky.

Líbí se vám tento příspěvek? Sdílejte to se svými přáteli na Facebooku & Cvrlikání!!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me