Predikce ceny litecoinu: Naroste cena LTC v roce 2021?

Stejně jako bitcoin, Litecoin (LTC) je obrovská a růst očekávaná kryptoměna. Tento užitečný průvodce Predikce ceny litcoinů Průvodce pomůže investorům a obchodníkům posoudit, zda LTC v příštích letech vzroste nebo ne. Uvedeme naše předpovědi i tržní názory. Ale než se ponoříme do otázek, jako budou bitcoiny zasáhnout 1000 $ nebo je litecoin lepší než bitcoin, pojďme udělat krátkou recenzi o původu litecoinu a shrnutí v kostce.

Co je to litecoin?

Litecoin byl představen koncem roku 2011 jako brána pro bitcoinový blockchain. Mužem této myšlenky byl pracovník bývalého Google Charlie Lee. Litecoin má představu, že by měl prostředí kryptoměny vhodnější pro horníky, a to byla hlavní myšlenka jeho spuštění. Mince byla nabízena na trhu s vědomím, že průměrný člověk může minci těžit bez sofistikovaného hardwaru.

Počet litecoinů, které na trhu existují, je 4x vyšší než u bitcoinů. Litcoin navíc nabízí rychlejší transakce než bitcoiny, takže to nevypadá strašidelně. Oba tyto kryptoměny to až tak nerozlišují, kromě jejich ceny a kapitalizace na trhu. Litecoin je dnes po bitcoinech považován za nejlepší aktivum na krypto trhu s potenciálním růstem v průběhu let.

Co je to litecoin? - Průvodce pro začátečníky LTC

Analýza minulých cen litecoinů

Litecoin si doposud vzal jezdce tím, že po celý rok podával docela působivý výkon. Na začátku kryptoměna uvízla na 41 USD a ceny se zdvojnásobily, trh čelil LTC s cenou obchodování v rozmezí 40 až 50 USD za letní měsíce. To byl ohromný výkon, ale kouzlo začalo v říjnu, kdy trh Bull Run skončil. Coinmarketcap níže uvedený graf:

V pohledu na ostatní kryptoměny se Litcoinu podařilo prorazit až k překročení 50%. V té době bylo téměř nemožné, aby bitcoiny překročily bariéru za 10 000 $. Během listopadu vzrostl litecoin z 50 $ na téměř 88 $. Jednalo se o téměř 60% nárůst cen. Prosinec hektický rok pro litecoiny, protože mince dokončila rok ve velkém stylu. Tam, kde bitcoiny dosáhly rekordní ceny téměř 24 000 $, byl litecoin dokonce na lepší straně. LTC dosáhl ročního maxima 123,76 USD. Aktuální tržní cena litecoinu na trhu je 141,87 $.

  1. Predikce cen společnosti Tezos (XTZ) na období 2021–2025
  2. Cardano predikce cen na období 2021-2025 | Dosáhne ADA někdy 10 $?

Budoucí predikce cen litecoinů

Ceny litcoinů jsou z nějakého důvodu závislé na bitcoinech. Pokud bitcoin překoná další běh býků, ceny se mohou zvýšit. S nejnovějším vývojem na trhu a COVID se tradiční trhy uzavírají. Můžeme mluvit velmi obecně a očekávat, že kryptoměny vzrostou nad 2021, 2022 atd. Mnoho altcoinů vzroste na historické maximum, protože trh nebude stejný.

Bláznivý běh býků je jedinou nadějí pro uživatele kryptoměn na docela vysoký vývoj v litecoinech. I když to zatím funguje dobře, volatilita je tak vysoká, že ceny neklesají dlouho. Následující potenciální maxima a minima jsou uvedena níže, aby bylo možné odhadnout, kolik litecoinu může jít.

 

Predikce ceny litecoinů na rok 2021

Polovina má být hlavní událostí, pokud jde o raketové zvýšení cen různých aktiv. Mnoho lidí věří, že pokud dojde ke snížení na polovinu, ceny litecoinů v příštích letech porostou. Na základě nadcházejících aktualizací bude měna tvrdým knockoutem pro ostatní kryptoměny. Pokud jde o cenové obavy, analytici usilují do konce roku 2021 o pouhých 150 USD. Potenciální maximum do konce roku 2021 by bylo více než 230 USD.

Predikce cen LTC na období 2022–2025

Mince pomalu, ale získává větší přitažlivost pro uživatele kryptoměn. Nabízí nejlepší platební metody a dostupné poplatky, což z něj činí nejlepší volbu v celé síti. Cenová predikce na období 2023–2025 závisí na přijetí měny litecoinu v příštích 5 letech. Pokud bude míra adopce dobrá, pak se očekává, že do konce roku 2025 překročí hranici 400 USD.

To neznamená, že tento růst bude konzistentní. I když to zcela závisí na býčím trhu. Ceny bitcoinů přímo narážejí na pozici coinmarketcap ostatních coinů. Pokud jde o nás, Litecoin zůstane v rozmezí potenciálního maxima mezi $ 324, a to až do výše $ 487. Vše ale opět záleží na volatilitě trhu.

Predikce ceny litecoinů na období 2021–2025

TradingBeasts denně aktualizovat své webové stránky pomocí predikce cen různých mincí. Predikce je založena na historických datech a závěry jsou prováděny pomocí regresní a korelační analýzy. Platforma má předpověď litcoinů. Predikce je většinou dlouhodobá. Dlouhodobé předpovědi se považují za optimistické. Předpokládá se, že LTC na konci roku 2021 poklesne o pěknou částku. Rok 2022 bude pro litcoin mírně dobrým rokem, protože na konci roku 2022 se mince objeví kolem 259 USD. Cena zůstane stejná i pro rok 2023 s vrcholem kolem 413,3 USD pro rok 2024 a do roku 2025 dosáhne srovnávací hodnoty konstantní hodnoty 400 USD.

Predikce cen LTC na období 2021-2025

Zvýší se litecoin? Jak DigitalCoinCena analyzuje budoucí předpověď mincí, pojďme se podívat na to, jak se bude prognóza cen Litcoinů dále měnit. Platforma předpovídá, že tento altcoin sám v lednu vzroste o 26% dotykem 219 $. Navíc očekává, že v červnu dosáhne mírně nad nebo nad 230 $ a na konci roku 2021 litecoin mírně poklesne a skončí s hodnotou 162,47 $ za 1 litecoin.

Odhaduje se, že tržní inflace je relativně stabilní – s odhady Litecoinu pro dlouhodobé 188,59 USD v roce 2022, 214 USD v roce 2023, 192,75 USD v roce 2024 a 302,52 USD v roce 2025.

Tyto údaje jsou však většinou na straně mincí. Jak se v současné době obchoduje s mincí za téměř 181,87 USD, očekává se, že do konce roku 2025 bude tato mince obchodována s potenciálně vysokou hodnotou kolem 450 USD. Uvedené cenové hodnoty jsou celkem jednoduché. Protože neexistují žádné způsoby, jak vzbudit hodnotu litecoinu společností DigitalCoinPrice.

Faktory, které by mohly ovlivnit cenu litecoinu

Cenu litcoinů (LTC) může nějak ovlivnit mnoho faktorů. jiným slovem, jak si Litcoin vedl v minulosti, historie se může opakovat. Očekává se, že v příštích letech dojde k rozpůlení. Více her na platformě může přilákat investory nebo může nastat situace, kdy různé fyzické obchody a online obchody mohou přijímat digitální aktiva.

To záleží na tom, kolik uživatelů bude v příštím roce představeno Litecoinům. Je to jako Více uživatelů více investic do mince. Litecoin má navíc přístup k veřejnosti, takže existuje naděje, že bude více nezletilých, kteří přinesou více aktiv, což ovlivní jeho cenu.

Kde a jak si mohu koupit litecoin?

Existuje mnoho burz, kde si můžete koupit litecoin. Ale před nákupem se ujistěte, že máte bezpečnou peněženku pro uložení LTC. Nikdy neskladujte kryptoměny na žádné burze. Chcete-li koupit krypto, jednoduše vyberte některou z nejlépe hodnocených burz, jako jsou Binance, Bit Panda atd., Vytvořte si účet na jakékoli z burz. Abyste zabránili tomu, že nejste podvodem nebo krádeží, musíte burze prokázat svoji totožnost. Potřebují průkaz totožnosti s fotografií, aby se ujistili, že jste to vy, kdo nakupuje.

Nyní jste téměř hotovi. Můžete začít s pouhými 1 $. K úhradě směny můžete použít debetní kartu, kreditní kartu nebo provést platbu prostřednictvím bankovního účtu.

Litecoin (LTC) Cenová prognóza – nejčastější dotazy

Bude litecoin hit 1000 $?

V příštím roce, jako jsou 2021, 2022 atd., Mnoho platforem a analytiků věří, že cena litecoinu (LTC) opět vzroste a do konce roku 2021 překoná hranici 200 $. Dosažení 500 $ by bylo optimistické říci Ale kdo ví. Tato krypta jsou nestálá a mohou kdykoli změnit způsob.

Jaké jsou nejlepší peněženky pro ukládání mých litecoinů?

máme podrobný článek o 8 nejlépe hodnocených litecoinové peněženky uložit své LTC v roce 2021

Je litecoin dobrá investice?

Litecoin (LTC) se čas od času ukázal jako dobrá investice. Vzhledem k tomu technická a základní síla a signál litecoinu ukazují, že Litcoin (LTC) si razí cestu ven z medvědího trhu. Lze říci, že litecoin není jen dobrá, ale také vynikající investice.

Je litecoin lepší než bitcoin?

Bitcoin je považován za peníze kryptoměny a jak litecoin, tak bitcoin mají své dobré i špatné stránky. Ale tyto faktory jsou jen reklamní kousek, který má přilákat více uživatelů. Tyto faktory navíc nemají vliv na použitelnost a hodnotu mince.

Závěrečný verdikt

Budoucí cena mince nezávisí na stávajících faktorech, které mince mají. Záleží to však na faktorech, které se objevují během vývoje trhu. Tyto faktory uzavírají budoucí předpovědi jakékoli mince. Můžete si udělat průzkum. Pokud jste na trhu noví, mohou vám držitelé tokenů pomoci při výběru. Trh s kryptoměnami je tak volatilní, že je téměř nemožné předpovědět přesnou hodnotu jakékoli mince.

Litecoin je dobře zavedený a dosud si vede dobře. Jak jsme řekli výše, investování do litecoinu je kladné. Nechte se denně informovat o trendech na trhu. Dávejte pozor na rozsah sazeb, abyste mohli provést nejlepší výběr. Můžete nás kdykoli kontaktovat ohledně jakéhokoli dotazu nebo konzultace. Co si myslíte, že Litecoin skončí s cenou do roku 2025. Nechte své upřímné předpovědi dole pod sekci komentářů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me