Recenze BitQS: Je to podvod nebo legita?

Co je to BitQS? 

BitQS je špičkový systém obchodování s kryptoměnami, který byl vytvořen, aby pomohl novým a zkušeným uživatelům uspět na trhu kryptoměn. Obchodní systém je zcela automatizovaný, což znamená, že se spoléhá na algoritmus, který prohledává trh kvůli výnosným obchodním signálům. Tyto obchodní signály se poté používají k provádění obchodů jménem uživatelů. Algoritmus je schopen sledovat obchodní vzorce, provádět technickou analýzu a skenovat globální finanční zprávy. Všechny tyto faktory se berou v úvahu při zadávání obchodů. Algoritmus naprogramovaný tak, aby odpovídal na otázky. BitQT se skládá z 200 těchto algoritmů, všechny fungují společně, aby bylo zajištěno, že z každé obchodní relace vytěžíte maximum. 

Je BitQS podvod? 

Z testů provedených naším interním týmem jsme zjistili, že BitQS je spolehlivý a efektivní obchodní systém. Ve skutečnosti, pokud navštívíte oficiální web BitQS, najdete celou řadu recenzí zanechaných uživateli, kteří mají s obchodovacím systémem pozitivní zkušenosti. Dále jsme zjistili, že: 

 • BitQS vám nabízí velmi vysokou úspěšnost.
 • Obchodní systém pracuje s regulovanými a licencovanými makléři.
 • K obchodování je nutný minimální vklad Є250. Což je méně než u jiných podobných obchodních systémů.
 • Systém je bezpečný a zabezpečený a uživatelé se nemusí zajímat o krádež svých informací, ledaže by se nedbale zabývali svým účtem. 

Začněte obchodovat s BitQS

Proces registrace je jednoduchý. Je důležité, abyste tento proces dokončili, protože pokud ne, nebudete moci obchodovat. Postupem vás provedeme krok za krokem. 

 • Registrace 

Toto je první krok registrace. Budete požádáni o vyplnění formuláře se svými základními údaji. Po vyplnění tohoto formuláře vás bude kontaktovat specializovaný makléř, který bude zpracovávat váš účet. Přidejte prosím funkční telefonní číslo, aby vás broker mohl úspěšně kontaktovat. Můžete vyplnit následující formulář: 

 • Vklad

Ačkoli není možné vložit maximální částku, doporučujeme dodržet minimální vklad stick250. To je mnohem méně než průměrný vklad v tomto poli. Umožňuje také komukoli obchodovat bez očekávání velkého množství finančních prostředků při prvním pokusu o investici. 

 • Demo účet 

Funkce demo účtu je ve skutečnosti jednou z nejvýznamnějších funkcí BitQS. Jedná se o repliku skutečného živého obchodování. Na základě historických údajů budete moci na těchto funkcích praktikovat a umisťovat fiktivní obchody. Použití demo účtu je volitelné, ale doporučujeme, abyste tak učinili. 

 •  Živý obchodní účet

Živý obchodní účet je stejně snadno použitelný jako verze demo účtu. Vše, co musíte udělat s pomocí vašeho správce účtu, je nastavit parametry účtu a nakonfigurovat nastavení, včetně toho, kdy otevírat a zavírat obchodní relace a nastavit limit stop-loss. 

Je začátek opravdu tak snadné, jak se zdá? Ano.

Zjistili jsme, že začít s BitQS je rychlé a snadné, jakmile se zorientujete v platformě. To je skvělá zpráva, zejména pro nové uživatele, kteří nevědí, jak fungují obchodní aplikace.

Chcete-li začít, potřebujete pouze notebook, stolní počítač nebo smartphone a zabezpečené připojení k internetu. Mnoho uživatelů online raději sleduje své účty ze svého smartphonu. To znamená, že mohou sledovat své obchodní procesy z celého světa. Před zahájením obchodování je vyžadován počáteční vklad. Dobrá věc je, že záloha je velmi dostupná. Vše, co nový uživatel potřebuje, je 250 EUR. Tento vklad je poté použit jako počáteční investice. BitQS neúčtuje žádné registrační poplatky ani poplatky za předplatné. To je v podstatě vše, co nový uživatel potřebuje ke spuštění. Pokud nastanou nějaké problémy, jsou správci účtů a pracovníci zákaznické podpory velmi vstřícní.

Jak funguje obchodní systém

BitQS je plně závislý na algoritmu a umělé inteligenci, která skenuje trhy, globální a finanční zprávy, aby pro vás našla nejziskovější obchody. Dobrou zprávou je, že algoritmy a umělá inteligence jsou nyní vyhledávané a rychle se stávají metodou volby při obchodování s kryptoměnami. Tyto algoritmy jsou bleskové a umisťují obchody během několika sekund. Není nutné říkat, že manuální obchodování nemůže konkurovat obchodním systémům, které byly navrženy tak, aby dosáhly vynikajících výsledků v rekordním čase. Tyto algoritmy také nejsou schopné rozhodovat na základě emocí. K provádění obchodů jednoduše používají složité matematické vzorce a AI. To snižuje riziko ztráty zisku a eliminuje faktor lidské chyby.

Zde jsou některé další funkce BitQS 

Jak již bylo zmíněno dříve, BitQS je plně automatizovaný živý obchodní systém, který je na trhu poměrně nový. Systém je důvěryhodný a renomovaný. Během našich testů jsme našli několik dalších informací, které vám budou užitečné. 

Základní informace o účtu

 • Demo účet zdarma
 • Podpora čtyř jazyků: EN, ES, FR, DE, IT, NL
 • Minimální vklad: 250 USD

Kryptoobchodní páry

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Vlnění
 • Litecoin

Důležité online funkce

Úspěšné živé obchodování a celková zkušenost s BitQS. Při testování systému jsme našli mnoho významných obchodních funkcí a můžeme vás ujistit, že možnosti jsou nekonečné. 

Zde jsou některé z online funkcí, o kterých si myslíme, že by se vám líbily: 

 • Funkce výplaty 

BitQS má funkci automatických výplat. To je skvělá zpráva, protože automatizovaný výplatní systém funguje bez jakékoli výzvy. Po skončení vaší živé obchodní relace výplatní systém automaticky vypočítá vaše výdělky a prostředky jsou připsány na váš účet. 

 • Výběr vašeho zisku 

Díky BitQS lze snadno vydělat peníze, které vyděláte. Vše, co musíte udělat, je vyplnit žádost o výběr a promítnutí peněz na váš bankovní účet bude trvat 24 hodin. 

 • Demo obchodování 

Po registraci máte automaticky přístup k demoobchodnímu účtu. Je zcela zdarma a umožňuje vám obchodovat, aniž byste potřebovali nějaké prostředky. Demo obchody, které umístíte, budou založeny na historických datech. Budete mít možnost získat cenné postřehy z používání demo účtu a doporučujeme, aby všichni noví obchodníci demo účet využili. 

 • Služby zákazníkům

Z našeho testu může uživatel během několika sekund kontaktovat tým zákaznických služeb. Existují dva způsoby, jak toho dosáhnout. Prostřednictvím webových stránek můžete odesílat e-maily nebo zahájit živý chat. Případně můžete mluvit se svým správcem účtu. 

Časté dotazy

Jsou moje informace v bezpečí? BitQS?

Uvádí se, že BitQS používá certifikát SSL, což je online bezpečnostní protokol, který šifruje důvěrné informace na webu.

Jaký je poplatek za otevření nového účtu?

Za otevření nového účtu BitQS se neúčtuje žádný poplatek. Je to zcela zdarma.

Lze bitcoiny vybírat z obchodní aplikace po dosažení zisku?

To bohužel není možné. Obchodní aplikace převede vaše výdělky na místní měnu a vaše výdělky budou uloženy na bankovní účet propojený s vaším účtem BitQS.

Existují alternativní platformy pro obchodování s kryptoměnami?

Ano. Existují podobné obchodní platformy jako Bitcoin Code, Bitcoin Revolution a Bitcoin Era, mezi jinými důvěryhodnými platformami pro obchodování s kryptoměnami.

Existuje maximální hranice zisku, kterou mohu dosáhnout??

Ne. Neexistují žádná omezení, kolik potenciálu výdělků v bitcoinech máte.

Je BitQS pyramidové schéma?

Ne. Uvádí se, že BitQS je oceněný software, který vám umožňuje provádět ziskové obchody s kryptoměnou.

Kolik času tomu budu muset věnovat?

Odhaduje se, že průměrný uživatel stráví na této obchodní platformě nejméně 20 minut denně.

Je vhodné investovat všechny své peníze do BitQS?

Ne, nikdy neinvestujte peníze, které potřebujete nebo si nemůžete dovolit ztratit, musíte použít pouze disponibilní příjem. Trh s kryptoměnami je volatilní a časově citlivý, což z něj činí vysoké riziko a vysokou odměnu. Doporučujeme začít v malém. Stejně jako u každé investice existují rizika, ale funkce stop-loss chrání potenciální investory před obrovskými ztrátami.

Mohou noví uživatelé zbohatnout pomocí BitQS?

Noví uživatelé mohou pomocí BitQS generovat značné množství bohatství. Provedli jsme důkladnou analýzu této obchodní aplikace a můžeme potvrdit, že BitQS má všechny nezbytné funkce potřebné k tomu, aby nový uživatel byl úspěšný.

Sestavili jsme několik tipů, které pomohou novému uživateli stát se na platformě úspěšným:

 • Použijte ukázkový účet: Když začnete studovat, jak funguje demo účet, budete mít jasnější představu o automatickém obchodování na měnovém trhu a o tom, jak vybrat nejlepší měnové páry během živého obchodování.
 • Proveďte průzkum: Zaregistrujte se na digitálních fórech, kde se analyzuje trh s kryptoměnami, a držte krok s aktuálními trendy.
 • Začněte s minimálním vkladem: Vždy je nejlepší zahájit svou investiční cestu s minimálním vkladem 250 EUR. Po dosažení prvního zisku můžete své investice postupně zvyšovat.

Náš závěr:

Do našeho seznamu nejúčinnějších a důvěryhodných aplikací pro automatické obchodování jsme přidali BitQS. Naše zkušenost s BitQS byla příjemná. Potvrzujeme, že tato obchodní aplikace má všechny základní funkce, aby byla zkušenost každého uživatele vynikající. BitQS otevírá nové možnosti pro nové uživatele, kteří touží vydělávat peníze na trhu kryptoměn.

Ostatní obchodní systémy

 1. Bitsignal
 2. Okamžitý bitcoin
 3. Bitcoinová výhoda
 4. Bitcoinový cyklus
 5. Svoboda bitcoinů
 6. Bitcoinová síla
 7. Bitcoinový zisk
 8. BitQL
 9. BitQS
 10. BitPremium
 11. Brexit Trader
 12. Britský zisk bitcoinů
 13. Crypt EX
 14. Krypto smlouvy
 15. Kryptoskupina
 16. Krypto zisk
 17. Finský vzorec
 18. Okamžitý zisk
 19. Hlavní výhoda
 20. Revoluce zisku
 21. Ziskové tajemství
 22. Kvantové obchodování
 23. Singapurská formule
 24. Hvězdný zisk
 25. Skladová metoda
 26. Bohatství Matrix
 27. Spěch velkých peněz
 28. BitTrader
 29. Bitcoinový kapitál

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me