Recenze Bitcoin Rush: Je to podvod nebo legitimní?

Co je Bitcoin Rush?

Bitcoin Rush je pokročilý obchodní software, který svým uživatelům usnadňuje vydělávání peněz na obchodování s bitcoiny. Bitcoin Rush funguje tak, že k obchodnímu rozhodování využívá obchodní signály ze sofistikovaných počítačových algoritmů. Algoritmus analyzuje trhy s kryptoměnami a extrahuje obchodovatelné informace. O těchto obchodních algoritmech se říká, že jsou přesnější než lidé. Mají jedinečnou schopnost zohlednit velké množství faktorů, než poskytnou uživateli nejziskovější obchod. 

Upozorňujeme, že technologie Bitcoin Rush má schopnost rozdělit data do dvou kategorií, základní analýza a technická analýza. Což jsou v zásadě kvalitativní a kvantitativní data. Technologický program Bitcoin Rush také prohlásil schopnost číst aktuální zprávy, jakmile se objeví globálně. Tato novinka je poté integrována do technologie a je brána v úvahu při provádění obchodů. 

Je bitcoinový spěch podvod nebo je to legální?

Bitcoin Rush je skutečný obchodní software, který pracuje s regulovanými makléři. Investice do Bitcoin Rush nebo jiných podobných programů však zahrnuje úroveň rizika, která jde nad rámec programu nebo systému. Trh s kryptoměnami je volatilní a časově citlivý. Potenciální zisky nebo ztráty uživatelů závisí na tom, jak moc se podkladové aktivum liší od jeho počáteční hodnoty. Z tohoto důvodu byly vyvinuty programy jako Bitcoin Rush, které lidem dávají výhodu.

Další důvody, které poukazují na důvěryhodnost platformy:

 • Bitcoin Rush nabízí demo účet pro procvičování obchodování.
 • Technologie Bitcoin Rush je přidružena k regulovaným makléřům.
 • Je nutné vložit pouze minimální vklad 250 EUR, nejde o poplatky, ale o peníze, které použijete k zahájení obchodování, jakmile se rozhodnete začít obchodovat na živém účtu.

Vytvoření účtu Bitcoin Rush

Krok 1: Zaregistrujte se

Prvním krokem je vytvořte si bezplatný účet pomocí níže uvedeného formuláře. Po úspěšné registraci vám bude přidělen osobní makléř, který vás provede procesem nastavení:

Bitcoin Rush má všechna nezbytná opatření k zajištění bezpečnosti dat uživatelů, včetně šifrování stránek, ochrany dat a souladu s GDPR.

Krok 2: Tvorba vkladů

Naštěstí má Bitcoin Rush rychlý a snadný transakční proces a existuje mnoho platebních možností. Noví investoři budou vyžadovat počáteční počáteční vklad 250 GBP / 250 EUR. Dokončení vkladu trvá méně než pět minut. 

Krok 3: Demo obchodování 

Po provedení počátečního vkladu budete moci aktivovat funkci demo obchodování. Funkce demo obchodování vám umožní experimentovat s touto technologií před provedením živých obchodů v programu. Rovněž umožní investorům vzdělávat se na trhu kryptoměn bez obchodování se skutečnými penězi. 

Krok 4: Proces obchodování

Jakmile budou novým investorům program vyhovovat, budou moci aktivovat funkci živého obchodování. Bitcoin Rush pak zbytek udělá jménem investora. Noví investoři budou samozřejmě muset strávit přibližně 10–20 minut denně programem, aby sledovali své obchody a jeho pokrok.   

Důležité vlastnosti bitcoinu Rush

Výplaty 

Bitcoin Rush neúčtuje provizi po dosažení zisku. To znamená, že program negeneruje peníze, pokud investoři žádné nevydělávají. Někteří investoři tvrdili, že na svém počátečním vkladu 250 EUR vydělali 800 EUR. 

Ověření 

Proces ověřování zajišťuje, že informace, které investoři poskytují, jsou správné. Jedná se o bezpečnostní opatření, které je nezbytné, a je důležité, aby investoři poskytli správné kontaktní údaje a e-mailovou adresu, aby bylo možné účet ověřit. Proces ověřování také zajišťuje, že získané zisky nebudou vloženy na nesprávný účet. 

Proces výběru

Výběry jsou rychlé a snadné. Tvrdí se, že po zahájení výběru trvá zpracování 24 hodin. 

Náklady nebo poplatky

Neexistují žádné skryté poplatky ani systémové poplatky. Bitcoin Rush však vyžaduje, aby po provedení vkladu byla systému vyplacena provize. 

Služby zákazníkům 

Technologie Bitcoin Rush má 24hodinovou podporu zákaznického servisu k dispozici investorům, kteří se v rámci programu potýkají s problémy. To je skvělá vlastnost, zejména pro investory na celém světě. 

Zprostředkovatelé

Makléři přiřazení k Bitcoin Rush jsou tam proto, aby zajistili, že investoři budou mít zisky a že tyto zisky budou přesné. Všichni makléři programu jsou velmi doporučeni. 

Ohlasy uživatelů 

Na webu Bitcoin Rush je mnoho posudků od nových a zkušených investorů, kteří tvrdí, že z původního vkladu 250 GBP / 250 EUR týdně vydělali obrovské zisky. 

Výhody bitcoinu Rush

 • Transparentnost – všechny transakce provedené pomocí technologie Bitcoin Rush jsou transparentní a nejsou za nimi žádné skryté poplatky. 
 • Vysoká úroveň přesnosti – kromě intuitivní technologie, která spouští program Bitcoin Rush, jsou zde makléři přiřazení každému investorovi, aby zajistili vydělávání zisků. 
 • Pozitivní ohlasy – mnoho nových a zkušených investorů tvrdilo, že vydělali až 800 EUR ze své první počáteční investice 250 GBP / 250 EUR. 
 • Rychlé výběry – při výběru nedochází ke zpožděním. Budete moci zahájit výběr a připsání částky do 24 hodin. 
 • Zákaznický servis – investoři mají přístup k 24hodinové zákaznické podpoře. 

Bitcoin Rush vs. jiné programy

Bitcoin Rush  Další programy 
✔️  Registrace trvá méně než 20 minut.  Před ověřením jsou vyžadovány dlouhé těžkopádné informace.
✔️  Uvádí úspěšnost 82% nebo vyšší.  Provádějte automaticky a dosahuje špatných výsledků.
✔️  Počáteční částka potřebná k zahájení obchodování je 250 GBP / 250 EUR.  Možná bude třeba vyšší počáteční vklad. 
✔️  Transakce lze provádět poměrně rychle a k dispozici je mnoho platebních možností. Jiným trvá doručení vašich peněz až týdny.

Tipy, jak začít

 • investovat minimum- doporučujeme začít s počáteční investicí 250 EUR z vašeho disponibilního příjmu. Po dosažení prvního zisku můžete vždy investovat. Tím se minimalizuje riziko ztráty velkých částek peněz. 
 • Vzdělávejte se na trhu kryptoměn– trh s kryptoměnou je velmi volatilní a je důležité, aby se noví investoři před investováním vzdělávali v oblasti kryptoměny a technologie Bitcoin Rush. 
 • Vyber své zisky– pravidelně vybírejte své zisky. Tímto způsobem budete moci sledovat, jak roste váš pasivní příjem. 
 • Držte se pravidelných obchodních hodin- ujistěte se, že víte, kdy se trhy otevírají a zavírají. Možná byste mohli přijít o peníze tím, že povolíte programu obchodovat celý den a noc. 

Byl Bitcoin Rush uveden v médiích?

Existují tvrzení, že Bitcoin Rush byl uveden v médiích hlavního proudu a podporován mezinárodními celebritami. V této fázi můžeme tato tvrzení vyloučit jako fámy. Neexistuje legitimní důkaz, že Bitcoin Rush byl vysílán v televizi. Zde jsou některé z televizních pořadů, které mnozí tvrdí, že Bitcoin Rush byl uveden na:

Byl Bitcoin Rush uveden na Dragons Den?

Dragons Den je slavná britská show, kde začínající podnikatelé dostanou 3 minuty na to, aby předali svůj podnikatelský nápad panelu úspěšných podnikatelů v naději, že se investice rozběhnou a jejich podnikatelský nápad se dostane do další fáze. Jakýkoli produkt spojený s touto show by získal úspěch přes noc. Nenašli jsme žádné spojení mezi Bitcoin Rush a Dragons Den.

Byl Bitcoin Rush uveden na Shark Tank?

Shark Tank je americká investiční show podobná Dragons Den. Podnikatelé dostali několik minut, aby předali svůj nápad panelu milionářů v naději, že tito milionáři investují peníze do svého nápadu. Pokud by Bitcoin Rush měl podporu Shark Tank, pak je bezpečné říci, že by to bylo všude, ale je velmi nepravděpodobné, protože Bitcoin Rush není ve státech licencován.

Byl Bitcoin Rush schválen celebritami?

Existují tvrzení, že Bitcoin Rush byl schválen mezinárodními celebritami. Nenašli jsme však žádný důkaz, že tato tvrzení jsou pravdivá, a zatím by to mělo být vyloučeno jako spekulace. 

Podpořil Gordon Ramsay bitcoinový spěch?

Gordon Ramsay je jedním z nejslavnějších kuchařů na světě. Britský šéfkuchař, restauratér, spisovatel a televizní osobnost, který získal ocenění Multi-Michelin, má obrovskou značku, takže jeho schválení by dalo důvěryhodnost jakéhokoli produktu. Prohledali jsme síť a YouTube, abychom zjistili, zda podpořil Bitcoin Rush, bohužel jsme nic nenašli. Takže pověsti jsou nepravdivé.

Podpořil Peter Jones bitcoinový spěch? 

Peter Jones je britský podnikatel a televizní hvězda reality show v populární investiční show Dragons Den a americké televizní show American Inventor. Jeho odhadované čisté jmění se blíží 500 milionům EUR, takže pokud někdo z jeho finančního postavení schválí investiční produkt, investovalo by do něj také mnoho lidí. Hledali jsme případy, které Peter Jones podpořil Bitcoin Rush, ale nic jsme nenašli.

Podpořil Elon Musk bitcoinový spěch?

Elon Musk je excentrický miliardář se třemi národnostmi, jihoafrickou, kanadskou a americkou. Je to muž stojící za Teslou a SpaceX. Tweety od Elona Muska mají vliv na akciový trh, pokud by podpořil Bitcoin Rush, bylo by to ve všech novinkách a web Bitcoin Rush by selhal. Hledali jsme na internetu jakékoli platné důkazy o tom, že Elon Musk podpořil Bitcoin Rush, opět jsme nebyli schopni tato tvrzení ověřit. Elon Musk vlastní 0,25 bitcoinu, informace o tom jsme sdíleli v nedávném článku s novinkami.

Doposud byla všechna tvrzení o různých celebritách potvrzující Bitcoin Rush shledána falešnými. Vezměte prosím na vědomí, že tyto nároky činí marketingoví pracovníci, a nikoli samotná platforma Bitcoin Rush. Za pravdivé by měly být považovány pouze informace zveřejněné na webových stránkách Bitcoin Rush.

Celebrity se zájmy v kryptoměnách:

Gwyneth Paltrow – V roce 2017 se Gwyneth Paltrow připojila ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.

Mike Tyson – V roce 2016 zahájil Mike Tyson bitcoinovou peněženku ve spolupráci se společností Bitcoin Direct.

Snoop Dogg -V roce 2013 Snoop tweetoval: 

“Můj další rekord dostupný v bitcoinech n doručený dronem.” V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.

Ashton Kutcher  – Investováno do blockchainu sportovního sázení Unikrn spolu s miliardářem Markem Cubanem.

Jamie Foxx – V roce 2017 Jamie Foxx podpořil burzu kryptoměn Cobinhood na Twitteru:

 “Těšíme se na účast v novém tokenu @cobinhood! Obchodování s nulovým poplatkem! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“

Roseanne Barr – Jeden z prvních příznivců bitcoinu. V roce 2013 tweeta:

první post apokalyptický zákon: otroctví ve všech formách je nyní nezákonné – včetně dluhového otroctví. #BITCOIN.

Mel B. – V roce 2013 Mel B oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl.

Ona řekla:

Líbí se mi, jak nám nová technologie usnadňuje život, a to je pro mě vzrušující. Bitcoin spojuje mé fanoušky po celém světě pomocí jedné měny. Mohou jen platit pomocí bitcoinů.

Drew Carey – Jakmile tweety:

 Jen jsem se pokusil koupit snídani s bitcoiny. Odmítnuto. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness

Floyd Mayweather Jr.. – V roce 2017 tweetoval svoji vlastní fotografii s titulkem, který zněl: „Utrácení bitcoinů za ethereum a další typy kryptoměny v Beverly Hill.“

Richard BransonČlánek byla zveřejněna zpráva, že Richard Branson investoval 30 milionů EUR do platformy pro platby kryptoměnou BitPay.

Slavné bitcoinové citace:

 1. Bitcoin je techno tour de force. “ – Bill Gates
 2. “Bitcoin je pozoruhodný kryptografický úspěch a schopnost vytvářet něco, co není v digitálním světě duplikovatelné, má obrovskou hodnotu.” – Eric Schmidt (generální ředitel společnosti Google) 
 3. “Bitcoin je velmi vzrušující vývoj, který by mohl vést ke světové měně.” Myslím, že se v příštím desetiletí stane jedním z nejdůležitějších způsobů, jak platit za věci a převádět aktiva. “ – Kim Dotcom (generální ředitel společnosti MegaUpload)
 4. “Rozhodli jsme se dát své peníze a víru do matematického rámce, který je prostý politiky a lidské chyby.” – Tyler Winklevoss (spoluautor Facebooku)
 5. “Bitcoin má ve skutečnosti rovnováhu a pobídky správné, a proto se začíná rozbíhat.” – Julian Assange (zakladatel Wikileaks)
 6. „Takže bitcoiny jsou měnou kybernetických snobů…“ – William Shatner (herec ve Star Trek TOS)
 7. “Virgin Galactic je odvážná podnikatelská technologie.” Je hybnou silou revoluce a bitcoin je na tom stejně, pokud jde o vymýšlení nové měny. “ – Sir Richard Branson (zakladatel skupiny společností Virgin)
 8. “Mám opravdu rád bitcoiny.” Vlastním bitcoiny. Je to sklad hodnot, distribuovaná účetní kniha. Je to skvělé místo pro umístění aktiv, zejména v místech, jako je Argentina se 40 procentní inflací, kde 1 € dnes má hodnotu 60 centů za rok a vládní měna nedrží hodnotu. Je to také dobrý investiční nástroj, pokud máte chuť na riziko. Měna to však nebude, dokud se volatilita nezpomalí. “ – David Marcus (generální ředitel společnosti Paypal)
 9. “Myslím, že skutečnost, že v bitcoinovém vesmíru nahradil algoritmus funkce [vlády] … je ve skutečnosti docela v pohodě.” Jsem velkým fanouškem bitcoinů. “ – Al Gore (45. viceprezident Spojených států)
 10. “Bitcoin může být TCP / IP peněz.” – Paul Buchheit (tvůrce Gmailu)

Recenze Bitcoin Rush: Verdikt!

Výsledek tohoto přezkumu systému obchodování s kryptoměnami Bitcoin Rush nás vede k podpoře tvrzení, že Bitcoin Rush je 100% legitimní a může pomáhat novým a zkušeným obchodníkům při generování pasivního příjmu a růstu jejich bohatství. Dokonce i získání finanční svobody, kterou potřebují. Odhaduje se, že nový uživatel může každý týden vydělat mezi £ / € 200 a £ / € 1000. To záleží na tom, kolik peněz uživatel investuje a stále investuje. Možné je vydělat značné množství peněz na této obchodní platformě.

Časté dotazy

 • Je bitcoinový spěch legitimní?

Bitcoin Rush tvrdí, že je legitimní, a na skutečném webu existuje mnoho recenzí, která tyto tvrzení potvrzují. 

 • Kolik zisku lze vydělat pomocí Bitcoin Rush?

Podle tržního standardu platí, že čím vyšší vklad, tím vyšší zisk. Na platformě jsou současní investoři, kteří tvrdí, že vydělávají až 1 500 EUR denně.

 • Jaký je ideální vklad pro začátek na Bitcoin Rush?

Doporučujeme začít s minimálním vkladem 250 EUR a kapitál můžete po výdělku znovu investovat.

 • Jak vypadá proces výběru?

Investoři mohou kdykoli vybrat prostředky ze svého účtu Bitcoin Rush. Proces výběru bude dokončen za 24 hodin. Zisky jsou poté převedeny z hodnoty kryptoměny a uloženy ve vaší místní měně.

Glosář pojmů

Období Definice
Fiat Fiat se tradičně označuje jako papírové peníze, které nemají žádnou skutečnou hodnotu, ale jejichž hodnotu v zásadě určuje tvůrce, ve většině případů by to byla vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajně nejpopulárnější kryptoměnou na světě. Bitcoin běží na bitcoinovém blockchainu a je decentralizovanou měnou, která funguje nezávisle na centrálních bankách a autoritách
Ethereum Ethereum je stejně jako bitcoin decentralizovaná kryptoměna. Zde mohou investoři převádět a směňovat hodnotu.
Litecoin Litecoin je také kryptoměna a blockchain zrcadlící bitcoin.
Výměna Kryptoburza je v podstatě online platforma, kde si kryptoměnoví investoři vyměňují různé kryptoměny za jiné kryptoměny.
Těžba bitcoinů K těžbě bitcoinů dochází, když jsou bitcoinové transakce ověřeny a potvrzeny před přidáním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peněženka Krypto peněženka je softwarový program, který ukládá soukromé a veřejné klíče investorů. Umožňuje také uživatelům převádět, přijímat, utrácet, ukládat a kontrolovat své zůstatky.
Cirkulační napájení Jedná se o množství dané kryptoměny nebo tokenů, které jsou veřejně dostupné a cirkulují na trhu mezi kupujícími a prodávajícími.
Tržní kapitalizace Tržní kapitalizace označuje tržní hodnotu všech kryptoměn dostupných na trhu za den.
Altcoiny Bitcoin byl první a nejúspěšnější ze všech kryptoměn. Všechny ostatní mince jsou seskupeny do kategorie altcoinů.
Blokovat Průzkumníka Online nástroj pro zkoumání a analýzu blockchainu kryptoměny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet bloků připojených v blockchainu.
Blokovat odměnu Pobídka poskytnutá bitcoinovému horníkovi, který úspěšně vypočítal hash (ověření) v bloku.
Spojování řetězů Převod jedné kryptoměny do druhé. To vyžaduje, aby byla transakce podána ve dvou samostatných blockchainech.
Konsorcium Blockchain Soukromý a provozovaný blockchain.
Kryptografie Proces šifrování a dešifrování informací.
Decentralizovaná autonomní organizace Týká se organizací, které jsou spíše provozovány počítačovými programy nebo softwarem než lidským vstupem. V tomto ohledu neexistuje žádný ústřední orgán.
Žeton Tokeny jsou silně spojeny s ICO a jsou často postaveny na již existujícím standardu zavedených blockchainů „smart contract“, jako je Ethereum.
ICO To je zkratka pro Initial Coin Offering a odkazuje se na přelomovou novou metodu pro získávání financování projektů.
Vidlička Z hlediska kryptoměny je fork událostí, kdy se stávající kryptoměna rozdělí na dvě varianty kódu.
Peněženka Peněženka s kryptoměnou je primárním způsobem, jak mají vlastníci kryptoměn přístup k jejich mincím.
Skladování teplé a studené To se týká místa, kde je hostována konkrétní peněženka. Hot storage označuje peněženku, která je přístupná z internetového připojení, kde cold storage označuje hostování vaší peněženky offline na samostatném hardwaru..
Úschova Podmínkou úschovy je finanční ujednání, kdy třetí strana drží a reguluje platby finančních prostředků požadovaných pro dvě strany zapojené do dané transakce.
Chytrá smlouva Ethereum blockchain umožňuje nasazení kódu na něj ve formě chytré smlouvy. Tato smlouva je v podstatě soubor matematických pravidel, která určují, jak transakce fungují
Proof-of-Work (PoW) Aby transakce mohly být potvrzeny a přidány do hlavní knihy Blockchain, existují různé přístupy, které byly vyvinuty k dokončení tohoto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptoměnách založených na PoS je tvůrce dalšího bloku vybrán pomocí různých kombinací náhodného výběru a bohatství nebo věku.
Doklad o důležitosti (POI) Jedná se o styl důkazu propagovaný coinem NEM jako třetí alternativa k PoW a PoS.
TA Zkratka pro technickou analýzu nebo analýzu hodnot mincí na základě historických cenových pohybů a sofistikovaných ukazatelů.
Uzel počítač, který je připojen k síti konkrétní kryptoměny.
Hornictví Těžba je proces ověřování nových transakcí v distribuované knize kryptoměn.
Měsíční výstřel To se týká kryptoměny střílející dramaticky vzhůru.
Medvědí a býčí trhy Býčí trh se týká rostoucích cen a optimistického sentimentu, který podporuje nákup. Medvědí trhy jsou považovány za opak býčích trhů s klesajícími cenovými trendy a pesimistickým sentimentem, který podporuje prodej
Velryba Odkazuje na někoho, kdo drží velké množství kryptoměny
HODL Odkazuje na pasivní investiční strategii ignorování turbulencí na trhu a čekání na dlouhodobé výnosy.
Hard Fork Týká se typu vidlice, která vytváří trvalou změnu standardního protokolu digitální měny
Dlouhá / dlouhá poloha Odkazuje na uzavření sázky, že určité aktivum nakonec zvýší hodnotu.
Soukromý klíč Informace, která je prezentována jako řetězec písmen a čísel, které může investor použít pro přístup ke své digitální měně
Veřejný klíč Adresa, na kterou může investor získat svou digitální měnu pomocí kombinace písmen a čísel.
Rekt Nastane, když investor přijde na trhu kryptoměn o velké sumy peněz
Zkrat / zkrat Nastane, když investor zaujme krátkou pozici – vytvoří sázku, že hodnota aktiva nebo měny poklesne
Těžební pobídka Horníci dostanou odměnu za potvrzení transakcí a jejich těžbu do bloků
Začátečník Odkazuje na nové investory na trhu kryptoměn.
DApp Odkazuje na decentralizovanou aplikaci.

Jiné kryptoobchodní systémy

Crypto Trader Obchodník s bitcoiny Bitcoinová mezera Životní styl bitcoinů
Vývoj bitcoinů Bitcoinová revoluce Bitcoinový zisk Bitcoinový kód

Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah na této stránce by neměl být považován za finanční poradenství. Je to pouze pro informační účely. Nikdy neinvestujte to, co si nemůžete dovolit ztratit. Před jakýmkoli finančním rozhodnutím vždy co nejvíce prozkoumejte a poraďte se s certifikovaným finančním poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me