OMG tinklo kainų prognozė 2021, 2022, 2025 m

„OMG Network“, anksčiau žinomas kaip „OmiseGo“, tikslas – tapti viešu decentralizuotu finansiniu tinklu, kuris gali greitai pervesti pinigus ir turtą visame pasaulyje. OMG yra 2013 m. Jun Hasegawa įkurtos mokėjimo paslaugų bendrovės „Omise“ (palyginama su „PayPal“) atžala. Omise veikia Tailande, Singapūre ir kitose Azijos šalyse..

Kripto revoliucijai pradėjus užvaldyti pasaulį, Omise pavedė Vansa Chatikavanij, vandens išteklių specialistei pagal profesiją, sukurti „Ethereum“ kodų bazę ir bendradarbiauti su „Ethereum“ įkūrėju Vitaliku Buterinu – tai pažangi sutartis galinti platforma, leidžianti greitai, pigiai, saugios operacijos keliuose blokų grandinėse.

OMG tinklo kainų prognozavimas

Lyginant su įprastomis finansinių operacijų priemonėmis (pagalvokite apie „Visa“, „Mastercard“ ir kt.), „Blockchain“ technologija yra lėtas ir neefektyvus žvėris. Nors „Visa“ ir „Mastercard“ per sekundę gali apdoroti tūkstančius operacijų, „Ethereum“ apdoroja mažiau nei dvidešimt.

Bet kuris kriptovaliutų tinklas, kuris tikisi konkuruoti su šiomis įsteigtomis institucijomis, turi šimtą kartų išplėsti savo veiklą, nepažeisdamas saugumo ir neįgydamas nepageidaujamos centralizacijos. Tarp įvairių siūlomų būdų padidinti save, „OMG Network“ pasirinko „plazmos protokolą“: konsolidavimo mechanizmą, patvirtinantį akcijų paketą, kad būtų galima patvirtinti operacijas paketais, o ne atskirai..

OMG tinklas Pietryčių Azijos regione užmezgė daug partnerysčių, įskaitant „McDonald’s“ Tailande. Honkonge įsikūrusi rizikos įmonė „Genesis Block“ neseniai įsigijo OMG tinklą, siekdama išplėsti jį į decentralizuoto finansų („DeFi“) platformą..

OMG tinklo istorinė kainų analizė

Dabartinė kaina, rinkos viršutinė riba, & Tiekimo informacija

OMG kainų istorija buvo nepastovi. Netrukus po jos paleidimo 2017 m. Liepos mėn. 2018 m. Vasarą kaina pakilo ir svyravo nuo 12 iki 25 USD. Laikydamasi stabiliai žemiau 2 USD didesnę dalį 2019 m., 2020 m. Pradžioje ji nukrito žemiau 1 USD ribos. Nuo 2020 m. Gruodžio mėn. Jis šiek tiek padidėjo ir nusistovėjo šiek tiek virš 3 USD.

Rašymo metu OMG padidėjo 4,25% ir prekiauja 3,25 USD. Tai turi rinkos viršutinė riba iš 456,02 mln. USD, o apyvartoje – 140,25 mln. OMG.

omisegoOMG tinklas (OMG)

Reitingas: 88$ 5.15Kaina (BTC) .0000.00010300Marketcap$ 721.02 MVtomas$ 510,77 M24h pokytis10,94% bendras tiekimas140,25 M OMG

o Dieve Būsimų kainų prognozių prognozės

Analitikas, naudodamasis praeities tendencijomis, atsižvelgdamas į dabartinį istorinį kontekstą ir atsižvelgdamas į numatomus įvykius, gali tiksliai numatyti ateitį. Be to, norint surinkti duomenis ir tinkamas analitines priemones, analitikui čia naudingas ramus požiūris, kuris, viena vertus, gali rasti tinkamą pusiausvyrą tarp „iracionalaus gausos“ ir, kita vertus, nepagrįsto pesimizmo..

Tačiau realus nežinomų nežinomybių, nenumatytų įvykių ir nenumatytų pasekmių pasaulis visada yra už scenos laukiantis, kol paslėps mūsų proto projekcijas; yra tikimybė, kad ateities netikrumas galiausiai nugalės analitiką. Ir vis dėlto, atsižvelgiant į visas šias išlygas, reikia pagrįstos prognozės.

Trumpalaikė prognozė

„AfterPriceChange“
1 diena 2,93 USD -9.00%
1 savaitė 2,99 USD -7.14
1 mėnuo 3,05 USD -5.27
1 metai 8,47 USD 163%

Ilgalaikė prognozė

„AfterPriceChange“
1 metai 8,47 USD 163%
2 metai 12,35 USD 283%
3 metai 15,55 USD 382%
5 metai 24,03 USD 646%

* Ši kainų prognozė yra pagrįsta duomenimis, surinktais iš įvairių šaltinių, kurie skirti tik švietimo tikslams ir nėra laikomi investicijų patarimais. Prieš investuodami vartotojai turėtų patys atlikti tyrimus.

OMG tinklo kainų prognozavimas 2021 m

OMG tinklas gali pasirodyti populiarus tarp bankų neturinčių Pietryčių Azijos piliečių, kurie mielai atsikratys pernelyg didelių sandorių mokesčių. Tiems neišpasakytiems milijonams OMG gali būti reikalingas sprendimas. Pagal prognozę ir algoritminę analizę, OMG žetonų kaina 2021 m. Potencialiai gali būti apie 3,00 USD.

OMG tinklo kainų prognozavimas 2022 m

„OMG Network“ laukia šiek tiek perspektyvi ateitis, jei sėkmingai išplės partnerystę tarp korporacijų ir pasieks vis daugiau bankų, net plečiant „DeFi“ galimybes. Pagal prognozę ir algoritminę analizę OMG kaina 2022 m. Gali būti apie 8,47 USD.

OMG tinklo kainų prognozavimas 2025 m

Tikimasi, kad iki 2025 m. Sparčiai tobulėjant „blockchain“ technologijai, kriptovaliuta patirs ilgalaikį bulių bėgimą, kurį panašiai galbūt galima palyginti tik su „dot-com“ bumu 90-ųjų pabaigoje. Manoma, kad iki to laiko „Ethereum“ ir jo programinės įrangos asortimentas bus trilijonas dolerių. Kaip antrinę „Ethereum“ grandinę galima numatyti, kad plazma, kartu su OMG, turės naudos iš ilgalaikio augimo. Pagal prognozę ir algoritminę analizę, 1 OMG žetono kaina 2025 m. Gali būti apie 21,85 USD.

Ar OMG yra gera investicija?

DeFi (decentralizuoto finansavimo) amžius yra horizonte, nes „blockchain“ technologija sparčiai evoliucionuoja. Tai ne tik apie bitkoino kasybą; veikiau, remiantis pirmosios arba kartos „blockchain“ kodų baze („Bitcoin“ ir „Ethereum“), kuriama šimtai naujų ir novatoriškų alternatyvų, grasinant tradicinėms finansų institucijoms (bankams, kreditinėms kortelėms, „Paypal“ ir kt.) leisti savo pinigus paleisti..

Kur šioje įdomioje aplinkoje telpa OMG tinklas? Čia realybė yra sunki ir paprasta: konkurencija yra nuožmi, o kiti savo „DeFi“ funkcijomis yra gerokai priekyje. Plasma protokolo alternatyvos, tokios kaip „zkRollup“ (imuninė, skirtingai nuo plazmos, karštų piniginės raktų išnaudojimams ir kriptografinėms bei ekonominėms atakoms), plačiai naudojamos pramonėje.

„Cosmos“, kuri pati atsiskaito už „blokų grandinių internetą“, yra gerai pasirengusi pasiūlyti išplėstinę ir sąveikaujančią ekosistemą, leidžiančią vartotojams sudaryti sandorį tarp blokų. REN, naudodamasi Respublikos protokolu, suteikia prekybininkams galimybę atlikti slaptus užsakymus tamsiuose kriptografiniuose baseinuose. Norėdamas įrodyti, kad investicija yra gera, OMG tinklas turi greitai judėti, kad pasivytų tokius konkurentus kaip šie.

Kaip nusipirkti OMG?

OMG galima įsigyti daugumoje pagrindinių biržų, tokių kaip „Coinbase“, „Binance“, „Kraken“ ir kt. Daugelyje šių mainų pirmiausia turite atidaryti sąskaitą ir ją apsaugoti naudodami dviejų veiksnių autentifikavimą. Prieš pradedant prekiauti, reikia įsigyti bitkoino arba ethereum, kuriuos galima iškeisti į OMG, atsižvelgiant į einančią rinkos kainą.

Daugiau informacijos apie OMG tinklą

Komanda

„Omise“ įkūrėjas Jun Hasegawa pavedė „Vansa Chatikavanij“ sukurti „OmiseGo“, kuris vėliau buvo pavadintas OMG tinklu. Šis duetas įdarbino „Ethereum“ įkūrėją Vitaliką Buteriną bendradarbiauti įgyvendinant šį projektą. Komanda ir Josephas Poonas, „Ethereum“ kūrėjas, parašė a Baltas popierius birželio mėn. Komanda pradėjo kurti programą pagal pritaikytą plazmos protokolą. OMG neseniai įsigijo „Genesis Block“, o „Buterin“ ir „Poon“ nukrypo į kitus projektus.

Išvada

Decentralizuoti finansai yra mūsų laukia, ir daugelis „blockchain“ firmų konkuruoja tarpusavyje, kad suteiktų platformą verslui vykdyti už realių ir virtualių ribų. Tačiau, palyginti su įprastomis finansų įstaigomis, „blockchain“, pvz., „Ethereum“, yra lėtas ir neefektyvus. „OMG Network“ bando išplėsti „Ethereum“, kad būtų galima vykdyti ir įrašyti daugiau operacijų platformoje, neprarandant saugumo ar decentralizacijos..

OMG, čia yra išradingas sprendimas. Jis naudoja plazmą operacijoms perkelti į antrinę grandinę, kur, neužkemšant pagrindinės grandinės, jas galima įrašyti ir patvirtinti partijomis. Be abejo, norint tokiu būdu išplėsti Ethereum, reikia aukoti saugumą arba decentralizaciją; kūrėjai gali pasirinkti pabrėžti vieną, o ne kitą pagal savo pageidavimus.

Todėl OMG tinklas yra perspektyvi technologija. Tačiau norint nustatyti, ar tai tikrai „blockchain“ ateitis, reikia atkreipti dėmesį į jos konkurentus, kurie taip pat nori atlikti sandorius „blockchain“ tinkle. Funkcijose gausu „Chainlink“, „Synthetix“, „Cosmos“, „Ren“ ir dar daugiau. Ar OMG sugebės neatsilikti nuo konkurencijos?

Ką siūlo tai, ko nedaro kiti? Ar ji turi tokią pat augimo erdvę, kaip ir kiti? Tai visi klausimai, su kuriais turi susidurti investuotojai, norėdami įvertinti tam tikrą nišą naujoje jaudinančioje decentralizuoto finansavimo aplinkoje. Kol kas atviras klausimas, kuris iš jų atvers plačiausias duris į ateitį, kitaip jie visi vienodai veikia skirtingais būdais. Šis klausimas bus vis aktualesnis, nes kriptovaliutos prasiskverbia giliau į visuomenę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me