12 Best Ethereum Wallets 2021 – Reviews & Buyer’s Guide

1. Ledger Nano S 2. Trezor 3. Exodus
účetní kniha nano trezor peněženka exodus
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

V současné době je Ethereum druhou největší kryptoměnou s tržním stropem přes 70 miliard USD. Přestože bitcoin je největší s 43% podílem na trhu, podle CoinMarketCap.com, zájem společnosti Ethereum vzrostl o neuvěřitelných 5 700% zvýšení cen v roce 2018. V tomto tutoriálu projdeme nejlepší peněženky Ethereum, abyste snadno našli bezpečný způsob, jak uložit svůj ETH, který si brzy koupíte.

Co musí mít vynikající peněženka Ethereum:

  • Zálohovací systém, který vám umožní zálohovat peněženku v případě chyby.
  • Soukromé klíče, které sami ovládáte. Navrhujeme mít hardwarovou peněženku, protože malware může narušit software a peněženky uložené online.
  • Snadné použití: V dnešní době je standardem zahrnout obrazovku do vaší peněženky Ethereum, abyste mohli snadno konfigurovat a přistupovat k peněžence.
  • Kompatibilita s různými operačními systémy, jako jsou Macintosh OS X, Windows, Linux, Ubuntu, Android a jakýkoli jiný operační systém, který můžete mít.
  • Aktualizace a aktivní podpora poskytovaná týmem za peněženkou.

Pokud ETH peněženka, na kterou se právě díváte, nebo ji již máte, která nesplňuje některé z těchto požadavků, důrazně doporučujeme, abyste své rozhodnutí přehodnotili. Zjistěte, zda některá z peněženek v této příručce odpovídá vašemu rozpočtu.

UPOZORNĚNÍ : Většina peněženek Ethereum nestojí více než 100 $ a může vám potenciálně ušetřit ztráty na tisících, ne-li více. Nákup peněženky Ethereum za méně než 100 USD, abyste si zabezpečili svůj kapitál v Ethereu, je levná špína.

Hardwarová peněženka Ethereum vs. stolní / mobilní / webová peněženka

Tam je nějaká diskuse, když hovoříme o výhodách a nevýhodách hardware vs. desktop nebo mobilní peněženka (online peněženky Ethereum). Jedna část tvrdí, že hardwarová peněženka je nejbezpečnější, protože se jedná o peněženku uloženou offline; tedy žádný malware ani hackeři to nemohou porušit. Na druhou stranu však mnozí říkají, že mít jej uložený ve svém domě je stejně snadné získat přístup (krádeží peněženky).

Na webu TheEasyBitcoin.com našim čtenářům vždy doporučujeme, aby si koupili hardwarovou peněženku, ale stále jsme připraveni hodnotit a hodnotit služby, které fungují online, jako jsou mobilní, webové nebo desktopové peněženky. V tomto výukovém programu, kde vám pomůžeme najít nejlepší peněženku Ethereum, tedy uvidíte kombinaci služeb / produktů – jak pro chladírenské úložiště, tak pro online služby. Myslíme si, že jste jediný člověk, který ví, jaký typ peněženky vyhovuje vašim potřebám nejlépe.

Nyní, když už víte, jaké faktory je třeba vzít v úvahu při nákupu peněženky Ethereum, pojďme se hned dostat do seznamu nejlepších peněženek Ethereum roku 2020.

Top 12 nejlepších peněženek na Ethereum roku 2021

1. Ledger Nano S (hardwarová peněženka)

Ledger Nano S je zdaleka jednou z nejpopulárnějších hardwarových peněženek Ethereum, protože dělá svou práci perfektně a zároveň zůstává jednou z nejlevnějších peněženek na trhu (69,60 €). Peněženka má OLED obrazovku, která usnadňuje konfiguraci a používání. Nejlepší na tom je, že můžete uložit širokou škálu kryptoměn, jako jsou bitcoiny, ethereum a litecoiny – abychom jmenovali alespoň některé. Do stejné peněženky můžete dokonce ukládat různé altcoiny. Nebudete tedy potřebovat novou peněženku pro každou kryptoměnu, kterou chcete uložit – ideální pro ty, kteří chtějí minimalizovat své investiční riziko rozdělením do různých digitálních aktiv.

Zde je video návod, jak nastavit a používat Ledger Nano S:

Ledger Nano S můžete používat i na hacknutém počítači, aniž byste ohrožovali své kryptoměny – jejich bezpečnost je tak robustní, že ji nikdo kromě vás nebude moci používat. Rozhodně jedna z nejlepších peněženek pro Ethereum všech dob.

ZAČNĚTE S PENĚŽENKOU LEDGER

2. Trezor (hardwarová peněženka)

Trezor je vůbec první Bitcoinová peněženka, a nyní je možné jej použít pro Ethereum prostřednictvím webového rozhraní MyEtherWallet. Uložte peněženku offline a jakmile chcete používat své bitcoiny, stačí připojit peněženku k počítači, zadat heslo a voilá, máte přístup do své peněženky.

Zde je video o tom, jak nastavit a používat Trezor:

Tato peněženka, stejně jako Ledger Nano S, používá dvoufázové ověřování k ověření, že se skutečně pokoušíte o přístup k peněžence. Trezor můžete také použít jako hlavní klíč ke všem vašim online účtům s jejich správcem hesel Trezor. I když to není něco, co je pro vynikající peněženku zapotřebí, ukazuje to, jak kreativní a vášnivý je tým o způsobech používání TREZOR.

ZAČNĚTE S TREZOREM

3. Exodus (stolní peněženka)

Exodus je snadno použitelná stolní peněženka s více kryptoměnami. S Exodusem získáte přehled o svém portfoliu kryptoměn pomocí koláčového grafu a jejich kombinované hodnoty přímo při přihlášení do peněženky. Podporuje Bitcoin, Augur, Dash, Dogecoin, Ethereum, Factom, Golem a Litecoin, což z něj dělá vynikající peněženku pro ty z vás, kteří mají široké portfolio mincí.

Pro přístup do vaší peněženky budete potřebovat přístup k internetu, ale protože soukromé klíče jsou přístupné pouze prostřednictvím vašeho počítače, je to stále jedna z nejbezpečnějších metod ukládání Ethereum. Je to také první peněženka s funkcí ShapeShift, která umožňuje výměnu přímo v peněžence pro stolní počítače – to je velmi výhodné, pokud si chcete ponechat svůj ETH na jednom místě a zároveň s ním obchodovat.

Obnovení e-mailu jedním kliknutím a počáteční klíče zálohování usnadňují zálohování a obnovení ztracených soukromých klíčů a zároveň si jsou jisti, že klíče neskončí v ruce nesprávné osoby. Mac, Linux a Windows jsou jedinými operačními systémy, které aplikaci podporují, takže pokud máte jakýkoli jiný operační systém, budete se muset poohlédnout někde jinde.

Jaká je nejlepší část této peněženky Ethereum, na kterou se můžete zeptat? Je to ZDARMA! Nemusíte investovat žádné ze svých těžce vydělaných peněz do hardwarové peněženky (i když to velmi doporučujeme). Exodus je určitě nejlepší software / aplikace peněženky Ethereum vzhledem k tomu, co nabízí, a že to dělá zdarma.

ZAČNĚTE S EXODUSEM

4. Jaxx (mobilní peněženka)

mobilní aplikace jaxxJaxx je mobilní peněženka s více aktivy vytvořená kanadskou společností Decentral. Dosud podporuje úložiště 16 kryptoměn a tým stojící za společností Jaxx vždy posouvá svou peněženku dále. Díky jasnému rozhraní, které usnadňuje začátečníkům navigaci a zároveň zůstává v bezpečí, se stala jednou z nejpopulárnějších mobilních peněženek s více než 400 000 uživateli.

Vaše soukromé klíče nikdy neopustí vaše zařízení. Máte počáteční klíče, které vám v případě potřeby pomohou obnovit vaše prostředky. Mobilní peněženka je podporována v systémech Android, iOS, Mac OS, Windows, Linux, Chrome & Rozšíření pro Firefox a pro ty, kteří dávají přednost hardwarovým peněženkám, tým Jaxx uvede jednu v nadcházejících měsících.

Jejich tým je úžasný a poskytuje vývoj a tlačí svou peněženku, aby se stala tou nejlepší. Jaxx, na rozdíl od Exodu, podporuje Smart Contracts (více o Smart Contracts zde). Jaxx je zdarma, a je proto vynikající volbou pro ty, kteří raději neutrácejí peníze za peněženku Ethereum.

Důrazně doporučujeme Jaxx!

ZAČNĚTE S JAXX

5. Mist (stolní peněženka)

Mist je oficiální aplikace peněženky Ethereum. Stáhnete peněženku a začne se synchronizovat se všemi uzly Etherea. Poté vás požádají o nastavení hesla pro vaši peněženku. Zapište si to na kousek papíru a bezpečně jej uložte doma, protože pokud ztratíte heslo, neexistuje způsob, jak obnovit peněženku.

Jakmile správně nastavíte peněženku, je velmi snadné ji používat. Získáte sadu veřejných klíčů a sadu soukromých klíčů, abyste mohli do peněženky odesílat a přijímat ethereum.

Soukromé klíče jsou uloženy v samotném zařízení a nejsou hostovány na serveru, což zajišťuje jeho zabezpečení. Jediné, co můžeme najít, je, že uživatelské rozhraní není pro začátečníka optimální. Některé z ostatních, které jsme zkontrolovali, zobrazují snadno srozumitelné výsečové grafy a vypadají „moderněji“.

ShapeShift je k dispozici v peněžence Mist, což usnadňuje obchodování s vašimi mincemi pro jiné měny. Mist je podporován systémy Mac, Linux a Windows a jako Jaxx podporuje Smart Contracts.

ZAČNĚTE MISTOU PENĚŽENKOU

6. Atomová peněženka 

Atomic Wallet je multi-aktivová kryptoměnová nevázaná peněženka, která podporuje Ethereum a více než 500 mincí a žetonů. Atomic získává stále větší zájem o krypto komunitu. 

Kromě ethereum a top-30 coinů podporuje Atomic každý token ERC20: Funkce vlastního tokenu umožňuje přidat jakýkoli token ethereum během několika sekund.

V Atomic si můžete přímo v aplikaci vyměňovat velké množství kryptoměn. Zahrnuty jsou také možnosti nákupu Ripple, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin a Ethereum s bankovní kartou.

Důležitá poznámka: v Atomic nemusíte předávat KYC ani žádná jiná ověření vaší identity. Stačí si nainstalovat aplikaci a používat ji jakýmkoli způsobem. Atomové verze jsou k dispozici pro MacOS, Windows, Ubuntu, Fedora, Debian, iOS a Android.

Aby byla vaše kryptoměna v bezpečí, je po instalaci aplikace velmi důležité zapsat si mnemotechnickou počáteční frázi. Dokud vaši mnemotechniku ​​poznáte pouze vy – vaše prostředky jsou v bezpečí.

Další funkcí je podpora importu soukromých klíčů, která vám umožní snadno přesunout své prostředky z jakékoli jiné krypto peněženky.

ZAČNĚTE S ATOMOVOU PENĚŽENKOU

7. MetaMask (stolní peněženka)

logo metamaskMetaMask je jedinečná peněženka Ethereum, protože vám nejen umožňuje odesílat a ukládat ETH, ale také vám umožňuje přístup k decentralizovaným aplikacím Ethereum. Soukromé klíče jsou šifrovány ve vašem počítači, který můžete kdykoli získat pro přístup k soukromým klíčům.

Tady je úvod do platformy:

Jako každá jiná desktopová peněženka Ethereum je i tato zdarma. Jejich peněženka funguje pomocí rozšíření pro Chrome a Firefox, aby mohla do peněženky přistupovat, takže pokud je v počítači spuštěn Chrome nebo Firefox, můžete ji používat. Nepodporují však chytré smlouvy. A ShapeShift není na platformě k dispozici. Je to však bezpečná peněženka, takže si zaslouží zmínku v této příručce nejlepších peněženek Ethereum.

ZAČNĚTE S PENĚŽENKOU META MASK

8. MyEtherWallet (webová peněženka)

logo myetherwalletJedná se o neobvyklý druh webové peněženky, protože k hostování soukromých klíčů nepoužívá žádné servery. Místo toho ukládá soukromé klíče ve vašem počítači, čímž je peněženka bezpečná. Jedná se o peněženku s otevřeným zdrojovým kódem, takže můžete psát a přistupovat k inteligentním smlouvám. Umožňuje také přepínání mezi ETH na BTC, což je ideální pro ty, kteří obchodují s BTC / ETH, a naopak, kteří nechtějí, aby jejich Ethereum leželo na burze.

K přístupu na počítači můžete také použít hardwarovou peněženku, jako je Ledger Nano S nebo Trezor, s MyEtherWallet. Je to webová peněženka, takže ke své peněžence přistupujete přes web (na jakékoli platformě, dokonce i na PS4) a má rozšíření Chrome, pokud to chcete.

Někteří tvrdí, že pro začátečníka může být použití trochu těžké, s čím souhlasíme. Jakmile si však na peněženku zvyknete, je to hračka. Důrazně doporučujeme díky vynikající podpoře, soukromí a bezpečnému ukládání kryptoměny, kterou poskytuje MEW.

ZAČNĚM S MOU ETHERNÍ PENĚŽENKOU

9. Coinbase (webová peněženka)

Coinbase-recenzeCoinbase je zdaleka nejpoužívanější peněženka. Coinbase, když jsou ve zprávách bitcoiny, má více než 100 000 uživatelů, kteří se přihlašují – každý den. Zpočátku povolili pouze nákup a uložení bitcoinů, ale dnes vám umožňuje ukládat ethereum, bitcoinové hotovosti a litecoiny.

Je to levný a rychlý způsob, jak ukládat ethereum a další kryptoměny, protože slouží vaší zemi (zde je seznam všech zemí, kterým slouží.)

Pokud slouží vaší zemi, postupujte takto:

  • Zaregistrujte se na Coinbase
  • Získejte svou veřejnou adresu
  • Přeneste svůj ETH do veřejného klíče Coinbase
  • Uchovávejte ETH na Coinbase

Hlavní nevýhodou toho, že vaše Ethereum je uloženo na Coinbase, je to, že oni jsou zodpovědní za vaše veřejné klíče, protože jsou uloženy na jejich serverech. Nemáte nad nimi kontrolu a protože Coinbase používají miliony lidí, hackeři rádi cílí na jejich platformu. I když není mnoho úspěšných případů napadení uživatelů na Coinbase, doporučujeme vám pořídit si hardwarovou peněženku, pokud dlouhodobě držíte Ethereum.

ZAČNĚTE S MINCOVÝM ZÁKLADEM

10. ETHAddress (papírová peněženka)

přehled etadresETHAddress je nejlevnější volbou pro ty, kteří chtějí chladicí úložiště pro Ethereum. Tato papírová peněženka je projekt s otevřeným zdrojovým kódem, který si můžete vytisknout doma, který zahrnuje soukromé a veřejné klíče, abyste mohli rychle odesílat a ukládat Ethereum.

Chcete-li dále zvýšit zabezpečení klíčů, můžete se přihlásit pro dodatečně šifrované klíče. Chytré smlouvy nejsou podporovány, ale protože je tato peněženka na kousku papíru, nelze to očekávat. Nejsou potřeba žádné osobní údaje, takže neexistuje způsob, jak vám adresu vysledovat.

ZAČNĚTE S ETHADRESS

11. KeepKey (hardwarová peněženka)

KeepKey-Bitcoin-Wallet-ReviewKeepKey je nejdražší hardwarová peněženka Ethereum za 120 $ za pop. Umožňuje vám ukládat vaše etherea offline na hardware, stejně jako Trezor nebo Ledger Nano S. Hlavní rozdíl mezi KeepKey vs. Ledger Nano S vs. Trezor, kromě ceny, je velikost obrazovky. Je to trochu robustnější a je těžší jej nosit.

Plastové tělo peněženky je trochu náchylné k poškození v případě, že ji upustíte nebo se o ni nebudete řádně starat. Doporučujeme vám, abyste před zakoupením KeepKey zvážili Ledger Nano S nebo Trezor. Ale pokud se vám líbí rozhraní peněženek a chcete utratit trochu peněz navíc za peněženku (abyste ukázali, kolik jste balerů), je to peněženka pro vás.

ZAČNĚME KEEPKEY

12. Parita

logo parityParita je peněženka, která vám současně umožňuje rozhraní se sítí Ethereum a vaším počítačem. Stejně jako MyEtherWallet je Parity více prohlížeč než pouhá peněženka. Získáte přístup ke všem decentralizovaným aplikacím Ethereum a můžete vlastně platformu rozebrat, nikoli „pouze“ nakupovat a prodávat Ethereum za účelem zisku.

Parita je nová peněženka a má robustní bezpečnostní opatření, abyste mohli bezpečně komunikovat s blockchainem Ethereum. V současné době je parita podporována v systémech Linux, Windows a Mac. Parita měla několik hacků a chyb, poslední v listopadu roku 2018, kdy museli zmrazit celou svou síť, která podle odhadů obsahovala více než 150 milionů dolarů Ethereum.

Nedoporučujeme vám vyzkoušet si Parity právě teď, ale u jakékoli platformy a peněženky se vyskytnou chyby. Uvidíme, zda si budou moci v roce 2020 napravit reputaci a vyšplhat se po žebříčku v seznamu nejlepších peněženek ETH.

ZAČNĚTE S PARITOU

Závěr

Přestože vám doporučujeme koupit hardwarovou peněženku, většina nejlepších peněženek je ve skutečnosti založená na webu / počítači / mobilních zařízeních. Jak to, že tyto hardwarové peněženky jsou nejlepší, zatímco seznamu dominují softwarové / webové peněženky? Prostě není tolik hardwarových peněženek jako online / desktopových.

Doufáme, že jsme o každé peněžence poskytli dostatek informací, abyste mohli při nákupu peněženky Ethereum učinit poučené rozhodnutí. Hodně štěstí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me