6 nejlepších způsobů nákupu Ripple 2021 – The Definitive Guide

1. BitStamp 2. CoinCheck 3. CoinOne
bitstamp coincheck coinone
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Díky vlivné síle Blockchainu podporuje Ripple jeden plynulý zážitek s převodem měny do celého světa. Jak se finanční instituce spojují s rozvíjející se globální sítí společnosti Ripple; mohou provádět platby svých zákazníků, které jsou přístupné v kterékoli části světa, nákladově efektivnějším a autentičtějším způsobem. Různé banky a poskytovatelé plateb mohou pomocí Ripple (XRP) stimulovat nižší náklady a také vstoupit na nové trhy.

Kanceláře společnosti Ripple, které mají více než 100 zákazníků (bank) po celém světě, sídlí v San Francisku, New Yorku, Londýně, Sydney, Indii, Singapuru a Lucembursku.

Jak to tedy prospívá?

  • Nový svazek: Nový objem a likvidita jsou vylepšeny díky burzám, které vstoupily na trh, protože příspěvek XRP jako digitálního aktiva umožňuje globální platby.
  • Spolehlivý objem: Toky plateb prostřednictvím XRP poskytují stabilní objem pro burzy a přidružené účastníky trhu.
  • Rychlejší vypořádání: Ve srovnání s bitcoinem a jakýmkoli jiným digitálním aktivem se XRP usadí více než 500krát rychleji, což uživatelům umožňuje téměř okamžité převody mezi směnami.

Takže po znalosti podstaty nebo povrchových znalostí o Zvlnění, kde to vlastně prozkoumáme, abychom si je mohli koupit?

Tento článek poskytne srovnání nejlepších burz spolu s jejich vyhlídkami, nevýhodami a výhodami, aby pomohl uživatelům při výběru správné burzy pro nákup Ripple.

Top 6 způsobů nákupu Ripple 2021

1. Bitstamp

BitstampPoté, co byly založeny a jsou známé jako jedna z nejdéle trvajících výměn na celém světě – udržovaly to přímočaré a jednoduché, což vedlo k vytvoření a rozvoji významných vztahů v tomto odvětví.

Koordinovali a úzce spolupracovali s Coinbase, přední burzou, která v současné době vzkvétá a je považována za jednu z nejlepších burz. Okouzlily a získaly investice od společnosti Pantera Capital, poměrně významného investora rizikového kapitálu specifického pro bitcoiny, kde ji Benchmark částečně vlastnil; Fortress Investment Group a Ribbit Capital.

Se sídlem v Lucembursku je zpočátku první a samostatná burza digitálních aktiv plně modulovaná ve všech 28 členských státech EU, které oznámily uvolnění obchodování XRP na své burze. XRP je individualistické digitální aktivum, které patří do Ripple Consensus Ledger. Je třeba poznamenat, že obchodování XRP bylo shledáno dostupné od 17. ledna 2018, přičemž za první měsíc byly účtovány 0% poplatky. Zdálo se však, že se ceny během roku změnily kvůli popularitě a poptávce.

Dva aktualizované obchodní páry, které se mají přidat do registru Bitstamp, jsou XRP / USD a XRP / EUR. XRP je idiosynkratický mezi jinými digitálními aktivy, kde může působit jako propojená měna pro pakt nebo kompromis v reálném čase a poskytuje spolehlivou a efektivní výměnu hodnot mezi hranicemi, která je efektivní.

Volba provádět vklady a výběry XRP byla zahájena 17. ledna s plně funkčními obchodními službami. Pokud jde o pobídkový program společnosti Ripple XRP, do konce dubna bude mít společnost Bitstamp omezený tarif.

Uprostřed veřejného mínění září na Bitstamp jako povzbudivé a nestranně pozitivní světlo. Vzhledem k tomu, že se již dříve o něm dobře vědělo a stanovilo se, jsme pozorovali, že u některých recenzí, na které se v poslední době přihlíželo, je možné ilustrovat existující obrázek.

Pros

Lidé se snaží hledat nízké obchodní poplatky ve výši 25% nebo dokonce nižší. Evropané doporučují používat bitstamp, protože uživatelé mohou bezplatně vkládat eura pomocí SEPA. Uživatelé také nemusí platit transakční poplatek, když vybírá BTC. Existují názory a tvrzení, že zákaznická podpora Bitstampu je primárně výhodnější než jiné kombinované burzy, nicméně stále může být velmi záměrná. Vzhledem k tomu, že se obchod zakládá a uzavírá, je velmi rychlý. Analýzy jsou porovnávány s analýzami standardizovaných analytických metod obchodování. Ze stejných důvodů je bitstamp licencován.

Nevýhody

Uživatelé, kteří vkládají peníze prostřednictvím kreditní karty, mohou být extrémně přemrštění. To je obvykle běžná norma a standard mezi většinou burz s kryptoměnou. Uživatelé by se měli vyhnout použití kreditní karty na jakékoli burze nebo spíše být připraveni zaplatit nějaké docela nakloněné poplatky.

Proces potvrzení může být pro uživatele časově náročný, ale je vysoce pravděpodobné, že dojde k velké záplavě obchodníků s kryptoměnami. Množství tokenů je trochu omezeno (BTC, LTC, XRP a ETH) na rozdíl od některých více různých burz, které jsou v současné době k dispozici po celém světě.

Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že každý uživatel vidí, že převod měn z Bitstamp do evropských bank může být problémem, protože mnoho evropských bank nepovoluje nebo spíše zakazuje transakce se společnostmi spojenými s bitcoiny. To do značné míry nesouvisí s problémem Bitstamp, ale stále jsou zodpovědní za povrchovou úroveň.

Souhrn? Pokud uživatel hledá dobré a snadné místo pro bezpečné obchodování (nákup a prodej) bitcoinů a také v Evropě, Bitstamp je jednou z nejlepších možností nebo možností, které jsou k dispozici a jsou k dispozici.

ZAČNĚTE S BITSTAMP

2. Coincheck

logo coincheckJako jeden z předních poskytovatelů služeb v oblasti digitální měny v Asii má Coincheck obrovskou síť rozptýlenou v mnoha zemích v této oblasti, kde poskytuje spoustu autentických nabídek služeb a také podporuje uživatele, včetně kupujících i prodejců na platformě.

Coincheck zajišťuje jakýkoli zdroj průvodce, v němž existuje řada případů, které se z dlouhodobého hlediska stanou zvýhodněnými a poskytují správnou vizi, a zaručuje, že na asijských trzích zůstane a dlouhodobě si udrží svou pozici..

Pros

Snadné obchodování

Rychlá a přímá obchodní platforma je nejdůležitější služba podporovaná společností Coincheck, která zajišťuje přizpůsobení uživatelů platformě a zahájení obchodování (nákup a prodej) zvýhodněných a akceptovaných digitálních měn během několika minut.

Uživatelské rozhraní online zajišťuje uživatelům snadný zážitek z rozběhu a pozdějšího nákupu dobře známých digitálních měn založených z jakékoli oblasti nebo místa v rámci platformy. Pro mnoho typů zavedených populárních digitálních mincí existuje obrovská slibná pomoc a obchodníci, kteří se obvykle vyrovnají s více mincemi, by nepochybně obdivovali snadnost flexibility, kterou platforma poskytuje.

Naprostá bezpečnost

Zabezpečení je převládajícím atributem, pokud jde o používání správných platforem pro obchodování s digitální měnou, a Coincheck dosahuje v tomto čísle vysoké pozice. Technologie chladírenského skladování, která jde do hloubky k bezpečnostnímu systému, vštípí a zajistí, že digitální měna bude uložena autentickým způsobem a imunní vůči vnějším překážkám.

Důsledná bezpečnostní politika stanoví, že samotná platforma hraje velkou roli při zajišťování toho, aby obchodníci mohli své každodenní úkoly plnit s lehkostí a klidem.

Dalším vtipným bezpečnostním protokolem je snaha o mnohem bezpečnější implementaci dvoufaktorového autentizačního systému pro uživatele. Dvoufaktorové ověřování využívá kontaktního čísla, které je ověřeno a ověřeno během procesu registrace, aby poskytlo lepší zdroj ochrany a zajistilo, že bude mnohem jednodušší pro ty uživatele, kteří mají určité obavy nebo nejistotu týkající se bezpečnostní problémy.

Obchodní a investiční řešení

Jedním z hlavních bodů, kterému je třeba věnovat Coincheck, je množství řešení, která nabízejí svým podnikům a investorům. Společnosti se mohou spojit s platformou, aby začaly přijímat platby v digitální měně, a tím se vystavují zvyšování svých výnosů a zákazníků. Toho lze dosáhnout během několika minut a společnost Coincheck již měla připraveno mnoho podniků a aktuálně tuto službu využívá.

Pokud jde o investory, nastal okamžik půjčování a půjčování digitální měny pomocí platformy Coincheck a získání úroku z půjčky, což umožňuje ziskovou šanci nebo příležitost, která může oslovit i ty uživatele, kteří mají určité množství digitálních měna ušetřit.

Japonská burza kryptoměn Coincheck eliminovala všechny druhy vkladů a výběrů NEM a XRP na jejich platformě. Oznámili, že jejich platforma byla hacknuta, a převody obchodů by měly být přísně zakázány až do odvolání. Coincheck by měl být známý jako jedna z nejširších a největších japonských burz s kryptoměnou, i když na rozdíl od jiných dobře zavedených japonských burz, jako jsou bitFlyer a Quoine, se Coincheck nezapsal a nezaregistroval japonskou agenturu pro finanční služby, takže nebyla regulována.

Uvádí se, že odhadovaná částka XRP v hodnotě 123,5 milionů USD a NEM ve výši 600 milionů USD byly nezákonně odeslány z peněženky společnosti Coincheck. Prezident NEM Foundation Lon Wong označil hackerství za „největší krádež v historii světa“. Částka, která byla odcizena, dokonce marí množství zmítané během hackování Mt. Gox. Zatím nebyly žádné stopy, s výjimkou možnosti, že hack XRP a NEM jsou spojeny dané hypotézou.

Coincheck zmínil a nahlásil neočekávané odcizené prostředky Agentuře finančních služeb a jejich místní policii. Všechny vklady a výběry jsou pozastaveny až do odvolání.

ZAČNĚTE S COINCHECKEM

3. Coinon

coinone logoSpolečnost byla založena v roce 2014 generálním ředitelem Chan Myung Hunem poté, co se snažil vytvořit jihokorejskou burzu kryptoměn, která byla mimořádně uživatelsky přívětivá než současné burzy času. Když byl Coinone spuštěn, byl použit jako burza pouze za bitcoiny. Od té doby zahrnovaly další měny včetně BCH, ETH, ETC, XRP, QTUM, LTC a IOTA.

Coinone je nyní druhou největší jihokorejskou burzou kryptoměn, která závodí za Bithumbem. Ze stejných důvodů si společnost Coinone udržovala pozici devátého největšího mezinárodního objemu obchodování s kryptoměnami.

V současné době je jedinou fiat měnou, kterou lze na burze uložit a obchodovat s kryptoměnami, KRW (jihokorejský won). Ethereum, Ethereum Classic, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ripple, Qtum a Litecoin je velmi málo kryptoměn, které společnost Coinone nabízí. Každá z těchto měn může být ve skutečnosti; obchodováno s KRW; není však povoleno jejich vzájemné obchodování.

I když to bylo zmíněno dříve, korejská burza Coinone nyní povzbudila a umožnila obchodování XRP. Tato změna bude zářit pozitivním světlem, jak bude představovat, a bude přitahovat více lidí k XRP, protože platforma se konkrétně zabývá obchodními páry kryptoměna-fiat. Ze stejných důvodů je XRP řešeno proti korejskému Wonu a zdá se, že to bude zatím dobrý začátek.

Abychom byli přesnější v tomto tématu, XRP / KRW obchodní pár Coinone najednou předběhl BTC / KRW a ETH / KRW. Ten nejzazší není neočekávaný, protože na této korejské burze je z nějakého zvláštního důvodu velmi malá popularita a poptávka po ETH. Je třeba poznamenat, že XRP překročil obchodování BTC za pouhých pár hodin, což je fenomenální; podle Coinmarketcap, Coinone vytvořil do dneška objem XRP / KRW v hodnotě 5,7 mil. $.

Se vší touto pozitivitou a dobrou zprávou se ukazuje, že ukazuje budoucnost, která čeká na poptávku XRP, nativní token ekosystému Ripple. Pro XRP to však mohl být docela dobrý běh, nebýt výměny Poloniex. Chcete-li upřesnit, výměna byla opět poškozena domnělým útokem DDoS. Bylo konstatováno, že jelikož XRP generoval velký objem obchodování, došlo k těmto útokům třikrát za týden. I když je to s největší pravděpodobností náhodné, někteří lidé předpokládají, že si myslí, že Poloniex v současné době účinně ovlivňuje trh altcoinů.

Naštěstí se zdá, že burzy jako Coinone pomohou zvednout XRP do výšek, které nikdy nedosáhly. V současné době se měna obchoduje v hodnotě kolem 1 USD na Coinone. Poloniex a Kraken to zmiňují a uvádějí kolem 1 $. I když je přesné, že celkově uživatelé asijské burzy často nakupují prémii za obchodování s měnami, celkově by se to klasifikovalo jako přibližně 20% prémie za obchodování XRP.

Při pohledu na celkový obraz musí být XRP úspěšný v překročení přes ETH, aby se mohl stát druhou největší kryptoměnou podle tržního stropu na globální úrovni. Obě měny se budou snažit bojovat a soutěžit, aby se ucházely o pozici s postupujícím časem, ale protože tržní kapitalizace obou měn je blízko u sebe. Rozhodně není možné, aby se XRP pustil do průlomu, ať už nyní, nebo později, ačkoli, jak odborníci předpokládají, token se může během několika měsíců dotknout hodnoty 2 USD.

ZAČNĚTE S COINONEM

4. Gatehub

bránaGateHub je peněženka Bitcoin, Ripple, Ethereum, Ethereum Classic a Augur. Umožňuje uživatelům ukládat, přenášet a směňovat tyto kryptoměny na burze, která je již integrována. Všechny soukromé klíče a hesla jsou zpracovávány a šifrovány pomocí zavedených průmyslových standardních algoritmů, přičemž GateHub k nim nemůže mít přímý nebo nepřímý přístup.

Uživatelé, kteří drží své peníze v peněženkách Ripple na GateHubu, jsou pravděpodobně podobní tomu, že si je ponechají v trezoru s ohledem na určité podmínky. Z tohoto důvodu GateHub ilustruje rozhraní pro osobní trezor uživatele, ale nemají schopnost čerpat prostředky nebo zabránit uživatelům ve výběru prostředků. To je možné, protože uživatel má pouze tajný klíč. Pokud předpokládáme, že GateHub by měl uzavřít účet, pak by uživatel mohl přistupovat ke své peněžence Ripple pomocí jiných platforem nebo dokonce i pomocí desktopového klienta pomocí příslušného tajného klíče. GateHub však obsahuje šifrovaný design respektovaného tajného klíče, takže pokud je to možné, může to vést ke krádeži finančních prostředků hackery. Je třeba poznamenat, že uživatelé musí mít silná hesla a dvoufaktorové ověřování, aby se mohli přihlásit do brány Gatehub.

Uživatelé však mohou důvěřovat jiným držitelům peněženky Ripple a vyměnit XRP za svá aktiva. Například XRP za USD. Vezměte prosím na vědomí, že XRP je aktivum, které je nativní svého druhu protokolu Ripple, který fyzicky neexistuje. Pokud má uživatel XRP v peněžence Ripple, jedná se o jeho XRP a nikoho jiného. Pokud uživatel obchoduje zejména s XRP za aktiva jako BTC nebo USD, pak později obchodoval XRP za IOU BTC nebo IOU USD, pak to ukazuje, že uživatelé vkládají svou důvěru do jiného subjektu, což by jim umožnilo získat BTC do úschovy. nebo USD, pokud o to budete požádáni. To je důvod, proč uživatelé musí prodloužit linku důvěryhodnosti na různé účty, pokud budou dotázáni, zda se s daným účtem rozhodnou obchodovat. GateHub pro uživatele nebude k dispozici, proto je na víře a pečlivosti uživatele a rozhodne, zda musí důvěřovat držiteli účtu generujícího IOU.

ZAČNĚTE S GATEHUBEM

5. Korbit

logo korbitKorbit je největší burzou v Jižní Koreji s vysokými objemy BTC a brzy ETH.

Cílem společnosti Korbit je dosáhnout volného toku hodnot pomocí nových technologií, jako jsou bitcoiny a blockchain. Zpočátku se všichni při jednání s finančními službami snaží vytvořit svět, kde mohou uživatelé volně obchodovat s ostatními uživateli, aniž by se vzdali své celkové bezpečnosti nebo pohodlí.

Korbit, který věří v sílu technologie, aby přinesl pokrok a rozvoj, také zajišťuje, že především věří v hodnotu vyvážené společnosti a udržitelných komunit, které jsou snesitelné. Technologie by měla být vytvářena a poskytována nejen malé skupině jednotlivců, ale ve skutečnosti samotné lepší společnosti. Zakladatelé společnosti Korbit se dříve věnovali účelům, které prospívají zájmům veřejnosti, a ve společnosti Korbit se pohybují dále, aby usilovali o společné dobro a přispívali k němu. Korbit získal celkem 3,6 mil. USD z velkých fondů VC, kterých je málo a soukromých investorů.

Korbit s potěšením oznámil jejich úplnější podporu obchodování Ripple (XRP). O Ripple je známo, že je jednou z předních kryptoměn, a také nedávno zaznamenal sklon k ceně. Uživatelé nyní mohou obchodovat (kupovat a prodávat) Ripple na Korbitu objednáváním limitů nebo zadáváním tržních objednávek.

Při pohledu zpět tři roky společnost Korbit bezpečně uložila investice ve výši 3,6 milionu dolarů od nejuznávanějších jihokorejských investičních společností a kombinuje také obří telekomunikační společnost SK Telecom v hodnotě 17 miliard dolarů, jihokorejskou pobočku japonské investiční společnosti: Softbank a Tim Draper – miliardářský anděl investor.

Přestože Korbit v současné době zaostává za Coinhubem; pokud jde o spotřebitelskou / uživatelskou základnu a tržní kapitalizaci, má velmi silný vliv na bitcoinový průmysl v Jižní Koreji a tržní výměnu od svého silného seznamu investorů a příznivců. Autentizace a validace Ripple týmem Korbit tedy pravděpodobně povede ke zvýšení poptávky vůči Ripple na devizovém trhu v Jižní Koreji, který je druhým a třetím největším trhem již na globálních burzách Ethereum a Bitcoin.

Pokud jde o srovnání jiných burz, Korbit nabízí stejné služby, jsou však hrdí na to, že neustále investují do nových a nejnovějších špičkových technologií. Přístup společnosti Korbit k rozvoji zákaznické základny jí umožňuje dostat se nad ostatní burzy.

Pokud jde o obchodní účely, weboví programátoři byli informováni, aby do platebních možností zahrnuli tlačítko COBIT pay, kde uživatelé mohou přijímat bitcoiny jako platby. Společnosti mohou být buď nákupní střediska, blogy, společnosti elektronického obchodování atd.

Majitelé firem, jejichž služby jsou poskytovány offline, mohli využít další funkci zvanou poplatek KOBI. Stahování takové funkce do mobilního zařízení umožní uživatelům získat bitcoiny jako platbu. Vývojáři jsou oprávněni používat různé API pro poskytování různých funkcí Korbit ve své vlastní aplikaci.

V případě jakýchkoli pochybností ohledně obchodování a směny poskytuje Korbit zákaznickou podporu 24/7.

ZAČNĚTE S KORBITEM

6. Kraken

logo krakenKraken, založený v San Francisku, je jednou z největších bitcoinových burz a je dokonce zvolen jako největší bitcoinová burza z hlediska objemu eura, likvidity a obchodování s kanadskými dolary, americkými dolary, britskými librami a japonským jenem.

Kraken byl mezinárodně uznán v průběhu roku 2011, kdy jej dodržovalo mnoho uživatelů, a byl zpočátku první burzou bitcoinů, která měla obchodní cenu a objem zobrazený v terminálu Bloomberg. Mezi úspěchy Krakena patří také to, že jako první ověří a prošel kryptograficky ověřitelným auditem kontroly rezerv, je tokijskou vládou jmenovaný správce a německá BaFin regulovaná banka Fidor.

Kraken je však další z celkových burz, kde mohou uživatelé obchodovat (nakupovat a prodávat) bitcoiny.

Ve vztahu k XRP se zdá, že proces registrace je jednodušší, ale zdá se, že mnoho uživatelů čelí problémům jako takovým kvůli neočekávaným změnám na platformě.

Podporovaná dvojice XRP: XRP / EUR, XRP / BTC, XRP / USD.

ZAČNĚME S KRAKENEM

Závěr

Doporučuje se tyto burzy nikdy nepoužívat jako osobní peněženky, aby do nich bylo možné uložit velké množství Ripple, protože takové centralizované burzy jsou vždy v souladu s hrozbami a kybernetickými útoky.

Pokud je uživatelem někdo, kdo je odhodlaným kupujícím a držitelem Ripple, určitě bych mu navrhl, aby si pořídil hardwarovou peněženku Ledger Nano S, která proto poskytne možnost, při níž bude mít uživatel úplnou kontrolu nad všemi svými mincemi..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me