Predikce cen OmiseGO (OMG) na roky 2021, 2022 a 2025

Pokud sledujete svět kryptoměn, možná jste slyšeli o OmiseGO. Ve skutečnosti jsem vás naučil, jak si OmiseGO koupit už dávno.

Pro ty z vás, kteří právě naskočíte, je OmiseGo platformou plateb založenou na blockchainu, která umožňuje lidem bez bankovního styku provádět online platby. Jinými slovy, OmiseGO chce být jako PayPal, ale s kryptoměnou.

Od chvíle, kdy jsme naposledy hovořili o tokenu OmiseGO (OMG), uběhlo pár měsíců a mnoho z vás si pravděpodobně říká: „je OmiseGO dobrá investice?“ Čtěte dále a získáte podrobnou predikci cen OmiseGO na roky 2020, 2022 a 2025.

predikce cen omisego

Analýza historických cen OmiseGO

Blockchain OmiseGO byl spuštěn 6. července 2017. ICO pro token OMG proběhlo 23. června 2017 s cenou 0,24 USD / OMG. Stejně jako u všech kryptoměn došlo v ceně OMG k výrazným výkyvům. Níže uvedený graf ukazuje úplnou historii OMG:

Cena OMG při uvedení na trh byla 0,39 USD a své historické maximum dosáhla 13. ledna 2018, kdy měla hodnotu 25,62 USD.

Historické minimum bylo těsně před pěti měsíci, 13. března 2020; toto byl obecně špatný den pro kryptoměny a je znám jako „den, kdy se trh s kryptoměnami zlomil“. Ten den měl jeden OMG hodnotu 0,35 USD

Aktuální cena, tržní kap & Podrobnosti o dodávce

Cena OmiseGO je v současné době 1,60 USD, s tržním stropem přes 223 milionů USD a 24hodinovým objemem obchodování téměř 51 milionů USD.

Jedním z pozoruhodných aspektů OMG je, že 100% z jeho 140 245 398 tokenů již cirkuluje. To znamená, že nezbývají žádné další žetony k těžbě.

Pokud se projekt OmiseGO rozběhne, jakékoli vaše tokeny dramaticky zvýší hodnotu.

omisegoSíť OMG (OMG)

Pořadí: 88$ 4,98 Cena (BTC) 0,00009900$ 698,29 M Objem$ 566,29 M24h Změna 2,55% Celková nabídka 140,25 M OMG

Predikce cen OmiseGO (budoucnost)

Samozřejmě nikdo nemůže znát budoucnost s absolutní jistotou. Obchodníci s kryptoměnami však vyvinuli jedinečné algoritmy, které analyzují minulé ceny, trendy a další informace, aby předpověděly krátkodobé a dlouhodobé ceny kryptoměn.

Můžeme se obrátit na tyto algoritmy, abychom nám pomohli rozhodnout, zda se konkrétní token jeví jako dobrá investice nebo ne.

Podívejme se, jak vypadá predikce ceny OmiseGO:

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 1,62 $ 1,25%
1 týden 1,83 $ 14,38%
1 měsíc 1,79 $ 11,88%
6 měsíců 2,83 $ 76,88%
1 rok 3,60 $ 125%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 3,60 $ 125%
2 roky 5,64 $ 252,5%
3 roky 8,94 $ 458,75%
4 roky 16,60 $ 937,5%
5 let 28,90 $ 1706%

Predikce cen OmiseGO 2020

Podle algoritmů predikce cen by cena OMG měla být na konci roku 2020 nebo na začátku roku 2021 kolem 2,8 USD. To by znamenalo 75% nárůst hodnoty.

Predikce cen OmiseGO na rok 2022

Do poloviny roku 2022 se očekává, že hodnota OMG bude činit přibližně 3,6 USD, což je 125% nárůst její současné ceny.

Predikce cen OmiseGO na rok 2025

Očekává se, že do roku 2025 vzlétne OMG. Cena se předpokládá asi 28,90 USD. Vyšší než současná nejvyšší cena a představuje nárůst o více než 1 700% oproti současné ceně.

Je OmiseGO dobrá investice?

Stejně jako u jiných blockchainových projektů je klíčem k úspěchu a hodnotě tokenu hromadné přijetí. Myšlenka nabízet finanční služby nebankovním lidem se jeví jako pevná.

Pokud se to může promítnout do reálných aplikací, jako jsou peer-to-peer platby, mezinárodní převody fondů, debetní karty nebo dobití služeb, spolu s integrací do stávajících platebních metod, mohlo by to podpořit OmiseGO.

A můžeme vidět, že jsou podniknuty kroky tímto směrem. Potenciální použitelnost platformy OmiseGO spolu s predikcemi cen algoritmu činí z OMG dlouhodobě dobrou investici.

Jak koupit OmiseGO?

Pokud jste se rozhodli získat nějaké OMG tokeny do ruky, zjistíte, že jejich nákup se neliší od nákupu jiných kryptoměn. Jde pouze o nalezení správné burzy, financování vašeho účtu a provedení nákupu.

Celý článek s podrobnými kroky, jak koupit OMG, si můžete prohlédnout kliknutím sem.

Více informací o OmiseGO

Co je OmiseGO?

OmiseGO je jak název platformy založené na blockchainu, tak kryptoměna, která tuto konkrétní platformu napájí. Blokový řetězec OmiseGO si klade za cíl vytvořit platební platformu (něco podobného PayPalu) pro miliony lidí po celém světě, kteří nemají bankovní účty.

Tým

Společnost OmiseGO byla založena v Thajsku a v současné době má provozní uzly v Thajsku, Japonsku, Indonésii, Singapuru a Malajsii. Jejich tým se skládá z:

  • Ezra Don Harinsut: generální ředitel / spoluzakladatel
  • Jun Hasegawa: generální ředitel / spoluzakladatel skupiny
  • Anuchit Chitpirom: provozní ředitel
  • Frederico Araujo: Chief Information Officer
  • Robin Clart: technologický ředitel
  • June Seah: ředitelka pro rozvoj podnikání
  • Kazuhiro Koiso: finanční ředitel

Kam mohu přejít na novinky OmiseGO?

Pochopení, že úspěch OmiseGO je velmi závislý na tom, jak se mohou integrovat do stávajících služeb a dalších partnerství, může tým vytvořit prostředky, které chcete držet krok s nejnovějšími zprávami.

Jedním ze zdrojů informací je jejich oficiální zdroj na Twitteru, @Omise.

Můžete si také přečíst kliknutím na OMG Network News Feed tady.

Lidé v Cointelegraph mají také stránku se zprávami OmiseGO, kterou si můžete přečíst tady.

Závěr

OmiseGO je vzrušující projekt. Miliony lidí po celém světě, zejména v Asii, Africe nebo Latinské Americe, nemají bankovní účet. Pokud nemáte bankovní účet, nemáte přístup k kreditním / debetním kartám a nemůžete provádět elektronické převody.

OmiseGO chce těmto lidem poskytovat platební služby, aniž by si museli otevírat bankovní účty. Chtějí však také poskytovat nadstandardní služby těm, kteří mají účty, jak „říkají„ odblokovat bank “.

Ve světě, kde se decentralizované finance stávají populárnějšími, jde skutečně o atraktivní návrh. Dlouhodobé předpovědi pro OMG vypadají dobře.

V tuto chvíli je OMG levný krypto token, který si můžete uchopit. Pokud vám leží pár dolarů navíc, OMG bezpochyby stojí za prozkoumání.

A pokud náhodou máte malou firmu, možná budete chtít zvážit přijetí plateb v OMG. Nezapomeňte, že veškerá nabídka mincí již koluje, což znamená, že pokud se projekt uchytí, všechny vaše žetony budou nakonec stát za hodně.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me