Predikce cen sítě Kyber (KNC) pro roky 2021, 2022 a 2025

Máte rádi kryptoměny? Pokud ano, pak jste již pravděpodobně slyšeli o tokenu Kyber Network Crystal a protokolu Kyber Network.

V tomto článku o predikci cen Kyber Network budeme analyzovat historii cen Kyber Network Crystal (KNC) a dozvíte se více o technických aspektech tokenu a jeho případech použití. Podíváme se také na další základní prvky projektu, jako je cestovní mapa, tým a případy použití, které nám pomohou předpovědět cenu Kyber Network. Zní to zajímavě? Pak pokračujte ve čtení a zjistěte, zda si Kyber Network zaslouží místo ve vašem portfoliu!

predikce cen kyber sítě

Kyber Network Historická analýza cen 

Kyber Network vydal tokeny v roce 2017. Vydání proběhlo v několika krocích. Nejprve bylo v srpnu 2017 uvolněno pro takzvaný soukromý prodej o něco více než 33% tokenu (72 352 094,23 KNC) za cenu 0,375 USD. O měsíc později bylo pro veřejnost prostřednictvím veřejných prodejů k dispozici více tokenů, díky nimž se díky Binance mohlo obchodovat o 57 568 314 KNC dalších tokenů. Cena tokenu se trochu zvýšila a činila přibližně 0,44 USD.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V okamžiku psaní tohoto článku je cena KNC 1,36 USD s objemem obchodování 103 703 601,67 USD. V současné době je token KNC 85. v pořadí kryptoměn s nejvyšší kapitalizací. Kapitalizace tokenu Kyber Networks Crystal je v tuto chvíli 274 500 016,10 $, což vypadá docela působivě, že??

Token KNC dosáhl historického maxima 6,00 $ v roce 2018. Historické minimum bylo dosaženo v roce 2019 a činilo přibližně 0,1135 $.  

kyber-networkKyber Network (KNC)

Hodnocení: 115$ 2,01 Cena (BTC) 0,00004000$ 411,88 M Objem$ 78,53 M24h změna 2,32% celková dodávka 210,26 M KNC

Kyber Network (KNC) Future Forecast Forecastions

I když by mohlo být docela složité předpovědět cenu Kyber Network, protože je obtížné obecně předpovídat ceny kryptoměn, ve skutečnosti to souvisí s velkou volatilitou trhu a velkým vlivem obchodníků na cenu aktiv. Stále je však možné předpovídat ceny.

K tomu mohou specialisté použít různé matematické vzorce a algoritmy kombinované s informacemi o technických vylepšeních nebo jen s technickými novinkami / informacemi o nových kampaních.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 1,336 $ -1,76%
1 týden 1,495 $ -1,76%
1 měsíc 1,732 $ 9,93%
6 měsíců 1,737 $ 27,38%
1 rok 1 699 $ 27,79%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 1 699 $ 24,95%
2 roky 2,89 $ 112,50%
3 roky 3,78 $ 177,94%
5 let 4,74 $ 248,53%

* Tato cenová predikce je založena na údajích shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a není bráno jako investiční rada. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Predikce cen sítě Kyber na rok 2021

Podle cenové analýzy a výpočtů by cena 1 KNC (Kyber Network Crystal) mohla do konce roku 2021 dosáhnout téměř 1,7 USD. 

Predikce cen sítě Kyber na rok 2022

Do konce roku 2022 by mohla cena KNC stoupnout o zhruba 112% a dosáhnout zhruba 3 $.

Predikce cen sítě Kyber na rok 2025

Podle cenových předpovědí a cenových trendů KNC se cena KNC za 4 roky stane téměř 5 USD.

Je Kyber Network dobrá investice?

Při investování byste měli mít vždy na paměti, že s sebou nesou určitá rizika. Ceny kryptoměn jsou poměrně volatilní, což je dobré, pokud chcete rychle vydělat nějaké peníze. Vždy je však lepší koupit nebo prodat aktiva, která dobře znáte, a můžete odhadnout cenu. Kyber Network Crystal je nástrojový token, který se používá na protokolu pro specifické potřeby a není jednou z nejpopulárnějších mincí pro zisk.

Nicméně podle některých předchozích cenových výkyvů, ke kterým došlo v roce 2018, kdy se cena aktiv zhruba za měsíc (prosinec 2018 – leden 2018) změnila z 1,07 $ na 5,34 $, vykázala růst téměř 400%, Cena tokenu KNC může skutečně rychle růst.

Jak nakupovat Kyber Network (KNC)?

Kyber Network Crystal je docela populární token, takže jej najdete v populárních burzách jako Binance, Coinbase, OKEx, Kraken, Uniswap a další. Seznam burz podporujících KNC můžete snadno vidět na coingecko.

V tomto článku se dozvíte více o tom, jak nakupovat různé kryptoměny.

Můžete také koupit KNC pomocí tohoto Widget pro výměnu Changelly! Nákup KNC je velmi snadný a bezproblémový

Více informací o KNC

Co je Kyber Network?

Kyber Network je protokol, který umožňuje uživatelům provádět krypto swapy decentralizovaným způsobem. Protokol je postaven na ethereu a je to skvělý způsob, jak si okamžitě a bez potíží vyměňovat tokeny ETH a ERC20. Kyber Network byl původně postaven pro Ethereum, ale může jej použít jakýkoli inteligentní blockchain založený na kontraktu.

Co je na decentralizované burze tak skvělé? Za prvé, uživatelé mají kontrolu nad svou kryptografií. Také neexistuje nic jako částečně vyplněná objednávka, což je u centralizovaných burz zcela běžné.

Kyber Protocol má svůj vlastní fond likvidity, který obsahuje různé kryptoměny nashromážděné z různých zdrojů k zajištění likvidity. Protokol likvidity Kyber lze integrovat do jakékoli aplikace, která umožňuje výměnu tokenů bez potřeby zprostředkovatelů.

V současné době je to jeden z nejpopulárnějších a nejpoužívanějších decentralizovaných protokolů likvidity na světě. Systém likvidity Kyber žije zcela na blockchainu, který umožňuje různým blockchainovým aplikacím snadno integrovat protokol jako součást výměny tokenů, plateb, správy aktiv atd..

Kyber protokol také zajišťuje navrhování nejlepších sazeb shromažďováním likvidity z více než 40 zdrojů likvidity. Všechny operace jsou on-chain, což znamená plně transparentní a ověřitelné na blockchainu.

Nyní, když víte něco víc o Kyber protokolu, je na čase si udělat představu o tom, co je KNC (Kyber Network Crystal). Kyberův nativní token, Kyber Network Crystals (KNC), je pojmenován podle krystalů hvězdných válek používaných k napájení světelných mečů. Kyber Network Crystal je nástrojový token postavený na Ethereu. Token KNC je nezbytnou součástí ekosystému Kyber Network, protože by jej bylo možné považovat za spojení mezi různými zúčastněnými stranami v síti.

Správci záloh používají ke správě rezervy v síti tokeny KNC. Za každý obchod si síť účtuje malou provizi v KNC. Provize jsou částečně použity na pokrytí transakčních nákladů a na odměnu třetím stranám, které poskytují síti objemy obchodování. Poté, co je na tyto dva články vynaložen poměrný počet KNC, jsou zbývající žetony spáleny.

Držitelé KNC se mohou také zapojit do ekosystému hlasováním, což jim přinese odměňování v Ethereu. Tokeny lze navíc použít k platbám v aplikacích Monolith a Crypto.com, k platbám v obchodě Kyber Swag, k obchodování na různých platformách DeFi a ještě více.

Kyber Network Crystal (KNC) je token ERC20, který lze uložit do mnoha peněženek, například Ledger, Metamask, Trezor, Trust Wallet, Argent a mnoha dalších peněženek podporujících tokeny ERC20.

Vývojáři sítě Kyber Network spustili rámec, jehož cílem je zjednodušit vytváření on-chain trhu s profesionálními poskytovateli likvidity, který se nazývá KyberPRO.

Podle jejich prohlášení KyberPRO poskytuje systém likvidity, nástroje, dokumentaci a technickou podporu pro usnadnění vstupu do DeFi pro profesionální tvůrce trhu. Podle týmu by to také mohlo přinést průmyslu hodnotu a větší likviditu.

Aby to bylo možné, musí existovat specifická struktura, protože kniha objednávek tradičně používaná CEX (centralizované burzy) na blockchainu je neúčinná a automatizovaní tvůrci trhu (AMM) nejsou vhodní, vývojáři si jsou jisti.

Říká se, že KyberPRO je „komplexní platforma pro profesionály, která vám umožní snadné připojení k síti a provádění výnosných tržních aktivit s minimální znalostí inteligentních smluv.“

V červnu provedli vývojáři Kyber Network aktualizaci Katalystu, takže nyní mají uživatelé tokenu KNC možnost vsadit.

Tým

Kyber Network zahájila svůj vývoj v roce 2017 a je postavena na vrcholu blockchainu Ethereum. 

Tým Kyber Network je docela působivý: zahrnuje Loy Luu, Yaron Welner a Victor Tran. Loy Luu vytvořil Oyente, první open-source analyzátor zabezpečení kontraktů na bázi Etherea, a spoluzaložil SmartPool, decentralizovaný těžební fond. Yaron Welner je aktivní v programu hledání chyb Ethereum a Tran je také vedoucím vývojářem pro SmartPool. 

Podle oficiálního webu projektu má společnost v současné době více než 50 zaměstnanců. Většina z nich je ve Vietnamu nebo Singapuru a jedním z poradců Kyber Network je Vitalik Buterin.

Závěr

Vezmeme-li v úvahu všechny výše uvedené informace, Kyber Network Crystal a protokol Kyber Network rozhodně stojí za to se podívat, zvláště pokud hledáte bezpečný a rychlý způsob výměny kryptoměn, jste v Dapps a pokud jste příznivcem Ethereum . Vývojáři společnosti Kyber Network také vždy hledají způsoby, jak vylepšit protokol, vylepšit jej z hlediska použitelnosti a zpřístupnit širšímu publiku.

Podle mého názoru je vize sítě zásadní věcí, pokud jde o schválení a přijetí ekosystému. Usnadnění používání protokolu, snížení poplatků atd. Hodně pomáhá a existuje spousta příznivců Kyber Network a KNC tokenu.

Tímto způsobem, pokud víte něco o burzách a jak fungují, určitě najdete protokol Kyber Network, který si zaslouží vaši pozornost kvůli jeho výhodám. Pokud však protokol nepoužíváte nebo například nechcete používat token KNC k hlasování, swapům nebo nákupu, nemusí vás to tak zajímat. Pokud hledáte pouze rychlý zisk, možná budete chtít hledat spekulativnější a těkavější aktiva k obchodování.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me