Predikce cen SushiSwap (SUSHI) na roky 2021, 2022 a 2025

Přestože bitcoiny fungují od roku 2009, trh s kryptoměnami je nový. Ve skutečnosti tak nové, že bylo nutné vymyslet a použít mnoho nových terminologií a jmen. Pojmy jako hodling, tokenomika, FOMO se nyní stávají mainstreamem.

Známá jsou také jména mnoha krypt, jako je Ethereum, Polkadot, Litecoin, VeChain, Uniswap atd. S tím, co bylo řečeno, někdy vývojáři nebo vynálezci nových projektů a protokolů přicházejí s některými poněkud chytlavými nebo dokonce roztomilými jmény.

Tento článek o predikci cen SUSHI bude zkoumat vlastnosti Sushiswap a co ho činí tak jedinečným a kontroverzním. Rovněž se podívá na prognózu ceny svého tokenu, SUSHI (opět to nemá nic společného s jídlem), v krátkodobém i dlouhodobém horizontu, aby zjistil, zda je tento token opravdu čerstvý a dobrý pro zdraví vašeho portfolia.

SUSHI Predikce cen

Jiné názvy projektů jsou však docela divné, ne-li matoucí. Taková jména někdy ve skutečnosti nemají nic společného s kryptoměnou nebo decentralizovaným financováním (defi).

Co když projekt decentralizované burzy (dex), který je nejen nový, ale má i jedno takové divné jméno? Ještě více, tento dex, kromě svého jména, vyvolal také vážnou polemiku kolem svého narození a proti komu soutěží. Tento dex není nikdo jiný než Sushiswap a ne, nemá to nic společného s pochoutkou japonské kuchyně, jak si původně myslel tento spisovatel.

Sushiswap Historická cenová analýza 

Sushiswap není tu ani rok. Vzhledem k nedostatku historie může být trochu obtížné jej analyzovat na prediktivní předpověď. Co se však o tom dá říci, je místo, kde byla cena.

Token SUSHI byl spuštěn 28. srpna 2020. Začal s cenou 3,44 USD. Krátce nato došlo k okamžitému nárůstu cenové i tržní kapitalizace. Cena se podle CoinMarketcap zvýšila do 1. září na 10,19 USD.

Poté cena SUSHI začala v následujících měsících zaznamenávat pomalý, ale stálý pokles (více o tom trochu). K dalšímu zvýšení cen došlo až někdy v polovině listopadu. Co se týče účinků býčího trhu, cena za SUSHI se nadále zvyšovala a dokončila rok 2020 s cenou 2,687 USD.

Cena se tím však nezastavila. Jak jsme vstoupili do nového roku, cena se nadále zvyšovala. 9. ledna došlo k rychlému poklesu z 4,62 USD v ten den na přibližně 3,40 USD do 11. ledna, jen aby se do 16. ledna 2021 opět rychle zvýšil na 7,37 USD. Vzhledem k tomu, že cena bitcoinů neustále klesá, cena za jeden SUSHI také začala jít stabilně dolů.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V době psaní tohoto článku je cena za jeden SUSHI 6,13 $. Podle CoinMarketCap je na celém kryptotrhu zařazen na 47. místo. Má tržní kapitalizaci ve výši 787 456 067 USD, s cirkulující dodávkou 127 244 443 SUSHI. Jeho maximální nabídka je 250 000 000.

Cena SUSHI za posledních 24 hodin zaznamenala -5,18% ceny. Za posledních 7 dní však zaznamenal nárůst o 12,85%.

sushiSushi (SUSHI)

Hodnocení: 43$ 16,92 Cena (BTC) 0,00033500$ 2,17 BVolume$ 722,04 M24h Změna 2,37% Celková nabídka 202,59 M SUSHI

Sushiswap (SUSHI) Předpovědi prognózy budoucí ceny

Po analýze několika zdrojů a jejich základů se zdá, že token SUSHI má velmi pozitivní výhled. Například Wallet Investor nejenže změnil Sushiswap tak, aby byl velmi býčí, ale také předpověděl, že cena vzroste o + 86,61% za pouhý rok, což je cena 11,44 USD.

Na druhou stranu Tradingbeast předpověděl, že do konce roku 2024 bude průměrná cena tokenu SUSHI 14,08 USD.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 měsíc 9,72 $ 61,98%
2 měsíce 8,42 $ 40,34%
3 měsíce 7,97 $ 32,88%
6 měsíců 8,44 $ 40,75%
1 rok 11,57 $ 92,92%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
2022 11,57 $ 92,92%
2023 13,7 USD 128,4%
2024 17,65 $ 194,26%
2025 15,17 $ 152,9%

Výměna sushi Cenová předpověď 2021

Očekává se, že rok 2021 bude pro kryptoměny velmi, VELMI vzrušujícím rokem. Nejen se současným býčím trhem, ale také s počtem institucí, podniků a retailových investorů, kteří vstupují na trh, není pochyb o tom, že cena Sushiswap bude pokračovat ve vzestupném trendu.

Předpokládá se, že rok 2021 bude s cenou pozitivní, s průměrným nárůstem o 45,53%. Vzhledem k tomu, že je to jen jeden rok, to není příliš ošuntělé.

Výměna sushi Cenová předpověď 2022

Rok 2022 bude mít také kladné procentní zvýšení, i když se zdá, že cena zůstane víceméně tam, kde dosáhla v roce 2021, mezi hranicí 9,00–10,50 USD. Pro každého, kdo má zájem o koupi více tokenů SUSHI, se však rok 2022 jeví jako vhodná doba, než vlak skutečně opustí stanici.

Výměna sushi Cenová předpověď 2025

Jak se dostaneme do roku 2025, cena byla předpovězena na více než dvojnásobek. Při ohromném procentním nárůstu v průměru + 185,32% může investor, který drží v sáčku značné množství sushi (opět ne jídlo), očekávat velmi čistý zisk.

Je Sushiswap dobrá investice?

S tak silnými cenovými prognózami a s neustále se rozvíjejícím sektorem decentralizovaného financování (defi) nelze pochybovat o tom, že investování části vašich portfoliových fondů do tokenů SUSHI je dobrá investice. Jak roky plynou, investoři mohou očekávat, že se část jejich fondů zdvojnásobí. Nejen to, ale každý Sushi token hodler může očekávat, že bude mít slovo při řízení platformy Sushiswap.

Zdá se tedy, že projekt Sushiswap dex vypadá, že má dobrý vzhled. Jeho token je finančně velmi pozitivní. Lidé se řítí do defi prostoru, aby zbohatli. Všechno je skvělé, že? No, ne tak docela. Pokud se Sushiswap jeví jako dobrá investice, proč má potom pověstnou pověst? To je místo, kde se ponoříme do dalšího.

Jak koupit Sushiswap?

Token SUSHI můžete tokenovat z široké škály burz. Ti, kteří drží největší objem, jsou Binance, OKEx, Huobi Global, Sushiswap, Bitfinex a BKEX. Můžeš jít do CoinMarketCap nebo CoinGecko získat úplný seznam burz.

Více informací o Sushiswap

Co je Sushiswap?

Sushiswap je vidlice od Uniswap s vlastním tokenem správy, SUSHI. Automatizovaný tvůrce trhu, který byl spuštěn 28. srpna 2020 (AMM) se rychle stal populárním spolu s jeho mateřským dexem, Uniswap. Na rozdíl od Uniswap však poskytuje další funkce, například zvýšené odměny pro poskytovatele likvidity.

Vezmeme-li kód Uniswap, vyvinul se do zcela nové platformy. Nabízeli pobídky, kterých bylo více orientovaný na komunitu než Uniswap, což umožňuje kterémukoli hodleru tokenů SUSHI mít větší slovo ve správě projektu než to, co poskytl Uniswap.

Aby motivovali uživatele k používání platformy, a aby se více orientovala na komunitu, upravili funkce odměn. Uniswap poskytuje 0,30% poplatků generovaných ze swapu poskytovatelům likvidity (LP) podle toho, kolik likvidity poskytl každý uživatel. Jak vidíte, toto se dobře hodilo velkým LP, ale ne těm, kteří byli schopni poskytnout pouze malé částky.

Na Sushiswap, poskytovatelé likvidity by získali 0,25% z těchto poplatků, zatímco zbývajících 0,05% by bylo převedeno zpět na SUSHI a distribuováno držitelům tokenů Sushi. To znamenalo, že poskytovatelé předčasné likvidity, bez ohledu na to, jak velkou částkou přispěli do fondu, budou placeni úroky z poplatků a bude jim umožněno stát se předčasnými členy ve správě platformy.

Nejen, že pokud se uživatel rozhodne vybrat své prostředky z fondu, bude stále schopen vydělat část tohoto 0,05% poplatku v SUSHI, protože byl dříve držitelem tokenů SUSHI. Jak vidíte, toto schéma bylo velmi atraktivní a počet uzamčených fondů explodoval! Jak se však Sushiswapu podařilo získat za dva týdny 1 miliardu dolarů, bylo velmi kontroverzní.

Sushiswapův přístup byl v podstatě upírským útokem na Uniswap. Co je to? Aby Sushi přiměl uživatele k migraci na jeho platformu tím, že vezme své likviditní žetony a vsadí je na Sushiswap vysoce motivační odměny pro ty první migranty. Tyto odměny byly ve formě dávání těmto migrantům vysoké množství SUSHI tokenů. Udělali to tak, že první dva týdny po spuštění vytěžili 1 000 SUSHI na blok. To v podstatě odsávalo život Uniswapu jak u uživatelů, tak u fondů likvidity a objemu obchodování. Odhadovalo se, že více než 90% uživatelů si vzalo své tokeny a migrovalo na Sushiswap.

Na dále motivovat uživatelé mohli používat platformu, tyto rané odměny za tokeny byly sníženy na 100 tokenů za blok pro pozdější migrátory. Také ti, kteří vsadili své SUSHI tokeny, dostali další poplatky.

Pro ty, kteří chtějí poskytnout likviditu, mají dvě možnosti. Jakmile skočíte na web sushiswap, můžete se rozhodnout poskytnout likviditu buď v sekci farmy, nebo v jejich nové nabídce Onsen. Sekce farmy je pravidelným fondem likvidity. Nabídka Onsen je systém rotačních odměn. To znamená, že ti ve vládě hlasují o tom, které páry budou vystupovat, které zůstanou stejné a které ne.

Pokud jde o tokenomiku SUSHI, původně neměl mít token maximální zásobu. Po dvou týdnech spuštění byl počet vyráběných SUSHI na blok 100. Bylo to však později rozhodl mít skutečný pevný limit na počet ražených SUSHI a některé další změny. Tato maximální nabídka je 250 000 000 a očekává se, že bude dosaženo do listopadu 2023.

Kromě toho byl snížen počet tokenů SUSHI, které se razí na blok. V současné době se těží pouze 60 SUSHI / blok a do 1. února 2021 se opět sníží na 50. To nepochybně pomůže ceně odvrátit inflaci, protože to byl pravděpodobně hlavní důvod, proč tyto změny nastaly.

Pokud jde o řízení ekosystému Sushiswap, je každý SUSHI hodler způsobilý být jeho součástí řízení.  V současné době komunita hlasuje o všech významných strukturálních změnách a použití devfund (zkratka pro fond vývojářů), zatímco OxMaki a hlavní tým rozhodnou o případných menších změnách. Počkejte. Kdo je sakra OxMaki?

Tým

Kontroverze kolem Sushiswap nekončí útokem upírů. Zatímco jiné defi protokoly jako Aave, Compound a Uniswap měli dobře známé zakladatele, zakladatelé Sushiswap nebyli. Jejich přesná identita ve skutečnosti stále není známa. Někdo s pseudonymem Chef Nomi založil Sushiswap. Dva další spoluzakladatelé byli sushiswap a OxMaki. Všichni o nich věděli, že jsou to jejich twitterové rukojeti.

Zatímco šéfkuchařka Nomi původně nechala poslat své administrátorské klíče ke smlouvě o migraci na smlouvu s časovým blokováním, což mu bránilo v úplném přístupu k jakémukoli fondu, a vyzvala jakoukoli organizaci k auditu protokolu, aby zajistila jeho ověření a zabezpečení, skutečný strach se brzy místo.

Ukončete podvod

Stejně jako jíst kousek sushi s velkým kusem wasabi, který se na něm nalepil, se kuchařka Nomi pokusila zahájit něco, co vypadalo jako únikový podvod. Zatímco šéfkuchař Nomi neměl přístup k fondům fondu, měl přístup k devfondu, který přidělil 10% všech distribuovaných tokenů SUSHI. 5. září odstranil veškerou svou likviditu z Uniswapu a najednou prodal všechny tokeny SUSHI v devfondu za 70 000 ETH, v té době v hodnotě 30 milionů dolarů!

Šéfkuchař Nomi se pokusil ospravedlnit své činy, ale komunita se bála, že neznámá osoba má příliš mnoho moci a ztratila důvěru. Žetony uvnitř devfondu měly financovat další vývoj a výzkum projektu. Nebyly to osobní žetony. Dokonce i spoluzakladatel OxMaki vyjádřil šok a zklamání nad jednáním šéfkuchaře Nomi. Není divu, že tento rozruch způsobil, že cena pro SUSHI byla tankována.

Naštěstí se do projektu zapojil Sam Bankman-Freid (SBF), generální ředitel společnosti Ameida Research, který měl také jeden z největších pytlů SUSHI a projekt prakticky zachránil. Nabídl řízení projektu, aby umožnil hladký a úspěšný průběh migrace uživatelů do projektu. Šéfkuchař Nomi schválil a předal mu klíče. SBF poté vytvořila multi-podpisovou peněženku, aby byla decentralizovaná.

Nedlouho poté kuchařka Nomi překvapivě vrátila prostředky, které vzal! Ve svém vlastním tweetu měl „F **** up“. Není známo, zda jednal z viny nebo ze strachu, že bude hledaným mužem.

To vše se stalo do měsíce od zahájení projektu!

Závěr

Sushiswap má jeden z nejkontroverznějších a těkavých příběhů o původu vůbec. Uprostřed defi humbuku, který explodoval a stále exploduje, incident s šéfkuchařkou Nomi prokázal, že kontroly a vyvážení a decentralizovaná autorita jsou silným předpokladem každého decentralizovaného protokolu. Tento incident bezpochyby zanechal v ústech mnoha lidí ošklivou, chabou chuť a mohl být pro projekt smrtelnou ranou.

Navzdory tomu všemu Sushiswap vyšel z této chaotické nejistoty silnější než kdy jindy. Nyní je více zaměřen na komunitu, uživatelé mohou předložit návrh a hlasovat o něm, stejně jako mnoho kontrol a vyvážení, které jsou nyní umístěny, aby se zajistilo, že se taková událost už nikdy nestane.

Z pohledu investora by skutečnost, že projekt mohl vzniknout z tak vážného incidentu, měla sloužit jako důkaz silné odolnosti projektu a komunity k zajištění jeho přežití. Navzdory zděšení, které vyvolalo, je toho názoru, že na tuto lekci je třeba pohlížet s pozitivním výhledem.

Navzdory tomu projekt přežil a nyní prosperuje. Její komunita prokázala svou sílu mobilizovat proti jakémukoli ohrožení jak jejich finančního zájmu, tak zájmu decentralizovaného financování jako celku, i když téměř vyčerpal život z jiného defi projektu.

Bez ohledu na to, jak by se dalo projekt vidět, existuje silná konkurence mezi mnoha krypto a defi protokoly, z nichž každý má svůj vlastní způsob, jak zajistit, aby jejich projekt byl i nadále relevantní na tak mladém trhu. Díky tomu by měl každý investor, který chce mít zdravé investiční portfolio, zvážit přidání trochu sushi do své stravy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me