Recenze WAX ​​(WAXP) – Světlá budoucnost dopředu

Ačkoli tomu mohly pomoci nedávné události, když se lidé snaží pobavit v uzavřených prostorách, nelze popřít, že průmysl videoher zaznamenal za poslední desetiletí masivní růst. Jelikož roční tržby za zboží v těchto virtuálních světech vyvrcholily v herním průmyslu na neuvěřitelných 100 miliard dolarů, vede nás to k otázce – co dál? V přichází naše recenze WAX, abychom se podívali hlouběji na tzv „Král NFT.“

WAX si klade za cíl přepsat knihy o digitalizovaném zboží, co to je, kde s nimi můžeme obchodovat a jak bychom mohli přinést hodnotu toho, co je jinak kolekce 1s a 0s oblečených do pompézních oděvů, do skutečného světa? Existují ti, kteří i nadále voskují text (zamýšlený slovní hříčkou) o hodnotě tohoto tokenizovaného zboží, a pokud si přečtete spolu s naší recenzí WAX, možná zjistíte, že existuje zcela nový svět, který ještě musíme prozkoumat.

NFT, nebo nezastupitelné tokeny, se rychle stávají novým způsobem obchodování s položkami na internetu a tokenizují je ve specializované blockchainové síti podporované robustními a bezpečnými kryptoměnami. Byl propagován jako cesta vpřed, abychom mohli vytvářet, nakupovat, prodávat a obchodovat s čímkoli online, jako způsob, jak mohou mít výraznou autentičnost a hodnotu. S Rozsáhlý decentralizovaný ekosystém WAX, můžete tokenizovat vše od videoher, filmů, hudby, knih, uměleckých děl, spolu s menšími věcmi mezi nimi. Pojďme číst dál a objevovat, co přinese budoucnost.

Recenze WAX

Co je to WAX?

WAX je zkratka pro Worldwide Asset eXchange. Jedná se o decentralizovanou blockchainovou platformu navrženou jako otevřená, transparentní, spravedlivá, neměnná, důvěryhodná a široce přístupné tržiště k výměně virtuálního zboží tokenizovaného jako NFT. Tyto položky zahrnují vše od položek použitých ve videohrách, sběratelských memorabilií nebo vzácných obchodních karet. Tradiční tržiště jsou často centralizovaná v uzavřeném ekosystému. Například do výkladní skříně ve videohře lze přistupovat pouze v rámci této hry, ovládané třetí stranou.

Ztěžuje přístup k tomu, co si můžete vyměnit, a omezuje se na něj, přičemž je také náchylný k padělání a podvodům nebo placení manipulativních a nadměrných cen. Digitální zboží, které bylo vytvořeno v tradičním smyslu, navíc nemá skutečnou hodnotu. To je místo, kde přichází síla NFT, spolu s tržišti, jako jsou ty, které jsou poháněny WAX. Na rozsáhlé decentralizované síti WAX je digitální zboží certifikováno a ověřováno pomocí jeho blockchainu a lze bez problémů obchodovat s různým sortimentem zboží..

Jako jedna z nejpopulárnějších NFT burz WAX neustále proaktivně přistupuje k novým trhům a klientům ke spolupráci, aby do svého systému přinesla jedinečné NFT. Viděli jsme, jak se celé sbírky vyprodaly na WAX během několika minut a distribuovaly stovky tisíc jedinečných položek tokenizovaných jeho nativní kryptoměnou WAXP. I na jejích sekundárních trzích – jinými slovy, na trzích s použitým zbožím – jsme viděli, jak sběratelé a nadšení nadšenci obchodovali s položkami NFT v hodnotě tisíců dolarů každý.

Co můžete dělat s WAX?

Díky blockchainu WAX můžete snadno vytvářet vlastní, nakupovat, prodávat a obchodovat s různými formami tokenizovaných digitálních aktiv nebo NFT. WAX byl původně navržen k obchodování s velmi vyhledávanými nebo sběratelskými předměty ve videohrách, jako jsou zbraně, brnění, vozidla, vlastnosti, skiny postav, oblečení, power-upy, výhody, úspěchy a cokoli jiného, ​​co by bylo možné použít nebo ocenit. Od té doby se však rozrostly mimo rychle se rozvíjející herní průmysl prostřednictvím obchodování a hracích karet, speciálního zboží, sběratelských uměleckých děl a plakátů a dalších.

WAX v poslední době zažil neuvěřitelný růst, protože jeho blockchainová platforma nadále přitahuje významné značky a osobnosti na své tržiště, což umožňuje dalšímu médiu komunikovat s jejich publikem. Zde jsou některá z jejich nejnovějších partnerství:

 • William Shatner – Milovaná a legendární hollywoodská osobnost trvající více než 60 let slávy, nejpamátněji jako kapitán Kirka ze Star Treku. Jeho osobní memorabilia byla označena jako velká sbírka obchodních karet NFT, která dokázala prodat 10 000 balíčků naplněných 125 000 fotografiemi označujícími klíčové a nezapomenutelné okamžiky jeho života a byla vyprodána za pouhých 9 minut!
 • Toppy – Jsou jedním z nejznámějších tvůrců obchodních karet na světě a jejich úspěchy s NFT jsou stejně úctyhodné. Jeho první prodej NFT na blockchainu WAX z franšízy Garbage Pail Kids (GPK) se vyprodal za pouhých 28 hodin. A co je ještě pozoruhodnější, jeho nejnovější prodej série GPK Goes Exotic prodal 20 000 balíčků obsahujících 240 000 individualizovaných karet za pouhých 67 minut – v hodnotě 204 800 $.
 • Deadmau5 – V nové spolupráci s WAX se slavná Deadmau5 vydá s novou značkou RAREZ. Uvádí se řada sběratelského zboží na WAX v hodnotě odhadovaných 100 000 USD za více než 6 000 jedinečných balíčků NFT, což je další krok k přijetí blockchainu z hudebního průmyslu..
 • Atari – Atari, který byl již v minulosti ikonickým a legendárním výrobcem videoher, zahajuje spolupráci na prodeji digitálních popkulturních uměleckých děl na WAX, inspirovaných jejich ikonickým box artem, který pokrýval zlatý věk klasických videoher před 40 lety. Tuto paměť můžete znovu prožít obalem, který byl uveden do života pomocí 3D grafiky a animovaných vykreslení v ohromující a umělecké podobě.
 • pouliční rváč – Nadcházející spolupráce poté, co WAX uzavřel nové partnerství s Capcom, uvidí WAX ikonický vesmír Street Fighter a jeho nezapomenutelné postavy, které se dostanou do blockchainu. Nabízejí vzácné sběratelské předměty v podobě obchodních karet a jedinečného nového řemeslného mechanika, který umožňuje kombinovat podobné karty a vytvořit tak výkonnější a jedinečnou kartu.

Přestože společnost WAX zahájila mnoho partnerství a spolupráce s cílem rozšířit a nalákat své tržiště NFT na obecnější publikum, na platformě WAX se také nezávisle na sobě objevila řada nových projektů, které považují jeho snadné použití a širokou uživatelskou základnu za obrovský atrakce. Zde je další seznam, který jsme našli pro naši recenzi WAX:

 • Počátky bitcoinů – Široká spolupráce umělců po celém světě vytvořila pokračující sbírku vzácných a sběratelských uměleckých děl, aby oslavili bitcoin prostřednictvím jeho historie a mnoha úspěchů uvedených na WAX. Můžete vlastnit kus historie a označit tak pokračující vzestup a prosperitu bitcoinů prostřednictvím speciálních karet, včetně vodítek pro vstup do honby za pokladem za 1 bitcoin.
 • Pozvednout umění – Humanitární iniciativa, Uplift Art vydala novou kolekci zábavních karet, které zobrazují jedinečná umělecká díla a hudbu na WAX. Jejich konečným cílem je pomoci získat peníze na charitativní akce a nedávno získali přes 20 000 $ prostřednictvím 486 664 žetonů na vybudování školy na Haiti.
 • Kogs – Jedná se o hru typu POG ve stylu 90. let, která jako hratelný předmět používá žetony ražené voskem. Můžete nakupovat, prodávat, obchodovat a sbírat žetony KOG, nebo je můžete použít k bitvě s ostatními hráči v hrách využívajících KOG v online turnajích. Můžete také použít jeho NFT k odemčení speciálních funkcí a funkcí v jiných hrách využívajících RFOX v rámci jeho virtuálního ekosystému.
 • Blockchain Heroes – Sběratelská sada sběratelských karet se 40 originálními postavami inspirovanými důležitými postavami v blockchainovém průmyslu, v 9 jedinečných raritách. Patří mezi ně plně animované postavy, 3D grafika, sběratelské artefakty a další k oslavě blockchainu, které jsou k dispozici výhradně na WAX.

Historie za WAX.

WAX založili v roce 2017 William E. Quigley, Jonathan Yantis a John Brechisci Jr. Jsou také známí jako tvůrci nechvalně známého OPSkins, který byl největším světovým online trhem pro výměnu herního zboží. Kdysi podporoval významné tituly jako Counter-Strike Global Offensive (CSGO), Player Unknown Battlegrounds (PUBG), King of the Kill (KotK) a další. Historie společnosti WAX se však vrací mnohem dále, protože nepřímo nashromáždila 20 let zkušeností svých zakladatelů v oblasti průkopnictví elektronického obchodování a dalších online trhů..

WAX držel dva prodeje tokenů pro svou nativní kryptoměnu WAXP. V říjnu 2017 první prodalo celkem 520 milionů tokenů WAXP ve dvou fázích institucionálním investorům a vybraným veřejným účastníkům, což pomohlo získat 45,5 milionu dolarů. Později v listopadu 2017 se konalo veřejné ICO, které prodalo 136,9 milionu žetonů WAXP veřejnosti, čímž se získalo dalších 9,6 milionů USD na další vývoj blockchainu WAX.

Má WAX nějaké změny nebo aktualizace??

Původně byl WAX vytvořen na blockchainu Ethereum, ale později přešel na upravenou verzi na EOS. Původní tokeny ERC-20 WAXP byly vyměněny za nový standard po spuštění hlavní sítě. WAX je však neustále budování dalších „mostů“ pro lepší podporu křížové kompatibility a interoperability s blockchainem Ethereum, což zajišťuje, že vývojáři mohli snadno migrovat na WAX, a zároveň si zachovat plynulý přístup mezi ekosystémem obou řetězců, například schopnost pracovat s ERC-721 a ERC-1155 NFT.

V době psaní této recenze WAX, toto je největší síťová aktualizace pocházející z blockchainu WAX; nový „tokenomický“ model inspirovaný DeFi k vytvoření hybridního meziblokového řetězce, který propojuje funkce tokenizace NFT společnosti WAX s univerzálními tržišti a v kombinaci s vynikajícími peněžními schopnostmi a rozsahem Etherea. Cílem je, aby účastníci sítě na WAX mohli těžit z lepšího využití a optimalizace svých hlavních aktivit pro WAX i Ethereum.

Jinými slovy, trh na spotřebitelské úrovni bude poháněn WAX a vedle něj bude sedět Ethereum, aby zvládlo složitější ekonomické aspekty fungování blockchainu WAX. To má pro uživatele v obou řetězcích několikanásobné výhody. Tento „most“ umožní uživatelům sbírat NFT založené na ethereu – například tokenizované pomocí kryptoměn ERC-721 a ERC-1155 – a obchodovat je na WAX, aniž by museli platit poplatky za plyn. Mezitím jsou síťové poplatky přerozděleny komunitě WAX.

Tato snaha doufá, že se WAX ​​stane jedním z prvních veřejných blockchainů, které budou prosazovat ekonomický model 4. generace, kde je hodnota tokenu přímo spojena s ekonomickou aktivitou na několika propojených blockchainech, z nichž každý je vybrán pro svůj optimální výkon a použitelnost. Tady je komplexní pohled na některé z nových komponent pro tento nový meziblokový tokenomický model pro naši recenzi WAX:

 • WAXP na Ethereum Bridge – Tento nový „most“ umožní držitelům WAXP převést své podíly na WAXE vypalováním jejich tokenů WAXP.
 • WAXE – nový token obslužného ERC-20 pro držitele, aby se účastnili nové tokenomiky WAX a poté uložili WAXE i ETH do fondu likvidity WAXE-ETH.
 • Fond likvidity WAXE-ETH – fond likvidity pro obchodní pár WAXE-ETH oceněný pomocí svých cenových algoritmů, kde si vkladatelé mohli vydělat také tokeny fondu likvidity WAXE-ETH.
 • Token fondu likvidity WAXE-ETH – Token ERC-20 lze použít k vložení do fondu ekonomické aktivity WAX a vydělat WAXG a ETH.
 • WAXG – nový token správy ER-20, kde můžete buď vypálit WAXG, abyste získali více ETH z Piggybank Pool, nebo použít WAXG k hlasování o správě sítě.

Pool ekonomické aktivity WAX je inteligentní kontrakt na Ethereum, který bude řídit dva samostatné fondy:

 • Distribuční fond – navržen tak, aby akumuloval hodnotu odvozenou z blockchainu WAX. Poplatky generované na blockchainu WAX budou převedeny na ETH a distribuovány držitelům WAXE-ETH, kteří je pak mohou vsadit do fondu ekonomických aktivit WAX.
 • Pool Piggybank – navržen tak, aby neustále akumuloval hodnotu odvozenou z blockchainu WAX. Držitelé tokenů WAXG, kteří se rozhodli spálit své tokeny ve fondu ekonomické aktivity WAX, obdrží své přidělené procento hodnoty vyjádřené v ETH uložené ve fondu Piggybank.

Pro koho je WAX ​​určen?

WAX je určen pro kohokoli, kdo chce konzumovat a sbírat virtuální zboží, nebo pro tvůrce, kteří chtějí vytvořit něco, co by mohlo mít hmatatelnou hodnotu. WAX nabízí nejen širokou platformu s tržišti pro snadnou výměnu těchto aktiv, ale také decentralizované aplikace (dAPP), které jsou dostatečně výkonné pro to, abyste mohli vytvářet vlastní NFT.

Blockchain společnosti WAX zajišťuje, že je můžete vyměňovat na místech, která jsou široce přístupná, transparentně vyrobená, zachovávající si ověřenou autenticitu, a na decentralizované síti rozšířené po celém světě – nejen obvyklé hranice omezení obchodů v jednom či jiném prostředí.

V době psaní tohoto článku o kontrole WAX ​​využívá více než 300 000 průměrných denních transakcí více než 320 000 aktivních uživatelů po celém světě. Mezi nimi obchodovali přes 100 milionů jedinečných NFT položek, přičemž více než 50 milionů z nich bylo vytvořeno zcela nové na samotném WAX – s celkovou kombinovanou hodnotou více než 50 milionů USD. To tedy ukazuje potenciál růstu WAX a neustále se rozvíjejícího trhu s NFT a jeho širokou škálu použitelnosti.

Hráči si mohli navzájem vyměňovat předměty, což dále prohlubovalo jejich herní zážitky, od vzácných a mocných zbraní používaných ve střelcích, speciálního brnění ve středověké hře na hrdiny nebo větších turba pro vaše závodní auto. Dalo by se nakupovat a prodávat obchodní karty, hromadit celou sbírku, bojovat se svými přáteli nebo chlubit se právy.

Fanoušci mohli u příležitosti této příležitosti sbírat nezapomenutelné zboží, jako jsou samolepky a plakáty od svých oblíbených kapel. Můžete si vytvořit vlastní vzácná mistrovská díla, která by mohli sbírat znalci, jako by to byl obraz od Picassa nebo Da Vinciho, ale s dalšími výhodami digitalizace, jako je animované nebo 3D umění.

Přehled funkcí WAX.

Z pohledu uživatele je hlavní rozhraní pro používání WAX prostřednictvím Cloudová peněženka WAX nebo WCW. Zde si můžete prohlédnout všechny NFT, které vlastníte ve svém inventáři. WCW má funkci, která umožňuje uživatelům získávat odměny nebo speciální kapky od tvůrců NFT. Prostřednictvím aplikace WCW můžete procházet také mnoho decentralizovaných aplikací (dAPP) postavených na WAX, které pohánějí jeho obrovskou síť tržišť – ať už prostřednictvím trhů primárního nebo sekundárního zboží..

Jednou z nejlepších vlastností WAXu je jeho snadné připojení pomocí WCW. Máte možnost procesu registrace „dvou kliknutí“ pro nový účet nebo můžete použít jednu z mnoha možností přihlášení, které jsou k dispozici pro přihlášení, jako jsou vaše účty na Facebooku, Google, Steam, Twitter, Discord, Reddit , Twitch, Line a několik dalších. Tato funkce registrace znamená, že přístup k WAX je mnohem snazší než u srovnatelných decentralizovaných blockchainových platforem, včetně snadných způsobů obnovení účtu.

To je již dlouho hlavní překážkou pro tradiční přijetí blockchainových služeb, protože to obvykle zahrnuje komplikované a riskantní nastavovací postupy, jako je připojení k peněženkám třetích stran a žonglování s dlouhými frázemi a zajištění, že si klíče ponecháte bezpečný. Ztráta těchto klíčů nebo úvodních frází by znamenala, že ve většině případů již nebudete mít přístup ke svému účtu. WAX tyto nepříjemnosti eliminuje, i když zkušenější uživatelé se mohou rozhodnout pro bezpečnější způsoby uzamčení účtu pomocí peněženky WCW.

WAX také má vyhrazený portál pro vývojáře a poskytuje podporu a iniciativy k neustálému rozšiřování jejich nabídky. Tento inkluzivní přístup usnadňuje vývojářům naskočit na palubu budovat své vlastní platformy založené na WAX, s bezproblémová integrace do peněženky WCW, připojeno k výkonným API k připojení k širokému proudu dat a s blockchainem, který je bezpečný, rychlý, efektivní, nákladově efektivní a robustní. Blockchain společnosti WAX již vyrobil více než 54 milionů bloků v rychlém 500 milisekundovém časovém bloku as vysokou propustností 5 000 TPS na podporu své virtuální ekonomiky.

WAX je také zpětně kompatibilní s EOS. To znamená, že vývojáři, kteří vytvořili dAPP na EOS, mohou tyto aplikace snadno migrovat nebo duplikovat a spustit na WAX. WAX má také vybudoval vlastní decentralizovaný generátor náhodných čísel (dRNG) pro vývojáře, aby se integrovali do svých aplikací a vytvořili prokazatelně spravedlivý, nedovolený a transparentní mechanismus. Mohl by být snadno použitelný ve videohrách, ale mohl by se rozšířit i na další aplikace, jako jsou loterie nebo dárky.

Alternativy k vosku.

WAX není zdaleka jedinou platformou nabízející tržiště NFT, protože tento konkrétní průmysl rychle roste. Zde jsou některé další alternativy a případní konkurenti společnosti WAX:

 • Otevřené moře – Toto je největší tržiště NFT a je považováno za hlavního konkurenta společnosti WAX, protože má také propojené tržiště z různých služeb a platforem na jednom místě. Zde lze najít umělecká díla, obchodní karty, sběratelské předměty, sportovní karty, žetony a odměny nebo celé názvy domén, které si chcete vyměnit.
 • Enjin – Propojené tržiště pro všechny decentralizované hry postavené na Enjin, založené na blockchainu Enjin. Zde si uživatelé mohou vyměňovat různé zboží, jako jsou zbraně, brnění, výhody, power-ups, oblečení atd., A to i mezi různými hrami. Enjin již od svého vzniku zaznamenal masivní růst a nedávno se stal první kryptoměna zaměřená na hraní schválená v Japonsku.
 • Decentraland – Další herní platforma, Decentraland je velká online virtuální hra, která je blockchainovou verzí The Sims. Na jeho rostoucím trhu NFT mohli uživatelé obchodovat s oblečením a jinými doplňky, speciálními jmény pro vašeho online avatara nebo s nemovitostmi a celými světy v Decentralandu.
 • Rarible – Rarible patří mezi nejoblíbenější tržiště NFT pro jednotlivé autory. Nemá firemní ani průmyslový dosah WAX prostřednictvím spolupráce na úrovni A, ale má zdravou ekonomiku, kde lze vytvářet a vyměňovat si umělecká díla a další zboží související se zábavou..

WAX recenze, závěr

Na závěr naší recenze WAX ​​se ptáme, o kolik větší by mohl sektor NFT potenciálně růst. Jak jsme zdůraznili v našem úvodu, existuje mnoho druhů položek, které by mohly být tokenizovány do NFT, aby si ve virtuálním ekosystému přinesl hodnotu a vrátil ji zpět do fyzického světa. Umožňuje spotřebitelům i tvůrcům prozkoumat zcela nový svět a oslovit širokou škálu nových diváků. Na palubu se nedostávají jen mladí, technicky zdatní a nadšení, protože jsme slyšeli, že 70letá starší žena na Floridě shromažďuje obchodní karty Williama Shatnera.

WAX rozhodně ještě nezažil konec svého růstu, a to vzhledem ke svému proaktivnímu přístupu k přilákání nových uživatelů a vývojářů, jakož ik úzkému propojení s hlavními průmyslovými hráči prostřednictvím Poradní sbor WAX. Mezi její členy patří manažeři a představitelé společností Google, Microsoft, Marvel, Atari, Magic Leap, Exploding Kittens, Unity, Topps a dalších, kteří pomáhají pohánět a přenášet sílu blockchainového průmyslu na tradiční přijetí. Před sebou bezpochyby stojí výzvy, jako jsou regulační obavy z nadměrných výdajů online a věková omezení, ale celkově se od WAXu je na co těšit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me