Uniswap predikce cen (UNI) pro roky 2021, 2022 a 2025

Obchodování a výměna mincí za jiné může být náročné, matoucí, časově náročné a ne levné. Nebylo by skvělé, kdyby existoval protokol, který vám nejen umožňoval vyměňovat nebo vyměňovat žetony, ale který je také velmi snadno použitelný? OH Počkej. Tady je! Jmenuje se Uniswap a jejich token je UNI.

Říkat, že o tomto projektu a tokenu při jeho spuštění v září 2020 došlo k rozruchu, je podhodnocení. Před projektem byl velký humbuk, jehož token byl uveden na několika burzách za pouhé hodiny a viděl objem obchodování přesahující 5 miliard $ za den! Ale proč? Co je na Uniswapu, který všechny tak nadchl?

Tento článek se pokusí na tuto otázku odpovědět a poskytne krátkodobou i dlouhodobou predikci ceny Uniswap nad jejím tokenem, aby lépe porozuměl tomu, proč je token UNI stále tak býčí.

Uniswap predikce ceny

Uniswap Historická cenová analýza

Ačkoli decentralizovaná burza (dex) existuje od roku 2018, teprve v roce 2020 vznikl token UNI. Když vyšlo 16. září, mělo počáteční cenu pouhých 3,00 $. Nicméně kvůli divokému humbuku, který ho obklopoval, Uniswap cena drasticky vzrostla až na 7,00 $ do 19. září 2020, podle CoinMarketCap.

Poté, co se humbuk a vzrušení začaly snižovat, cena také začala klesat, ale nezažila drastický pokles než jiné žetony, ani nebyla po celou dobu svého historického minima. Jeho historické minimum bylo 17. září 2020 na hodnotě 1,03 USD, což podle CoinGecko před zvýšením cen znamenalo nárůst. CoinMarketCap uvádí své historické minimum na 0,4190 $ ve stejný den. Zažila své historické maximum 8,44 $ jen den poté, co se začala uklidňovat a klesat.

Cena UNI s postupujícími měsíci nadále klesala, i když nikdy neklesla pod 2 $, než začala opět pomalu růst ceny, a to díky býčímu běhu v roce 2020. UNI dokončil rok 2020 s cenou 5,00 $. Od té doby se stále zvyšoval a nyní je na pokraji překonání svého bývalého maxima.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V době psaní tohoto článku je cena za jeden token UNI aktuálně 7,44 $. V současné době je na celém kryptotrhu na 20. místě. Má to tržní kapitalizace 2 070 905 210 USD s 277 250 381 UNI v současné době v oběhu. Jeho maximální nabídka je 1 000 000 000.

uniswapUniswap (UNI)

Hodnocení: 8$ 31,44 Cena (BTC) .000 0,0006 2300$ 16,46 BVolume$ Změna 1,58 B24h 11,42% Celková nabídka 1 000,00 M UNI

Předpovědi budoucí ceny Uniswap (UNI)

Zdálo by se, že humbuk kolem Uniswapu nikdy opravdu neutichl. Wallet Investor aktuálně škáluje token UNI velmi vzestupně. To není překvapivé vzhledem k popularitě platformy. I když počátkem září 2020 zažil vidličku, která porodila konkurenčního a kontroverzního dexe zvaného Sushiswap, automatizovaný tvůrce trhu (AMM) je i nadále velmi využíván, přičemž jde o dex pro každého nového uživatele, který právě vstupuje na krypto trh.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 měsíc 10,48 $ 40,97%
2 měsíce 12 $ 61,45%
3 měsíce 10,09 $ 35,78%
6 měsíců 10,6 $ 42,6%
1 rok 11,11 $ 49,39%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
2022 12,15 $ 63,37%
2023 13,7 USD 84,28%
2024 20,37 $ 173,98%
2025 24,84 $ 234,06%

Uniswap predikce ceny 2021

Cenová prognóza pro rok 2021 vypadá velmi pozitivně. Očekává se, že do konce roku může jakýkoli hodnostář UNI očekávat nárůst o 49,39% ze současné ceny.

Uniswap predikce ceny na rok 2022

Rok 2022 vypadá ještě pozitivněji, protože se předpokládá, že cena bude i nadále růst. Předpokládá se, že do června může každý investor očekávat téměř dvojnásobné zvýšení cen.

Uniswap predikce ceny na rok 2025

Zdá se, že rok 2025 se nijak neliší, kromě toho, že je vysoce pozitivní. Investoři mohou očekávat průměrné zvýšení o 194,45% ze současné ceny.

Je Uvolněte dobrou investici?

Po přezkoumání několika zdrojů prognóz cen a prozkoumání základů protokolu lze s velkou jistotou říci, že investice do Uniswap je dobrá investice. I když se humbuk kolem tokenu značně snížil, neznamená to, že klesla i poptávka po něm. Wallet Investor, Digitalcoin, Tradingbest a další předpovídaly vysoce pozitivní cenový výhled UNI. Pokud máte šanci podívat se na základy protokolu a tokenu, není těžké pochopit, proč je to tak.

Jak nakupovat Uniswap?

UNI lze zakoupit na několika různých burzách. Aktuálně jej najdete na Binance, Coinbase Pro, Uniswap dex samotný (V2), Bithumb atd. Mnoho z těchto burz má vysokou likviditu UNI, takže si nemusíte dělat starosti s náhlým poklesem cen. Můžete přeskočit na CoinMarketCap nebo CoinGecko získat úplný seznam burz, které obsahují UNI.

Více informací o Uniswap

Co je Uniswap?

Uniswap je decentralizovaná výměnná platforma (DEX), kde mohou uživatelé dělat dvě věci; vyměnit nebo vyměnit tokeny za jiné a / nebo poskytnout likviditu.

Chcete-li vyměnit nebo vyměnit, musíte se nejprve ujistit, že se nacházíte v odkládací sekci platformy. Poté propojíte platformu s peněženkou, kliknete na žetony, za které chcete vyměnit, zaplatíte minimální poplatek a je to! Je to tak snadné.

Uživatelé mohou také přidat likviditu na platformu přechodem do sekce likvidity. Pak máte možnost buď přidat likviditu do již existujícího fondu, nebo vytvořit svůj vlastní pár likvidity. Poplatky, které uživatelé platí při výměně tokenů, jsou poskytovatelům likvidity, kteří vydělávají 0,30% poplatků úměrně tomu, kolik likvidity poskytují. Chcete-li vybrat tyto poplatky, nyní úrok, uživatelé musí vybrat token, který přidali likviditu. Je to opět tak jednoduché!

Spravedlivé varování! Uživatelé přidávající likviditu mohou být vystaveni riziku ztráta impedance.  Co je to? Je to, když poskytovatelé likvidity čelí ztrátě v důsledku cenových rozdílů. Jak název napovídá, tuto ztrátu lze zvrátit, když se cena jednoho z vašich tokenů sama zmírní. To však není záruka a může mít za následek trvalou ztrátu.

Uniswap dex byl spuštěn v listopadu 2018. Jelikož byl Uniswap automatizovaný a v závislosti na chytrých kontraktech, vyřešil mnoho počátečních problémů, které trápily první decentralizované burzy. Dne 16. září 2020 šel protokol o krok dále, když začal vydávat token správy UNI mnoha minulým uživatelům. To zvýšilo ziskovost a umožnilo každému držiteli tokenu UNI mít slovo při správě protokolu, což poskytlo další decentralizaci.

UNI jako token odměny a správy

Když byl Uniswap poprvé vytvořen, neměl žádný token a kromě poskytování likvidity neměl mnoho dalších pobídek. Teprve po vidličce Sushiswap a její metodě těžby upírů Uniswap oznámil své vlastní vydání tokenu s názvem UNI.

Zatímco velká část této nabídky šla vývojářům a investorům, pozornost každého upoutala, když Uniswap oznámil, že 15% z celé 1 miliardy tokenů UNI, které byly vytěženy, mělo být vysláno a poskytnuto každému, kdo měl historické záznamy o pomocí uniswap před 1. zářím 2020. To umožnilo jakékoli adrese požadovat 400 UNI.

Kromě toho byl každému, kdo poskytl historickou likviditu, vyslán poměrný podíl na základě času a výše poskytnuté likvidity.

To však bylo pouze 15% z celkové nabídky. Každý, kdo se chtěl dostat do rukou některých UNI, musel nějaké koupit na burze nebo poskytnout likviditu. Každý, kdo to dělá, jsou jen čtyři likvidní fondy, které by uživatele odměnily UNi:

  • ETH – USDT (Tether)
  • ETH – USDC
  • ETH – DAI
  • ETH – WBTC (zabalený bitcoin)

Tento program běží pouze dva měsíce, a to až do 17. listopadu 2020. A ještě více, abyste byli odměněni podstatnou částkou této UNI, museli byste dodat poměrně velké množství ETH nebo stablecoinů nebo počkat velmi dlouho. Proto je mnohem jednodušší nakupovat UNI na burze, což umožňuje vytváření poptávky, což vedlo ke zvýšení jeho ceny. Takže můžete pochopit, kolik vzrušení bylo kolem kryptokomunity ohledně Uniswap.

Kromě toho má Uniswap v rezervě značné množství UNI, aby motivoval uživatele jako odměnu k zajištění likvidity a účasti na řízení protokolu. Držitelé UNI mají slovo, kterým směrem by se chtěli Uniswap vydat. Ti, kteří drží přibližně 1% z celkové nabídky UNI, mohou dokonce předkládat návrhy. Předpokládá se, že ti, kdo mají slovo ve správě, budou motivováni k tomu, aby protokol zatraktivnili, zvýšili jeho objem v obchodu a vytvořili další poptávku po tokenu, což samozřejmě zvýší cenu.

Tým

Vývojář Hayden Adams vytvořil Uniswap. Hayden, bývalý automobilový inženýr, byl propuštěn ze své práce a odešel do očistce, dokud ho kamarád nezavedl do kryptoměny, zejména do Etherea. Zaujalo ho to, naučil se vyvíjet kód a pracoval na mnoha projektech, než narazil na dříve dominantní decentralizovanou burzu s názvem EtherDelta.

Na Haydena dex nezapůsobil. Vypadalo to … komplikovaně a surově a myslel si, že by se to dalo vylepšit. Co ho však vlastně nastavilo k tomu, aby začal pracovat na vlastním projektu, bylo, když narazil na článek Redditu od zakladatele Eethereum, Vitalika Buterina, že číst, „Pojďme běžet na řetězových decentralizovaných burzách způsobem, jakým řídíme predikční trhy.“

Inspirovaný začal pracovat na svém vlastním dexu a po mnoha měsících intenzivního programování a získání grantu ve výši 65 000 $ od nadace Ethereum vydal v listopadu 2018 svou první verzi Uniswap. verze 2 byl spuštěn v březnu 2020, čímž je bezpečnější a robustnější a je ikonickou platformou dex ve všech ekosystémech Ethereum.

Závěr

Vzhledem k potenciálu odměn za nákup a držení UNI není divu, že se jeho cena neustále zvyšuje. A když je současný býčí trh v plném proudu, lze s jistotou říci, že cena UNI půjde na plné obrátky. Díky snadno použitelnému protokolu je pro uživatele alternativním zdrojem pasivního příjmu, a to jak v poplatcích, tak v UNI.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me