3 nejlepší způsoby nákupu bitcoinů s kartou Discover 2021

1. Localbitcoiny 2. Paxful 3. Abra
Logo LocalBitcoins.com paxful
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Nemůžete očekávat, že z bitcoinů budete mít nějaké zisky, pokud na ně skutečně neutratíte nějaké peníze. Nyní můžete získat bitcoiny dvěma způsoby. Tyto mince můžete buď těžit sami, nebo si je můžete koupit utrácením skutečných peněz. Jsme tu, abychom vám pomohli s druhou možností. Abychom byli konkrétnější, tento článek si klade za cíl vás seznámit s nejlepšími způsoby a metodami nákupu bitcoinů vaší kreditní kartou Discover. Podíváme se na potenciální výměny a dále uvádíme výhody a nevýhody každé alternativy. Pojďme se ponořit přímo dovnitř.

Nákup bitcoinů s Discover

Jediným způsobem, jak koupit bitcoiny kreditní kartou, ať už je to karta American Express nebo karta Discover, je hledat burzy, které podporují typ karty, kterou vlastníte. Abychom vás zachránili před všemi těžkými břemeny, skutečně jsme pokračovali a sestavili seznam burz, které slibují, že vám poskytnou to nejlepší ze služeb za nejnižší ceny.

Nejlepší 3 nejlepší způsoby nákupu bitcoinů s kartou Discover 2021

1. Localbitcoiny

LocalBitcoins je důvěryhodné tržiště typu peer-to-peer, které umožňuje kupujícím a prodávajícím obchodovat s bitcoiny. Byl popsán jako Craigslist pro BTC, což umožňuje přímou interakci kupujících a prodejců. 

Jak nakupovat bitcoiny pomocí karet Discover

Nákup bitcoinů pomocí funkce Discover je na LocalBitcoinech snadný. Zde je seznam kroků, jak koupit BTC se službou Discover.

Zaregistrujte se na LocalBitcoins

Zaregistrujte se na LocalBitcoins a získejte přístup k bezplatné a bezpečné bitcoinové peněžence. Registrace je jednoduchý proces, který rychle projde. Pokud již máte účet, můžete přejít na další krok.

Vyhledejte obchody

Hlavní stránka má vyhledávací pole, které lze vyplnit množstvím BTC, které chcete koupit. Vyplňte platební metodu jako Objevit a pokračujte ve filtrování podle vašich regionálních preferencí. Pokračujte vyhledávání.

Vyberte obchod, který vyhovuje vašim kritériím

K dispozici je seznam reklam splňujících tato kritéria. Vyberte si obchodníka s dobrým reputačním skóre a vysokými obchody. Doba odezvy označuje očekávanou dobu odezvy dotyčného obchodníka. 

Zaplaťte prodejci

Po stisknutí tlačítka Koupit se zpřístupní informace o obchodu a podmínkách. Přečtěte si, odešlete požadavek a zadejte zprávu k zahájení obchodu s prodejcem.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY

2. Paxful

paxful review

Paxful doufá, že zpřístupní finanční služby spoustě lidí po celém světě. Peer to peer finance umožňuje obchodníkům společnosti Paxful přímo nakupovat BTC a další kryptoměny od jiných obchodníků. Nevyžaduje zprostředkovatele, banální ani jiné velké korporace. Tato komunita více než 3 milionů uživatelů má přímou kontrolu nad svými financemi. Jak tedy postupujete při nákupu bitcoinů pomocí kanálu Discover na Paxful?

Objevte za bitcoiny na Paxful 

Zaregistrujte si účet na Paxful a získejte přístup do své bezplatné bitcoinové peněženky.

S tímto účtem máte možnost zvolit si způsob platby jako Discover a částku bitcoinů, kterou chcete koupit. Hledejte nabídky, které splňují vaše požadavky.

Nezapomeňte si přečíst podmínky. Pokud jste spokojeni, zadejte částku bitcoinu, kterou chcete koupit. Zahajte obchod otevřením živého chatu s prodejcem. Postupujte podle pokynů prodejce a proveďte platbu. Prodejce poté uvolní BTC přímo do vaší peněženky Paxful. 

Poté můžete bitcoiny použít jako obvykle. Díky více než 300 způsobům platby umožňuje Paxful snadné obchodování s bitcoiny.

ZAČNĚME S PAXFUL

3. Abra.com

Výměna AbraPokud hledáte možnost, kde můžete investovat do kryptoměn a uložit je všechny na jednom místě, nemusíte hledat dále než Abra. Mobilní aplikace Bitcoin Wallet nabízí podporu až pro 28 kryptoměn – všechny lze zakoupit na jednom místě. Přístup k aplikaci je poměrně snadný a je k dispozici v obchodech Play i App Store.

Tým společnosti Abra usnadnil proces investování a vývojáři společnosti Abra zajistili, aby uživatelé nemuseli hledat a ukládat své kryptoměny na více místech. Společnost Abra usnadnila ukládání více kryptoměn na jednom místě, takže uživatelé nemuseli neustále přepínat mezi aplikacemi, aby získali přístup ke svým digitálním aktivům.

Abra poskytuje několik možností, jak přidat prostředky do vaší peněženky. Díky tomu je skvělý způsob nákupu bitcoinů pomocí karet objevování. Způsob investování závisí na vaší zemi působení a pro většinu zemí existuje možnost přidávat prostředky buď prostřednictvím fiat měn, nebo prostřednictvím digitálních aktiv ve formě kryptoměn.

Přidávání prostředků prostřednictvím fiat měn bylo jednodušší, protože existují možnosti přidání prostředků prostřednictvím vašeho bankovního účtu, kreditní / debetní karty a hotovosti (k dispozici pouze na Filipínách). Možnost přidávání finančních prostředků prostřednictvím bankovních účtů je k dispozici pouze na Filipínách, ve Spojených státech amerických a v celé Evropě. Přidávání prostředků prostřednictvím kreditní nebo debetní karty nebo kryptoměny je však k dispozici po celém světě.

Aplikace Abra používá bitcoin jako podkladové aktivum pro investice do jiných kryptoměn. Abra nabízí opatření ke kontrole a sledování cen, zisků a ztrát z vašich investic a poskytuje přístup k investicím, vše v jediném uživatelsky přívětivém rozhraní. Není třeba stahovat a přistupovat k více aplikacím, jen abyste získali výhody funkcí, které Abra poskytuje na jednom místě.

Jelikož je trh volatilní a ceny se během sekundy několikrát mění, je potřeba rychlejších transakcí. Abra se pyšní tím, že je jedním z nejrychlejších systémů, které investují do 28 kryptoměn, které aplikace podporuje. Systém podporuje téměř 50 fiat měn, které uživatelům poskytují okamžitou službu investování do kryptoaktiv.

Transparentnost je jedním velkým problémem, pokud jde o kryptoměny. Existují společnosti, které fungují jako granáty – nashromáždí dostatek kapitálu a poté se beze stopy zhroutí. Zůstanou pozadu soudní spory a ztráty investorů. Abra tyto kontroverze odvrátila a poskytla podrobné informace o každém ze svých zaměstnanců.

Hodnoty společnosti jsou založeny především na transparentnosti a poctivosti, ať už jde o zaměstnance nebo zákazníky a partnery. Jejich cíle jsou zaměřeny na poskytování nejlepších dlouhodobých služeb svým zákazníkům. Vítají nápady, jak vylepšit jejich rozhraní, aby lépe sloužili svým klientům. Každý den dochází k pokroku a úplné informace o něm jsou k dispozici na webových stránkách a blogu.

Investování pomocí Abra

Investice do kryptoaktiv by měla být okamžitým procesem, protože ceny vždy kolísají. Když otevřete web, existuje sekce, která vám umožní nakupovat bitcoiny kreditní kartou. Musíte pouze zadat částku, za kterou si chcete bitcoin koupit, nebo zadat požadovaný počet bitcoinů.

Poté budete muset zadat adresu peněženky, kam si přejete přijímat uvedené bitcoiny. Tato adresa peněženky musí být pod vaší plnou kontrolou, protože aktiva mají vysokou hodnotu. Pro tuto transakci se doporučuje offline peněženka, abyste mohli aktivum uložit pod plnou kontrolou.

Druhou možností nákupu bitcoinů je aplikace Abra. Poté, co si aplikaci stáhnete a zaregistrujete se, dojde ve vaší aplikaci k automatickému vytvoření peněženky. Jelikož je ověření zákazníka přísným požadavkem, budete muset před nákupem také předložit své dokumenty KYC.

Tato peněženka bude mít svoji adresu peněženky, takže se nebudete muset starat o to, abyste ji do aplikace zadali znovu. Poté uvidíte možnost přidat peníze. Můžete to udělat buď prostřednictvím bitcoinu, Mastercard nebo Visa, bankovního převodu, litecoinu nebo bitcoinové hotovosti, nebo jakoukoli jinou možností, která je ve vaší zemi k dispozici.

Poté už jen jde o dokončení platby. Pokud to děláte prostřednictvím kryptoaktiv, budete muset zadat adresu peněženky, která je vytvořena v aplikaci, do vašeho druhého offline, nebo vyměnit peněženku a poté odeslat kryptoměny do peněženky Abra.

V opačném případě budete muset zjistit, které z bankovních metod jsou ve vaší zemi k dispozici, a postupovat podle pokynů na panelu aplikace s průvodcem. Jakmile přidáte prostředky do své peněženky nebo přidáte bitcoiny do své peněženky, uvidíte možnosti, jak tyto prostředky vyměnit za kryptoměny nebo fiat měny, které jsou k dispozici v seznamu.

Výběry byly také usnadněny aplikací Abra. Prostředky můžete buď vybrat ve formě bitcoinů, bitcoinů v hotovosti nebo litecoinů, nebo je získat přímo do své banky (k dispozici pouze ve Spojených státech amerických a na Filipínách).

Pro aplikaci Abra existuje také program doporučení. Za každého přítele, kterého pozvete pomocí svého jedinečného odkazu Abra, budete odměněni 25 USD. Další skvělou vlastností peněženky Abra je, že za výměnu mezi jakýmkoli párem kryptoměny není žádný transakční poplatek. Společnost vydělává peníze na rozpětí mezi nákupem a prodejem kryptoměn.

ZAČNĚME S ABRA.COM

4. CEX.io [alternativní metoda]

cex io recenzePodobně jako Coinmama je CEX.io docela renomovaná společnost se spoustou zkušeností a širokou spotřebitelskou základnou. Mají dobrý podíl na trhu a nikdy nebylo známo, že by svým zákazníkům způsobovaly problémy. Ačkoli mají limit podle počtu mincí, které si můžete koupit, dobrou zprávou je, že tyto limity jsou tak vysoké, že si je průměrný zákazník pravděpodobně ani nevšimne. Přesto, pokud jste někdo, kdo si přeje obchodovat za vysoké částky a koupit opravdu vysoký počet bitcoinů najednou, možná budete chtít místo CEX.io zvolit Coinmama..

Nelze však očekávat, že služba bude mít všechny výhody a nebude s ní spojen jediný con. Pokud jde o CEX.io, služba trpí problémem nízké dostupnosti a dosahu. To znamená, že platforma je aktivní pouze v omezeném počtu zemí a není k ní přístup ve všech částech světa. Plány na rozšíření však stále probíhají a je docela možné, že se služba v následujících letech skutečně dostane do vzdálených koutů světa..

Společnost CEX.io, založená v roce 2013, která jí dává dlouholeté zkušenosti na trhu, je skvělá pro nákup bitcoinů kartou Discover nebo spíše jakoukoli vaší kreditní kartou. Služba je rychlá a uživatelská zkušenost byla navržena tak, aby byla bezproblémová a plynulá. Jejich celková uživatelská základna se skládá z více než neuvěřitelných 450 000 uživatelů. Mezi mnoha prodejními místy této skvělé výměnné platformy je hlavním faktem, že jde o první směnárnu poskytovatelů cloudové těžby, která se dostala na trh. Tato multifunkční služba kryptoměny se specializací na bitcoiny a transakce s kreditními kartami v současné době rozšiřuje své služby po celých Spojených státech amerických, Evropě a dokonce i v některých zemích Jižní Ameriky.

Proces

Stejně jako u společnosti Coinmama zůstává celý proces nákupu zjednodušený a snadno se s ním manipuluje. Každý, kdo má základní znalosti o tom, jak kryptoměny fungují, je dostatečně vybaven k provozování a používání platformy k nákupu bitcoinů a dalších. První krok vás požádá o vytvoření účtu na platformě registrací a vyplněním vašich údajů. Jakmile to uděláte a účet bude úspěšně vytvořen, můžete v transakci pokračovat. Nejprve musíte kliknout na Peněženku a následně na Fond. Nyní budete čelit dvěma možnostem. Buď se můžete rozhodnout provést bankovní převod požadované částky, nebo můžete zaplatit přímo prostřednictvím své kreditní karty Discover nebo jiné požadované kreditní karty. Jelikož dnes mluvíme o kreditní kartě Discover, vyberte druhou možnost a dále postupujte podle pokynů na obrazovce, abyste snadno a bezproblémově nakoupili libovolné množství bitcoinů, které si přejete.

Jako další funkce přichází CEX.io s další skvělou funkcí, kterou byste zřídka našli v jiných směnárenských službách. Nabízí služby výběru, to znamená, že se můžete kdykoli rozhodnout pro okamžitý výběr peněz na platební karty. To ve skutečnosti znamená, že můžete vybírat prostředky buď ze své platební karty nebo na kteroukoli ze svých platebních karet. K tomu však musíte nejprve propojit své karty s profilem CEX.io..

Podle rychlosti těchto žádostí o výběr jsou obvykle zpracovávány automaticky, a to také hned, jak požadavek odešlete. Není absolutně nutné se přihlašovat k žádné službě třetí strany, abyste mohli dokončit svůj požadavek, protože CEX.io vše vyřídí samostatně. Ke svým výběrům budete mít přístup téměř okamžitě, bez znatelného zpoždění na kartě Visa nebo Master Card.

ZAČNĚTE S CEX.IO

5. Coinhouse [Alternativní metoda]

coinhouseCoinhouse je další skvělá volba, když chcete koupit bitcoiny pomocí své kreditní karty. Mezi mnoha klady této služby nejvíce vyniká skutečnost, že se jedná o renomovanou společnost a umožňuje vysoké limity nákupu. Když nakupujete od společnosti takového formátu a renomé jako Coinhouse, můžete si být jisti, že vaše peníze jdou do správných rukou. S vysokými limity nákupu se také nemusíte starat o vyčerpání limitů nákupu a nakupování, kolik chcete. U příliš vysokých nákupů a transakcí s vysokou hodnotou je však Coinmama vždy lepší volbou, protože neukládá uživateli žádné limity nákupu..

Omezený dosah služby a některé velmi vysoké směnné kurzy však činí tuto službu o něco méně pravděpodobnou, že bude pro vás stejně zisková jako ostatní zmíněné v tomto seznamu..

Jakmile jste pokračovali a potvrdili svůj účet na jejich portálu, jste připraveni koupit si bitcoiny pomocí své kreditní karty Discover. Pokud jde o to, jaké jsou limity, můžete si za jediný den koupit za bitcoiny až 2 000 eur, přičemž lze koupit maximálně 10 000 eur za měsíc. Pokud jde o dodání bitcoinů, nebudete muset dlouho čekat, protože se tak děje, jakmile je provedeno potvrzení platby od konce prodejce.

ZAČNĚTE S COINHOUSE

Závěr

Když bitcoin poprvé debutoval, lidé byli nadšení. Okamžitě to bylo považováno za další velkou věc a na chvíli se ten sen zdál být docela blízký realitě. Bohužel bitcoiny brzy začaly padat. A během několika let se to trochu vytratilo do anonymity. Příběh však zdaleka neskončil, protože někde kolem roku 2014 se bitcoin vrátil a rozbil všechny dříve známé záznamy. Sazby byly vysoké, popularita stoupala a investice proudily jako nikdy předtím. Fantastickým tempem bylo založeno několik korporací, průmyslových odvětví a firem, aby vydělaly na šílenství, než začalo ochabovat.

Naštěstí tentokrát popularita nikdy neklesla. Bitcoin pokračoval ve vytváření vln a dělá to až do tohoto data. A také z dobrého důvodu, protože bitcoiny vykázaly několik fantastických výnosů a jsou zodpovědné za obrovské zisky pro miliony lidí po celém světě. A pokud to všechno nestačilo, kryptoměna také připravila půdu pro další podobná odvětví, aby získala ten druh úspěchu, kterého se jí podařilo dosáhnout. Například odvětví kryptoměn jako celek se všemi svými altcoiny zaznamenalo nově nalezený zájem široké veřejnosti. Lidé aktivně investují do Ethereum, Dash, Litecoins, Zcash a mnoha dalších. Podobně máme odvětví těžby kryptoměn, které, i když není tak populární jako investiční aréna, je stále dost velké na to, aby vždy zůstalo ziskové, a také zaručuje prodej těžebního hardwaru a souprav.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me