3 nejlepší způsoby nákupu bitcoinů s převodem ACH

V našem posledním díle jsme hovořili o tom, jak nakupovat bitcoiny pomocí bankovního účtu / bankovního převodu.

Tento výukový program se zaměřuje na stejné téma, ale je plně zaměřen na nákup bitcoinů s převodem ACH. Projdeme si, co byste měli zvážit při výběru burzy, dáme vám výhody a nevýhody používání ACH a poté vám samozřejmě ukážeme nejlepší možnosti, když chcete koupit bitcoin s převodem ACH. Pojďme do toho, ano?

Co je třeba vzít v úvahu při výběru směny

Poplatky

Poplatky jsou pravděpodobně nejdůležitější věcí, kterou je třeba vzít v úvahu při výběru burzy.

Podpěra, podpora

Dobrá podpora je nutností! Každá burza bude mít nějaké šukání, nebo se budete potýkat s potížemi bez ohledu na to, jakou burzu se rozhodnete použít, je to nevyhnutelné (to je stejné iu jiných typů burz a služeb, takže pro trh kryptoměn nic jedinečného). Jelikož je to nevyhnutelné, je důležité, aby se oni, výměna, o problém velmi starali a pomohli vám s jeho řešením. Stejně jako odpovědi na potenciální otázky.

Každá výměna v tomto seznamu má dobrou podporu (protože jsme oslovili každou z nich, aniž bychom zmínili náš účel kladení hloupých, ale relevantních otázek). I když některým může trvat několik dní, než se dostanou zpět, lze to očekávat, protože většina burz právě teď zaznamenává nárůst uživatelů.

Snadnost použití

Jsme v roce 2020, nechceme využívat služby, které nejsou snadné a přímé. Věříme, že nákup bitcoinů by měl být snadný, takže je to podle našeho názoru velký. Avšak objemná / pomalá platforma může být zvážena, pokud burza nabízí nízké poplatky, vysoké limity nebo skvělou podporu. Promluvíme si o tom, jak snadné je použití každé burzy, abyste věděli, že i když nejste technicky zdatní, můžete se na burze snadno orientovat.

Limity

Naštěstí pro vás převody ACH obvykle mají některé z nejvyšších limitů, pokud jde o to, kolik peněz můžete vložit týdně nebo ročně. Limity jsou však pouze pro ty, kteří investují vážné peníze do kryptoměny, protože většina burz přijímá vklady přes 1000 $ / týden. Pokud ale chcete jít dále, musíte projít identifikačním procesem předložením svého ID a mít starý účet, aby věděli, že jste důvěryhodní.

Výhody použití převodu ACH k nákupu bitcoinů

Limity jsou mnohem vyšší, když používáte převod ACH k vkladu prostředků na burzu.

Nižší poplatky než například PayPal, kreditní karta atd.

Je to bezpečné, protože nejdůvěryhodnější burzy přijímají převod ACH jako platební metodu.

Vložit peníze převodem ACH je opravdu snadné.

Nevýhody použití přenosu ACH

Jelikož zahrnuje použití banky, dokončení trvá několik dní (1–5 dní).

K tomu je třeba zadat ID, díky čemuž je soukromé.

 

Celkově si opravdu myslíme, že nákup BTC s převodem ACH je skvělou volbou kvůli širokému výběru burz, mezi kterými si můžete vybrat, nízkým poplatkům a skutečnosti, že můžete používat nejlepší burzy na trhu.

Nyní si myslíme, že je čas na to, na co jste všichni čekali – seznam nejlepších výměn s převodem ACH.

Pojďme se hned podívat na výsledky našeho rozsáhlého výzkumu!

Nejlepší 3 nejlepší způsoby nákupu bitcoinů s převody ACH

1. Coinbase

Coinbase je lídrem na trhu, a to z dobrého důvodu. Jsou to oni, kdo jsou zodpovědní za to, aby se masy snadno připojily k trhu kryptoměn. Díky jejich snadno použitelnému rozhraní a skvělé integraci peněženky je podle našeho názoru volbou číslo jedna pro převody ACH. Jejich poplatky jsou považovány za relativně vysoké, ale je snadné je překonat, protože nabízejí tak skvělé řešení pro nákup, ukládání a prodej bitcoinů – vše na jedné platformě!

Dokonce mají aplikaci, kterou můžete použít k přístupu na burzu a do peněženky kdykoli, v případě, že chcete rychle prodat své bitcoiny nebo je použít k osobnímu nákupu zboží (stále více obchodů přijímá bitcoiny jako platební metodu, ale pravděpodobně to bude trvat rok nebo dva, než to bude standard). Jejich podpora je prvotřídní, což z něj také dělá skvělou volbu, pokud nakupujete bitcoiny poprvé.

Coinbase velmi doporučujeme všem našim čtenářům, kteří chtějí koupit bitcoiny převodem ACH nebo debetní či kreditní kartou!

Zaregistrujte se do Coinbase zde!

 

2. GDAX

Další nejlepší volba podle našeho názoru úzce souvisí s Coinbase – je to jejich sesterská burza, GDAX. Nejlepší věc na GDAX je, že nemají žádné poplatky za vklad ani výběr za převod ACH. Ano, čtete správně, ŽÁDNÉ POPLATKY! Částka, kterou vložíte, je částka, která skončí na vašem účtu. GDAX nebo Global Digital Asset Exchange je navržen tak, aby vám pomohl snadno obchodovat USD za bitcoiny, litecoiny a ethereum a naopak.

Jediným problémem, který vidíme u GDAX, a tedy jeho umístění na druhém místě, je to, že jejich uživatelské rozhraní může být zpočátku trochu těžké pochopit. Náš odhad je, že Coinbase je určen pro nováčky a GDAX je více zaměřen na zkušenější obchodníky / uživatele. Pokud jste však začátečník a chcete rozebrat poplatky ve výši 0%, učení se v GDAX může stát za to.

Nenajdete žádné burzy, které by dokázaly nabídnout tak nízké poplatky jako GDAX, a proto jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí co nejvíce maximalizovat své zisky.

Zaregistrujte se na GDAX zde!

 

3. Blíženci

V neposlední řadě je to Gemini. Gemini nabízí jedny z nejnižších poplatků v Kanadě a USA, což z nich dělá životaschopnou volbu pro ty, kteří hledají nízké poplatky (GDAX však stále nabízí nejnižší poplatky za převody ACH).

Platforma Gemini, stejně jako GDAX, není tak snadno pochopitelná jako Coinbase, což není dobré, pokud jste začátečník (ale jako na všechno, zvyknete si). Také zatím nejsou k dispozici ve všech státech USA, takže je to jen schůdná možnost, pokud jste ve státě, ve kterém působí.

Nyní by se mohlo zdát, že bičujeme Blížence, to není vůbec náš účel. Skutečně si však myslíme, že tato burza nemá šanci proti Coinbase a GDAX, protože nenabízí nic „nového“, zatímco GDAX nabízí bezplatné poplatky a Coinbase je velmi snadno použitelný. Je však třeba připomenout, že se skutečně jedná o třetí nejlepší možnost, a zvítězili nad všemi ostatními burzami, které se do tohoto seznamu ani nedostaly.

Přihlaste se k Gemini zde!

 

Závěr

Podle našeho názoru jsou to tři nejlepší možnosti, pokud hledáte koupit BTC s převodem ACH. Coinbase je dobrá vzhledem k tomu, že je snadné začít a porozumět procesu, dokonce i pro začátečníky. GDAX je skvělá volba, pokud hledáte především nízké poplatky. Gemini je skvělý, protože se snadno používá a nabízí skvělou podporu. Nyní je na vás, abyste se rozhodli, hodně štěstí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me