4 nejlepší způsoby nákupu bitcoinů s Netellerem 2021

NETELLER, založená v roce 1999, je služba elektronické peněženky, kde můžete ukládat a převádět peníze. V tomto článku projdeme možnosti, které máte, když chcete nakupovat bitcoiny pomocí Netelleru. I když existují některé burzy přijímající NETELLER, není to běžné, což ztěžuje hledání nejlepší burzy.

Provedli jsme však rozsáhlý průzkum (abyste nemuseli), abychom se ujistili, že nakonec použijete nejlepší burzu pro nákup BTC u Neteller.

Začněme!

Nejlepší 4 nejlepší způsoby nákupu bitcoinů pomocí Neteller 2021

1. BitPanda

BitPanda je zavedená burza se sídlem ve Vídni v Rakousku. BitPanda je v současné době k dispozici pouze v Evropě, díky čemuž je tato možnost neživotaschopná pro lidi žijící v USA nebo mimo Evropu. Ale pro ty, kteří žijí v Evropě, je to ta nejlepší volba. S dobou zpracování pouhých 10 sekund a také automaticky zahrnutou bitcoinovou peněženkou pro ukládání vašich bitcoinů na BitPandě, je to rychlý způsob nákupu bitcoinů u Neteller.

Poplatek za platbu Netellerem je trochu těžké vypočítat, ale je o něco nižší než poplatek za platbu Skrillem, a to 3,8%. Poté musíte za cenu přidat 2% nad tržní cenu. To se děje automaticky, takže cena, kterou vidíte na obrazovce, je celková včetně poplatků. BitPanda vám také umožňuje nakupovat další kryptoměny, jako je litecoin, Dash a Ethereum.

Celkově lze říci, že BitPanda opravdu doporučujeme, protože se jedná o přímý způsob nákupu bitcoinů s Netellerem. Poplatky jsou trochu vysoké, ale to se dá očekávat, když se pokusíte použít Neteller k nákupu bitcoinů.

ZAČNĚME S BITPANDOU!

2. CoinCorner

CoinCorner je další nejlepší volbou, pokud nechcete kupovat své bitcoiny od jednotlivce na některém z bitcoinových trhů níže. CoinCorner funguje od roku 2014 s jasným posláním usnadnit nákup bitcoinů – a oni toho určitě dosáhli.

Díky rychlému a snadnému způsobu použití vaší kreditní nebo debetní karty (nebo ve vašem případě karty Neteller) je lze porovnat s lídrem na trhu Coinbase (Coinbase však nenabízí stejný počet platebních metod) ). Rozhraní se snadno používá a získáte přístup k vlastní mobilní peněžence (k dispozici na telefonech Apple, Windows a Android), abyste mohli kontrolovat své zůstatky a přenášet bitcoiny na cestách!

Poplatky za Neteller jsou 5%, stejné jako u debetní / kreditní karty. Chcete-li jej vybrat, zaplatíte pevnou cenu 1,50 EUR za SEPA převody nebo prostřednictvím SWIFT na 30 EUR. Peníze však nemůžete vložit zpět do NETELLER (to je stejné na všech burzách, takže se nemusíte ničeho bát).

Díky jejich snadnému použití a stanoveným poplatkům je CoinCorner tak skvělou volbou. Pokud jste v USA a chcete použít výměnu za bitcoin s Netellerem – pak je pro vás CoinCorner tou nejlepší volbou.

ZAČNĚTE S COINCORNEREM!

3. LocalBitcoiny

LocalBitcoins je široce používané bitcoinové tržiště, díky kterému vyniká mezi dvěma předchozími možnostmi. LocalBitcoins nejsou těmi, kdo prodávají bitcoiny sami, fungují spíše jako prostředník, který spojuje kupce bitcoinů s prodejci bitcoinů. Berou za to malý poplatek, aby mohli zajistit, že každá dohoda bude provedena správně a obě strany dostanou, o co požádali.

Problém LocalBitcoins spočívá v tom, že Neteller není vždy k dispozici jako platební metoda, záleží na tom, zda existuje prodejce ochotný přijmout Neteller. Díky tomu je o něco méně spolehlivý než CoinCorner nebo BitPanda, ale pokud si najdete prodejce a vybudujete si u něj důvěru, budete mít spolehlivého prodejce, který akceptuje Neteller.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY!

4. Paxful

V neposlední řadě je další bitcoinové tržiště. Podobně jako LocalBitcoiny fungují jako štít pro nákup / prodej pro obě strany zahrnuté v dohodě. Jak se Paxful liší od LocalBitcoins? Abych byl upřímný, ne o hodně, ale protože hledáme způsoby, jak nakupovat bitcoiny pomocí Netelleru, mohli bychom se také podívat všude, kde je to možné.

Pokud jste na LocalBitcoins nenašli žádného prodejce, který by akceptoval Neteller, není na škodu podívat se také na Paxful. Paxful se opravdu snadno používá a má velkou podporu v případě jakéhokoli sporu nebo chyby. Důrazně doporučujeme Paxful, a přestože získali méně prodejců než LocalBitcoins, stále to může být životaschopná volba.

ZAČNĚME S PAXFUL!

Závěr

Nyní, když jsme prošli seznamem nejlepších způsobů, je řada na vás. Nyní je jen na vás, abyste se rozhodli, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Pokud jste z Evropy, pak BitPanda je správná volba, pokud jste mimo Evropu, pak CoinCorner je nejlepší volba. LocalBitcoins a Paxful mohou být také životaschopnými možnostmi bez ohledu na to, kde žijete – ale musíte mít štěstí najít prodejce, kteří tam přijímají Neteller.

Doufáme, že tento výukový program přinesl více světla na možnosti, které jsou k dispozici při nákupu BTC u Neteller, a že máte pocit, že si nyní můžete vybrat vzdělanější volbu výměny (nebo tržiště).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me