9 nejlepších způsobů nákupu bitcoinů za hotovost 2021 – průvodce Ultimate

1. LocalBitcoins 2. BitQuick 3. Zeď mincí
Logo LocalBitcoins.com logo bitquick STĚNA MINCÍ
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Ano! Četl jsi to správně. Bitcoiny si můžete koupit za hotovost. Víme, že je opravdu těžké pochopit bitcoinové obchodní a směnné platformy, zvláště pokud jste začínajícími uživateli. Některé stránky nabízejí platby kreditní / debetní kartou, ale stále vyžaduje trpělivost neustále čekat na doručení bitcoinů. Výměnné weby navíc požadují řadu osobních údajů, které by mohly mezi uživateli vytvářet nejistotu. Většina uživatelů dává přednost soukromí s ohledem na bitcoinové transakce.

Pokud jste člověkem, který je nemocný z těchto výměnných platforem, nebo začínajícím uživatelem, který chce koupit nějaké bitcoiny jednoduchým způsobem, pak tento článek stojí za přečtení. Poskytli jsme podrobné vysvětlení týkající se metod a stránek, kde si můžete koupit bitcoiny v hotovosti (jakákoli fiat měna).

Contents

Jaké jsou výhody nákupu bitcoinů v hotovosti?

Na rozdíl od mnoha serverů pro výměnu bitcoinů se vyhýbá potřebě ověřovat vaše dokumenty a rizikům spojeným se sdílením zranitelných osobních údajů. Je těžké pochopit proces nákupu některých burzovních serverů pomocí různých platebních metod pro poprvé kupujícího. Nákup bitcoinů v hotovosti je jednoduchý a rychlejší než například bankovní převod. K nákupu bitcoinů není vyžadováno žádné ověření a je převedeno do vaší peněženky za méně než 3 hodiny.

5 způsobů nákupu bitcoinů v hotovosti

Stránky výměny peer-to-peer

Existují některé weby (níže uvedené), které vám umožňují obchodovat osobně, ale fungují jako služba úschovy. V této metodě se kupující mohou setkat s konkrétními prodejci vybranými z webu a pokračovat v další transakci. Zde web funguje jako systém úschovy, kde všechny bitcoiny od prodejce drží web a uvolní je kupujícímu, jakmile prodejce potvrdí platbu za bitcoin.

Bitcoinové bankomaty

V současné době existuje mnoho bankomatů, které jsou postaveny tak, aby nabízely bitcoiny vložením hotovosti do nich. Uživatel může bitcoiny získat v konkrétní bitcoinové peněžence vložením hotovosti do těchto strojů. Proces je jednoduchý a okamžitý.

Nakupujte bitcoiny za hotovost osobně

Můžete kontaktovat prodejce prostřednictvím libovolného webu sociálních médií nebo fóra a rozhodnout se pro osobní setkání. Později můžete po vzájemné dohodě koupit bitcoiny od prodejce. V takovém případě musíte být opatrní, abyste byli podvedeni nebo okradeni. Náš návrh u jakékoli bitcoinové transakce osobně je setkat se v bance nebo na veřejném místě (kavárna, nákupní středisko nebo jiná místa, kde jsou další lidé).

S vkladem v hotovosti

Některé platformy mají tuto možnost, kdy kupující může vložit hotovost na bankovní účet prodejce za účelem nákupu bitcoinů. Některé platformy mají propojené banky, kde vložíte hotovost do konkrétní banky navržené webem.

S hotovostí prostřednictvím e-mailu

Tato metoda se nedoporučuje. Lze jej však použít pro malé převody.

Proč je nejvíce preferována peer-to-peer výměna?

Výměna peer-to-peer nebo také známá jako decentralizovaná burza, která je provozována a udržována pomocí softwaru. Výměna typu peer-to-peer umožňuje obchodníkům vzájemně obchodovat bez jakýchkoli zásahů třetích stran. Existují některé stránky, které fungují jako služba úschovy mezi obchodníky a vytvářejí zisk tím, že obchodníkům poskytují další zabezpečení (což se velmi doporučuje). Interakce mezi oběma stranami (kupujícím a prodávajícím) se však provádí prostřednictvím platformy a do dohody není zapojena žádná jiná strana. Tato metoda má mnoho výhod.

Výhody výměn / trhů typu peer-to-peer

Systémy výměny peer-to-peer nabízejí nízké směnné kurzy, snadno použitelné, soukromé a zabezpečené a striktně odolávají transakční cenzuře. Tento systém udržuje soukromí uživatele, aniž by požadoval jakékoli osobní údaje. Hotovostní převody, které jsou jednou provedeny, nejsou vůbec vratné, což zabraňuje podvodníkovi v podvodu. Bezpečnostní systém nabízený weby zahrnujícími výměnu peer-to-peer je vynikající. Některé burzy P2P navíc nabízejí nízké směnné kurzy a podporují různé způsoby platby také pro pohodlí uživatele.

Top 9 nejlepších burz pro nákup bitcoinů za hotovost

1. LocalBitcoins

Logo LocalBitcoins.comLocalBitcoins je jedinečná platforma, která nabízí služby peer-to-peer, kde se obchodníci setkávají a obchodují spolu s online transakcemi. Tento oblíbený web byl spuštěn v roce 2012. Tento finský web není konvenčně burzou bitcoinů, ale je to platforma, kde se obchodníci představí a provádějí obchodování osobně (nebo prostřednictvím vkladů v hotovosti, PayPalu a dokonce i dárkových karet) dodržování obchodních pravidel. LocalBitcoins funguje jako úschova obchodníků. Když si na tomto webu vytvoříte účet a vstoupíte jako kupující, zobrazí se seznam prodejců, kteří jsou připraveni prodat bitcoiny s různými směnnými kurzy a nabídkami zobrazenými jako reklama. Můžete se spojit s prodejcem podle vašeho výběru tím, že upustíte zprávu a po dokončení obchodu získáte své bitcoiny v peněžence LocalBitcoins.

Ověření

LocalBitcoins nevyžaduje žádné ověření ID ani vaše osobní údaje. Musíte se pouze přihlásit pomocí své e-mailové adresy. Někteří prodejci, se kterými obchodujete, mohou požadovat vaše ID a některé osobní údaje. LocalBitcoins fungují globálně, ale záleží to na likviditě obchodníků ve vaší zemi. Se svou fiat měnou můžete obchodovat u obchodníka, který je připraven ji přijmout.

Bezpečnostní

LocalBitcoins jde do větší délky, aby udržel kompaktní nastavení zabezpečení. Stránka má dvoufaktorové ověřování spolu s šifrováním HTTPS a službou Login Guard. Výzkumníci v oblasti bezpečnosti si tento web zamilují, protože má také skvělý program bílých klobouků, který se na jiných platformách nenachází. Spolu s těmito bezpečnostními opatřeními budou uživatelům zasílány SMS a e-mailové výstrahy. Pokud jde o výběr prodejce, zobrazí se historie obchodování spolu se zpětnou vazbou na obchodníky, což kupujícím pomáhá udělat moudrou volbu.

Poplatky a limity

Kupující mohou za web platit jakýkoli poplatek. Směnné kurzy však závisí na ceně stanovené prodejcem za prodej bitcoinů. Někteří prodejci účtují trochu vyšší částku, aby zakryli transakční poplatek ve výši 1%, který jim vybírá web. Množství provedených transakcí není nijak omezeno, protože tato platforma funguje na komunikaci typu peer-to-peer.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora nabízená tímto webem je docela dobrá. Existují různé možnosti hlášení phishingu, ztraceného dvoufaktorového ověřování nebo hesla. Stránka Časté dotazy řeší většinu dotazů, ale můžete je kontaktovat osobně prostřednictvím e-mailu, kde obdržíte odpověď do 24-48 hodin, ale obvykle méně..

Profesionálové

LocalBitcoins je soukromá stránka bez zapojení jakýchkoli osobních údajů o jejím uživateli. Bitcoiny si můžete koupit v místních fiat měnách. Je to rychlé a spolehlivé.

Nevýhody

Někteří prodejci mohou účtovat vysoké směnné kurzy. Jelikož se jedná o P2P komunikaci, musíte být před obchodováním dostatečně opatrní.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY

2. BitQuick

logo bitquickBitQuick byl spuštěn v roce 2013 a slouží přibližně 49 zemím v USA. BitQuick je platforma pro snadnou výměnu bitcoinů, která nabízí hotovost a SEPA převod za účelem nákupu bitcoinů. BitQuick funguje jako úschova. Nákup bitcoinů prostřednictvím BitQuicku je jednoduchý proces. Kupující musí vložit hotovost na účet prodávajícího prostřednictvím banky a musí poslat obrázek dokladu jako důkaz. Jakmile prodejce přijme platbu, uvolní bitcoiny ze služby úschovy.

Ověření

Na rozdíl od jiných stránek není BitQuick soukromý. K nákupu bitcoinů z tohoto webu je vyžadováno ověření ID.

Bezpečnostní

Web považuje mnoho uživatelů za bezpečný. BitQuick navíc využívá infrastrukturu peněženky s více podpisy společnosti BitGo, která zajišťuje vklady bitcoinů až do výše 250 000 $. Počet bitcoinů držených v úschově bude zobrazen systémem kontroly důkazu o rezervě, který odhalí jednání probíhající na samotné burze.

Poplatky a limity

Na rozdíl od jiných stránek je touto burzou vybírán poplatek 2% kupujícímu a nikoli prodejci. Směnné kurzy navíc stanoví prodejce, a proto si některé banky mohou účtovat dodatečně. Během výběru prostřednictvím BitQuick se neúčtuje žádný poplatek. Protože tato burza funguje jako úschova a představuje obchodníky, nevztahuje se na transakci žádné omezení. Je však na obchodnících, aby přidali limit na transakce. Doručení bitcoinů do peněženky kupujícího trvá BitQuicku maximálně 3 hodiny.

Zákaznická podpora

BitQuick nabízí dobrý systém podpory. Se svými dotazy je můžete kdykoli kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo jejich online formulářů.

Profesionálové

BitQuick je rychlá, jednoduchá a vysoce spolehlivá platforma. Je to důvěryhodná stránka mezi uživateli. Bitcoiny jsou drženy v úschově, čímž se zabrání riziku, že budou podvedeni.

Nevýhody

Poplatek účtovaný kupujícímu je mírně vysoký, což zvyšuje vysoké směnné kurzy účtované některými prodejci. Služba je k dispozici v USA a přijímá pouze několik fiat měn (americké dolary, kanadské dolary, eura).

ZAČNĚTE S BITQUICKEM

3. Zeď mincí

STĚNA MINCÍWall of coins je nově založená bitcoinová burza se sídlem na Floridě. Zjednodušuje proces nákupu a prodeje bitcoinů tím, že vystupuje jako výměna typu peer-to-peer, která jako platební metodu přijímá pouze hotovost. Mezi země, které podporují Wall of coins, patří Spojené státy, Velká Británie, Argentina, Austrálie, Brazílie, Kanada, Německo, Lotyšsko, Mexiko, Polsko, Filipíny a Rumunsko.

Ověření

Zeď mincí nepožaduje žádné ověření. Ve skutečnosti není ani nutné vytvářet účet jako kupující. Jako kupující musíte uvést své telefonní číslo a zadat částku, kterou jste připraveni utratit za bitcoiny, a vložit ji do nedaleké banky nebo do kterékoli banky uvedené u Wall of coins. Proces je jednoduchý pro vklad finančních prostředků. Po vložení prostředků na účet prodejce budete muset poslat textovou zeď s mincemi. Prodejce poté ověří transakci a uvolní bitcoiny na vámi uvedenou adresu bitcoinu.

Jako prodejce musíte propojit svůj bankovní účet s Wall of coins a vaše telefonní číslo bude vaše jméno. Stránka poskytuje prodejci bitcoinové adresy pro přidání bitcoinů k prodeji.

Bezpečnostní

Wall of coins nabízí chladírenský sklad pro zabezpečení všech bitcoinů. K dispozici je zabudovaný systém AI (Artificial Intelligence), který brání jakýmkoli podvodným transakcím. Jakmile jsou bitcoiny odeslány na web, nemůžete je nikdy automaticky vybrat. Pokud si chcete vybrat své bitcoiny, budete se muset obrátit na manažera zákaznického servisu.

Poplatky a limity

Zeď mincí poplatek obecně nezveřejňuje. Poplatek je však poměrně nízký (1–2%) a při ukládání finančních prostředků se mohou účtovat další bankovní poplatky. Na nákup bitcoinů z tohoto webu se vztahuje limit 5 $. Jakékoli další limity budou stanoveny se souhlasem kupujícího a prodávajícího. Transakce je u Wall of coins docela rychlá. Bitcoiny budou doručeny na adresu kupujícího do 15 minut, pokud kupující pošle správný ověřovací kód na web a pokud prodejce odpoví a okamžitě ověří.

Zákaznická podpora

Wall of coins má stránku s FAQ, která odpovídá na většinu dotazů. Můžete je kontaktovat prostřednictvím e-mailu, bezplatného čísla nebo prostřednictvím funkce živého chatu.

Profesionálové

Wall of coins nabízí snadný způsob nákupu / prodeje bitcoinů. Stránka je důvěryhodná a vysoce spolehlivá a nabízí také nízké směnné kurzy. Web pro ověření nevyžaduje žádné ID a chrání soukromí uživatelů.

Nevýhody

Poplatek účtovaný za transakci se nezobrazuje veřejně. Doba potřebná k dodání bitcoinů kupujícímu zcela závisí na potvrzení prodejce a někteří prodejci nebudou ochotni prodat velké množství bitcoinů. V současné době web nabízí své služby pouze do 12 zemí.

ZAČNĚTE SE STĚNOU MINCÍ

4. LibertyX

logo svobody xDokážete si představit, že nákup bitcoinů je stejně snadný jako nákup potravin od prodejce! LibertyX je stránka, kde si můžete koupit bitcoiny od místních prodejců výměnou za hotovost. Společnost LibertyX byla průkopníkem v zavádění prvních bitcoinových bankomatů na světě, kde si lidé mohou ve fyzických kioskech skutečně vyměnit hotovost za bitcoiny. Později se LibertyX nafouknul spojením a spoluprací s místními prodejci po celých Spojených státech tím, že je ustanovil jako směnárny za bitcoiny. LibertyX je k dispozici jako web spolu s vlastní aplikací. V aplikaci najdete možnost „vyhledávač obchodů“, kde najdete místní prodejce ve vašem okolí.

Ověření

LibertyX vás požádá o ověření vašeho ID nebo v některých případech.

Bezpečnostní

LibertyX přizpůsobil šifrování SSL pro veškerou svou komunikaci mezi svými zákazníky a také na webových stránkách. Šifrovaný pevný disk se používá k ukládání všech podrobností o zákazníkovi. Kromě toho stránka přijímá pouze hotovost, protože eliminuje riziko propojení vašeho bankovního účtu a transakcí s ním spojených.

Poplatky a limity

Na všechny nákupy se vztahuje celkový poplatek 1%. Prodejce vám navíc může účtovat příplatek. Založení účtu a používání aplikace LibertyX je zdarma. Můžete si koupit bitcoiny v hodnotě 1000 $ od prodejce. LibertyX nenabízí žádný poplatek za prvních 1000 $ za přihlášení k účtu na Facebooku. LibertyX také nabízí možnost PIN / dárkové karty. Rozhodnete-li se pro PIN, budete omezeni na nákup bitcoinů ve fixních hodnotách ($ 5, $ 10, $ 20, $ 50 atd.).

Profesionálové

LibertyX nabízí jedinečnou vlastnost nákupu bitcoinů od místního prodejce. Abychom uživatelům pomohli, je web kompatibilní také se systémy Android a iOS. Pomocí aplikace LibertyX můžete vyhledat místní prodejce ve vašem okolí. Uživatelé mohou dostat své bitcoiny do peněženky podle svého výběru. Spolu s hotovostí nabízí web také kupóny, které obsahují nabídky a lze je uplatnit. Poplatek účtovaný webem je poměrně nízký a není od vás požadováno propojení žádného bankovního účtu.

Nevýhody

Protože LibertyX zahrnuje místní obchody pro nákup bitcoinů, možná je nenajdete v hojnosti. Jste povinni ověřit svůj účet poskytnutím některých dokumentů. Někteří místní prodejci vám mohou účtovat poplatek navíc za transakční poplatek. Přihlášení přes Facebook může poškodit soukromí uživatele.

Zákaznická podpora

Stránka nabízí dobrou podporu prostřednictvím e-mailu.

ZAČNĚTE S LIBERTYXEM

5. Bitit

BititBitit je pařížská platforma pro výměnu bitcoinů, která nabízí 3D zabezpečenou kreditní / debetní kartu a hotovost pomocí předplacených poukazů Neosurf, Flexepin a Cashlib jako platebních metod. Stejně jako LibertyX nabízí Bitit uživatelům nákup bitcoinů v místních obchodech za hotovost pomocí poukazů (Neosurf, Flexepin, Cashlib).

Ověření

Bitcoiny v hodnotě 25 $ si můžete snadno koupit po vytvoření účtu bez jakéhokoli ověření. K zakoupení většího počtu bitcoinů je nutné ověřit svůj účet poskytnutím svého ID selfie.

Bezpečnostní

Bitit je šifrovaný web. Udržuje úroveň zabezpečení, kterou zajišťují všechny weby s transakcemi kreditními kartami. Bitit má mnoho prodejen ve Francii a udržuje aktivní přítomnost na sociálních médiích, což dokazuje, že je web legitimní.

Poplatky a limity

Směnné kurzy závisí na způsobu platby, který používáte. U všech online transakcí s kreditními / debetními kartami vám bude účtován poplatek 3,9% a za nákupy v hotovosti pomocí poukázek Neosurf, Flexepin a Cashlib bude účtován poplatek 8,9% až 10%. Navíc vám mohou vzniknout další poplatky za nákup poukazů v obchodech a směnárenský poplatek na kreditní karty. Máte povoleno nakupovat bitcoiny až do výše 50 EUR po dobu 7 dnů bez jakéhokoli ověření spolu s limity předobjednávek do 25 EUR až 250 EUR. Počet objednávek však není nijak omezen. Převod bitcoinů na uživatelský účet trvá několik minut. Čas potřebný k přijetí bitcoinů navíc závisí na bitcoinové síti.

Zákaznická podpora

Bitit lze kontaktovat online na jeho webu nebo na jeho stránce sociálních médií. Stránka má také znalostní databázi a systém e-mailové podpory.

Profesionálové

Stránka nabízí vysokou likviditu a objem a také nabízí rychlé a jednoduché způsoby nákupu bitcoinů. Převody do 25 EUR nemusíte ověřovat na svém účtu.

Nevýhody

Směnné kurzy jsou docela přehnané a web má omezení transakcí.

ZAČNĚTE S BITITEM

6. Paxful

paxful reviewPaxful je směnárna peer-to-peer bitcoinů založená v roce 2015. Spolu s vklady v hotovosti zavádí Paxful novou možnost dárkových karet jako způsob nákupu bitcoinů. Tato výměna je podobná LocalBitcoins, kde se můžete setkat s prodejcem a osobně obchodovat, zatímco web funguje jako úschova.

Ověření

Účet si můžete vytvořit, když vstoupíte na web, nebo si můžete nejprve vybrat prodejce podle svého výběru a poté si můžete vytvořit účet pro zahájení obchodu. Po registraci vám bude zaslán uvítací e-mail, který obsahuje odkaz k ověření vaší e-mailové adresy a další odkaz k zabezpečení vašeho účtu pomocí dvoufaktorového ověřování. Dvoufaktorové ověřování lze provádět pomocí SMS a pomocí aplikace Google Authenticator.

Bezpečnostní

Bezpečnostní systém zahrnuje dvoufaktorovou autentizaci a zpětné vazby týkající se prodejce, což kupujícím pomáhá při výběru lepšího. Web je navíc zabezpečen společností Comodo, což znamená, že je web šifrován pomocí 256bitové technologie SSL. Web také dodržuje standardy zranitelnosti PCI, aby vytvořil bezpečné prostředí pro své uživatele.

Poplatky a limity

Společnost Paxful neukládá kupujícím žádný poplatek, ale prodejcům bude účtován poplatek ve výši přibližně 1%. Prodejce je však oprávněn účtovat za převod vašich dárkových karet na hotovost. Podobně jako LocalBitcoins jsou vaše bitcoiny drženy v úschově, která bude přijata po potvrzení platby. Čas potřebný k doručení vašich bitcoinů závisí na vašem způsobu platby. Na transakci webem není aplikován žádný limit. Limity však závisí na obchodnících.

Zákaznická podpora

Zástupce zákazníků Paxful můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo chatu, který je k dispozici na obrazovce dole. K dispozici je dokonce bezplatné číslo, které je aktivní během pracovní doby. Stránka má vlastní stránku na Facebooku, kde je můžete kontaktovat s dotazy. Odpověď může trvat několik hodin, pokud jde o možnosti e-mailu a chatu.

Profesionálové

Paxful má tuto novou funkci dárkových karet, což je docela v pohodě. Stránka nabízí nízký poplatek a má také systém zpětné vazby, který zabraňuje podvodům kupujících. Uživatelé mohou snadno dostat do rukou tento web s jeho jednoduchým rozhraním.

Nevýhody

Kupující dávají pozor, aby je prodejci nepodvedli.

ZAČNĚME S PAXFUL

7. Cancoin

logo cancoinCancoin je platforma pro výměnu bitcoinů typu peer-to-peer s jednoduchým a uživatelsky přívětivým rozhraním. Hlavní zaměření webu je na soukromí a bezpečnost uživatelů. Cancoin nabízí svým uživatelům různé platební metody

Ověření

Vytvoření účtu je jednoduché zadáním vaší e-mailové adresy a hesla. Cancoin má svou multi-podpisovou peněženku specifickou pro každého uživatele, která má být vygenerována před nákupem nebo prodejem bitcoinů. Při generování peněženky se vygeneruje jedinečná bezpečná mnemotechnická úvodní fráze, která se použije jako hlavní klíč k vašemu účtu. Po vygenerování byste tuto počáteční frázi neměli ztratit. Můžete se rozhodnout pro prodejce podle vašeho výběru a kontaktovat prodejce prostřednictvím možnosti zabezpečeného chatu nabízeného na tomto webu. Jakmile zadáte objednávku, musí prodejce poslat bitcoiny do zabezpečené peněženky vytvořené pro účely transakce webem a peněženka se zobrazí na blockchainu, aby transakci ověřila. Později musíte peníze vložit na bankovní účet prodejce nebo jiným způsobem platby určeným prodejcem. Po potvrzení platby prodejcem jsou bitcoiny uvolněny do úschovy peněženky webu do vaší osobní peněženky Cancoin.

Bezpečnostní

Cancoin vyniká z hlediska nastavení zabezpečení. Uživatelé mají úplnou kontrolu nad svými soukromými klíči. Spolu s peněženkou s více podpisy má web šifrovaný chatovací systém s podporou PGP. Údaje o uživateli jsou zabezpečeny pomocí šifrování souborů AES-256 CTR. Unikátní bezpečná mnemotechnická pomůcka rozšiřuje zabezpečení peněženky. E-mailové a SMS výstrahy jsou také povoleny jako bezpečnostní opatření.

Poplatky a limity

Cancoin udržuje transparentní strukturu poplatků, která se zobrazí na blockchainu. Kupující nemusí platit žádný poplatek, ale prodejcům bude účtován poplatek 1% s určitým poplatkem v závislosti na bitcoinové síti.

Zákaznická podpora

Stránka má znalostní databázi a komunitní fóra, která uživatelům pomáhají s jejich dotazy. Cancoin lze také získat prostřednictvím sociálních médií.

Profesionálové

Cancoin jde dál, aby zajistil bezpečnost svého uživatele pomocí pokročilých bezpečnostních opatření. Stránka podporuje více platebních metod spolu s jednoduchým uživatelským rozhraním. Cancoin zachovává transparentnost svých transakcí.

Nevýhody

Stránka nenabízí vysokou likviditu.

ZAČNĚTE S KANCOINEM

8. Bitcoinové bankomaty

Bitcoinové bankomatyNákup bitcoinů je ještě jednodušší díky těmto bitcoinovým bankomatům umístěným na různých místech. Můžete požádat mapu bitcoinových bankomatů, aby zobrazila dostupné bitcoinové bankomaty ve vaší místní oblasti. Na trhu je více než 30 bitcoinových bankomatů s více než 20 různými výrobci. Mezi nejoblíbenější výrobce bitcoinových bankomatů patří Genesis machine1 (z mince Genesis), Satoshi1 nebo Satoshi2 automat (z mince Genesis), Lamassu, General Bytes BATMTwo (jednosměrný), General Bytes BATMThree (obousměrný), BitAccess, Skyhook (nepoužívá se) a Robocoin (nepoužívá se).

Existuje jednoduchý proces nákupu bitcoinů prostřednictvím těchto bitcoinových bankomatů. Musíte přidat adresu bitcoinu, kde budete bitcoiny dostávat. Poté musíte vložit hotovost a potvrdit proces. Toto je obecný proces. Proces nemusí být u různých výrobců stejný. Některé bankomaty mohou také požádat o ověření.

Bankomaty vytvořené výrobcem mince Genesis (stroj Genesis machine1, Satoshi1 nebo Satoshi2) požádají o ověření vašeho mobilního čísla vygenerováním kódu, který má být zadán do stroje, spolu se skenováním otisků prstů. Lamassu je druhým největším v instalaci bitcoinového bankomatu po minci Genesis. Tento stroj nepožaduje žádné ověření a nemá v sobě nainstalovanou kameru a proces trvá pouhých 15 sekund. Dále servery ATM General Bytes anonymní i registrovaní uživatelé. Je vyžadován sken otisků prstů. Zařízení neposkytuje žádné tištěné stvrzenky, ale má možnost poskytnout šifrované soukromé klíče nově generované adresy v e-mailu. Po obdržení e-mailu můžete provést další transakce. Stroj BitAccess je dobře zastoupen v USA, Kanadě a evropských zemích. Tento stroj vás požádá o ověření vašeho mobilního čísla a poskytne také vytištěný příjem.

Bankomaty vám účtují poplatek až 5% až 10%, ale uživatelé jsou připraveni za jeho soukromí zaplatit tolik. Limity transakce se liší od ATM po ATM stanovené různými výrobci.

Profesionálové

Snadný a okamžitý způsob nákupu bitcoinů pomocí snadno lokalizovatelných strojů s mapou bitcoinů.

Nevýhody

Účtovaný poplatek je poměrně vysoký.

ZAČNĚTE S BITCOINOVÝM ATM

9. Mycelium Wallet Local Trader

myceliumAby vynikly z jiných peněženek, přidalo Mycelium novou funkci nazvanou „místní obchodník“, která nabízí přímé obchodování mezi uživateli. Uživatelé mohou zveřejnit reklamu spolu s nabídkami k prodeji bitcoinů. Kupující může vyhledat blízké prodejce na základě jejich polohy nebo může vyhledat prodejce zobrazené v aplikaci. Můžete kontaktovat příslušného prodejce podle vašeho výběru upuštěním zprávy a provést další transakci osobním setkáním a také můžete prodejci předat peníze za vydání bitcoinů. Bitcoiny jsou drženy v peněžence a jsou prodávajícím uvolněny po potvrzení platby.

Než začnete, musíte ověřit svoji identitu na webu. Všechny konverzace mezi kupujícím a prodávajícím jsou šifrovány.

ZAČNĚTE S MYCELIEM

Sečteno a podtrženo

Vzestup bitcoinů přinutil lidi zavést snadné a spolehlivé metody pro bitcoinové transakce. Nebylo to stejné před několika lety. Představení hotovosti jako možnosti nákupu bitcoinů připravilo cestu pro obyčejné lidi, aby prozkoumali tento svět bitcoinů. Peer-to-peer weby nabízejí pokročilá bezpečnostní opatření s nízkými směnnými kurzy, což také snižuje riziko přímého osobního obchodu ve srovnání s platformami sociálních médií. Bitcoinové bankomaty vám poskytnou úplné soukromí s okamžitými převody. Než se pustíte do obchodování s prodejcem, doporučujeme vám podívat se na historii obchodování prodejce a zpětné vazby od ostatních uživatelů. Vždy je dobré setkat se s prodávajícími a kupujícími na veřejném místě, abyste předešli rizikům. Po přečtení tohoto článku jste možná shromáždili všechny informace týkající se snadného a spolehlivého způsobu nákupu bitcoinů. Proto je čas začít s bitcoiny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me