Coinbase Review – Pravda o Coinbase

Máte potíže s nalezením nejlepší burzy pro obchodování s bitcoiny? Hledáte úplné informace o tom, jak nejlépe nakupovat bitcoiny, než se skutečně zaregistrujete? Pokud je to váš případ, pak jste přistáli na správném místě. V tomto článku vám poskytneme kompletní informace o jedné z největších burz bitcoinů; Coinbase.

Nezáleží na tom, zda jste začínajícím uživatelem nebo zručným obchodníkem, Coinbase nabízí nejlepší rozhraní spolu s pokročilými nástroji pro všechny druhy uživatelů. Coinbase je snadno dostupný na jakémkoli zařízení spolu s peněženkou přístupnou odkudkoli.

Coinbase je největší světová platforma pro výměnu / obchodování bitcoinů s více než 15 miliony uživatelů a celkem 20 miliard dolarů ve vyměněných kryptoměnách. To ukazuje důležitost bitcoinů v dnešním světě.

ZAČNĚTE S COINBASE

(Použijte náš odkaz a získejte bitcoin v hodnotě 10 $ zdarma při nákupu bitcoinu v hodnotě nad 100 $)

Pozadí na Coinbase

Coinbase-recenzeCoinbase byla založena v roce 2012 v San Francisku v Kalifornii jako součást Ycombinator. Je to jedna z nejstarších a největších burz, které dnes existují na celém světě. V současné době provozuje více než 32 zemí a obsluhuje více než 15 milionů uživatelů s 28,7 miliony peněženek a 46 tisíc obchodníků.

Coinbase se skládá z různých platebních možností, z nichž jednou je kreditní karta. Ne všechny burzy umožňují platbu kreditní kartou. Umožňuje uživateli obchodovat za pevnou cenu (již stanovenou), která je založena na tržní hodnotě, která není stejná s jinými burzami, kde uživatelé musí obchodovat na trhu. Tato funkce zvyšuje rychlost transakce, aby byla rychlejší.

Práce Coinbase

Coinbase je největší burza kryptoměn na světě. Má intuitivní rozhraní, které je užitečné pro všechny nováčky. Coinbase je snadno dostupný na jakémkoli počítači, zařízení Android a iOS. Převody jsou okamžité, jakmile je ověření dokončeno. Aby bylo možné provádět jakékoli transakce, musí být váš bankovní účet propojen s vaším účtem Coinbase. Nastavení účtu Coinbase je také snadné, kroky jsou.

Registrace – je vyžadováno vaše jméno, e-mailová adresa a heslo Přihlásit se.

Typ účtu – existuje možnost vytvořit si buď obchodní účet, nebo individuální účet. Budete požádáni o potvrzení vaší e-mailové adresy a poté o výběr typu účtu.

Potvrďte vaše telefonní číslo – ověření telefonu je nutné, aby bylo možné v rámci procesu zabezpečení povolit dvoufaktorové ověřování.

Vyberte způsob platby – budete muset zvolit způsob platby mezi bankovním převodem a kreditní kartou. Coinbase však pro účely ověření nastaví malé převody do az vašeho účtu na bankovní účet. K povolení transakcí kreditní kartou je nezbytný snímek obrazovky kreditní karty. Transakce kreditní kartou jsou ve většině zemí okamžité.

Koupit kryptoměnu – po nastavení všech výše uvedených kroků můžete kryptoměny nakupovat, jakmile budete mít na svém účtu prostředky.

Jak bezpečný je Coinbase?

Coinbase je jednou z nejbezpečnějších platforem, která dnes existuje. Zahrnuje všechna možná bezpečnostní opatření k ochraně dat uživatele. AES-256 je povolen na úrovni banky na všech serverech pro ukládání směrování a čísel účtů. Zaměstnanci Coinbase mají omezený přístup k jakýmkoli datům, což je regulováno častými kontrolami jejich pozadí.

Třetí strany jsou omezeny povolením technologie SSL, která brání třetím stranám v odposlechu na uživateli Coinbase. Třetí strana známá jako Plaid Technologies Inc. obdrží vaše bankovní údaje, které jsou vyžadovány pro ověření. S Coinbase nejsou sdílena žádná pověření.

Můžete také omezit sdílení svých bankovních údajů na Coinbase výběrem možnosti „Other Bank“ při propojování vašeho bankovního účtu. Coinbase používá USB disky FIPS-140, které se skládají z podrobností transakcí a účtů, které se poté tisknou a distribuují do depozitních schránek po celém světě. 98% dat uživatele je uloženo offline.

Coinbase se dále skládá z vícepodpisového (multisig) trezoru dalšího zabezpečení se 3 klíči pro vaše účty a peněženky Coinbase. K ochraně vašich peněz a transakcí existují tři klíče (klíč Coinbase, sdílený klíč, uživatelský klíč). Ke všem těmto bezpečnostním opatřením přidává Coinbase také pojištění poskytované společností Lloyd’s of London, které kryje všechny ztráty, které jsou výsledkem jakéhokoli porušení kybernetické nebo fyzické bezpečnosti společnosti Coinbase.

Ověření

Ověření identity je zásadní pro identifikaci zákazníků společnosti Coinbase, což lze provést prostřednictvím webu nebo smartphonu. Coinbase doporučuje k dokončení procesu ověření identity použít Google Chrome. Ověření ID zahrnuje ID nebo řidičský průkaz. Velkoobjemoví zákazníci Coinbase jsou povinni ověřit svou fyzickou adresu.

Odešle se ověřovací pohlednice s kódem na adresu uživatele, který je třeba zadat na stránce ověření adresy, aby se obnovila funkčnost účtu. Kód zaslaný uživateli je platný pouze 14 dní.

Poplatky

poplatky za coinbasePeněženky představené společností Coinbase jsou zdarma. Za převody na jinou adresu platformy se však účtuje poplatek za síťovou transakci. Existují směnné kurzy pro nákup a prodej kryptoměn, zcela založené na tržním kurzu na platformě GDAX, aplikovaném v okamžiku směny, s rozpětím skládajícím se až z 50 bazických bodů.

Transakční poplatek závisí hlavně na způsobu platby, místě a dalších situacích, které se počítají jako vyšší z minimálního poplatku a procentního poplatku.

Minimální poplatek je paušální poplatek účtovaný za transakce nad 200 $, které byly přidány v době provedení. Procentní poplatek není stálý, liší se podle způsobu platby a umístění uživatele.

Procentní poplatek pro různé regiony je uveden níže

Poplatek za nákup bitcoinů kreditními / debetními kartami je pro uživatele v Austrálii 3,99%. Uživatelům z Kanady bude účtován poplatek 3,99% také za používání kreditních / debetních karet k nákupu bitcoinů. Evropským uživatelům bude při nákupu bitcoinů účtován paušální poplatek 1,49% spolu s poplatkem 3,99% na kreditní / debetní karty.

Bankovní převody (SEPA) zahrnující vklady pro evropské uživatele jsou bezplatné, zatímco za výběry je účtován poplatek 0,15 EUR. Poplatek účtovaný uživatelům UK je stejný jako poplatek evropských uživatelů. Uživatelé ze Singapuru budou muset zaplatit paušální poplatek 1,49% za nákup / prodej bitcoinů spolu s poplatkem 3,99% za kreditní / debetní karty.

U uživatelů z USA se na všechny transakce použije základní sazba 4%. Bankovní účet v USA pro nákup (1,40% minimální poplatek 0,15 USD), prodej (1,40% minimální poplatek 0,15 USD); Nákup peněženky Coinbase USD (1,49%), prodej (1,49%); kreditní / debetní karty zahrnují poplatek 3,99%. Vklady jsou pro uživatele v USA zdarma.

Určitá výše poplatku se vztahuje také na nástroje obchodníka

Pokud je platba bitcoinem přijata z vaší strany jako obchodníka a pokud uložíte prostředky do samotného bitcoinu, nebude za transakce účtován žádný poplatek. Výměna bitcoinů do vaší místní měny vás však bude stát poplatek 1% (liší se podle objemu). Coinbase neúčtuje poplatky za vklad a výběry, ale vaše banka si může za zpracování účtovat další poplatek.

Limity nákupu a prodeje

Limity nákupu / prodeje se u každého jednotlivce liší. Limity si můžete prohlédnout na ověřovací stránce. Na stránce se zobrazí limit nákupu / prodeje za týden spolu s limitem nákupu / prodeje na kreditní / debetní kartě. Použitá omezení čistě závisí na třech faktorech – věku vašeho účtu Coinbase, vaší aktivitě a historii nákupů a úrovni ověření vašeho účtu.

Zákaznická podpora

Coinbase má stránku znalostí a FAQ, kde najdete odpovědi na mnoho dotazů. Pokud dotazy nebudou vyřešeny, můžete kontaktovat Coinbase prostřednictvím e-mailu nebo odeslat tiket nebo požádat pomocného robota Adu o pomoc prostřednictvím živého chatu. Kvůli rostoucí poptávce však může systém podpory vyřešit váš problém 24-72 hodin.

Podporované země

Coinbase poskytuje své služby následujícím zemím:

Austrálie, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kanada, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Finsko, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Jersey, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Malta, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Spojené království a USA.

Coinbase Shift Card

Coinbase má tuto novou funkci nazvanou Shift Card, kterou poskytuje společnost VISA zákazníkům Coinbase se sídlem v USA. Shift Card je podporována v některých státech a teritoriích v USA, prostřednictvím kterých můžete utrácet bitcoiny přítomné na vašem účtu v místech, kde je přijímán VISA. Shift Card přichází s počáteční cenou 10 $, ale nezahrnuje žádný poplatek za domácí transakce ani žádný poplatek výměnou za bitcoin na USD.

Platforma GDAX

platforma gdaxCoinbase se skládá ze dvou typů rozhraní. Jednoduchá uživatelsky přívětivá platforma pro začínající uživatele a komplexní obchodní platforma pro profesionální obchodníky. Ke přihlášení na platformu GDAX můžete použít stejný účet a přihlašovací údaje Coinbase.

Pokročilí uživatelé používají tuto platformu ke zpracování čekajících objednávek spolu se zastavením vstupu a vstupními limity u jiných typů objednávek. Zahrnuje dvouúrovňové ceny a hloubku knihy, což obchodníkům pomůže podrobněji prozkoumat ceny a dostupnou likviditu.

Bitcoinová peněženka Coinbase

Peněženka Coinbase pro váš účet je snadno dostupná a lze k ní přistupovat buď z webu, smartphonu Android nebo dokonce z iPhonu nebo iPadu. Spíše než čistá bitcoinová peněženka se Coinbase chová spíše jako banka, protože ovládá všechny soukromé klíče.

Zabezpečení peněženky

Peněženka s multisig trezorem je skvělým doplňkem Coinbase. Společnost ovládá bitcoiny ve vaší peněžence a vy budete muset pouze chránit přihlašovací údaje a heslo k účtu Coinbase. Coinbase nabízí pokročilé nastavení zabezpečení. Přidáním na úroveň zabezpečení je zaveden trezor jako řešení hromadného ukládání bitcoinů. Toto je základní funkce zahrnující obchodní transakci s více uživateli.

Vault vyžaduje více schvalovatelů. Pokud se například vault skládá ze dvou uživatelů, oba by měli schválit, aby transakce pokračovala ve výběru. Pokud nejste spokojeni s žádostí o výběr od jiného uživatele, bude výběr zrušen. Zpracování všech výběrů z trezoru vyžaduje 48 hodin. Coinbase může kdykoli pozastavit vaše účty trezoru.

Multisig vault byl zaveden jako další bezpečnostní opatření. Zahrnuje tři klíče, z nichž jeden je držen uživatelem nebo držitelem účtu. Na utrácení prostředků se podílí kterýkoli z těchto dvou klíčů. Sdílený klíč bude zašifrován pomocí vašeho hesla, což zabrání tomu, aby prostředky byly drženy jiným uživatelem.

Soukromí

Soukromí peněženky Coinbase zahrnuje osobní údaje uživatele spolu s e-mailovou adresou a telefonním číslem jako součást ověření. Dodržuje všechny zákony KYC / AML. Dvoufaktorové ověřování se provádí pomocí SMS nebo e-mailové adresy. Platební adresa se pokaždé mění a ostatní k ní nemají přístup.

Profesionálové

Coinbase je nejvíce doporučená a vysoce spolehlivá platforma pro výměnu bitcoinů. Díky jednoduchému a elegantnímu rozhraní Coinbase je odolný proti padělání pro všechny začínající uživatele.

Pokročilí obchodníci používají platformu GDAX, která se skládá z pokročilých nástrojů a mírně složitého rozhraní. Uživatelé mohou obchodovat přímo na trhu s platformou GDAX. Coinbase svým uživatelům nabízí různé metody možností. Coinbase se rozšířil na větší délku, pokud jde o nastavení zabezpečení.

Multisig vault je představen jako další bezpečnostní opatření. 98% transakčních dat je uloženo offline na tvrdé peněžence nebo papírové peněžence. Coinbase v současné době poskytuje své služby pro zhruba 32 zemí.

Nevýhody

Došlo ke kontroverzi uvádějící účet uživatele, který má být monitorován. Zákaznická podpora by měla být vylepšena, ale pro všechny bitcoinové burzy je to stejné.

Sečteno a podtrženo

Možná jste si po přečtení této docela dlouhé recenze pořídili všechny podrobnosti týkající se Coinbase. Pokud jste nováčkem, pak je pro vás Coinbase ideální pro vstup do tohoto vzkvétajícího světa kryptoměn. Coinbase je vysoce spolehlivý a důvěryhodný pro mnoho uživatelů po celém světě. Směnné kurzy jsou ve srovnání s jinými stránkami, které umožňují platby kreditní kartou, poměrně nízké. Peněženka Coinbase a karta Shift jsou užitečné pro mnoho uživatelů k bezproblémovému provádění transakcí.

ZAČNĚTE S COINBASE

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me