Geriausios „Bitcoin“ darbalaukio piniginės, skirtos „Mac“, „Windows“ ir „Linux“ 2021 m

kompiuterisKriptovaliutų srityje per pastaruosius kelerius metus įvyko didžiulis šuolis. Per pastarąjį dešimtmetį mes matėme greitą Bitcoin kritimą ir kritimą bei tolesnį kilimą, kuris dar labiau pagimdė reiškinius, kuriais, atrodo, šiandien tapo kriptovaliutos. Atrodo, kad nuo investicijų iki kasybos jie paliko žymę beveik visur. Iš pradžių jie pradėjo veikti kaip alternatyvi priemonė saugoti mūsų pinigus, tačiau šiandien jie sudaro didžiulę didžiųjų pasaulio finansų rinkų dalį. Be to, panašu, kad pramonė tapo tokia didelė ir įtakinga, ir tai savaime paskatino tam tikras rinkas ir mažas pramonės šakas, kurios, atrodo, daro gerą verslą ir gauna didelį pelną..

Pavyzdžiui, kalnakasybos pramonėje buvo būtina suformuoti kalnakasybos platformų rinką. Šios platformos yra sunkios galios ir eksploatavimo, o kai tik jos veikia, jos reikalauja didelių energijos sąnaudų ir sąskaitų už elektrą. Tačiau, jei kriptovaliutų kasyba vykdoma protingai ir veiksmingai, ji gali tapti ypač pelninga prekyba vartotojui ir gauti didesnį nei tikėtasi pelną kriptografinių monetų pavidalu. Todėl nenuostabu, kad kasybos pramonė klesti, o nuolatinės naujovės ir pažanga kasybos platformų srityje užtikrino, kad kasyba savaime kaip veikla visada išlieka pelninga joje dalyvaujantiems žmonėms..

Panašiai atrodo, kad kita pramonė, kuri atsirado dėl kriptovaliutų ir jų populiarumo, yra „Bitcoin“ piniginių pramonė. Kai galvojate apie kasybą, daugumoje sąskaitų galvojate, kaip jas įsigyti ar pirkti iš įvairių kanalų. Kai kurie nori paprasčiau mokėti už juos tam tikrose prekybos platformose, kiti mano, kad monetų kasyba yra geresnis pasirinkimas. Nepaisant to, kokia terpė juos įsigytumėte, vienas faktas išlieka įprastas. Jiems laikyti reikia ieškoti vietos, kurioje neliktų nė vieno akmens, kai reikia užtikrinti jų saugumą. Laikydami savo kriptografines monetas galite apsiriboti ne tik tuo, kad rastumėte vietą, kur jas sukaupti, bet iš tikrųjų reikia ieškoti laikmenos, kuri stengtųsi laikytis visų kokybės ir saugumo standartų, kurie yra labai svarbūs išlaikant monetų konfidencialumą ir saugumas.

Laimei, mums nereikia toli ieškoti, nes kriptovaliutų piniginės yra čia, kad išgelbėtume dieną. Šios piniginės, specialiai sukurtos kriptovaliutoms laikyti, yra greitos, paprastos ir saugios. Be to, kad jie suteikia mums lengvą platformą saugoti visų rūšių kriptovaliutas, jie taip pat yra visiškai atsakingi už savo saugumo palaikymą. Kai dalį monetų laikysite piniginėje, jose bus naudojamos įvairiausios ugniasienės ir saugos protokolai, siekiant apsaugoti jas nuo išorinių bandymų sabotažuoti. Be to, jei vis dar abejojate, ar to pakanka, visada galite pasirinkti neprisijungus veikiančią piniginę, kuri visada bus atjungta nuo interneto, taip automatiškai apsaugodama monetas nuo bet kokių išorinių išpuolių.

Dabar, kai išgyvename pagrindinius kriptovaliutų verslo trūkumus, atėjo laikas pereiti prie šio klausimo esmės, tai yra kai kurių fantastiškiausių „Bitcoins“ darbalaukio piniginių, kuriuos greičiausiai rasite, apžvalga rinkos šiandien. Mes tęsėme tyrimus, kad jums nereikėtų. Jei ketinate pradėti verslą kriptovaliutomis, greičiausiai jums reikės gerai veikiančios, tačiau saugios piniginės, kuri pasirūpintų visais jūsų saugojimo poreikiais. Kadangi šiandien rinkoje yra daugybė modelių, pirkėjas privalo supainioti ieškodamas tinkamo atitikimo pagal savo poreikius. Jei kovojate su panašia problema, tada skaitykite toliau, nes čia mes sukūrėme geriausiai sukurtų ir įdiegtų „Bitcoins“ stalinių piniginių, kurios kada nors pasirodė rinkoje, sąrašą..

Darbalaukio „Bitcoin“ piniginės

Stalinės piniginės yra puikios ta prasme, kad jomis visiškai nesudėtinga ir juokingai lengva naudotis. Visiems, kurie turi atlikti mokėjimus Bitcoin arba dažnai atlikti Bitcoin operacijas, kelias yra darbalaukio piniginės. Savo sklandžia sąsaja ir sklandžiomis navigacijos sistemomis jie suteikia gana puikią vartotojo patirtį ir puikią paslaugą. Nors aparatinės piniginės reikalauja, kad fizinį prietaisą visada būtų su savimi, jei norite juo naudotis, darbalaukio piniginės to neprašo ir gali būti naudojamos bet kur ir bet kada.

Vis dėlto reikia nepamiršti vieno dalyko. Nors darbalaukio piniginės yra puikios, jos vis tiek yra atsakingos už tai, kad yra pažeidžiamos išorinių išpuolių ar kibernetinių vagystių. Kadangi jie nuolat prisijungę prie interneto, jie yra ypač jautrūs įsilaužėlių bandymams ar nepageidaujamiems įsilaužimams į jūsų paskyrą. Kita vertus, aparatinės piniginės, nors ir šiek tiek mažiau patenkina vartotojo patirtį, sugeba išlaikyti savo lėšas itin saugias už daugybės saugos protokolų ir užkardų. Atrodo, kad jie geriau veikia saugumo srityje vien dėl to, kad nereikia prisijungti prie interneto, todėl automatiškai apsaugo nuo įsilaužimų ir kibernetinių vagysčių..

5 geriausios geriausios „Bitcoin“ darbalaukio piniginės 2021 m

1. „Electrum“

„Electrum“ šiuo metu yra neabejotinai populiariausia darbalaukio „Bitcoin“ piniginė rinkoje. Jis turi pažangias funkcijas, intuityvią sąsają ir puikų atsidavimą klientų pasitenkinimui pasiekti. Pagrindinis šios sėkmingos piniginės pardavimo taškas yra tas, kad ją yra nepaprastai lengva naudoti ir lengvai valdyti net ir tie, kuriems kriptovaliutos ir investicijos į Bitcoin yra visiškai naujos..

Kai kurios pažangios funkcijos, kurias rasite šiame įrenginyje, yra šaldymo įrenginiai ir TOR, kuriuos retai rasite kitose darbalaukio piniginėse.

Sukurtas dar 2011 m. Gruodžio mėnesį, jūs žinote, kad prekės ženklas yra geras, kai jis egzistuoja tiek ilgai. „Electrum“ parduoda save kaip lengvą piniginę ir yra lanksti ta prasme, kad ją galima lengvai valdyti „Mac“, „Windows“ ir net „Linux“ mašinose. Dabar darbalaukio ar programinės įrangos piniginės dažnai turi veikti kartu su aparatinės įrangos piniginėmis, kad vartotojui būtų patogu, o „Electrum“ stalinė piniginė leidžia tai padaryti. Jis palaiko integraciją su „Trezor“, „Ledger Nano“ ir „HW1“. Be to, jūs turite prieigą prie saugios ir saugios šaldymo kameros per neprisijungus veikiantį kompiuterį ir netgi mėgaukitės decentralizuotu patikrinimu per SPV..

  • „Electrum“: saugumas

„Electrum“ galite naudoti kaip karštą piniginę, kuri visada būna prijungta prie interneto, arba šaltą saugyklą, kuri lieka atjungta ir saugo jūsų monetas nuo kibernetinių vagysčių. Nesvarbu, kokia yra jūsų piniginės konfigūracija, visada turėsite sugeneruoti 12 žodžių pirminį kodą arba raktą, kad galėtumėte pasiekti savo lėšas ir atlikti pagrindines funkcijas, pvz., Pasidaryti atsargines duomenų kopijas ir atkurti visą piniginę kartu su jos raktais..

Jei piniginę naudojate šaltojo saugojimo režimu, sėklą reikės sugeneruoti bankinėje neprisijungus veikiančioje kompiuterio sistemoje, o vėliau vartotojas ją užrašys. Naudojant pradinę sistemą, vėliau sukuriamas pagrindinis viešasis raktas, kuris toliau importuojamas į atskirą „Electrum“ versiją, įdiegtą jūsų bendrojoje kompiuterinėje sistemoje.

Visos šios priemonės leidžia lengvai patikrinti piniginės likutį, priimti ar siųsti mokėjimus ir netgi sukurti naujus adresus, nerizikuojant pavogti lėšų iš jūsų kompiuterio. Norint užtikrinti maksimalų saugumą, visos operacijos turi būti pasirašytos neprisijungus veikiančiame kompiuteryje.

Kalbant apie saugos raktus, visi jie yra privatūs ir niekada net negali išeiti iš kompiuterio sistemos, todėl nėra jokios galimybės juos pavogti.

  • „Electrum“: privatumas

„Electrum“ veikia taip, kad jis naudoja pačių vartotojų sukurtus serverius norėdamas gauti balanso ir operacijų informaciją. Kadangi šie serveriai dažniausiai yra atsitiktiniai, jie neturi jokių galimybių sužinoti jūsų asmeninės informacijos, tokios kaip jūsų vardas, tačiau jie turi prieigą prie jūsų IP adreso, balanso ir net piniginės adreso.

Tarpinės paslaugos, tokios kaip „Tor“, veiksmingai apsaugo jūsų IP adresą nuo išorinių paslaugų, pvz., „Electrum“ naudojamų serverių. Tačiau tam yra apribojimas. „Tor“ negali užkirsti kelio serveriui žinoti, kad adresų sąrašas priklauso vienaskaitos objektui. Kai kurie serveriai aiškiai nurodo, kad nėra praktikoje, nesaugo ar registruoja jūsų asmeninės informacijos, iš tikrųjų neįmanoma nustatyti teiginio tikslumo nesukūrus „Electrum“ serverio patiems.

Kadangi „Electrum“ teigia esanti HD piniginė, ji iš tikrųjų sukuria naujus adresus kiekvienai naujai operacijai ir jokiu būdu nenaudoja senų adresų. Tai puikiai atgraso nuo šnipinėjimo būdų ir bandymų naudoti jūsų lėšas bei mokėjimus.

Pagal „Open Bitcoin Privacy Project“ 2015 m. Pavasario ataskaitą „Electrum“ gavo 46 balus iš 100.

2. Daugybinis

„Multibit“ yra darbalaukio „Bitcoins“ piniginė, kuri naudojama jau gana ilgą laiką. Jis turi daugybę funkcijų ir yra greitas bei lengvas. Tačiau vienas didžiausių šios paslaugos trūkumų yra tas, kad ji nebėra sukurta ir visiškai atsisakyta pačių kūrėjų. Tai sukėlė didelę kliūtį šiaip gerai veikiančiai piniginei ir praktiškai uždarė pardavimus ir pelną. Vartotojams rekomenduojame nesinaudoti „Multibit“, kol ir kol ši problema nebus išspręsta, o vietoj jos pasirinkti „Electrum“. Tiems vartotojams, kurie jau nusipirko piniginę ar jau naudojasi, skaitykite toliau.

„MultiKit“ valdo „KeepKey“, kuri savaime yra puiki aparatinė piniginė, ir veikia tik kaip „Bitcoins“ darbalaukio piniginė. Ji buvo paleista dar 2011 m., Todėl jai pavyko gerai ir palyginti sėkmingai. Tai yra viena iš seniausių vis dar naudojamų „Bitcoin“ piniginių, todėl turi daugybę patirties ir nuolatinio atnaujinimo metų. Pagrindiniai „MultiBit“ bruožai, patrauklūs klientams, yra tai, kad su juo susijęs prekės ženklas yra labai gerbiamas ir kad programos šaltinio kodas yra atviras visuomenei, o tai reiškia, kad bet kuris asmuo gali prisijungti prie savo svetainės ir išsiregistruoti jų šaltinio kodą ar net siūlo patobulinimus.

Be to, patogumas yra dar vienas parametras, pagal kurį „Multibit“ pasižymi puikia savybe. Mokėjimų siuntimo ar gavimo procesas ir jūsų paskyros sukūrimas buvo labai supaprastintas ir suteikia puikią vartotojo patirtį.

  • „MultiBit“: kaip naudotis

Pirmas žingsnis, norint iš tikrųjų pradėti naudoti „Multibit“, yra prisijungimas prie oficialios „Multibit“ svetainės ir piniginės atsisiuntimas į savo sistemą. Tai padarę, turite įdiegti programą į savo kompiuterį. Tam skirtos instrukcijos skirtingose ​​sistemose gali skirtis. Bet kai tai atliksite ir dukart spustelėkite programos piktogramą, kad ją paleistumėte, gausite raginimą pasirinkti sąsajos kalbą.

Tada turite pasirinkti piniginės tipą sau. Peržiūrėję visas galimybes ir pasvėrę kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, pasirinkite ir spustelėkite kitą mygtuką. Skaitykite ekrane rodomas nuorodas. Vienu metu turėsite pasirinkti operaciją, atitinkančią naujos piniginės sukūrimą, ir būsite nukreipti link to.

Be to, turėsite užbaigti savo piniginės atsarginės kopijos paskirties vietą sistemoje. Įsitikinkite, kad tai darote labai saugioje, bet prieinamoje vietoje, nes piniginės atsarginė kopija bus labai svarbi įvykus kokiai nors nesėkmei ar avarijai. Šios atsarginės kopijos yra atsakingos už jūsų mokėjimų ir kontaktų apsaugą, jei jūsų kompiuteris yra sugadintas ar pavogtas, kaip paaiškinta pačiame diegimo vedlyje.

Pasirinkę saugią vietą, pereisite toliau ir galiausiai sukursite savo piniginės atkūrimo frazę. Ši frazė yra panaši į saugumo klausimą, kuris iškyla kaskart, kai asmuo pameta savo paskyros slaptažodį arba dėl kitų priežasčių negali prisijungti prie paskyros. Šią atkūrimo frazę reikia elgtis labai atsargiai. Stenkitės nesidalinti ja su niekuo, tik su žmonėmis, kuriais pasitikite labiausiai, taip pat atsargiai užsirašykite juos ant popieriaus lapo, jei atsitiks, kad juos pamiršite. Nerekomenduojame frazės saugoti skaitmeniniame ar elektroniniame įrenginyje, nes šiais laikais jas galima lengvai nulaužti ar suskaidyti. Iš naujo įvedę piniginės atkūrimo frazę ir datos antspaudą, patvirtinsite savo piniginės atsarginę kopiją.

Kai visa tai atliksite, programos dialogo lange turėtumėte pamatyti „patikrintą“ ženklą, kuris paprastai rodomas kairėje pusėje ir virš išėjimo mygtuko. Jei šio mygtuko nėra, galbūt norėsite atlikti patvirtinimo procesą dar kartą, nes tai reiškia, kad padarėte klaidą rašydami žodžius.

Kitas žingsnis – sukurti paskyros slaptažodį. Tai labai svarbu, nes ką daryti, jei kažkas kitas pasinaudos jūsų kompiuteriu? Nenorėtumėte, kad šis kitas asmuo pažvelgtų į jūsų kriptovaliutos likutį arba atsiųstų ir gautų lėšų iš jūsų sąskaitos, todėl apsaugote savo sąskaitą slaptažodžiu, kad net jei kas nors kitas nutiktų naudoti jūsų kompiuterį, jis laimėtų Negalėsite patekti į savo „Multibit“ sąskaitą. Dabar iš naujo įveskite slaptažodį ir tai padarę piniginė bus atrakinta.

  • Multibit: apeiti

Dabar, kai piniginės sąranka baigta, galite laisvai tyrinėti ir patikrinti funkcijas. Viršutiniame kairiajame kampe rodomas balansas, o kairiajame skydelyje pateikiama mokėjimo parinktis. Skirtuke „Mokėjimai“ galite lengvai peržiūrėti visas operacijas, nesvarbu, ar tai būtų lėšų siuntimas, ar gavimas. Toje pačioje šoninėje juostoje rasite parinktį „Siųsti / prašyti“, kuri akivaizdžiai naudojama norint iš tikrųjų inicijuoti ar prašyti mokėjimo. Spustelėję „Siųsti“, atsidursite kitame iššokančiajame laukelyje, kuriame bus prašoma išvardyti gavėją, kuriam reikia siųsti monetas, ir sumą. Užklausų tarnyba veikia beveik panašiai. Taip pat yra papildoma parinktis pasirinkti QR kodo metodą, o jūs iš tikrųjų galite peržiūrėti savo adreso QR kodą, spustelėdami anotuotą mygtuką užklausos skirtuke.

  • Multibit: pridedant lėšų

Pridėjus lėšų „Multibit“ yra gana paprasta ir nereikia jokių sudėtingų žinių. Tiesą sakant, „Multibit“ dabar integravosi su „Gildera“, o tai reiškia, kad dabar iš tikrųjų galima įsigyti „Bitcoins“ iš pačios piniginės. Tai savaime yra puiki savybė, kurios lengvai nerasite kitose „Bitcoin“ darbalaukio piniginėse.

Tačiau, jei „Gildera“ nėra jūsų arbatos puodelis arba yra kokia nors kita jūsų pageidaujama paslauga, visada galite tai naudoti norėdami perduoti „Bitcoins“ „Multibit“. Keletas tokių „Bitcoin“ mainų paslaugų pavyzdžių yra „Coinbase“, veikianti visoje JAV, Kanadoje, Europoje, Singapūre ir JK, „Bitstamp“, veikianti kaip licencijuota ir reguliuojama birža, įsikūrusi Europoje ir visame pasaulyje, tai yra svetainė, kuri specializuojasi pardavinėdama „Bitcoins“..

  • „Multibit“: mokestis

„Multibit“ už jūsų mokėjimą moka nedidelį mokestį. Tačiau šis mokestis iš tikrųjų netaikomas pačiai „Multibit“ piniginei, bet iš tikrųjų tai yra „Bitcoin“ tinklo mokestis. Nėra tikslios fiksuotos sumos už mokestį, kurį galų gale mokėsite į tinklą, tačiau iš tikrųjų tai yra kintamasis, kuris labiausiai priklauso nuo to, kuriuo dienos metu mokate ir kiek pinigų ketinate išsiųsti.

Nors tai buvo dvi pagrindinės galimybės kalbant apie „Bitcoin“ darbalaukio pinigines, yra ir kitų vienodai tvirtų ir galimų alternatyvų, kurios taip pat gali būti pelningesnės ir naudingesnės jums. Stalinės piniginės pasirinkimas yra rizikingas verslas, nes jei prieš pirkdami neatsižvelgiate į savo poreikius ir poreikius ir paprasčiausiai įsigyjate geriausią piniginę, kaip rodo bendrosios rinkos apžvalgos, yra tikimybė, kad to nepadarysite. gauti geriausią vertę už savo pinigus ar geriausią paslaugą, kurią galėtumėte gauti. Norint išvengti tokių spąstų ir dažniausiai pasitaikančių klaidų, geriausia šiek tiek perskaityti šiuos skirtingus modelius ir tada pasirinkti tą, kuris, jūsų manymu, jums labiausiai tinka..

3. Atominė piniginė

Atominis yra su laisvės atėmimu nesusijusi „Bitcoin“ kelių piniginė, leidžianti programoje valdyti daugiau nei 500 kitų monetų ir žetonų. Galite pirkti, apsaugoti ir keistis kriptografija sklandžiai gerai apsaugotoje sąsajoje. Jūsų privatūs raktai sugeneruoti iš atminties. Jūsų lėšų saugumas yra visiškai jūsų rankose.

Palaikomos visos pagrindinės OS

„Atomic Wallet“ versijos, skirtos „Windows“, „macOS“, „Linux“ ir „Android“, pasiekiamos oficialioje svetainėje. „IOS“ versiją ketinama išleisti iki 2021 m.

Anonimiškumas ir saugumas

Kadangi „Atomic Wallet“ nerenka jokių asmeninių vartotojų duomenų, jūs vienintelis turite pilną prieigą prie savo lėšų. Pagal jūsų nustatytą slaptažodį ir 12 žodžių mnemoninę frazę jūsų privatumas yra gerai apsaugotas. 

Keli valiuta

Šiuo metu „Atomic Wallet“ veikia su daugiau nei 500 monetų ir žetonų. Vartotojai gali ir saugiai valdyti juos, keistis ir pirkti kriptografinius išteklius naudodami įmontuotas paslaugas, kurias teikia „Simplex“, „Changelly“, „Shapeshift“ ir „ChangeNOW“. Be to, „Atomic“ galite pridėti bet kurį ERC20 prieigos raktą per kelias sekundes.

Nulis mokesčių

Norėdami įdiegti „Atomic Wallet“ arba sugeneruoti unikalų piniginės adresą, nieko neapmokestinsite. Turėsite mokėti tik reikiamus tinklo mokesčius (pvz., Keisdami kriptografiją). 

Momentiniai mainai ir pirkimo šifravimo galimybė

„Atomic Wallet“ leidžia pasikeisti 60 kriptovaliutų. Paslaugą teikia „Shapeshift“, „Changelly“ ir „Changenow“.

Integruota pirkimo galimybė, kurią teikia „Simplex“, leidžia per kelias sekundes banko kortele nusipirkti tokią kriptografiją kaip „Bitcoin“, „Ethereum“, „XRP“, „Bitcoin Cash“ ir LTC.. 

24/7 palaikymas

„Atomic Wallet“ rūpinasi savo vartotojais. Pagalbinis personalas dirba visą parą, be perstojo, ir visada pasirengęs padėti, jei kas nors nepavyktų.

PRADĖKITE SU ATOMINĖM

4. „Bitcoin Armory“

„Bitcoin Armory“ yra dar viena gana sena darbalaukio piniginė, kuri buvo naudojama ilgą laiką ir gana gerai veikia visose darbalaukio platformose. Nesvarbu, ar naudojate „Windows“, „Mac“ ar „Linux“ sistemą, nes „Bitcoin Armory“ platforma veikia sklandžiai visose trijose. Senieji laikmačiai, kurie dabar gerai suprato piniginę, iš tikrųjų sugeba naudoti šį patyrusį įrenginį kaip šaldymo saugyklą, suteikdami savo monetoms automatinį imunitetą nuo įsilaužėlių ar kibernetinių vagysčių dėl atjungimo nuo interneto. Išbandytas šios piniginės pobūdis daro tai tinkamu pasirinkimu tam tikriems klientams ir bus toks ir ateityje.

5. „Bitcoin Core“

„Bitcoin core“ yra „Bitcoin“ viso mazgo piniginė. „Bitcoin“ pilnas mazgas yra programa, kuri visiškai patikrina ir patikrina sandorius ir blokus iš „blockchain“. Paprasčiau tariant, tai reiškia, kad „Bitcoin Core“ iš esmės atsisiunčia visą „blockchain“ į savo sistemą, todėl tai yra sunkesnė programa, skirta paleisti ir valdyti. Kadangi jos pobūdis yra šiek tiek sudėtingas, palyginti su kitomis tos pačios kategorijos darbalaukio piniginėmis, jos nustatymas užima daug daugiau laiko ir reikalauja vartotojo kantrybės. Tačiau kai viskas bus nustatyta ir padaryta, ji veiks kaip pati privati ​​„Bitcoin“ piniginė rinkoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me