Nakupujte bitcoiny pomocí dárkových karet 2021 – zkontrolovány nejlepší možnosti

1. LocalBitcoiny 2. Paxful 3. LocalCryptos
Logo LocalBitcoins.com paxful
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Bitcoiny byly vytvořeny, aby nám usnadnily život. Je o nich řečeno, že budou další velkou revolucí ve světě, a od nynějška určitě fungují podle očekávání. Poté, co se bitcoiny zpočátku nedařilo dostát veškerému humbuku, dosáhly vítězného návratu v roce 2014. Poté byly nezastavitelné. Skopali rekordy vlevo, vpravo a na střed a brzy se z nich stala jediná měna, do které chtěl každý investovat. Některé weby dokonce umožňovaly uživatelům nakupovat bitcoiny pomocí dárkových karet.

Investiční sektor vzkvétal jako cokoli po šíleném zvýšení popularity bitcoinů a finanční sektor prošel několika zásadními změnami. Několik předních korporací a jejich vůdců pokračovalo v záznamu s tím, že bitcoin bude hrát v budoucnu obrovskou roli a že dříve či později by to byla jedna centrální měna světa. Byla to velká slova od velkých mužů. Ale protože byly v kontextu bitcoinu, nikdo je nezpochybňoval.

Nebývalá popularita bitcoinů trvá dodnes a je ve skutečnosti zodpovědná za velký tlak, který v současné době zažívá průmysl kryptoměn. Kryptoměny nejsou nové, ve skutečnosti jsou tu už nějakou dobu. Avšak teprve nedávno se jim dostalo takové slávy, jakou si zaslouží, a za vše vděčí bitcoinům.

Ale u něčeho, co bylo výslovně vytvořeno, aby nám usnadnilo život, se nákup bitcoinů jistě může stát docela složitým. Jistě, jsou všude a my máme doslova stovky kanálů, kterými můžeme efektivně nakupovat bitcoiny, a přesto celkový postup a nejlepší přizpůsobení partie stále není něco, v čem má většina lidí jasno. Je jasnou potřebou okamžiku získat jasnější obrázek o tom, co se stane nejlepším médiem pro nákup bitcoinů, které je snadné a pohodlné a zároveň neúčtuje příliš mnoho.

Zde v tomto článku se snažíme prozkoumat jednu z méně známých metod nákupu bitcoinů, to znamená prostřednictvím dárkových karet. Nejprve vám dáme malý úvod do problematiky, poté vysvětlíme, proč je nákup bitcoinů pomocí dárkových karet skvělý. Následně vyjmenujeme postup, který můžete použít k nákupu bitcoinů pomocí svých dárkových karet, a nakonec vyjmenujeme různé služby nebo platformy, které vám to umožní, spolu s příslušnými klady a zápory každého z nich. Ve skutečnosti je toho hodně co pokrývat, tak se jednoduše ponořme.

Bitcoinové dárkové karty

Bitcoinová dárková karta je jakýmsi všeobecným pojmem. Pokrývá výměnu vašich dárkových karet za bitcoiny a naopak. V tomto článku se zaměříme pouze na to první, tedy na výměnu dárkových karet za bitcoiny. Nicméně, abyste věděli, ve skutečnosti je možné, že si zakoupíte svou oblíbenou dárkovou kartu, ať už pro Amazon nebo kavárnu, jejich výměnou za bitcoiny. Máte pravdu, můžete nakupujte bitcoiny pomocí dárkové karty Amazon.

Bitcoinová dárková karta se ve skutečnosti může ukázat jako konečné řešení pro mnoho obávaných uživatelů. Pro každého, kdo hledá nákup bitcoinů z těchto burz, je problém, vždy se může rozhodnout pro tuto úhlednou malou metodu a mít okamžitý přístup k bitcoinům. Neustálý příliv předpisů vládou Spojených států spolu s nedostatkem proveditelných a pohodlných možností mezinárodního nákupu situaci jen zhoršily. Ale s metodou dárkové karty jednoduše obejdete všechna tato omezení a získáte přímý přístup k vašim mincím. A vše, co musíte ztratit, je několik vašich dárkových karet. Můžete například, nakupujte bitcoiny dárkovou kartou Walmart. Skvělá část je, že pro burzu pracují dárkové karty téměř od všech maloobchodníků. Nezáleží na tom, zda jsou od Amazonu, eBay nebo Bread Panera, všechno bude fungovat. Ve skutečnosti budou i dárkové karty Master Card nebo Visa fungovat stejně dobře a umožní vám snadno nakupovat bitcoiny.

Vše, co potřebujete vědět o nákupu bitcoinů pomocí dárkových karet

Pokud se chystáte nakupujte bitcoiny pomocí dárkové karty Visa, nebo jakoukoli jinou dárkovou kartu, po které toužíte, prvním krokem je samozřejmě nejprve získání těchto dárkových karet. Můžete si je koupit u kteréhokoli z mnoha maloobchodníků, kteří je prodávají. Pro zahájení transakce je ve většině případů první, co prodejce požaduje, obraz zadní strany karty, který jasně uvádí skutečný kód dárkové karty. Budou také požadovat obdržení dárkové karty, kterou jste obdrželi při nákupu. Je zajímavé, že někteří prodejci mohou dokonce přijímat e-kódy nebo jednoduše voucherové kódy, které získáte online, takže je můžete případně použít také.

Nyní budeme hovořit o směnárenských službách nebo platformách, které vám skutečně umožní provést takovou transakci. Pro vaše pohodlí jsme prozkoumali internet pro platformy kryptoměny a směnárenské služby a začali jsme se zaměřovat na ty, které umožňovaly výměnu dárkových karet za bitcoiny.

Přestože takových služeb není mnoho, podařilo se nám vymyslet dvě takové platformy, které nejen splňují naše požadavky, ale jsou také pohodlné a zároveň uživatelsky přívětivé. Byly tam LocalBitcoiny a Paxful. Dalším krokem v tomto postupu je tedy samozřejmě vytvoření účtu na kterémkoli z těchto webů. Nezapomeňte si přečíst něco o obou z nich, abyste si mohli vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Samotný registrační proces na obou těchto webech je nyní velmi jednoduchý a zabere vám jen velmi málo času.

Nyní, abyste mohli zahájit obchod, musíte provést vyhledávání na webu, který jste si vybrali, u prodejců, kteří skutečně přijímají dárkové karty. Jakmile to uděláte, zobrazí se vám seznam prodejců a musíte si jednoho z nich vybrat. Ujistěte se, že jste si přečetli jejich nabízený obchod a cenu, kterou jsou ochotni vzít, abyste mohli informovaně rozhodnout o nejlepším prodejci pro vaše potřeby.

Jakmile najdete svého dokonalého prodejce, musíte kliknout a zahájit obchod. Jakmile to uděláte, bitcoiny z účtu prodejce budou okamžitě strženy a umístěny do úschovy. Tímto způsobem budete vědět, že je bezpečné poskytnout prodejci údaje o vaší dárkové kartě. Podobně v případě, že vlastníte e-kód pro dárkovou kartu, vše, co musíte udělat, je vyhledat prodejce, který takový e-kód přijímá, a poté provést všechny výše uvedené pokyny k provedení platby..

Nyní zbývá jen provést transakci. Jakmile prodejce obdrží informace o dárkové kartě a zkontroluje jejich platnost, okamžitě uvolní mince z úschovy. Jakmile tak učiní, mince budou připsány na váš osobní účet. Budou k dispozici ve vaší peněžence, pokud jste se rozhodli propojit jeden, nebo na jakémkoli webu, který jste si vybrali k provedení transakce.

A je to, vše je hotové a nyní máte přístup ke svým vlastním bitcoinům, a to vše výměnou za dárkovou kartu. Jedinou věcí, kterou byste měli v ideálním případě udělat před odchodem, je zanechat na webu nějakou zpětnou vazbu o prodejci, aby budoucí kupující mohli těžit z vaší zkušenosti bez ohledu na to, zda byla pozitivní nebo negativní. Poté můžete konečně navštívit svou peněženku a zkontrolovat svůj nový zůstatek bitcoinů, který bude určitě aktualizován po vaší poslední transakci.

Tato metoda se znovu a znovu ukázala jako jednoduchá i rychlá a nejlepší na tom je, že nevyžaduje, aby kupující poskytoval cizím osobám na internetu jakékoli osobní údaje, například údaje o vaší debetní nebo kreditní kartě. A ještě lepší je skutečnost, že celá transakce byla dokončena za méně než den a netrvala pár dní, což je obvykle případ některých transakcí kreditní kartou.

Bezpečnost je důležitá

Pamatujte, že zatímco LocalBitcoins a Paxful jsou oba široce používané, respektované a důvěryhodné weby samy o sobě, nemohou zaručit každého prodejce nebo uživatele na jejich platformě. Existuje několik rozhodnutí, která musí kupující učinit sami, protože je prakticky nemožné, aby webové stránky prováděly kontroly spolehlivosti u každého prodejce, který se na své platformě zaregistruje. Ne každý prodejce může být stejně úctyhodný nebo hoden vaší důvěryhodnosti, a tento rozdíl musí provést kupující sám. Abychom se udrželi v bezpečí a potenciálně bez jakýchkoli podvodů, je zde několik drobností, kterými se můžete řídit, které by se z dlouhodobého hlediska mohly ukázat jako velmi užitečné v případě, že se vás někdo pokusí podvádět.

Ujistěte se, že pořizujete snímky obrazovky své transakce a procesu nákupu v různých krocích, abyste měli uložený záznam o tom, jak a kdy k transakci došlo. Každý detail, který odešlete na web, se může ukázat jako kritický a důležitý. Abyste se udrželi v bezpečí, udržujte si dobré záznamy o všech informacích, které jste na web odeslali, a zajistěte ochranu svých osobních údajů, jak jen můžete. Dokud to není nezbytně nutné, neposkytujte své informace.

Pamatujte, že to poslední, co byste mohli chtít, je, abyste jednoduše přišli o peníze. Nechceš nakupujte bitcoiny dárkovou kartou Vanilla Visa, a na oplátku nedostanete ani žádné bitcoiny.

Hodnocení zpětné vazby jsou kritické a důležité. Bohužel většina z nás je považuje za zbytečné a při zahájení transakce je nekontroluje. Určitě si udělejte čas, abyste se dobře podívali na hodnocení zpětné vazby vašeho prodejce, a podívejte se, co o něm říkají ostatní kupující. Pokud existuje více negativních komentářů než pozitivních, pak víte, že pro vás není dokonalým prodejcem. Dalším způsobem, jak zaručit důvěryhodnost vašeho prodejce, je podívat se na jeho informace poskytnuté na webu a poté zkontrolovat, zda poskytnuté informace byly ověřeny samotným webem. Pokud ano, je pravděpodobné, že prodejce je pravý a upřímně chce prodávat bitcoiny na platformě, zatímco u neověřených prodejců nikdy nemůžete skutečně říci.

Než uskutečníte platbu ze svého konce, navažte s prodejcem pevnou komunikaci. Nemusíte zacházet do osobních údajů, ale alespoň se snažte udržovat profesionální vztah, což vám usnadní klást otázky z vašeho konce, abyste dále vyjasnili jakékoli pochybnosti, které byste ohledně transakce mohli mít. Než sdělíte údaje o dárkové kartě, nezapomeňte se zeptat na správné otázky. Pokud a dokud nejste naprosto spokojeni s prodejcem a obchodem obecně, nedoporučujeme pokračovat v transakci.

Jednou z hlavních flexibilit, kterou jako kupující máte v rukou, je možnost transakci kdykoli zrušit. Pokud kdykoli v průběhu transakce máte pocit, že byste mohli být podvedeni, nebo je s transakcí spojeno určité riziko, můžete transakci okamžitě zrušit a všechny procesy by okamžitě skončily.

S touto alternativou však souvisí jedno podstatné riziko, které musíte mít na paměti. Pokud transakci zrušíte kdykoli poté, co jste prodejci poskytli údaje o dárkové kartě, dáváte mu v zásadě oprávnění k použití dárkové karty a čerpání finančních prostředků, aniž byste na oplátku vrátili jakékoli bitcoiny. Pokud ke zrušení musí dojít, ujistěte se, že jste to udělali před rozdáním údajů o dárkové kartě.

Nyní, když jsme nastínili fakta a procesy spojené s bitcoinovými dárkovými kartami, a také jsme uvedli bezpečnostní opatření, která byste si mohli potenciálně dopřát, abyste se ujistili, že proběhne zdravá transakce, aniž by někdo přistál v potížích nebo byl podváděn, je nyní čas vyjmenovat místa, která takové bitcoinové dárkové karty skutečně rozdávají nebo prodávají, takže při jejich hledání nemusíte ztrácet čas. Upozorňujeme, že tato místa vám to pohodlně umožní nakupujte bitcoiny pomocí dárkové karty iTunes nebo jakoukoli jinou dárkovou kartu, kterou vlastníte.

Projdeme místa, která prodávají tyto bitcoinové dárkové karty za nejnižší ceny. Je ve skutečnosti možné zakoupit dárkové karty za nižší hodnoty, než jsou jejich skutečné nominální hodnoty, a my vás provedeme směrem k místům, která vám s tím mohou skutečně pomoci.

Nakupujte bitcoiny pomocí dárkových karet 2021: nejlepší burzy

1. LocalBitcoins.com

Zatímco LocalBitcoins sportuje gigantickou komunitu, představuje také trochu riziko pro kupující, protože se jedná o trh typu peer-to-peer. I když je obrovská komunita skvělým prvkem, vytváří vlastní problémy. To jistě poskytuje snadný způsob nákupu bitcoinů pomocí vízové ​​dárkové karty.

S velkým počtem uživatelů přichází větší riziko skrytých podvodů nebo podvodných schémat, které existují pouze za účelem podvádění vašich peněz. Pozitivní však je, že LocalBitcoins má funkci, která se obvykle nenachází v jiných směnárenských službách, což znamená, že umožňuje jak nákup, tak prodej těchto dárkových karet.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY

2. Paxful

Paxful bitcoin s dárkovým poukazem

Pokud hledáte dárkovou kartu pro bitcoinové víza, pak je Paxful tou správnou volbou. Paxful má na výběr sladkou funkci více než 300 platebních metod, včetně načtených dárkových karet, což z něj činí jednu z nejunikátnějších platforem na tomto seznamu..

Kromě LocalBitcoins je to jediná platforma, která nabízí možnosti nákupu i prodeje, což je samo o sobě další skvělá funkce.

Na druhou stranu, protože Paxful je peer-to-peer tržiště, je třeba si dávat pozor na podvody nebo spamery.

ZAČNĚME S PAXFUL

3. LocalCryptos

Místní kryptoměny bitcoin s dárkovými kartami

LocalCryptos můžete použít jako zabezpečenou platformu pro obchodování s bitcoiny výměnou za dárkové karty. LocalBitcoins vám umožňuje komunikovat přímo s prodejcem a nabízí širokou škálu platebních metod. Poskytuje také vestavěnou úschovu, která poskytuje lepší zabezpečení pro obě zúčastněné strany. 

Registrace a obchodování na LocalCryptos je velmi snadné a toto peer-to-peer tržiště nabízí téměř 40 platebních metod pro obchodování v téměř 130 zemích. Zajímá vás, jak si můžete koupit bitcoiny za dárkové karty? Nebojte se, protože je to docela jednoduché.

Nákup bitcoinů za dárkové karty na LocalCryptos

Vytvořte si účet na LocalCryptos. Registrace je snadný proces a okamžitě získáte svůj účet a peněženku zdarma. 

Jakmile to uděláte, vyhledejte obchody, které odpovídají vašim požadavkům. Jako platební metodu se rozhodněte pro dárkové karty a před pokračováním v obchodu si přečtěte podmínky. 

Zákaznická podpora LocalCryptos

LocalCryptos nabízí zákaznickou podporu 24/7. Toho lze dosáhnout prostřednictvím více kanálů, prostřednictvím webových stránek, e-mailů a komunitních kanálů na Twitteru a Telegramu. Kromě toho jejich rozsáhlá základna FAQ nabízí odpovědi na nejčastější otázky. 

Ujistěte se, že odpovídáte a kladete otázky skutečným zástupcům, a nikdy nezveřejňujte své osobní údaje.

ZAČNĚTE S LOCALCRYPTOS

4. eGifter.com

E dárceJak název jasně naznačuje, eGifter je online portál pro nákup dárkových karet pro různé online služby a platformy. eGifter má jedinečný systém bodů, který velmi pomohl rostoucí popularitě služby.

Kdykoli je nákup na platformě dokončen, je na účet příslušného kupujícího připsáno několik bodů v závislosti na celkové hodnotě transakce. Takové body se poté nashromáždí a následně použijí jako sleva na další nákup kupujícího. Pokud chcete převést svou dárkovou kartu na bitcoin, můžete využít tento web.

Za nákup bitcoinových dárkových karet se neúčtuje žádný další poplatek. Další docela intuitivní a jedinečnou funkcí, kterou se eGifter podařilo implementovat a kterou zatím nenalezneme na žádné jiné online platformě, je iniciativa pro skupinové dárky. Podle tohoto plánu může kupující vytvořit projekt skupinových darů a všichni příslušní členové skupiny pak musí přispět ke splnění skutečné hodnoty dárkové karty, kterou skupina společně vybrala..

EGifter navíc umožňuje různé platební metody, které uspokojí široké spektrum publika. Lidé si ve skutečnosti mohou vybrat z plateb VISA, Bitcoin, American Express, MasterCard, Paypal a Discover. Taková široká škála platebních metod se zřídkakdy vyskytuje v jedné burze a uživatelům přináší docela uspokojivý zážitek. Jedinou funkcí, kterou jsme na této platformě skutečně odfoukli, byla skutečnost, že ve skutečnosti pokračují a ukládají pro vás vaše dárkové karty. Tímto způsobem, i když náhodou ztratíte dárkovou kartu nebo zapomenete kód, můžete se kdykoli vrátit na portál a vyhledat jej.

Ani služba tohoto kalibru však není zbavena několika vlastních pádů. Zaprvé, i když eGifter pro vaši pozornost nabízí širokou škálu dárkových karet, stále je jich méně než těch, které nabízí Gyft. Zadruhé, jednou z hlavních oblastí, kde se zdá, že eGifter chybí, je to, že nemají možnost prodávat dárkové karty za bitcoiny, a pouze naopak.

ZAČNĚTE S EGIFTEREM

5. YesToBitcoins.com

yestobitcoinyS tak širokou škálou služeb, které jsou dnes k dispozici pro nákup dárkových karet online, musíte skutečně pocítit potřebu služby, která před zahájením transakce nevyžaduje žádné osobní údaje ani jakýkoli druh investice. Zatímco většina ostatních služeb žádá uživatele, aby se zaregistrovali na portálu za účelem úspěšné transakce, YesToBitcoins takovou poptávku neprovádí. Můžete si dokonce koupit vízová dárková karta s bitcoiny na tomto webu.

Umožňuje transakce bez registrace a dokonce nabízí dárkové karty Amazon a poukázky na kreditní karty. V době psaní tohoto článku jsme však zjistili, že portál v současné době vykazuje velmi selektivní kolekci dárkových karet, což může být překážkou pro ty, kteří hledají slušný výběr, z čeho vybírat. Podobně jako eGifter také YesToBitcoins v současné době neumožňuje prodej dárkových karet pro bitcoiny.

ZAČNĚTE S YESTOBITCOINY

6. CoinCards.ca

coincardsCoinCards je jedinečný v tom smyslu, že ve skutečnosti nabízí bitcoinové dárkové karty speciálně vyrobené pro Kanaďany a také pro více než stovku kanadských maloobchodníků. To je více než sto důvodů, proč se kanadští zákazníci mohou radovat. Platforma si navíc rychle získává sledovanost a popularitu díky skvělým směnným kurzům, které nabízejí.

Jako vždy však existují i ​​některé špatné zprávy s těmi dobrými. Pro začátečníky jsou karty CoinCards v současné době k dispozici pouze pro obyvatele Kanady. Zbytek světa možná bude muset trpělivě čekat opravdu dlouho, než plánují rozšířit své podnikání. Zadruhé, stejně jako ostatní, CoinCards v současné době nenabízí prodej dárkových karet pro bitcoiny. Pokud tedy nejste z Kanady, neexistuje možnost nákupu bitcoinů s vanilkovým vízem.

ZAČNĚTE S COINCARDS

7. Gyft.com

gyftSpolečnost Gyft má podle všeho nejvyhledávanější rozdíl v tom, že je platformou s nejširší škálou dostupných maloobchodníků. Díky své jedinečné značce funkcí je pravděpodobně nejoblíbenější volbou na tomto seznamu nakupujte bitcoiny dárkovou kartou. A mají nejen maloobchodníky, ale také platební metody. Gyft aktuálně nabízí, MasterCard, Discover, American Express, VISA, Bitcoinbuy bitcoin s vanilkovým vízem koupit bitcoin s vanilkovým vízem, ApplePay, Paypal a další takové platební možnosti na výběr.

Navíc také ukládají vaši dárkovou kartu na samotnou platformu, takže ji zákazník nikdy neztratí, i když náhodou zapomenete kód. Ani Gyft však není zbaven jistých nevýhod. Gyft je nyní k dispozici pouze pro občany Ameriky, což je pro zbytek světa průšvih, protože pokud potřebují přístup k jeho službám; musí nějak změnit svoji IP adresu. Gyft také nedokáže nabídnout prodej dárkových karet pro bitcoiny.

ZAČNĚTE S GYFTEM

Jaký je nejlepší způsob nákupu bitcoinů pomocí dárkové karty?

Doufáme, že vám tento článek nabídl několik možností nákupu bitcoinů pomocí vízové ​​dárkové karty. Pokud jste stále nejasní ohledně převodu svých bitcoinů na dárkové karty, napište nám prosím komentář a my se vám pokusíme pomoci.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me