Nejlepší bitcoinové burzy pro denní obchodování 2021 – zahajte denní obchodování s těmi nejlepšími!

1. CEX.IO 2. Binance 3. Coinbase
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Víme, že hodnota bitcoinů nestagnuje a stále se mění. Zisk s touto volatilní cenou je docela výzva. Jste osoba, která má bitcoiny a nemáte ponětí, jak z toho vydělat zisk? Zde je způsob, který vám pomůže maximalizovat zisk. Obchodování s bitcoinovými dny je jedním ze způsobů, jak můžete zvýšit své zisky z bitcoinů obchodováním s jinými kryptoměnami na burze.

Co je obchodování s bitcoiny?

Před vstupem do denního obchodování si musíte být vědomi a obeznámeni se všemi aspekty obchodování s bitcoiny. Denní obchodování lze provádět pomocí finanční páky, ale může to být ziskové i nerentabilní, proto je nutné znát všechny aspekty, než s ním začnete. Denní obchodování zahrnuje mnoho makléřů a burz, které vám pomohou snadno obchodovat. Existují dva hlavní způsoby, které vám dnes pomohou obchodovat do jednoho dne. Mezi dva způsoby patří:

1. Obchodování CFD

Pokud jste obchodník a nechcete se zapojit do technické stránky blockchainu, pak je CFD pro vás tou pravou volbou. S CFD můžete nakupovat a prodávat bitcoiny stejně jako výměnu bitcoinů, ale s výhodou nečekání na potvrzení od blockchainu, což je časově náročné. Při denním obchodování by spotřeba spousty času nebyla efektivní. CFD je mnohem lepší ve srovnání s běžným nákupem a prodejem bitcoinů.

2. Obchodování na pravidelných bitcoinových burzách

Druhá možnost je pro ty, kteří si chtějí bitcoiny ponechat u sebe a obchodovat s nimi přímo prostřednictvím bitcoinových burz. Existuje mnoho platforem, které zahrnují bitcoinové burzy, ale tyto platformy si za transakce účtují určitý poplatek. Je lepší, když jsou všechny stránky zkontrolovány a porovnány před zahájením obchodování (což jsme provedli). Zde byste měli dávat pozor na vysoké poplatky, protože mohou rychle sčítat a sníst vaše zisky.

Existují některé platformy, které nabízejí další funkce a nízké poplatky za jejich používání (což je ideální pro denní obchodování). Zde je seznam nejlepších webů pro výměnu bitcoinů, které můžete zvážit pro denní obchodování.

Top 7 nejlepších burz pro denní obchodování 2021

1. CEX.IO

Díky uživatelské základně více než 2 000 000 zákazníků nabízí CEX.IO obchodování s kryptoměnou proti několika fiat opcím – USD, EUR, GBP, RUB. CEX.IO slouží dvěma účelům:

1) tradiční směnárna kryptoměn – umožňuje okamžitý nákup a prodej kryptoměny pro Fiat;

2) pokročilá platforma pro obchodování s kryptoměnami – uživatelé jsou schopni zadávat tržní a omezit objednávky, zapojit se do obchodování s marží (pákový efekt až 1: 3) a používat řešení API pro automatické obchodování.

CEX.IO je snadné začít. Registrace na platformě je přímá a nevyžaduje mnoho času. Chcete-li však CEX.IO využívat naplno, musí být zákazníci ověřeni. Burza podporuje vklady a výběry prostřednictvím kreditních karet nebo bankovních převodů. Vklady lze provádět v jakékoli fiat měně, protože se poté automaticky převádí na tu, která je k dispozici na platformě.

Pokud jde o poplatky za obchodování, liší se podle měsíčního objemu obchodu pro všechny páry. Podle sazebníku poplatků CEX.IO je obchodníkům účtováno 0% – 0,25%. Pro tvůrce trhu je poplatek stanoven v rozmezí 0% – 0,16% a pro příjemce je to 0,1% – 0,25%. Poplatky za obchodování s marží se liší a zahrnují poplatek za otevření (0,2%), poplatek za převrácení (0,01%) a poplatek za zavření (0%).

Co se týče řešení API pro automatické obchodování, CEX.IO nabízí několik možností s plnou obchodní funkcí – REST API, WebSocket API, FIX API. Vyhovují jednotlivcům i institucím.

Pro správu obchodů a sledování tržních dat mohou zákazníci také použít mobilní aplikaci vyvinutou společností CEX.IO.

ZAČNĚTE S CEX.IO

2. Binance

Peněženka Binance IoS

Binance podporuje různé kryptoměny. Nabízí dva typy výměny bitcoinů, tedy základní a pokročilou. Na základě preferencí uživatele tyto dvě možnosti zobrazují málo a podrobné informace o obchodování. Data v grafu lze upravit mezi „svícnem“ a „hloubkou“ na základě volby zobrazení uživatelem.

Tato burza nabízí vklady zdarma a funguje za poplatek 0,1% za obchodování. Nabízí vysokou likviditu. Pro začátečníky může být obtížné pracovat s tímto webem, protože rozhraní je poměrně složité. Web nezůstává pozadu, což je výhodou pro denní obchodníky.

ZAČNĚTE S BINANCE

3. Coinbase

Obchodování v den Coinbase

Jako jedna z mála burz, kde si můžete koupit krypto pomocí fiat měn, je považována za jednu z největších a nejoblíbenějších denních obchodních platforem na světě. I když zatím není k dispozici ve všech zemích a nepodporuje mnoho menších kryptoměn, může se pochlubit funkcemi a bezpečnostními aspekty, které jsou považovány za jedny z nejlepších na trhu..

Díky držení aktiv v hodnotě více než 20 miliard USD není Coinbase nejen burzovní platformou, ale také poskytuje uživatelům integrovanou peněženku. Jejich stěžejními produkty jsou jejich obchodní platforma s názvem GDAX a burza makléřů. Abyste mohli obchodovat, musíte zajistit, aby služby nákupu a prodeje byly dostupné ve vaší zemi. V současné době má tuto funkci k dispozici 32 vyspělých zemí po celém světě.

Coinbase umožňuje nákup pouze BTC, Litecoin, Ethereum a Bitcoin Cash a obvykle nepodporuje potenciální zabezpečení ani kryptoměny akcií. Pro začátečníky nabízí snadno použitelné rozhraní a snadná navigace spoustu věcí, na které se mohou těšit.

Největší výhodou Coinbase je, že umožňuje směnu fiat měn za kryptoměny (v současné době přijímá EUR, GBP a USD). Kromě toho má funkce, které milují nejpokročilejší uživatelé, jako je okamžitá výměna, karta Shift a bezplatná aktualizace GDAX pro časté obchodníky.

Z hlediska zabezpečení je 99% aktiv Coinbase uloženo offline, zatímco zbývající 1% uložených online je pojištěno proti krádeži nebo jakýmkoli druhům ztrát. Dalším důležitým bezpečnostním prvkem je, že Coinbase nelze používat anonymně. Proto lze každého obchodníka sledovat, což znamená, že na této platformě mohou obchodovat pouze ověření a legitimní uživatelé. 

ZAČNĚTE S COINBASE

4. BitMEX

bitmex-recenzeBitMEX nabízí obchodování s bitcoiny a dalšími kryptoměnami. Zde můžete obchodovat a ukládat prostředky a získávat zisk v bitcoinech. Společnost byla založena v roce 2014 listopad. Finanční odborníci z tohoto webu mají zkušenosti více než 40 let. Tato stránka přijímá a provádí své transakce pouze s bitcoiny a žádnou jinou měnou. Budoucí smlouvy a swapy jsou dva hlavní typy obchodování nabízené touto stránkou.

Tento web nemá žádný poplatek za vklad a výběr bitcoinů. Pro všechny uživatele existuje pouze jeden typ účtu a není zde prostor pro žádné speciální účty. Má jednoduché rozhraní, ale pro uživatele, kteří jsou na této platformě noví, se může zpočátku těžko používat. Úroveň zabezpečení tohoto webu je velmi vysoká. Nabízí slevu ve výši 0,025% jako poplatky tvůrce a platí poplatky za obchodování výrobce-příjemce.

ZAČNĚTE S BITMEXEM

5. Whaleclub

velrybí klubWhaleclub slouží tisícům obchodníků každý den. Přijímá a zpracovává své transakce pouze s digitální měnou. Svým zákazníkům nabízí nízké spready s nulovým poplatkem za transakci. Za vklad bitcoinů a aktivitu na účtu není žádný poplatek, ale ano, během výběru se účtují určité poplatky. Sleduje zásady nabídky a poptávky. Výběry se provádějí do hodiny po podání žádosti. Z bezpečnostních důvodů se většinou provádí ručně. Tato stránka podporuje obchodování knih objednávek. Vzhledem k tomu, že stránka nabízí obchodování s maržemi, je zde zahrnuté obchodování trochu specifické. Nabízí snadné uživatelské rozhraní a je poměrně srovnatelný.

ZAČNĚTE VE VELKOOBCHODNÍM KLUBU

6. Bitfinex

Bitfinex nabízí spotové obchodování pro všechny hlavní kryptoměny. Nabízí snadnou a vysokou likviditu s bitcoiny. Nabízí obchodování s marží a umožňuje obchodování s pákovým efektem 3,3x získáním financování od platformy financování peer-to-peer marží. Poskytnutím financování obchodníkům, kteří chtějí obchodovat s pákovým efektem, poskytuje trh financování marží způsob, jak vydělat zisk na bitcoinech a dalších kryptoměnách. Uživatelé si mohou zadáním objednávky vypůjčit požadovanou částku finančních prostředků ve výši a době, kterou si zvolí.

Tato burza nabízí obchodníkům mnoho typů příkazů, což je velmi užitečné pro jednodenní obchodníky. Přijímá a obchoduje dokonce s fiat měnami. Zahrnuje poplatky tvůrci s 0,1%, respektive 0,2% poplatků. Uživatelské rozhraní je jednoduché a vhodné i pro začátečníky. Nabízí přizpůsobené uživatelské rozhraní, což je jedinečná funkce. Tento web poskytuje pokročilá bezpečnostní opatření.

ZAČNĚTE S BITFINEXEM

7. Cryptopia [ZAVŘENO]

logo cryptopiaCryptopia nabízí různé typy kryptoměn. Umožňuje uživatelům prodávat cokoli po celém světě výměnou za kryptoměnu. Poplatek za obchodování je 0,20% z celkového množství bitcoinů. Za vklady neúčtuje žádný poplatek. Používá se nová funkce zvaná „arbitráž“, která pro vás porovnává nabídku a poptávku nebo cenový rozdíl z jiných trhů. Tato stránka poskytuje informace o rozdílech na trhu několika kliknutími.

ZAČNĚTE S CRYPTOPIA

Závěr

Poptávka po bitcoinech se zvyšuje, a proto se také zvyšuje touha vydělat na bitcoinech zisk. Výše uvedené weby pomáhají nováčkům i zkušeným profesionálům vydělat zisky z denního obchodování. Než skočíte do toho, musíte být obeznámeni se všemi aspekty obchodování s bitcoiny, abyste zabránili překážkám během obchodování.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me