Nejlepší bitcoinové podcasty – dozvíte se více s krypto podcasty!

Chcete se dozvědět více o bitcoinech a kryptoměnách? Chtěli byste to dělat cestou do práce nebo když si vaříte jídlo? Žádné starosti, kopat do hloubky a dozvědět se více o kryptoměně je k dispozici prostřednictvím podcastů. Ale pravděpodobně to už víte, proto jste tady, abyste zjistili, který nejlepší bitcoinový podcast je!

V tomto článku uvedeme podle našeho názoru nejlepší krypto podcasty. A protože podcasty jsou vysoce subjektivní záležitostí (někdy jejich hlas jen dráždí živé f * z vás, nebo potřebujete obsah, který vás přiměje přemýšlet a dozvědět se více, než vysvětlovat koncepty, kterým již rozumíte).

Pojďme do toho.

(Seznam není v žádném konkrétním pořadí, je to prostě jen neuspořádaný seznam)

Top 6 nejlepších kryptoměn / bitcoinových podcastů

1) Investujte jako nejlepší – nejlepší bitcoinový podcast pro začátečníky

Pokud se chystáte investovat jeden bit, pravděpodobně jste o tomto podcastu již slyšeli. A zatímco hostitel, Patrick O’Shaughnessy, se nezaměřuje pouze na investování do bitcoinů nebo kryptoměn, vytvořil třídílný dokument, který se perfektně hodí pro začátečníka s názvem Hashpower.

V tomto třídílném dokumentu se dozvídáme následující tři body:

  • Co je blockchain
  • Investování do kryptoměny
  • Budoucnost bitcoinů a dalších kryptoměn

Dokument funguje perfektně, aby pochopil, co je to bitcoin, technologie za ním a jak do něj investovat. Interview s vůdci v oblasti blockchainu, aby se nespoléhal jen na jeho názory a myšlenky.

Dokument může být najdete zde poslouchat zdarma.

2) Nespoutaný

I když nemáme přesné statistiky pro náš nadcházející nárok, jsme si docela jisti, že v tom máme pravdu: Unchained je nejpopulárnější podcast pro kryptoměny a my se nedivíme. Vedená Laurou Shin, hlavní redaktorkou ve Forbes, se dostaneme hlouběji do rozhovorů s klíčovými lidmi v oblasti blockchainu a kryptoměny.

Laura jednoduše využila svou pozici, aby porazila konkurenci. Díky své pozici dokázala na začátku pohovořit se zvučnými jmény, například se spoluzakladatelkou MyEtherWallet. Jakmile se lidé dostali k jejímu podcastu, uvědomili si, jak dobrá je hostitelka, a přihlásili se k odběru.

Doporučujeme vám to vyzkoušet, pouze pokud máte 48 hodin času na to, abyste se vyhnuli světu a poslouchali každou epizodu. Vtipy stranou, Unchained podcast je skvělý způsob, jak hlouběji proniknout do myslí odborníků v této oblasti a získat nové myšlenky o tom, jak by mohla být kryptoměna použita a jaké jsou jejich ambice.

Poslechněte si podcast zdarma tady!

3) Přehlídka Tima Ferrissa

Možná jste si jeho knihu přečetli čtyřhodinový pracovní týden, možná jste viděli jeho show v televizi nebo jste o něm vůbec neslyšeli. Přehlídka Tima Ferrissa není nic jiného než úžasné. I když tento podcast nemá kryptoměnu jako hlavní téma nebo téma, které často pokrývá, udělal jednu epizodu o kryptoměně.

V této epizodě se posadí a hovoří s Nickem Szaboem – právním vědcem, počítačovým vědcem a kryptografem – známým pro svůj výzkum inteligentních smluv a kryptoměny. Někteří dokonce spekulují o tom, že je Satoshi Nakamoto.

Toto je další skvělý podcast pro začátečníky. Tam je něco o tom, jak Tim Ferriss vysvětluje věci, díky nimž může průměrný Joe snadno pochopit složité nápady a myšlenky.

Poslechněte si podcast tady!

4) Mince mistrovství

Coin Mastery je jako centrum zpráv o všem, co souvisí s kryptoměnou. I když existuje obecné téma obchodování s bitcoiny, od Cartera Thomase, hostitele, který je investorem, z každodenních epizod je stále co učit, i když vás obchodování tolik nezajímá.

Líbí se nám, že je snadné zachytit poslední zprávy, protože všechny různé zprávy jsou agregovány do jedné epizody vydané denně. Většina zpravodajských webů o kryptoměnách je přeplněná novými věcmi přicházejícími každou hodinu dne, takže je těžké být vždy aktuální a nepropásnout nic důležitého.

Coin Mastery je více zaměřen na ty, kteří se trochu více zabývají kryptoměnou, ale jakmile si poslechnete třídílný dokumentární film a podcast Tima Ferrissa, měli byste být dobří a uchopit většinu pojmů, které se kolem vás hodí.

Poslechněte si nejnovější epizodu tady!

5) Bitcoin necenzurován

I když se toto podcastové duo v roce 2017 rozpadlo, byla to přední síla informací v oblasti blockchainu. I když se opravdu nemůžete těšit na další epizodu, na Bitcoin Uncensored je stále k dispozici spousta a spousta cenných informací.

Pro některé mohou hostitelé vypadat docela nepříjemně, se spoustou nadávek, drzosti a celkově neomluvitelnosti. S hostem zacházeli příšerně až do té míry kvůli tomu čelili právním krokům, poukázáním na to, jak málo má znalostí o blockchainu a kryptoměně.

Ať už si o této situaci nebo o hostitelích celkově myslíte, v backlogu je stále spousta drahokamů připravených na útok.

Poslechněte si všechny epizody tady!

6) Bitcoinový podcast

S více než 140 epizodami, které si můžete užít, je bitcoinový podcast skutečně zlatou baňou znalostí o bitcoinech. Je to jeden z původních podcastů a probíhá věčně a není zde žádný nastavený hostitel. Podcast vede vše od obchodních konzultantů po matematiky.

To, co ve skutečnosti udělali, je rozšířit Bitcoin Podcast, aby se stal Bitcoin Podcast Network, což je síť podcastů, které produkují – to vše pod vedením různých hostitelů a vysílání týdenních epizod. To prakticky znamená, že z tohoto jednoho podcastu se objevilo dalších 10. Balíček 10 v 1!

Zobrazit všechny jejich podcasty tady!

Závěr

A máme to, 6 nejlepších bitcoinových podcastů pro začátečníky i pokročilé nadšence do kryptoměny. Vyzkoušejte to každé z nich, možná se vám nelíbí hlas hostitelů nebo se do nich do všech zamilujete, ať už je to jakkoli, šťastné naslouchání!

Psst … Omlouváme se, že používáte „bitcoin“ jako celkový výraz pro „kryptoměnu“. Chceme tímto článkem oslovit všechny začátečníky a jejich hledání je obvykle založeno na tom, že bitcoin je jedinou kryptoměnou. Doufejme, že po poslechu těchto podcastů pochopí trochu víc.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me