Nejlepší software pro těžbu bitcoinů 2021 – vložte svůj hardware na steroidy!

softwareExistuje-li po celém světě jeden fakt, který platí univerzálně, pak je to tím, že každý člověk na tomto světě chce v určité míře vydělat pro sebe nějaké zisky. Povaha zisku se může lišit, stejně jako jeho výše, ale bez ohledu na to zůstává touha po zisku stále konstantní. A právě z tohoto důvodu jsme vytvořili koncepci a vybudovali obrovské množství podniků, obchodů a pracovních míst, z nichž každý výměnou za provedení nějaké užitečné práce nabízí pracovníkovi na oplátku pobídky.

Máme podnikatele, kteří zaměstnávají velký počet pracovníků, zakládají obrovské továrny, průmyslová odvětví nebo výrobní závody a obecně obchodují s jediným typem produktu, aby vydělali zisky a rozšířili svou základnu operací. Podobně existují lidé, kteří pracují pro ostatní, ať už za peníze nebo jinou formu kompenzace, a jsou tak v různých kapacitách schopni udržet si slušné živobytí pro sebe a své rodiny.

Existují však i některé rafinovanější obchody, které nejsou tak dobře známé, a přesto dostatečně silné a účinné na to, aby se při slušném zohlednění vrátily slušné zisky. Na volné noze například pracují na krátké smlouvy na týden nebo měsíc, během nichž pracují pro konkrétní osobu, která jim výměnou za jejich služby vyplácí peníze. Tito nezávislí pracovníci mohli dělat cokoli, od psaní přes programování až po správu.

Obsah

 • Investice & Hornictví
 • Těžařský software: Odpovědnosti
 • Pravidla sítě
 • Software peněženky
 • Nejlepší 4 nejlepší software pro těžbu bitcoinů pro Windows, Linux a Mac OSX 2021
 • 1. MinePeon
 • 2. EasyMiner
 • 3. BFGMiner
 • 4. CGMiner
 • Další aplikace pro těžbu bitcoinů
 • Software pro cloudovou těžbu bitcoinů
  • Hashflare
  • Těžba Genesis
  • 24. hashing
  • Minex
  • Investice & Hornictví

   Další forma nezávislé práce nyní zahrnuje investice. Investice fungují na docela jednoduchém principu; Využijte své šance a vložte své peníze do komodity, a pokud cena za tuto komoditu vzroste, tak i vaše výdělky. V současné době nemůžete mluvit o investicích, aniž byste zmínili kryptoměny. Bitcoinu se spolu s mnoha dalšími kryptoměnami, jako jsou Litecoiny a Dash, podařilo efektivně změnit scénář finančního sektoru po celém světě. Lidé, kteří se kdysi obávali investic, nyní sami rozdávají tipy na měny, do kterých musí investovat. A to vše bylo možné, protože bitcoinu se podařilo rozbít téměř všechny rekordy, pokud jde o šplhání po měnových grafech a převzetí burzy hodnotit.

   Téma investic do kryptoměn nás ale také vede k dalšímu, o něco méně diskutovanému aspektu, který také úžasně funguje jako prostředek k dosažení dobrých zisků. Těžba kryptoměn, obchod, který, i když není tak populární jako investice do bitcoinů, je stále dostatečně schopný na to, aby přinesl obrovské výnosy, pokud bude proveden správně, si nyní také rychle získává popularitu mezi nadšenci kryptoměny. Zahrnuje ověřování bloků na blockchainu kryptoměny, což umožňuje pouze řešení složitých algoritmů a problémů. Těžba kryptoměny je také zodpovědná za přidávání nových mincí do hlavní knihy, což znamená, že pokud by všechny těžební činnosti měly být ukončeny, brzy by nám došly bitcoiny, se kterými bychom mohli obchodovat. Stejně jako u bitcoinů máme těžební soupravy schopné těžby i pro jiné kryptoměny. Máme horníky postavené výhradně pro těžbu litecoinů nebo Dash mezi ostatními. Účel těchto těžebních plošin je docela jednoduchý. Existují proto, aby pro nás provedli skutečný proces těžby. Různé renomované značky přišly s dlouhou řadou těžařů kryptoměn, z nichž každá má své vlastní jedinečné vlastnosti a různé stupně účinnosti.

   Těžařský software: Odpovědnosti

   Ale my tu nejsme, abychom diskutovali o těžařích kryptoměny, jsme zde, abychom diskutovali o tom, co do nich jde. Faktem je, že stejně jako jakýkoli jiný hardware, i horníci potřebují nějaký software, se kterým mohou běžet. Bez slušně vybaveného kusu nejlepšího softwaru pro těžbu bitcoinů je vaše souprava stejně dobrá jako haraburdí. Představte si to jako stolní počítač. Řekněme, že jste si jeden zakoupili a přinesli domů, ale nedokázali jste jej načíst pomocí operačního systému. Stejně jako by takový počítač byl docela k ničemu, těžařská souprava bez podpory těžařského softwaru by nesloužila vůbec žádnému účelu.

   Odpovědností za těžební software je mnoho. Je zodpovědný za připojení vaší soupravy k blockchainu. Jelikož všechny těžební činnosti probíhají na blockchainu, jedná se samozřejmě o velmi důležitou funkci, kterou software provádí. Také v případě, že jste součástí těžařského fondu, což není nic jiného než skupina těžařů, kteří se zdají, že se spojili, aby spojili své zdroje a úsilí, aby společně těžili a dosáhli lepších výsledků, je zodpovědný software pro těžbu za to, že vás k tomu taky připojil. Kdykoli hledáte práci a potřebujete nějaké úkoly pro těžbu, na kterých vám bude práce, těžařský software vám dodá práci a dále také vezme zpět práci, kterou dokončíte, do blockchainu. Dokonce informuje váš důlní fond o práci, kterou jste provedli, a neustále se s nimi synchronizuje. Tímto způsobem můžete sledovat, jakou veškerou práci jste mohli provést, a za své úsilí budete patřičně odměněni blockchainem.

   Nejlepší na těžařském softwaru je, že výslovně nepožadují spuštění žádné konkrétní platformy. Jsou docela flexibilní v tom smyslu, že je můžete provozovat na Windows, OSX nebo dokonce na Linuxu. Dále bylo pozorováno, že software lze spustit také na vhodně upraveném systému Raspberry Pi. Jediné změny, které budete muset provést, budou ovladače systému a budou v souladu s vaším přednastaveným nastavením těžby.

   Těžařský software navíc funguje dobře i na několik dalších parametrů. Například vám poskytne skvělý přehled o tom, jak dobře funguje váš hardware pro těžbu a jaké jsou specifikace, s nimiž by mohl běžet. Získáte sledování a sledování obecných statistik, jako je teplota horníka, hashovací rychlost, na které pracuje, a rychlost, jakou se otáčejí vaši fanoušci, a také průměrná rychlost samotného horníka.

   Ale než na vás udělá dojem ohromná škála služeb nabízených takovým softwarem a vy si jej koupíte, musíte si uvědomit, že na trhu je ve skutečnosti k dispozici několik druhů. S každou z nich jsou samozřejmě spojeny jedinečné sady výhod a nevýhod, a proto by mohlo být nejlepší provést malý vlastní průzkum, než nákup skutečně provedete..

   Pravidla sítě

   Nyní, než začnete s těžbou, je několik věcí, o které se musíte postarat. Vše záleží na tom, zda jste se rozhodli připojit k těžebnímu fondu. Pokud máte, musíte nejprve provést jakékoli kontroly pozadí, které můžete, a ujistit se, že politika těžby, pod kterou fond funguje, je v souladu s vaším osobním výhledem na práci.

   Pokud jste sólo horník, musíte si být jisti tím, že jste připojeni k bitcoinové síti. Nyní existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, ale doporučujeme použít oficiálního klienta Bitcore, který je docela rychlý, snadný a bezpečný.

   Podle množství dat, které vaše těžební aktivity spotřebují, nebo podle šířky pásma, která jim bude věnována, se liší podle vašeho výběru buď připojení k bazénu, nebo létání sólo. Pokud jste ve skupině, pak budou náklady na data zanedbatelné a budou kolem 10 megabajtů denně. Kromě toho budete muset zajistit docela rychlé a spolehlivé připojení, protože budete muset být neustále připojeni k síti těžebního fondu. Nesmíte si nechat ujít žádný druh aktualizací, protože by to mohlo zahrnovat potenciálně důležité informace, jako jsou změny v zásadách pracoviště nebo jakékoli aktualizace v rozsahu nebo povaze práce. Aby bylo zajištěno, že vaše síť těžebního fondu nevynucuje žádná nechtěná nebo nepříznivá pravidla, se kterými byste mohli mít problém, musíte mít pod kontrolou těžební sílu zaměřenou na těžební fond.

   Software peněženky

   Jediným důvodem, proč lidé těží z bitcoinů nebo jiné kryptoměny, je to, že je chtějí vydělat více a postupně se hromadí natolik, aby mohli prodávat a vydělávat zisky. Ale aby se to stalo, musíte nejprve myslet na místo, kde můžete uložit všechny své mince. Je zřejmé, že zde nebude fungovat žádný bankovní účet, protože kryptoměny se výrazně liší od měn reálného světa. Pro začátečníky nemají fyzickou podobu. Proto má smysl pouze to, že s kombinovaným úsilím mnoha odborníků v této oblasti byly vyvinuty elektronické peněženky new age, které mohou snadno sloužit jako úložiště pro všechny vaše kryptoměny. Na trhu je k dispozici řada takových peněženek a každá se může pochlubit několika vlastními jedinečnými vlastnostmi, kromě základních základních funkcí, na nichž byla postavena..

   Dnes můžete narazit na dva druhy těchto peněženek. Za prvé, existují ty, které fungují jako hostovaná peněženka, a za druhé, ty, které umožňují uživateli držet své vlastní soukromé klíče. Doporučujeme použít druhou možnost, protože jsou obecně bezpečnější a lze k nim snadno přistupovat a nakupovat je v předních obchodech. Několik hlavních příkladů takových peněženek jsou Breadwallet a Copay, které jsou známé svým plynulým a plynulým uživatelským rozhraním, snadným používáním a obecnou tendencí ke spokojenosti uživatelů. Na druhou stranu máme Armory, která, jak název napovídá, je spíše peněženkou zaměřenou na zabezpečení s velkou škálou bran firewall a bezpečnostními vylepšeními, které jsou pevně nastaveny, aby zajistily nejbezpečnější hostitelské prostředí pro vaše kryptoměny.

   Jakmile si koupíte své bitcoiny a budete pokračovat a uloženi v zabezpečené peněžence, budete muset hledat další služby od nákupu a prodeje nebo provádění transakcí. Jakmile jsou kryptoměny zakoupeny a uloženy, lze je skutečně použít k nákupu určitých věcí online nebo je lze alternativně obchodovat s jinými altcoiny. Ale nejprve, abyste mohli začít obchodovat nebo zpracovávat transakce s vašimi kryptoměnami, musíte hledat slušnou platformu pro obchodování s bitcoiny, která může účinně sloužit jako komplexní řešení pro všechny vaše bitcoinové transakce.

   Hlavními příklady obchodních platforem pro bitcoiny jsou Kraken a LocalBitcoins. Zatímco Kraken se prosazuje jako největší burza pro obchodování s bitcoiny v celé Evropě, LocalBitcoins funguje podobně jako sociální síť, která vám umožní spojit se s lidmi kolem vás prostřednictvím vaší geografické polohy, kteří by se také mohli zajímat o obchodování s bitcoiny. Jakmile je nastavena základní komunikace, služba vám umožní mluvit s danou osobou a dohodnout se na prodejní nebo kupní ceně. Ve skutečnosti můžete přímo provádět vyhledávání podobně smýšlejících lidí, kteří se zabývají bitcoiny ve vaší komunitě. K dispozici je však také vyloučení odpovědnosti, které si musíte přečíst, abyste si při obchodování s těmito transakcemi vždy udržovali pocit bezpečí, protože tam, kde existují skutečně zainteresované strany, mohou existovat také podvodná schémata, jejichž jediným účelem je podvádění vašich kryptoměn nebo peníze. Musíte si dávat pozor na takové podvody a měli byste se vyhnout poskytování důležitých informací kterémukoli uživateli, se kterým jednáte, protože by to mohlo potenciálně vést k porušení vašich osobních údajů nebo dokonce ke krádeži. Vrátíme-li se zpět do Krakenu, jedinečnou funkcí, kterou nabízejí, je SEPA ve stejný den. Pro nezasvěcené označuje SEPA Jednotnou oblast pro platby v eurech, což je iniciativa pro integraci plateb ze strany Evropské unie za účelem zjednodušených bankovních převodů prováděných v eurech.

   Nejlepší 4 nejlepší software pro těžbu bitcoinů pro Windows, Linux a Mac OSX 2020

   1. MinePeon

   MinePeon je skvělý v tom smyslu, že se jedná o open-source, což znamená, že je zdarma ke stažení a veškerý zdrojový kód je snadno dostupný na internetu. Může však potřebovat bezproblémový běh WinDisk32Imager.

   2. EasyMiner

   EasyMiner je skvělý těžební software, který je kompatibilní se stroji Windows, Linux a Mac. Je to horník založený na grafickém uživatelském rozhraní, což znamená, že navigace mezi různými nabídkami a změnami stránek je téměř tak plynulá, jak jen může být. Pokud máte ve svých systémech nainstalovaný software CG nebo BFGMiner, může EasyMiner fungovat jako velmi efektivní obalový program pro oba. Proveďte snadnou konfiguraci svých bitcoinových těžebních plošin a dokonce si prohlédněte statistické grafy, jako jsou výkonnostní grafy a další, které vám umožní sledovat váš postup a označit slabá místa z vaší kryptoměny nebo těžební činnosti bitcoin.

   3. BFGMiner

   BFGMiner je další fantastický těžební software pro vaši těžební soupravu bitcoinů. Byl napsán v jazyce C a prodává se jako modulární FPGA, CPU, GPU a ASIC miner. Jedná se o multiplatformní horník, který funguje dobře na zařízeních Windows, Mac a Linux a dokonce rozšiřuje podporu routerů podporujících OpenWrt.

   4. CGMiner

   CGMiner se chlubí tím, že je multi-threaded a multi-pool GPU, ASIC a FPGA miner. Dodává se s monitorováním a přetaktováním GPU ATI a podporou rychlosti ventilátorů pro bitcoiny a deriváty.

   Další aplikace pro těžbu bitcoinů

   Nejprve je zde 50Miner, což je horník, který funguje dobře na Windows (DiabloMiner, Poclbm, Phoenix). Frontend se skládá z grafického uživatelského rozhraní, které je velmi uživatelsky přívětivé a snadno použitelné.

   BTCMiner, na druhé straně, je bitcoinový miner, který pracuje primárně pro desky ZTEX FPGA.

   Dále existuje BitMoose, který je jedinečný v tom smyslu, že na vašem počítači běží horníci ve formě Windows Services.

   Poclbm je náhodou naprogramován v programovacím jazyce Python a je nabízen jako OpenCL GPU miner. Poclbm-mod je prostě další rozšíření nebo úprava původní verze, která funguje stejně jako efektivnější verze Poclbm.

   Diablo je naprogramováno v programovacím jazyce Java a je nabízeno jako OpenCL GPU miner.

   RPCMiner, jak název napovídá, je vzdálený těžař RPC.

   Phoenix Miner byl vydán již v roce 2011 a od té doby se mu podařilo upoutat pozornost veřejnosti, kterou si zaslouží. Je zcela zdarma a je také otevřeným zdrojovým kódem, což znamená, že veškerý zdrojový kód je snadno dostupný na internetu.

   CPU Miner je další těžařský software, který lze použít ve spojení se slušným těžařským hardwarem nebo těžební soupravou. Jedinou jedinečnou vlastností CPU Miner je, že funguje dobře pro oba druhy těžařů, tedy pro ty, kteří dávají přednost těžbě v těžebním bazénu, i pro ty, kteří dávají přednost těžbě sólo..

   Ufasoft Miner je určen pro těžbu v těžebním bazénu a pro sólo horníky je prakticky k ničemu. Funguje na platformě Windows a obecně se prodává jako CPU nebo GPU miner.

   Pyminer byl také vydán přibližně ve stejné době jako Phoenix Miner v roce 2011. Tento klient pro těžbu CPU funguje skvěle pro jednoduché těžební aplikace a dobře funguje se všemi těžebními soupravami..

   Remote Miner je další těžař s otevřeným zdrojovým kódem, což znamená, že kdokoli má zájem nahlédnout do skutečného zdrojového kódu programu, může tak učinit zdarma. Je to bitcoinový horník a je uváděn jako těžař v bazénu, což znamená, že zůstává užitečný pouze pro ty horníky, kteří mají zájem o práci v těžařském bazénu. Navíc funguje dobře s RPC Miner.

   Open Source FPGA Bitcoin Miner byl také spuštěn přibližně ve stejné době jako Pyminer nebo Phoenix Miner již v roce 2011 a jedná se o docela jedinečný těžařský software v tom smyslu, že využívá kompatibilní desku FPGA a je dostatečně flexibilní, aby mohl být použit jak pro bazén, tak sólo těžba.

   Software pro cloudovou těžbu bitcoinů

   Nyní, když jsme vás dobře seznámili s běžným a široce používaným softwarem pro těžbu bitcoinů pro platformy Windows, Linux nebo Mac, je také nutné zmínit, že nějaký software pro těžbu existuje zcela v cloudu a lze k němu snadno přistupovat odkudkoli. Skutečnost, že jsou v cloudu, jim propůjčuje funkci práce napříč platformami, a proto je činí mnohem rozmanitějšími. Cloudový těžařský software je však také nebezpečný v tom smyslu, že je obecně o něco méně bezpečný než tradiční software, protože existuje na cloudových serverech a je tak náchylnější k narušení bezpečnosti..

   Hashflare

   První software, o kterém budeme hovořit, je Hashflare, který nabízí svým uživatelům smlouvy o těžbě SHA-256 a obecně se ukazuje být mnohem výnosnější, protože mince SHA-256 lze snadno těžit, i když jsou automatické výplaty prováděny v bitcoinech. Jedinou nevýhodou systému je, že zákazníci si musí zakoupit minimálně 10 GH / s.

   Těžba Genesis

   Pokud jde o poskytovatele cloudové těžby, Genesis Mining je náhodou největším hráčem bitcoinů. Služby, které nabízí, jsou velmi rozmanité v tom smyslu, že nabízí tři platební plány, z nichž všechny jsou docela rozumné a za skutečné ceny. Pro uživatele jsou navíc snadno dostupné smlouvy o těžbě Zcash.

   24. hashing

   Hashing 24 začalo s kryptoměnami a bitcoiny již v roce 2012. Od té doby spustily řadu služeb, které se točí kolem kryptoměn a software pro cloudovou těžbu je jednou z nich. Jejich operační základna je na dvou místech, kterými jsou Island a Gruzie. Podle operací mají tendenci používat moderní čipy ASIC vyráběné společností BitFury, které jim umožňují dosáhnout maximální úrovně účinnosti a výkonu, které jsou k dispozici.

   Minex

   Minex je docela jedinečný a služba je zcela jedinečná a dokázala přilákat velké množství uživatelů díky rozšířenému přitažlivosti a plynulosti serverů. Funguje jako agregátor projektů soustředěných kolem blockchainu a později je prezentuje ve formátu hry ve stylu ekonomické simulace. Uživatelé, kteří se přihlásí, si musí zakoupit cloudové balíčky, které pak mohou být použity k vytvoření indexu z předem vybraných sad farem, kasin, loterií, reálných trhů a mnoha dalších.

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me