Recenze Antminer L3 / L3 + – může vám přinést zisky?

Kdykoli uslyšíte slovo těžba, jsme si jistí, že upocení dělníci, některé statně vypadající mechanické nástroje a slabě osvětlená podzemní jeskyně jsou některé z prvních věcí, které se vám objeví v mysli. Všechno se to brzy změní. Díky kryptoměnám a dopadu, který měli na moderní svět, nám byl představen nový druh těžby; ten, který nevyžaduje žádné těžké zvedání nebo klesání do podzemních jeskyní.

Tento typ těžby je technologického druhu. Vše, co potřebujete, abyste mohli těžit ze svého srdce, je znalost základů a kus těžebního hardwaru zvaného těžební souprava. Jedna další věc, kterou určitě potřebujete, je spousta elektrické energie, protože tyto těžební soupravy na vaší elektřině nebudou levné.

Nejlepší na tom však je, že to zvládnete sami. Zatímco existují podpůrné skupiny, kde horníci z různých částí světa, připojeni přes internet, spojují své zdroje a soustředí své úsilí na dosažení lepších výsledků, nejsou v žádném případě nutností k dosažení plodů vašeho (metaforického) tvrdého práce.

Tyto „podpůrné skupiny“ se nazývají těžební fondy, a přestože vyžadují, aby každý jednotlivý horník vložil nějaké poplatky za fond jako způsob, jak vybírat jakýkoli druh poplatků za připojení pro každého, výše zisku, který získáte, se zdá být velmi nevýznamná.

Nyní, pokud jste to ještě neuhádli, jsme si nyní docela jisti, že vás zajímá, jaký je účel projít všemi těmito potížemi. Pokud neťažíme pro klenoty v jeskyni, na co tedy těžíme? Odpovědí jsou kryptoměny. Těžba bitcoinů nebo těžba jakékoli jiné kryptoměny se obecně v poslední době stala velkým trendem.

S dobrým rozsahem zisků a poněkud snadno nastavitelným uspořádáním si lidé rychle uvědomují, že těžba je rychlý způsob, jak vydělat nějaké peníze navíc, nebo jednoduše hromadit několik vlastních kryptoměn.

Těžba, která je dále využívána masivní a nepřekonatelnou popularitou dosaženou kryptoměnami, zejména bitcoiny, rychle stoupá v žebříčcích popularity a zasahuje všechny části světa, kterých se bitcoin nebo jakákoli jiná kryptoměna dříve dotkla..

Recenze Bitmain Antminer L3

Recenze Antminer L3Antminer L3 je vynikající volbou pro ty, kteří hledají ideálního horníka pro litecoiny. Nyní je L3 nástupcem široce úspěšné L3 a přidává k ní některé tolik potřebné funkce a několik vylepšení. Podíváme se na to všechno podrobně.

Stejně jako jeho předchůdce používá L3 čip BM1485. Funguje téměř přesně jako L3, ale až na několik výjimek. Za prvé, L3 dostává masivní zvýšení své hash rychlosti, což je téměř dvojnásobek toho, co měl dřívější model. S nárůstem dobrých však rostlo i špatné. L3 také spotřebovává téměř dvojnásobek energie než L3, což znamená, že účty za energii se zvýší, pouze pokud plánujete upgrade.

ZAČNĚME S ANTMINEREM L3

Věci, které je třeba zvážit

Hash Rate

Nyní, protože vysoká hash rychlost byla vždy nejvyhledávanější kvalitou v horníku, Antimer vyvinul velké úsilí, aby zajistil, že jejich zákazníci nenajdou žádné důvody k obavám a tím více důvodů k oslavám. Míra hash L3 byla zesílena až o téměř 100%, což je dvojnásobek toho, co měla L3. Zatímco starší model nabízel hashovací rychlost kolem 255 MH / s, novější dosáhla extrémně působivých 504 MH / s.

Spotřeba elektrické energie

Dalším největším faktorem při nákupu horníka je nyní množství energie, které má spotřebovat. Na rozdíl od hashovací rychlosti se jedná o nežádoucí množství, které musí být omezeno na minimum.

Po provedení několika zhruba přesných výpočtů odborníci zjistili, že spotřeba elektřiny Antminer L3, která je zhruba kolem 400 W, by měla činit pouze 10% z vašich celkových zisků za rok. Tyto statistiky ve srovnání s ostatními horníky ze stejného trhu vykreslují L3 v docela dobrém světle.

Ale pokud jde o L3, věci jsou trochu komplikované. Vzhledem ke zvýšené a téměř zdvojnásobené hashovací rychlosti, kterou nabízí ve srovnání se svým předchůdcem, je L3 také vinen spotřebou téměř dvojnásobné elektřiny, což je kolem 800 W.

Pokud se však nad tím zamyslíte, situace se příliš nezměnila. Jelikož obě protichůdné veličiny byly změněny o stejnou částku, zůstává čistá účinnost u obou modelů konstantní.

Lehká váha

L3 zde jasně bere dort. S hmotností pouhých 2,5 kg je překvapivě lehký a lze jej snadno přenášet. L3 na druhou stranu není tak flexibilní. Váží dobrých 6,5 kg včetně obalu.

Všimněte si, že hmotnost návazce má zásadní význam, pokud jde o přepravu, protože těžší položky obecně vyžadují vyšší náklady na dopravu ve srovnání s lehčími.

Úrovně hluku

Dalším důležitým faktorem, který přichází do hry, když mluvíme o hornících nebo těžebních soupravách, je generovaný zvuk. Vzhledem k tomu, že většina horníků dává přednost práci ze svých obytných domů, má smysl pouze to, že souprava by měla vydávat co nejmenší hluk.

Generovaný zvuk se obvykle měří v decibelech a je žádoucí, aby byl udržován na co nejnižší úrovni. Pokud jde o L3, obsahuje jeden ventilátor a vydává minimálně 60 dB. Naproti tomu L3 obsahuje duální ventilátory a ve výsledku vydává kdekoli mezi 75 dB až 95 dB hluku, když běží při okolní teplotě.

Stručně řečeno, zatímco L3 není dostatečně měkký na to, aby jej bylo možné ovládat zevnitř vaší ložnice, ale zároveň rozhodně není dostatečně hlasitý, aby způsobil zmatek vašim sousedům.

Velikost

Pokud jde o strojní zařízení všeho druhu, vždy záleží jen na jeho velikosti. Pokud je příliš objemný, pak bez ohledu na to, jak dobrý nebo efektivní je hardware, nikdy nevyužije svůj plný potenciál jednoduše proto, že by bylo příliš obtížné jej provozovat nebo dokonce přesouvat kolem.

I pro těžební soupravy je velikost kritická. Lidé dávají přednost tomu, aby jejich horníci byli kompaktní a prostorově efektivní. Za prvé, relativně malý horník velmi zjednodušuje přepravu a balení.

Zadruhé, pokud je souprava dostatečně malá, možná nebudete muset příliš přemýšlet o tom, kam ji umístit. Pokud aktuální umístění nefunguje, můžete jej jednoduše přesunout na nové místo, aniž byste se příliš obtěžovali souvisejícími komplikacemi.

Pokud jde o L3, ve skutečnosti má slušnou velikost pouhých 23 cm x 13,5 cm x 16 cm. L3 je naproti tomu mnohem větší a má rozměry 35 cm x 13 cm x 19 cm.

Dostupnost

Antminer L3 je k prodeji téměř ve všech hlavních maloobchodních prodejnách a na platformách elektronického obchodování, jako jsou Amazon, eBay nebo AliExpress. Můžete si jej také koupit na specializovaném webu distributora kryptoměn. Při objednávání L3 z kteréhokoli z výše uvedených webů je třeba postupovat mimořádně opatrně, protože mnoho z nich je čistě podvodným schématem, kde je prodejní cena mnohem vyšší než skutečná tržní hodnota.

V zásadě je třeba se vyhnout nejasným nebo neznámým webům na těžbu kryptoměny, protože by to mohl velmi dobře být pečlivě vytvořený podvod existující pouze za účelem podvádění zákazníků. Jediným pravidlem, které je třeba dodržet, je vždy objednávat od renomovaného a známého prodejce.

Pokud jde o L3, další dávka bude k dispozici za přibližně 2 000 $, zatímco L3 je aktuálně k dispozici někde níže a přibližně 1 500 $.

Investovat nebo neinvestovat?

Ve srovnání s těmito dvěma modely můžeme snadno vidět, že i když má L3 dvojnásobnou hashovací rychlost než L3, čistá účinnost zůstává nedotčena. Předchůdce dále předčí novější model v řadě parametrů, jako je hmotnost, velikost a úroveň hluku. Vezmeme-li v úvahu všechny výše uvedené, rozhodně má větší smysl rozhodnout se pro režim L3 právě teď. Je však také samozřejmé, že L3 je sama o sobě skvělou volbou a nakonec rozhodnutí o volbě mezi těmito dvěma padne na to, co bude k dispozici snadněji a za dostupnější cenu.

ZAČNĚME S ANTMINEREM L3

Podmínky, které musíte znát

Nyní, abychom dále hovořili o hloubce procesu, kterým je těžba kryptoměn, jak se může stát výnosným, jaká rizika to zahrnuje a kolik z toho vyděláte, musíme se podívat na několik kritických pojmů z odvětví a dobře se podívejte na to, co je zapotřebí k tomu, abyste se stali úspěšným horníkem, ať už jde o bitcoiny nebo jakoukoli jinou kryptoměnu.

Blok

Bloky jsou tím, co tvoří blockchain kryptoměny. Důvod, který se nazývá blockchain, je ten, že je tvořen posloupností bloků, z nichž všechny jsou spojeny s jednotlivými transakcemi. Jak se do blockchainu přidávají nové bloky, zabezpečení ve spodních vrstvách se zdvojnásobuje.

Studené úložiště

Chladírenský sklad je způsob, jak odkazovat na jakékoli místo, které se rozhodnete ukládat své kryptoměnové mince, které není připojeno k internetu. Příkladem toho může být hardwarová peněženka. Chladírny se obvykle používají vždy, když mají lidé zájem o zabezpečení svých mincí před hackery nebo jinými škodlivými pokusy o krádež.

Decentralizované

Celý bod sítě kryptoměn spočívá v tom, že je decentralizovaná. Decentralizace odkazuje na skutečnost, že žádná jednotlivá vláda, země nebo organizace nepůsobí jako regulační orgán pro bitcoinové transakce a ve skutečnosti jsou spravovány automaticky prostřednictvím blockchainu a kombinovaného úsilí těžařů kryptoměny.

Poloviční

Na bitcoinech je to, že jsou omezené. Na rozdíl od jakékoli jiné měny, kterou lze nekonečně vyprodukovat prostřednictvím registrovaných bank, lze bitcoiny těžit pouze do určité částky. Ve skutečnosti je celkové množství bitcoinů, které budou kdy vydány, 21 milionů. Z tohoto důvodu a kvůli prodloužení životnosti měny se počet bitcoinů vytěžených z jednoho bloku každé čtyři roky sníží na polovinu. Tento proces se nazývá poloviční.

Hornictví

Těžba je způsob ověřování transakcí na blockchainu. Funguje tak, že řeší složité matematické úlohy pomocí specializovaného počítačového hardwaru. Kterýkoli horník, který se k řešení dostane jako první, získává několik mincí.

Bazén

Těžařský fond nebo skupina označuje skupinu těžařů, kteří se spojili, aby spojili své zdroje a společně pracovali na rychlejších výsledcích těžby. Odměny, které jsou nakonec uděleny, jsou rovnoměrně rozděleny mezi každého člena fondu. Být ve fondu obecně zvyšuje ziskovost jednotlivého člena, i když se stejným poplatkem je spojen určitý poplatek.

Satoshi Nakamoto

Toto jméno je velmi důležité pro historii bitcoinů, protože právě tato osoba je považována za vynálezce bitcoinů. Název je však pouze pseudonymem, který byl použit v akademické práci publikované v roce 2008, která nastiňuje koncept a technologii bitcoinů.

Parametry těžební plošiny

Nyní, než se ponoříme přímo do recenze fantastického těžebního hardwaru, je třeba znát několik klíčových pojmů. To jsou v zásadě klíčové faktory, které musíte vzít v úvahu před nákupem těžební soupravy. Pokud miner, který se rozhodnete koupit, funguje na všech těchto účtech dobře, můžete si být jisti, že jste vybrali správně.

Hash Rate

Hash odkazuje na jediný matematický výpočet, který musí provést váš počítač nebo horník, aby mohl těžit mince nebo ověřit bloky na blockchainu. Hash rate označuje počet výpočtů, které je váš horník schopen provést za jednu sekundu. Hodnoty hash jsou obvykle zastoupeny v terahashes, megahashes nebo gigahashes za sekundu. Čím lépe bude hash rychlost pro horníka, tím bude jeho provoz.

Spotřeba energie

Spotřeba energie, jak již bylo uvedeno výše, je rozhodující pro účinnost těžaře. Ačkoli váš horník nemá žádnou přímou souvislost s výkonem hardwaru, pokud nakonec spotřebuje hodně elektřiny nebo energie, existuje poměrně velká šance, že za své investice nedostanete žádoucí čistý zisk..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me