Recenze Antminer T9 – Přečtěte si před zakoupením!

Těžba je a možná vždy bude spojena se zlatem a jinými drahými kovy. Nadešel však čas, kdy do seznamu bude zcela nový přírůstek. Brzy, když lidé mluví o těžbě, nebudou mluvit jen o zlatě, stříbře nebo diamantech, ale o něčem úplně novém a vzrušujícím. Ale co by to mohlo být? Došlo k průkopnickému objevu, nějakému new age metalu, kterému se po všechny ty roky podařilo zůstat skrytý před našimi očima? Nebo je to něco, co právě vzniklo? Odpověď se více opírá o druhé.

Všechno to začalo v roce 2009, kdy byl svět představen v oblasti kryptoměn. S příchodem bitcoinů se finanční sektor změnil. Lidé si mysleli, že bitcoiny se brzy stanou jedinou centrální měnou světa, budou se používat a obchodovat téměř ve všech částech světa. Je smutné, že humbuk brzy utichl.

Návrat

Bitcoin přestal dělat titulky tak rychle, jak se vyšplhal na žebříčky popularity. To však v žádném případě neznamenalo, že úplně zmizelo v neexistenci. Bitcoin přežil a tiše čekal na svůj čas, až do nedávné doby, kdy se v roce 2015 vrátil na scénu. Svět už o tom brzy mluvil. Největší peří v jeho čepici byla skutečnost, že se dokázala dotknout hodnoty téměř 20 000 $ za jediný bitcoin.

Díky takovým slibným výkonům se o to svět brzy znovu hluboce zajímal. Investice začaly plynout dovnitř a docela brzy se o bitcoinu mluvilo po celém světě. Pojďme však udělat pár kroků zpět a znovu se pustit do říše kryptoměn, o kterých jsme mluvili.

Představujeme těžbu

Jakmile se bitcoin stal úspěšným, lidé začali být trochu zvědaví na celou představu o kryptoměnách a někteří začali zkoumat dále. To bylo v této době, kdy svět objevil těžbu kryptoměn.

Těžba bitcoinů, která je nabízena jako prostředek k zajištění bezpečnosti a transparentnosti všech transakcí s kryptoměnou, je způsob, jakým jsou do blockchainu přidávány nové transakce, takže nemohou existovat žádné možné způsoby spáchání podvodu nebo padělání. Je svým způsobem také zodpovědný za vytváření nových bitcoinů a jejich přidávání do hlavní knihy bitcoinů téměř přesně stejným způsobem jako těžba v reálném světě.

Zde však podobnosti končí, protože těžba kryptoměny a těžba v reálném světě se liší tak, jak jsou. Zatímco těžba v reálném světě vyžaduje, abyste nosili těžké mechanické vybavení, těžba kryptoměn by nic takového nevyžadovala. Co však požadujete, je vhodná těžební souprava přizpůsobená vašim potřebám a spousta síly k jejímu provozování.

Recenze Bitmain Antminer T9

antminer-t9-recenzeHlavním prodejním bodem T9 je, že je cenově dostupný a efektivní. Vývojáři věnovali velkou pozornost tomu, aby se vyhnul omezením, která kladl předchozí model, Antminer S9. Bitmain, výrobní společnost, je jedním z nejvýznamnějších hráčů v oblasti BTC minerů a vlastní docela působivých 70% z celkového podílu na trhu.

Nyní snad lidé za Bitmainem mají plány na další rozšíření svého podnikání, což by vysvětlovalo náhlou podporu jejich hardwaru, když srovnání S9 a T9.

T9 se chlubí jako vůbec první BTC miner na světě, který běží na 16nm procesním kódu. Díky extrémně efektivnímu čipu BM1387 nenechává T9 žádný prostor k obavám, protože je nabitý na kapacitu celkem 171 takových čipů. T9 je navíc známý také zavedením tolik potřebné stability v oblasti těžby bitcoinů.

Pokud existuje jeden parametr, na kterém T9 zaostává za S9, je to velmi vyhledávaná hash rychlost, která je shodně 11,5 TH / s ve srovnání s 14 TH / s S9.

ZAČNĚTE S ANTMINEREM T9

Ziskovost

Možná jedna věc, na které skutečně záleží, kdykoli jde nakupovat komoditu, je související ziskovost. Investice zůstává plodná pouze do doby, než pro spotřebitele přinese slušný zisk. Jakmile zisky klesnou, komodita je stejně dobrá jako zastaralá. To je důvod, proč si tvůrci a vývojáři těžebních souprav dávají velké úsilí, aby zajistili, že jejich navrhovaný model bude fungovat dobře na všech druzích měřidel ziskovosti a zůstane plodný po velkou část své životnosti. Pokud jde o Antminer T9, produkuje průměrně 0,09 BTC za měsíc, což je docela dobrá návratnost, když je porovnáte s jinými podobnými modely na trhu.

Spotřeba energie

Dalším parametrem, který se dostává do centra pozornosti, když potřebujete koupit těžební zařízení, je spotřeba energie. Je zřejmé, že čím nižší je spotřeba energie daného modelu, tím vyšší bude čistá ziskovost modelu. Pokud nakonec utratíte nadměrné množství peněz jednoduše za své účty za energii a elektřinu, existuje velká šance, že byste ztratili více peněz, než kolik vyděláte.

Díky tomu byl Antminer T9 navržen tak, aby byl elektricky optimalizován a využíval co nejmenší možné množství energie. Zatímco T9 má hodnocení spotřeby energie 0,126 J / GH, S9 byl, ještě více, energeticky efektivní na pouhých 0,098 J / GH.

Teplota

Těžká technika má často tendenci se zahřívat. Dokonce i naše vlastní smartphony a notebooky mají tendenci se zahřívat, když jsou ponechány připojené k napájecímu zdroji nebo jsou nadměrně používány po delší dobu. Je přirozené, že těžební soupravy mají podobné problémy. Naštěstí tvůrci pro tento účel představili speciálně určené fanoušky. Se zvýšeným teplem však stoupá také spotřeba energie ventilátorů, protože mají tendenci čerpat více energie pro lepší chlazení.

T9 obsahuje dva počítačem ovládané ventilátory, které jsou utěsněny v hliníkovém pouzdře. K dispozici jsou také dodatečně upravené chladiče, které k chlazení jednotky využívají technologie vedení a konvekce.

Nastavení

Nastavení Antmineru T9 je doslova hračka. Je to ve skutečnosti tak jednoduché jako použití jakéhokoli jiného hardwaru Bitmain. Je potřeba pouze zapnout jednotku a spustit prohlížeč, aby bylo možné zahájit proces. Dále musíte přejít na oficiální web Bitmain, abyste získali přístup k IP adrese horníka.

Pokud jde o ovládací panel, je to docela vysvětlující a vyžaduje pouze přidání peněženky pro snadné uložení mincí, které hodláte vykopat. Kromě toho musíte nastavit heslo, které vás nebo váš účet může dále chránit před nežádoucími narušeními nebo úniky zabezpečení.

Snadné použití

Stejně jako u jakékoli nové technologie je jedním z nejdůležitějších aspektů úspěchu těžební soupravy druh uživatelského rozhraní, které nakonec nainstalují na své zařízení. Aby přilákali maximální počet zákazníků a oslovili co největší dav lidí, musí vytvořit uživatelské rozhraní, které není jen jednoduché a nekomplikované, ale také funguje jako vodítko pro nové uživatele nebo ty, kteří se chtějí naučit pár triků v oboru. Bez komplexního a užitečného uživatelského rozhraní se technologie stává mnohem těžší na ovládání a celkově se s ní pracuje.

Pokud jde o T9, může se pochlubit složitým uživatelským rozhraním, které vede uživatele a usnadňuje navigaci v různých nabídkách novým uživatelům. Navíc umožňuje jednoduché přizpůsobení, které má tendenci odpovídat preferencím uživatele, takže celkové používání zařízení je docela příjemné a bezproblémové.

Cena

Nakonec to všechno spadá do toho. Bez ohledu na to, jak dobře je zařízení vyrobeno nebo jaké bláznivé funkce do něj byly začleněny, nebude moci na trhu zanechat velký dopad, pokud nebude mít slušnou cenu. Naštěstí Antminer T9 tímto problémem netrpí. Cena je v současné době na mírných 12350 USD. Pokud jde o dostupnost produktu, lze jej v současné době zakoupit na kterékoli z předních platforem elektronického obchodování. Několik z nich, jako je Amazon nebo eBay, vám dokonce může nabídnout slušný obchod a zlevněné ceny na zařízení.

Pokud se chystáte dopřát si těžbu kryptoměny, je třeba se o několik věcí postarat a zajistit, aby byly co nejlepší. Zkusme se dobře podívat, jaké jsou.

ZAČNĚME S ANTMINEREM T9

Na co se těšit

Nejprve se ujistěte, že jste dobře připraveni utrpět několik ztrát. Upřímně řečeno, těžba kryptoměny není totálně výnosný podnik. Jistě, existuje úžasný prostor, jak vydělat spoustu peněz, pokud jste dostatečně oddaní nebo chytří, ale existuje ještě větší šance, že selžete. Hlavním důvodem je skutečnost, že těžba vyžaduje velké investice.

Koneckonců, těžařské plošiny, o kterých jsme mluvili dříve, nejsou zrovna levné. Chcete-li je navíc provozovat, museli byste platit mnohem vyšší účty za energii, což by dále zvýšilo vaše celkové výdaje na podnik. A šance na zisk ve srovnání s tím vším jsou jen malé.

Dále musíte mít vyhrazenou oblast pro vaše těžební činnosti. To teď neznamená, že si musíte postavit jeskyni, pokud máte v úmyslu těžit z vašeho domova kryptoměny, ale protože hornické plošiny mají tendenci vydávat hodně hluku, můžete také hledat místo, které je trochu izolovaný a nebude překážet ostatním ve vašem domě nebo obytném komplexu.

Jak si vybrat model pro sebe

Kromě toho je výběr těžební soupravy úkol sám o sobě. Na trhu je právě teď k dispozici tolik značek a modelů, že zákazníci mají občas zmatek a často se rozhodnou špatně. Raději se pokuste takové situaci vyhnout. Musíte jen posoudit svou vlastní situaci, hledat věci, na kterých vám záleží, a držet se jich.

Například pokud vám bude hluk dělat starosti, možná by bylo lepší, kdybyste si koupili miner, který produkuje co nejméně hluku. V opačném případě, pokud vám zvýšené účty za energii dělají starosti, vyberte si energeticky nejúčinnější model na trhu. Taková fakta, vlastnosti a hodnocení jsou jasně uvedeny na modelu nebo jeho obalu. Před nákupem je nezapomeňte zkontrolovat.

Hash je název pro složitý problém, který je navržen tak, aby byl vyřešen těžební soupravou. Je to díky řešení tak složitých problémů a matematických algoritmů, které horníci kopají v blockchainu a těží na mince.

Nyní mají horníci vždy toto hodnocení, které se říká hash rate, což není nic jiného než počet problémů, které může miner efektivně řešit za sekundu. Je zřejmé, že čím vyšší je hashovací rychlost, tím lepší bude samotný horník. Nezapomeňte tedy vzít v úvahu tento faktor.

A konečně, jak již bylo uvedeno dříve, ujistěte se, že jste připraveni utratit nějaké peníze navíc za věci, jako jsou účty za elektřinu, na několik týdnů, alespoň dokud se vám nedaří slušně vydělat prostřednictvím svého těžařského podniku.

Závěr

Nyní, když bylo tomu všemu porozuměno a přijato, je čas přejít k jádru věci. Slíbili jsme vám, že vám pomůžeme s nákupem bitcoinového horníka, a to kontrolou jedné z nejuskutečnitelnějších a nejoriginálnějších možností na trhu, Antminer T9. Nejprve jsme vám poskytli malý přehled o produktu, následovaný podrobným popisem specifikací, s nimiž je dodáván, a nyní konečně představujeme malý přehled o tom, zda by to mohla být vzrušující možnost nákupu. Zde je náš verdikt:

Pro lidi, kteří jsou zvyklí na S9 a mají rádi jeho fungování, nemůže existovat lepší volba než T9, která je víceméně upgradem a fantasticky by fungovala v rukou specializovaného horníka, který chce něco udělat slušné zisky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me