Recenze BitMEX – Pravda o Bitmexu

Pokud jde o kryptoměny, jsme někdy nuceni přemýšlet, co se bude dít dál. Důvodem, proč to říkáme, je to, že v terénu se toho již udělalo tolik, že se nyní zdá být magické věřit, že ještě zbývají věci k prozkoumání a inovace, které je ještě třeba provést.

I když to všechno začalo jednoduchým experimentem, který zahrnoval bitcoiny a byl proveden již v roce 2009, dnes se rozrostl a rozšířil o nesmírné rozměry, aby získal podobu jednoho gigantického průmyslu, který, jak se zdá, existuje všude na světě.

Bez ohledu na to, o jakou zemi nebo svět se jedná, lidé všude mluví o kryptoměnách. A nejde jen o vše, protože lidé se skutečně chystají investovat své peníze do dobrého počtu těchto kryptoměn a zdá se, že se trend vůbec nezpomaluje.

Proč s možností jako Bitcoiny, Litecoiny, Ethereum, Dash a mnoho dalších? Téměř všechny tyto měny byly opakovaně prověřovány, aby poskytovaly fantastické výnosy za vaše peníze. Snadno se do nich investuje, moc toho nevyžadují a mají velké zisky. Pokud to není dostatek důvodů k přesvědčení investorů, aby utratili své peníze, nevíme, co bude.

Kromě toho nemusíte vždy investovat peníze přímo, pokud vám to nevyhovuje. Spíše se můžete rozhodnout pro trochu subtilnější způsoby obchodování s kryptoměnami, jako je těžba kryptoměn. Těžba je koncept, který existuje již po staletí, ale teprve nedávno získala tuto novou technologickou podobu.

Tento druh těžby nezahrnuje těžkou techniku ​​ani sestup do jeskyní, pouze vás požádá o zakoupení jedné těžební soupravy. Jakmile to uděláte a nastavíte, budete připraveni těžit své bitcoiny, litecoiny nebo cokoli jiného, ​​co vás zajímá. Je to tak jednoduché.

Je zřejmé, že stále existuje několik věcí, které je třeba zvážit, a celková ziskovost podniku bude nakonec záviset na tom, jak se jej rozhodnete řešit, a na míře odhodlání, kterou projevíte.

Exchange Platforms: The Need

Nyní řekněme, že jste se rozhodli koupit kryptoměny, co si myslíte, že musíte hledat dál? Je zřejmé, že první věcí, kterou potřebujete, je platforma, která vám umožní koupit požadovanou kryptoměnu. Řada z nich je naštěstí k dispozici právě teď.

Díky velkému počtu inovací a vylepšení, které jsme v této oblasti provedli, jsme také byli schopni vyvinout komplexní a efektivní platformy ve tvaru online webů, které vám při správném použití umožní nakupovat, prodávat nebo dokonce obchod s kryptoměnami.

Nejlepší částí těchto obchodních platforem nebo směnárenských služeb je, že nepožadují, abyste si vybrali jeden typ měny, pro mnoho z nich skutečně obchodují s více kryptoměnami a budou vám sloužit stejně dobře bez ohledu na to, kterou z nich zvolit transakci v.

Nyní, než se pustíme do čehokoli jiného, ​​pojďme se podívat, proč píšeme tento článek. Účelem toho je informovat vás o jedné z takových skvělých kryptoměnových směnárenských služeb, o obchodní platformě BitMEX. Nejprve pokryjeme základy a funkce BitMEXu v jedné komplexní recenzi a poté přejdeme ke krátké diskusi o vstupech a výstupech těchto služeb.

Recenze BitMEX

bitmex-recenzeBitMEX se prodává jako mezinárodní burza kryptoměn. Všimněte si, že nikdy nemluvili o konkrétní kryptoměně, ale jednoduše použili výraz „kryptoměna“. Je to proto, že BitMEX jako platforma je skutečně různorodý a umožňuje průměrnému uživateli experimentovat s tím, co chtějí, a dává jim úplnou svobodu, aby mohli skutečně otestovat vody obchodu s kryptoměnou.

Díky tomu mají na palubě více měn a snadno vám umožní obchodovat s jakoukoli z nich. Skutečnost, že si říkají mezinárodní, navíc není žádný vtip. Jejich služby jsou ve skutečnosti funkční nejen v určitých regionech, ale téměř ve všech částech světa. Jsou různorodé, rychlé a rychlé při řešení problémů nebo stížností zákazníků.

ZAČNĚTE S BITMEXEM

Úvod

To bylo zahájeno v roce 2014 společností HDR Global Trading Ltd. Jména vlastníků jsou Arthur Hayes, Ben Delo a Samuel Reed. Za pouhé čtyři roky od svého založení si společnost BitMEX dokázala udělat docela dobré jméno a skutečně podnikat v mnoha zemích.

I když zahájila ambiciózní, ale malý projekt, dnes má značný podíl na trhu a je jednou z nejvýznamnějších kryptoměnových směnárenských služeb a obchodních platforem na světě.

Vady

Se službou však přicházejí také některá omezení. Například BitMEX vám v současné době neumožňuje provádět ploché převody. Tato služba se proslavila jako „exkluzivní kryptoměna“ a tuto reputaci si opravdu udržely. Jedinou možností pro vás je obchodování v bitcoinech nebo jiných kryptoměnách, protože vklady nebo výběry prostřednictvím plochých převodů nejsou povoleny.

Kromě toho je ještě jedna věc, které si musíte dělat starosti. Zatímco BitMEX je ideální pro obchodování s bitcoiny, můžete se setkat s malou nevýhodou, když jej použijete k obchodování s jinými kryptoměnami. BitMEX funguje na principu obchodování s marží, takže zatímco bitcoinová transakce vám může vydělat pákový efekt až 100x, což je skvělé, transakce na altcoinech přinesou pákový efekt, který se může u jednotlivých transakcí lišit.

Například Ethereum nabízí pouze pákový efekt až 50x, zatímco Litecoin vám přinese pouze pákový efekt 33,3x. Stručně řečeno, bitcoin je jedinou měnou, která vás zavede celou cestou a přinese vám 100násobnou páku. Při provádění transakce také musíte mít na paměti, že trh s kryptoměnami je docela volatilní, a proto je třeba postupovat opatrně.

Rozsah kryptoměn   

I když jsme již dříve uvedli, že BitMEX pracuje s dobrou škálou kryptoměn a je velmi různorodý ve své nabídce měn, je zde malá nevýhoda, když se na to podíváte zblízka. Navzdory zdravému počtu kryptoměn, které nabízí BitMEX, v této doméně trochu klesá, zvláště když to porovnáte s některými jinými službami směnárny kryptoměn.

Například platformy jako Poloniex, Cryptopia a Bittrex jsou mnohem otevřenější a přijatelnější, pokud jde o obsluhu zákazníků pomocí Altcoins. Navzdory dobré frekvenci nových projektů, které na BitMEXu stále přicházejí, z nějakého důvodu zůstává celkový objem pro všechny měny s výjimkou bitcoinu vždy nízký.

Takže pokud jste někdo, kdo si přeje neomezovat se jen na bitcoiny a skutečně prozkoumat možnosti, které máte v doméně kryptoměny, pak by vám bylo lépe s jednou z dalších možností zmíněných dříve.

Abychom vám poskytli základní představu o počtu kryptoměn, se kterými BitMEX obchoduje, zde jsou jména, pokud je jich několik; Bitcoin, Binary, Ethereum, Dash, Litecoin, Monero, Qtum, Tezos, Ripple a Zcash.

Objem obchodu

Jak již bylo řečeno, BitMEX byl spuštěn v roce 2014 jako malý, ale ambiciózní projekt a od té doby se mu podařilo růst mílovými kroky. Udělali velkolepou ukázku svého podnikání a dokázali ovládnout velkou část podílu na trhu pouhou silou vůle a odhodlání.

Díky tomu je likvidita pro BitMEX ve skutečnosti docela vysoká, pokud jde o bitcoinové transakce. Mají místo i futures trhy pro bitcoiny a oba si vedou mimořádně dobře a sbírají společnosti skvělý obchod.

Problém s ostatními měnami však nadále brzdí úspěch BitMEXu, protože kromě bitcoinů nebyly žádné jiné kryptoměny schopny zobrazit slušné hodnocení platformy.

Nyní je slippage technický termín, který se často používá při obchodování k popisu množství stupně cenového pohybu v době vstupu nebo výstupu z konkrétní pozice. Hodnota tohoto konkrétního množství musí vždy zůstat v rámci přednastavených limitů pro konkrétní měnu na určité platformě, aby bylo možné považovat transakce za proveditelné a hodnotné.

Bohužel pro BitMEX jsou hodnoty skluzu u některých párů tak velké a nekontrolovatelné, že krátkodobé obchody nebo dokonce velké objemy vstupů nebo odchodů byly považovány za zcela neproveditelné a bezcenné.

Bezpečnostní

Největším faktorem, který je třeba mít na paměti při rozhodování o platformě pro výměnu kryptoměn nebo obchodní službě, je druh zabezpečení, které jsou připraveni rozdávat, a rozsah úsilí, které jsou ochotni vynaložit, aby vaše peníze a vaše měny byly v bezpečí.

V poslední době roste trend kybernetických krádeží nebo virtuálních loupeží, kdy společnosti nebo jednotlivci utrpěli obrovské ztráty a prošli řadou problémů. Hlavní směnárna kryptoměn byla nedávno napadena hackery a okradena o kryptoměny v hodnotě milionů.

Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou podle návrhu nevysledovatelné, je pro orgány ve skutečnosti docela obtížné vypátrat viníky. Vzhledem k tomu samému je na vás, zákazníkovi, abyste se ujistili, že jste si vybrali správnou burzovní platformu, a předtím, než to uděláte, vyvinout velké úsilí, abyste zjistili, zda jsou dostatečně schopní zvládnout vaše peníze.

Jedním z důvodů, proč se BitMEX pyšní na své služby, je naštěstí to, že mají opravdu dobrý bezpečnostní systém. Je to jedna z jejich nejsilnějších stránek a na svých webových stránkách je jasně uvedena jako jedna z nich.

Hlavní podporou tohoto jejich tvrzení je, že do dnešního dne se žádné narušení bezpečnosti nebo pokus o hackerství nikdy nepodařilo dostat na jejich servery a pokazit jejich trezory. Vždy zůstali v bezpečí před všemi druhy vnějších útoků a nedali svým zákazníkům absolutně žádný důvod si stěžovat.

Jedním z důvodů, proč pracují tak skvěle a proč je jejich bezpečnost špičková, je skutečnost, že provádějí ruční zpracování alespoň jednou denně u všech výběrů, ke kterým na jejich platformě dojde. To jednoduše přidává do jejich systému další vrstvu zabezpečení, takže je téměř nemožné je narušit.

Další věc, kterou musíte vědět, pokud jde o jejich bezpečnostní opatření, je, že platforma byla zcela navržena, naprogramována a vytvořena pomocí sady nástrojů kdb, kterou často používají hlavní bankovní organizace ve vysokofrekvenčních obchodních aplikacích.

Nyní, pokud se banky samy spoléhají na stejnou službu, kterou náhodou používají motory BitMEX, pak by asi nebylo příliš dlouhé říkat, že si můžete být docela jisti, že vaše peníze a kryptoměny jsou u nich docela bezpečné.

Motory BitMEXu byly navrženy tak, aby byly nadměrně rychlé a spolehlivé, což často chybí na mnoha jiných směnárnách kryptoměn na trhu a dokonce ani na nejbližších konkurentech BitMEXu..

Uživatelské rozhraní

Zdá se, že v dnešní době jsme přišli k technologickým zásahům a inovacím opravdu daleko. Zdá se, že neexistují absolutně žádná omezení v tom, čeho můžeme dosáhnout, pokud k tomu kolektivně přiložíme svoji mysl, což je zcela zřejmé z úžasných gadgetů a nejnovějších technologií, které jsou nyní ve světě všude kolem nás. Zdá se však, že existují domény, které možná postupují pomaleji než ostatní.

Příkladem jedné takové domény je uživatelské rozhraní na těchto obchodních platformách. Obecně řečeno, momentálně nemáme pro obchodní platformy moc plynulých a plynulých webových stránek. Kromě několika výjimek se zdá, že spousta našich směnárenských služeb v oblasti kryptoměn se nedostala na kloub tomu, aby jejich webové stránky byly pro své zákazníky bezproblémové.

Tato skutečnost je ve skutečnosti docela evidentní na špatné úrovni uživatelského rozhraní, která se projevuje v rozhraní pro Poloniex a Bittrex, což jsou vlastně docela úspěšné společnosti, které mají dobrý rozsah podílu na trhu, zejména pokud jde o Altcoiny.

Jak již bylo řečeno, BitMEX zcela nesnižuje objem altcoinů. Může se však pochlubit docela silnou grafikou a poutavým uživatelským rozhraním, které je hlavní odpovědné za přivedení mnoha uživatelů na jejich platformu.

Úroveň služeb nabízených například BitMEX a Poloniex funguje zcela odlišně. Zatímco Poloniex vyniká v objemech Altcoinů a dělá skvělé obchody, pokud jde o Litecoiny, Dash a další, zdá se, že selhává, pokud jde o implementaci slušného uživatelského zážitku na webu.

BitMEX, na druhé straně, není zdaleka tak silný, pokud jde o Altcoiny, ale velí významnému zákazníkovi jednoduše proto, že jim nabízí fantastické uživatelské rozhraní.

Díky velkému ovládání použitelnosti i jednoduchosti se BitMEX podařilo připravit skvělý výmysl webových stránek a dokonce zvládl mobilní implementaci. Jejich mobilní portál obsahuje téměř všechny služby, které byste našli ve verzi pro stolní počítače, a pro některé pokročilé obchodníky existuje dokonce i možnost s názvem „pokročilé uživatelské rozhraní“, která uživatelům otevírá ještě více funkcí a nástrojů, které mohou ovládat a využívat z.

Zde stojí za zmínku skutečnost, že BitMEX je jednou z velmi výměnných služeb, která na svém portálu skutečně obsahuje plnohodnotný graf TradingView. Tato služba mapování nabízí velké množství intuitivních nástrojů a je velkým vylepšením toho, co aktuálně nabízejí ostatní portály.

Vklady a výběry

Jak již bylo zmíněno dříve, BitMEX vám umožňuje provádět pouze vklady nebo výběry v bitcoinech. Zatímco vklady lze provádět pohodlně kdykoli během dne, výběry, protože jsou zpracovávány ručně, probíhají pouze v opakující se době jednou denně.

Aspekt ručního zpracování představili tvůrci platformy za účelem dalšího posílení jejich bezpečnostních protokolů, protože poskytuje nějaký čas navíc k vyřízení nebo dokonce zrušení jakýchkoli podvodných žádostí o výběr. Funguje to také proto, že systém horkých peněženek a používání automatizovaných systémů je ve srovnání se systémem ručního zpracování o něco zranitelnější a náchylnější k napadení hackery nebo pokusům o hackování..

BitMEX v USA?

Pro obyvatele Spojených států amerických nejsou zprávy tak dobré. Od dnešního dne není BitMEX připraven přijímat zákazníky nebo obchodníky z USA na jejich platformu. I když je možné obejít toto konkrétní pravidlo pomocí VPN nebo virtuálních privátních sítí, je velmi důležité, aby uživatel zvážil výhody, nevýhody a důsledky takové akce, pokud má v plánu něco udělat takhle.

Doporučujeme obyvatelům USA, aby se raději rozhodli pro jiné možnosti, které pevně existují v právním rámci Spojených států. Abyste se mohli zaregistrovat jako obchodník, ujistěte se, že máte alespoň 18 let.

Výrok

BitMEX je skvělý pro bitcoiny. Se 100násobným využitím marže na bitcoinových spotových a futures trzích a hvězdnou zkušeností zákazníků a uživatelským rozhraním nemůžete získat lepší služby než toto, pokud jste bitcoinový obchodník. Pokud jde o Altcoiny, trochu to zaostává, i když pro začínající obchodníky, kteří pouze testují vodu, by mohlo být dobré začít se službou, která využívá přístup zaměřený na zákazníka. Ve výsledku doporučujeme BitMEX z celého srdce a přejeme vám, abyste měli skvělé obchodní zkušenosti.

ZAČNĚTE S BITMEXEM

Kryptoměnová burza: způsob jejich práce

Mechanismus pro takové obchodní platformy je ve skutečnosti velmi jednoduchý a přímočarý. Nepožadují mnoho, ale věří v poskytování užitečných služeb, které mohou být přínosem pro jejich zákazníky. Úplně první věc, kterou potřebují, je přihlášení k jejich webovým stránkám. Jakmile to uděláte, zjistíte, že vás celý proces provede hladce. To však do jisté míry závisí na druhu služby, kterou jste si vybrali. Zatímco někteří z nich věří, že spokojenost zákazníků je prvořadá, a vynakládají velké úsilí na to, aby byly vaše webové stránky příjemné a hladké, jiné nemusí být tak ohleduplní. Z tohoto důvodu se stává zcela zásadním, abyste si vybrali ten správný druh služby, který je nejen špičkou, pokud jde o nabízené služby, ale také se velmi stará o své zákazníky.

Věci, které byste měli vědět

Nyní, než se rozhodnete, u které služby se chystáte jít, doporučujeme projít si nejprve několik věcí sami. První věc, kterou musíte vzít v úvahu, je měna, se kterou se ve skutečnosti zajímáte. Předpokládejme, že hledáte obchodování s litecoiny nebo máte zájem o koupi některých z nich.

V takovém případě musíte nejprve prohledat platformu a zjistit, zda nabízejí služby založené na litecoinech. To by samozřejmě nemělo být příliš těžké odhadnout, protože tyto služby mají obecně tendenci takové věci vypisovat přímo na domovské stránce. Dále se můžete podívat na transakční poplatek, který vám budou účtovány. Někteří uživatelé neznají, mnoho z těchto služeb má ve skutečnosti tendenci účtovat malý transakční poplatek za každou transakci, kterou se službou provedete.

Určitě vám dobře poslouží, abyste měli o takových skrytých poplatcích předchozí znalosti a ujistili se, že si vyberete službu, která vás stojí nejmenší částku dolarů. A konečně, poslední věcí, kterou musíte udělat, je snad se dobře podívat na některé z recenzí, které předchozí zákazníci zanechali na webu nebo na jiných platformách. Pokud je web opravdu dobrý, je pravděpodobné, že na internetu najdete opravdu pozitivní recenze zákazníků, které to potvrzují.

Pokud ne, pak jakmile se podíváte na recenze zákazníků, budete o tom také náležitě informováni. Jakmile budete informováni o veřejném mínění o službě, budete mnohem lépe připraveni učinit informované rozhodnutí sami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me