Recenze Koinex – indická burza pro více kryptoměn

Nástup kryptoměny byl nedávno rozpoznán, když zasáhla vysokou hodnotu. Do té doby lidé nevěnovali pozornost této nové technologii blockchainu a kryptoměně. Poptávka po kryptoměně se každým dnem zvyšuje, a proto se také zvyšuje poptávka po platformách, které ji mohou koupit. Mnoho platforem již existuje a mnoho dalších se vyvíjí. Jednou z burz, která si v této oblasti nedávno založila kořeny, je Koinex.

Koinex je indická platforma pro obchodování s kryptoměnami, kde lze nakupovat a prodávat kryptoměny s indickou fiat měnou. Založili jej Rahul Raj (IIT Kharagpur), Rakesh Yadav (IIT Dillí), Aditya Naik (BITS Pilani). Spolu s bitcoiny tato platforma podporuje také několik kryptoměn, jako je Ethereum, Litecoin, Ripple a Bitcoin Cash. Některé z místních platforem pro výměnu bitcoinů, jako jsou ZebPay, CoinSecure, Unocoin, Coinome, existovaly již před Koinex v Indii.

ZebPay jako první společnost, která uvádí na trh bitcoiny v Indii, je známá jako nejlepší indická platforma pro výměnu bitcoinů. Poskytuje vlastní peněženku a je k dispozici jako mobilní aplikace. CoinSecure jako největší platforma pro obchodování s bitcoiny s mobilní aplikací se líbí mnoha uživatelům. Neposkytuje však okamžité vklady, jako v případě společnosti Koinex. Unocoin je také bitcoinová obchodní platforma a Coinome jako jeden přijímá na své burzovní platformě různé kryptoměny. V současné době je v praxi hlavní a nejzajištěnější platformou pro výměnu bitcoinů Koinex.

ZAČNĚTE S KOINEXEM!

Recenze společnosti Koinex

V poslední době zavedená platforma pro výměnu kryptoměn podporuje společnost Koinex více měn a v Indii roste jako oblíbená stránka. S touto platformou jsou spojeni prodejci a kupující kryptoměn a obchodování bylo usnadněno fiat měnou (INR). Jedná se o novou platformu, která zavedla Indy do světa kryptoměny.

Začínáme s Koinexem

Vytvoření účtu je velmi snadné, což je první krok, po kterém následuje krok ověření KYC. Zahrnuje předložení jakéhokoli průkazu totožnosti spolu s platbou 100 INR, která bude vrácena. K propojení vašeho bankovního účtu s dokončením procesu je povinná karta PAN. Jakmile jsou všechny tyto podrobnosti přidány a ověřeny společností KYC (trvá 48 hodin), můžete začít obchodovat s počátečním vkladem. Jednou z nových a jedinečných funkcí je, že můžete přidat svůj bankovní účet jako příjemce platby. Podrobnosti najdete na kartě Zůstatek pod vaším účtem Koinex. Tato stránka automaticky přidává peníze na váš účet (do 5 minut) po uložení prostředků, mělo by být vloženo minimálně 2500 INR.

Kromě bankovního účtu můžete vložit peníze prostřednictvím různých peněženek, jako jsou peníze společnosti Airtel, peníze Jio, PayUMoney, peníze Ola, PayZapp a další. Vklad peněz prostřednictvím těchto peněženek vám bude účtovat poplatek za služby ve výši 2%.

Obchodování s kryptoměnou

Tato stránka nenabízí výměnu za mince. Kryptoměnou můžete nakupovat nebo prodávat výměnou za INR. Pokud jde o obchodování, měl by se nejprve zvolit typ kryptoměny. Obchodní rozhraní vyžaduje určité zdokonalení, pokud jde o některé funkce, jako je zobrazení celkového objemu nákupu a prodeje, který je pro kupujícího / prodejce nezbytný. Poskytuje funkci živého grafu, která je významná. V obchodní části Koinexu je chyba. Kupující nebo prodávající si po výpočtu nemohou zobrazit celkovou částku v desetinných bodech, pokud mají v plánu koupit jakékoli kryptoměny. To by mělo být brzy opraveno a upgradováno.

Koinex má nízký obchodní poplatek (0,4%) a platby pomocí peněženek vám budou účtovat náklady ve výši 2%. Za použití převodu fondu NEFT / IMPS se však neplatí žádný obchodní poplatek. Mělo by být provedeno minimálně 2500 rupií transakce, aby se peníze vložily na váš účet Koinex.

Úroveň zabezpečení Koinex

Zabezpečení je důležitým faktorem, který je třeba vzít v úvahu, pokud jde o kryptoměnu. Koinex poskytuje všechna nejnovější a pokročilá bezpečnostní opatření spolu s kombinací teplého a studeného úložiště pro vklady do fondů. K dispozici je dvoufaktorové ověřování (2FA), které by mělo být povoleno pomocí aplikace Google Authenticator. K dispozici je dvoufaktorové ověřování pomocí SMS nebo e-mailu, ale je nutné jej povolit pomocí aplikace Google Authenticator. Jedinečné heslo by mělo být nastaveno pomocí Dashlane pro správu hesel.

Koinex poskytuje peněženku zdarma pro uložení vašich mincí, ale není to nejbezpečnější místo pro uložení vašich mincí. Důvodem je, že soukromý klíč, který se používá jako bezpečnostní opatření, je uložen v jejich databázi a výměna ještě není centralizovaná. Proto je peněženka náchylná k hackerům, zvláště když je v ní obrovské množství mincí.

Před několika lety došlo k incidentu, který zobrazoval nedostatek bezpečnostních opatření, známý jako hack Mt. Gox. Vyřizovali více než 70% bitcoinových transakcí po celém světě. V únoru 2014, Mt. Gox uzavřel svůj web a ukončil veškeré obchodní a směnárenské služby. Ztratili 350 milionů dolarů v bitcoinech a požádali o ochranu před úpadky před věřiteli. Jednoduše to ilustruje, že mít bitcoiny na Mt. Gox bylo marné, protože nevlastnily žádný soukromý klíč. Je lepší dát celou kryptoměnu, kterou vlastníte, do tvrdé peněženky, než do jiné zranitelné peněženky.

Nákup / prodej zkušeností

Koinex s intuitivním rozhraním neomezuje množství obchodu, jako je tomu na jiných obchodních burzách. Koinex implementuje přesný algoritmus párování cen a všechny transakce se provádějí přesně podle tohoto algoritmu. Pro ilustraci na příkladu – Předpokládejme, že zadáváte objednávku na nákup INR 200 XRP za 10,50, pak musíte najít někoho, kdo prodává XRP v hodnotě 200 INR za 10,50, přesně stejné hodnoty jako vy. Prodejce, který prodává XRP v hodnotě 200 INR za 10,75, nemůže být považován za obchod s vámi.

Vylepšení obchodu spočívající v tomto algoritmu párování cen teprve přijde, aby se zabránilo zbytečným transakcím zahrnujícím nízký obchod.

Zkušenosti s vkladem / výběrem

U transakcí zvlnění je vyžadována cílová značka, aby nedošlo k záměně mezi uživateli za vklady / výběry. Veškeré výběry z peněženky Koinex INR jsou k dispozici na propojený bankovní účet. IMPS se aplikuje na výběry z kreditu až do výše 200 000 INR (do 5 minut). Výběry více než 200 000 INR se provádějí pomocí NEFT (během 3-4 pracovních bankovních hodin). Výběr z jiného bankovního účtu, než je bankovní účet propojený s Koinex, se na transakce nevztahuje. Poplatek za výběr se u různých kryptoměn liší. Bitcoin (0,001 BTC), Ethereum (0,001 ETH), Ripple (0,02 XRP), Litecoin (0,01 LTC), bitcoinová hotovost (0,001 BCH), indická měna (INR 0).

Poplatek za transakce

V současné době je za nákup kryptoměn účtován minimální poplatek 0,4%, zatímco při výběru litecoinu (0,01 LTC) a bitcoinu je poplatek poměrně vysoký. Společnost Koinex navíc podporuje další platební brány, jejichž cena za okamžité vklady je 2%. IMPS a NEFT jsou další platební možnosti podporované společností Koinex, která nezahrnuje žádný poplatek, ale dokončení transakce trvá hodinu nebo dvě.

KOIN Chat

Po ověření KYC budete mít přístup k otevřenému chatu, kde si můžete prohlédnout chaty přihlášených členů a také se toho můžete zúčastnit. Někdy tato funkce pomáhá omezit objem obchodování, pouze když jsou aktivní uživatelé kolem 150. Hlavní funkcí této funkce je pomoci uživatelům s jejich dotazy prostřednictvím chatu, což efektivně provádějí administrátoři, kteří s uživateli většinu času komunikují. Jednou z překážek této funkce je křestní jméno některých stejných uživatelů, což vede k nejistotě.

Klady a zápory společnosti Koinex

Profesionálové

Transakce zahrnující indickou fiatovou měnu pro směnu kryptoměn jsou hlavní výhodou společnosti Koinex, kterou jiné weby nenabízejí. Kromě nízkého poplatku za obchodování tento web zahrnuje také některé platební brány s nízkým poplatkem za transakci a další platební metody, které nabízejí nulový poplatek za výběr. Spolu s intuitivním rozhraním je prostřednictvím tohoto webu nabízeno několik kryptoměn.

Nevýhody

Koinex nezahrnuje výměnu za mince. Některé kryptoměny, jako je litecoin, zahrnují relativně o něco vyšší poplatek za výběr. Nezahrnuje pákový efekt a platby kreditní kartou spolu s omezením velikosti obchodu. Sleduje přesný obchodní algoritmus shody, který někdy není významný. Kromě toho zajišťuje, že před obchodováním bude vložena minimální částka. Zákaznická podpora by měla být mírně vylepšena, ale to je u všech výměn.

Sečteno a podtrženo

Přestože je Koinex novou platformou, každým dnem roste. Díky elegantnímu rozhraní a relativně nízkému poplatku za obchodování si získává popularitu mezi lidmi v Indii. Na tomto webu se doposud neobjevily žádné chyby, ale je velmi nutná mobilní aplikace, aby byla pro uživatele snadno dostupná. Jelikož jde o obchodování s fiat měnou, je to nejlepší platforma pro všechny Indy, kteří se mohou zapojit do kryptoměny. Rostoucí poptávka po kryptoměně posílila poptávku po vývoji nových stránek pro výměnu kryptoměn. Poptávka po kryptoměně byla po demonetizaci mezi indiány zvýšena.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me