Recenze LocalBitcoins – čestná recenze

V poslední době jsme všichni slyšeli o fenoménu „bitcoinů“. “Co je to?”, “Odkud to přišlo?”, “Jak je všechny vydělám?” Bohužel to není Pokemon Go. Není třeba; jako takové naštěstí za to zajmout a bojovat proti lidem; spíše budeme vyjednávat a obchodovat tak, jak to dělají civilizovaní lidé.

Co jsou LocalBitcoiny?

Začněme od základů. LocalBitcoins, společnost založená v roce 2012 Jeremiasem Kangasem, je startupová společnost ve finských Helsinkách. Jejich hlavním účelem je přehled přímého obchodu s bitcoiny mezi kupujícím a prodejcem, který mezi sebou během obchodu nevyžaduje žádný dohled. Také známé jako „Over-the-counter“ obchodování. Nebo jednodušeji: Otevřený protest pro lidi.

Uživatelé v síti zveřejňují reklamy na webových stránkách; kde uvádějí směnné kurzy, za které jsou ochotni své bitcoiny prodat. Zaujatí uživatelé se setkají s osobou prodávající bitcoiny nebo provedou transakci pomocí online bankovnictví. Celý systém spadá pod koncept úschovy vyvinutý samotným Jeremiasem Kangasem.

Spolu s tím LocalBitcoins také poskytují reputační a zpětnovazební mechanismus / program pro uživatele s úschovou a vyjednávací službou. To je místo, kde LocalBitcoins iniciují programy, kde se uživatelé mohou navzájem hodnotit v online komunitách, aby si vybudovali pocit důvěry prostřednictvím reputace.

Jak jsme viděli v úvodu, pojďme se podívat na výhody a nevýhody LocalBitcoins:

Profesionálové:

 • Z hlediska ochrany osobních údajů představují LocalBitcoins nejbezpečnější způsob zpracování transakcí, tj. Nákup bitcoinů.
 • V některých zemích se LocalBitcoiny mohou zdát jediným způsobem prodeje / obchodování s bitcoiny.
 • Nejen, že je poskytováno soukromí, ale k nákupu bitcoinů jsou k dispozici různé možnosti (způsoby platby).
 • Není třeba ověřovací ID.
 • Žádné politické konflikty a zásahy třetích stran.

Nevýhody:

 • Uživatelé si budou muset být vědomi podvodů, proto je třeba dbát opatrnosti a opatrnosti, aby nedošlo k rabování.
 • Pokud používáte hotovost jako platební metodu, bývá to mírně nákladné, protože mnoho lidí je ochotno utratit více za přijímání nabídek ochrany osobních údajů LocalBitCoin..
 • Obvykle není vhodný pro kupující, kteří investují do mnoha bitcoinů.
 • Vzhledem k výše uvedenému bodu se prodejci zeptají nebo se zeptají na ověřovací ID.
 • Rychlá transakce obvykle závisí na platební metodě.
 • Některé platební metody, jako je Paypal, mají reverzibilní platební funkce, což je ve skutečnosti; riskantní.

Obecně lze říci, že LocalBitcoins neukládají uživatelům žádná taková omezení, uživatelé si mohou volně vypořádat s tím, kolik bitcoinů chtějí prodat nebo koupit, včetně limitů. Toto je pro uživatele pozoruhodný zážitek, protože spolu s nabídkami ochrany osobních údajů nejsou poskytována žádná omezení. Může se zdát, že uživatelé dosahují úrovně spravedlivých jednání, ale do jaké míry je to skutečně spolehlivé? Podporují navíc všechny země takovou obchodní výměnu?

Ve vztahu ke zemím jsou LocalBitcoiny dostupné většinou ve všech společnostech kromě Německa a státu New York. Je to proto, že LocalBitcoiny kvůli BitLicense vyloučily New York. V současné době má 248 zemí a 15971 měst výměníky pro poskytování bitcoinů mezi kupujícími a prodávajícími.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY!

Čím se tedy LocalBitcoins liší od ostatních obchodních burz?

 • Jednání s lidmi: Jak již bylo zmíněno výše, neexistuje žádná třetí strana ani žádný politický zásah jako takový, který by mohl narušit probíhající transakci. Na rozdíl od jiných centralizovaných bitcoinových stránek neexistuje žádná korporátní hlava, proto je proces štíhlý a rychlý a bitcoiny jsou přijímány okamžitě. Hlavní zaměření tedy není na jednu zemi s druhou, ale spíše na jednoho uživatele a online komunitu.
 • Podpora platebních metod: LocalBitcoins mohou podporovat všechny platební metody, se kterými se uživatelská komunita zabývá.
 • Ochrana osobních údajů: Jak již bylo zmíněno, ochrana osobních údajů je jednou z jejích významných funkcí, kde nabízí burzu obchodování P2P.

LocalBitcoins vs. jiné hotovostní směny:

Kromě LocalBitcoins existují další možnosti obchodování P2P, kde lidé stále objevují různé burzy, které zdůrazňují důležitý rys, kterým je čelit ekonomické krizi a problémům, kterým centrální měna často čelí.

 • BitSquare

Od fiatové burzy přes altcoin až po bitcoin je BitSquare plně decentralizovaný balíček skládající se z těchto tří typů měn. Kromě toho je hostován na serveru, který není sám centralizovaný, takže definici decentralizace bere doslovně. To staví BitSquare do výhodné situace, protože běží na uzlech, které jsou proto vůči hackerům, malwaru a cenzuře nezranitelné. Používání skrytých služeb Tor a šifrování všech soukromých dat po drátě umožňuje uživateli bezpečný zážitek.

Ve srovnání s LocalBitcoiny však existuje moderátor, který může vstoupit a uhradit poplatky za poplatek nebo disciplinární pokutu osobě, která se během obchodování chová špatně, nebo dvěma nebo více uživatelům. Kupující, prodávající a moderátor mají k uvolnění prostředků „soukromé kódy“.

Ve skutečnosti má nízkou likviditu, ale ta se postupem času pomalu zvyšuje. Jak již bylo zmíněno, je schopen podporovat burzy, jako jsou altcoiny a fiat burzy, bez nutnosti tokenů proxy. Tj. (Ověřování ověřování).

 • Bitkan

Bitkan je aplikace dostupná pro iOS a Android, která umožňuje dohazování P2P bitcoinových obchodníků. Využívání OTC trhu, kde jsou obchodníci přidáváni do oblasti uživatelů se svými nabídkami nákupu a prodeje. Uživatelé mají flexibilitu při výběru obchodníka, se kterým by chtěli uzavřít dohodu, kontaktovat je prostřednictvím aplikace a zajistit, aby transakce / obchod proběhly.

Bitkan používá tradiční metodu úschovy, při které mají pocit, že uživatelé mohou být chráněni, a proto ji mnoho lidí považuje za pohodlnější službu poskytovanou než LocalBitcoins. Příklad: Čína – je to hlavní kontaktní místo, kde objem obchodů bitcoinů vzrostl dvanáctkrát za předchozí měsíce.

Uživatelé dostávají svobodu obchodovat a nakupovat coiny, ale objednávání velkého množství / objemu, tj. Více než 5 BTC za den, může vést k tomu, že uživatel bude dodržovat postupy KYC a ADL, což má za následek sdílení osobních údajů.

 • Paxful

Podobným způsobem jako LocalBitcoins mohou uživatelé obchodovat nebo platit za bitcoiny pro fiat měny pomocí mechanismu placení mimo pásmo, tj. Dat, která jsou přenášena pomocí nezávislého proudu namísto hlavního pásma datového proudu.

Moderátoři burzy ovládají bitcoiny prostřednictvím centralizovaného mechanismu úschovy. Je však pozadu za LocalBitcoiny, ale pomalu vykazuje rostoucí tendenci trendu.

Jak uvádí srovnání, LocalBitcoins a Paxful jsou si podobné z hlediska procesu obchodování. Každý prodejce nalezený v Paxful, stejně jako LocalBitcoins, má dobře známou pověst ohledně minulých obchodů spolu s kurzem bitcoinů. Ale protože prodejci poskytují dostatečné nebo různé platební metody, měli by tendenci účtovat vyšší poplatky.

Proces nákupu bitcoinů pomocí Paxful:

 • Uživatel rozhoduje o počtu bitcoinů ke koupi / nákupu.
 • Uživatel si zvolí měnu, ve které bude vypočítán směnný kurz.
 • Výběr platební metody – různé možnosti.
 • Zobrazí se různí prodejci.
 • Živé chaty online o projednávání transakcí.

LocalBitcoins mají ve srovnání s Paxful více digitálního zážitku, protože fungují po dlouhou dobu v terénu. Nakonec ale vše záleží na prodejcích.

 • Zeď mincí

Wall of Coins poskytuje uživatelům začátečníky zážitek, pro něž bude snadné nakupovat a prodávat bitcoiny za hotovost. Má výjimečný SMS systém, díky kterému se uživatel pohodlně dostane k nákupu a nákupu bitcoinů v hotovosti.

Tato platforma je k dispozici ve 13 zemích, včetně Německa, Velké Británie a Spojených států. Neexistují žádné oficiální limity jako takové, ale vše závisí na dostupných nabídkách prodejců. Jednou nevýhodou by bylo, že většina prodejců není ochotna prodat velké množství bitcoinů, protože sami nemají žádné velké množství bitcoinů.

Z hlediska ochrany osobních údajů by uživatel musel k ověření zadat své telefonní číslo. WOC může požádat o polohu uživatelů, ale pouze za účelem zjištění poboček bank v okolí.

V posledním kroku by přijetí bitcoinů po potvrzení od kupujících trvalo 15 minut, vše by však záleželo na čase prodejce s potvrzením platby (standardní čas by byl 15 minut).

Poplatky se kupujícím nezobrazují veřejnosti, ale v kótované ceně bitcoinu, ale přináší uživateli výhodu, protože poplatky jsou pouze 1–2%, takže jsou docela nízké. LocalBitcoins účtuje pouze do 1%, proto se WOC může zdát na srovnání srovnatelná, ale ne příliš nákladná.

Vracíme se k recenzi LocalBitcoins

Uživatelé, kteří si přejí koupit bitcoiny vkladem v hotovosti, budou muset na přijetí bitcoinů obecně počkat hodinu. I když by došlo k osobnímu nebo osobnímu obchodování s hotovostí, bylo by to méně časově náročné a mnohem snazší organizovat. Bohužel, jak již bylo zmíněno, bude rychlost doručení trvat asi 15 minut, takže to může být časově náročné.

Pokud jde o poplatky, jak již bylo zmíněno, na všechny druhy obchodů bylo účtováno pouze 1%, ale cena se bude lišit v důsledku inflace založené na platební metodě.

Skutečná otázka je:

Můžete důvěřovat LocalBitcoins?

 • S odkazem na svou historii je to jedna z dobře zavedených platforem pro výměnu bitcoinů.
 • Doporučuje se však, aby uživatelé neskladovali své bitcoiny v peněžence, protože to může být riskantní kvůli podvodu nebo náhlým neočekávaným důvodům.
 • Celkově je pověst dobrá, ale je třeba zkontrolovat pověst každého uživatele, aby nedošlo k podvodu při výměně.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me