Recenze NapBots: Autopilot Crypto Trading Bot

Plánujete začít pracovat v krypto světě, ale máte v tom málo zkušeností? Pokud je to váš případ, měli byste se podívat, co jsou automatizované obchodní roboty!

To vám umožní obchodovat s digitálními aktivy, aniž byste museli odpočívat u počítače. Místo toho bude robot běžet autonomně na základě svých předprogramovaných instrukcí.

I když je na webu nyní nabízena řada platforem pro obchodování robotů, jako nejspolehlivější se obvykle berou v úvahu NapBots..

Pokud tedy uvažujete o využití NapBots k účasti na automatizovaném obchodování s roboty, přečtěte si nejprve naši recenzi. Pokryli jsme vše, o čem si myslíme, že musíte rozpoznat, například to, jak robot funguje, co umí, sazby a také některé další informace.

Začněme úvodem toho, co ve skutečnosti NapBots je.

ZAČNĚTE S NAPBOTY!

Co jsou NapBots? 

NapBots je online cloudový systém, který umožňuje plně využívat automatizovaného obchodního robota. To naznačuje, že obchody budou prováděny vaším jménem na základě podkladových krypto strategií, které jste vybrali. NapBots právě znovu zahájil svoji zcela novou platformu s novými funkcemi, strategiemi a funkcemi.

Jak podrobněji přezkoumáme dále, NapBots je spíše plně automatický robot. Tím naznačujeme, že stačí rozdělit rozpočet mezi vybrané strategie a jen sledovat, jak za vás obchod robotů vychází.

Neexistuje tedy žádná záruka, že robot určitě uspěje ve vytváření stálých výnosů. Některé z jejich nejstarších strategií, jako je BTC LO žili více než 2 roky nad výkonem svého podkladu.

NapBots je kompatibilní se sedmi předními burzami kryptoměn. Patří sem Binance, Bitmex, Bitfinex, Okex, Kraken, Bitpanda a Bitstamp. Tím je zaručeno, že váš automatizovaný robot má odpovídající úrovně likvidity, aby dosáhl a provedl své algoritmické strategie.

Jednou z nejlepších výhod používání NapBots je přizpůsobivost, kterou poskytuje investorům všech úrovní zkušeností. Pokud jste například zkušený obchodník s trvalou historií výkonu v kryptoměně, máte možnost deaktivovat režim „Pouze Bot“, abyste mohli obchodovat na svém obchodním účtu a robot se jich nedotkne..

Nakonec je nutné mít na paměti, že NapBots je placené předplatné. K dispozici jsou 3 různé ceny předplatného a v závislosti na vašich konkrétních požadavcích vás bude stát od 7 eur do 99 eur za měsíc. Tato cena se však zvýší v závislosti na částce, kterou obchodujete. V současné době mají speciální nabídku pro stříbrné a zlaté plány.

ZKONTROLUJTE CENOVÉ PLÁNY NAPBOTŮ!

Takže jsme vám nyní poskytli souhrn toho, co NapBots je, v následující části našeho průvodce vám objasníme, jak automatizovaná mechanika robotů pracuje podrobněji.

Automatizované obchodování na NapBots: Jak přesně to funguje?

Primárně je určitě základní, abyste pochopili, jak funguje plně automatizovaný obchodní robot.

Důvodem je to, že od nováčků často panuje mylná představa, že jakmile uvolníte svého robota, budete mít neustále stabilní výnosy. Tento robot není super bankomat a může způsobit špatné obchody, ale celá myšlenka je, že z dlouhodobého hlediska provádí základní.

Ve skutečnosti tím, že nastavíte svého obchodního robota NapBots na provádění zvolených strategií na vašem místě, není třeba, abyste strávili nějaký čas sledováním kryptotrhů. Ve skutečnosti může váš automatizovaný robot běžet 24 hodin denně, což vám umožní provádět vybrané techniky po celý rok, pokud chcete. Toto je vynikající příklad výhod kryptoobchodního robota autopilota NapBots.

Je důležité mít na paměti, že počítačový obchodní robot vám jistě umožní zabránit emocionálním obchodům, když se trh stane velmi nestálým. Příliš mnoho investorů provádí iracionální pokyny, což způsobuje hrozné ztráty; díky NapBots můžete ze svého obchodu odstranit strach a emoce. 

Jak robot zaujímá pozice na trhu?

Pokud jste si přečetli našeho průvodce NapBots, musíte dobře rozumět tomu, co systém dodává. Bez ohledu na vámi zvolenou strategii je důležité, abyste pochopili, jak přesně je robot provádí.

Nejdůležitější je, že na platformě NapBots není žádný požadavek na vklad jakýchkoli finančních prostředků, protože robot bude provádět pouze obchody z vašeho externího obchodního účtu. Například pokud se snažíte využít robota na Binance, budete muset financovat svůj účet Binance.

Abyste však svému automatu poskytli potřebné oprávnění k obchodování na vašem místě, musíte stále propojit své klíče API pro kryptoměnu s vaším účtem NapBots. Postup se bude lišit od výměny k výměně, i když ve všech případech zjistíte podrobnosti API během procesu nastavení.

Nakonec budete muset přejít na svůj účet NapBots a vložit potřebné klíče API pro výměnu. Jakmile to uděláte, mohou vaši NapBoti začít provádět obchody na vašem místě.

Kompatibilita NapBots: Výměny a mince

V době psaní tohoto článku NapBots pracovali celkem se sedmi kryptoburzami. Podívejte se na níže uvedený seznam.

Kompatibilní výměny: Binance, Bitfinex, Bitmex, Kraken, Bistamp, Okex, Bitpanda.

Jak uvidíte z výše uvedeného seznamu, sedm podporovaných burz představuje velkou většinu objemů obchodování s kryptoměnami. V důsledku toho nebudete mít problémy s hledáním likvidity pro vybrané strategie.

Pokud jde o to, s jakými kryptoměnami můžete obchodovat prostřednictvím NapBots, systém nabízí pouze strategie pro nejlikvidnější kryptoměny a někdy je kombinuje. Skládá se z kryptoměn, jako jsou bitcoin, ethereum, bitcoinová hotovost, mince Binance, zvlnění, EOS a litecoin.

Krypto strategie Napbots

Sazby NapBots

Systém NapBots obsahuje tři hlavní předplatná. Ve výchozím nastavení se jedná o stříbrnou strategii ve výši 19 eur za měsíc, zlatý plán ve výši 49 eur za měsíc a plán nejvyšší úrovně – platinová strategie ve výši 99 eur měsíčně. Ten, který vyberete, bude nakonec záviset na vašich obchodních požadavcích a cena se zvýší v závislosti na částce, kterou chcete obchodovat.

Příklad:

Sazby NapBots

Za prvé, stříbrný plán vám umožňuje mít týdenní automatické signály. Nejlevnější předplatné vás také omezuje na automatické přidělování mezi vybranými strategiemi se stejnou distribucí. Pokud vám některá z výše uvedených metrik neodpovídá, možná budete muset přemýšlet o zlatém předplatném za 49 eur měsíčně.

To zvyšuje vaši knihovnu strategií na denní, stejně jako můžete obchodovat přibližně 3000 eur.

Pokud si myslíte, že se svým obchodním robotem NapBots potřebujete mnohem větší flexibilitu, pak Platinové předplatné stojí 99 eur měsíčně s plánem výdajů na obchodování až 5 000 eur.

Navíc si zvyknete na hodinové strategie, které jsou nejnovější s opravdu dobrým výkonem a vysokofrekvenčním obchodováním.

Chcete-li zaplatit za vybrané měsíční předplatné, můžete platit prostřednictvím Stripe nebo kryptoměn (tato funkce bude zřejmě přidána velmi brzy).

Nakonec také stojí za zmínku, že NapBots poskytuje režim simulátoru. Simulátor zrcadlí schopnosti obchodního robota s falešnými penězi, což vám umožní získat představu o tom, jak platforma funguje, než budete hrát se svými skutečnými penězi.

ZAČNĚTE S NAPBOTY!

Zákaznická podpora & Veřejné recenze

Pokud potřebujete mluvit s členem týmu klientských služeb NapBots, máte možnost jít k jeho telegramová komunita, nebo zaslání týmu e-mailem na [chráněno e-mailem] Chatbot bohužel funguje pouze s velmi snadnými úkoly.

Pokud jde o veřejné hodnocení NapBots, základní shoda je velmi příznivá. Systém má velmi dobré skóre TrustPilot 4,5 / 5, to je přes 23 recenzí.

Nakonec se nemusíte obávat samotné moderní technologie. Zdá se, že veřejnost potvrzuje, že robot pro obchodování s autopilotem dělá konkrétně to, k čemu byl instruován.

Když se vyskytly problémy, je to obecně s ohledem na lidi, kteří právě začali používat robota a nevědí, jak to funguje. Jak jsme však během našeho hodnocení poznamenali, neexistuje žádná záruka, že vám některá z algoritmických technik přinese výnos. Pamatujte, že předchozí výkon není zárukou budoucích výsledků.

Recenze NapBots: Sečteno a podtrženo?

Pokud jste si skutečně přečetli naši recenzi NapBots od začátku do konce, musíte nyní důkladně rozumět tomu, co nabízí, a také nakonec – zda je to správné pro vaše obchodní požadavky.

Nejlepší na platformě je, že je vhodná pro všechny druhy investorů. Například pokud nemáte žádné zkušenosti s obchodováním, ale přesto chcete používat profesionální krypto strategie, je NapBots vynikající. Tým je velmi kompetentní a měl fantastické zkušenosti.

Na druhou stranu, pokud jste velmi dobře informovaný obchodník s kryptoměnami a hledáte způsob, jak zlepšit své obchodní schopnosti pomocí robota, který pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, NapBots je skvělým doplňkem vašeho obchodování..

Líbí se nám jednoduchost systému, pokud jde o přidělování a provádění rozpočtu. Neexistuje tedy žádný požadavek na porozumění programování nebo kódování, což by přesně mělo být.

Nakonec, pokud jde o sazby, myslíme si, že všechna 3 předplatná nabízejí vynikající hodnotu. Také za cenu 99 eur za měsíc, ve velkém schématu věcí, se jedná o dostupnou cenu, kterou můžete zaplatit, pokud hledáte velmi profesionální strategie obchodování s krypto za rozumnou cenu.

ZAČNĚTE S NAPBOTY!

NapBots Pros

 • Snadná instalace a jednoduché rozhraní.
 • Trh domácích signálů.
 • Kompatibilní s významnou výměnou kryptoměn.
 • Můžete kombinovat všechny strategie a vytvořit si vlastní alokaci.
 • Celková kontrola nad vašimi prostředky.
 • 24/7 podpora
 • Podpůrná komunita.
 • Vytvořil zkušený tým obchodníků.
 • Cloudová platforma

Nevýhody NapBots

 • Nová platforma.
 • Pouze režim simulátoru.
 • pákový efekt až 1,5x.

Důležité odkazy NapBots

Webová stránka : https://www.NapBots.com

Kryptoobchodní robot: https://napbots.com/strategies

Blog: https://blog.NapBots.com

Twitter: https://twitter.com/Napbots

Facebook : https://www.facebook.com/Napbots/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me