Recenze Wall of Coins – Jak vynikají

Pokud máte co i jen nejmenší zájem na sledování schémat potenciálních finančních investic, nebo máte dokonce obecný zvyk zůstat neustále informováni o všech současných řízeních na světě, není tu žádná náhoda, že byste možná zmeškali slavnou a náhlou popularita, kterou zažívají bitcoiny.

Bitcoin, který je široce považován za kryptoměnu, se začal vlnit poprvé v roce 2009, kdy byl spuštěn jako prostředek ke zjednodušení online transakcí a byl nabízen jako všeobecně přijímaná měna, která měla revoluci ve způsobu fungování online transakcí..

Je smutné, že to opravdu neodpovídalo veškerému humbuku a docela brzy se vytratilo do anonymity. Ale příběh bitcoinů ještě neskončil. Téměř o deset let později se bitcoiny skvěle vrátily. Zatímco nenápadně šplhali po měnovém žebříčku, téměř bez povšimnutí obecné populace, v roce 2017 překonali všechny rekordy, když se dotkli historického maxima 19 783,06 USD.

Když se investoři dostali do šílenství a někteří jednotlivci, kteří měli to štěstí, že investovali do měnového způsobu již v letech 2009-10, našli obrovské důvody k oslavám, svět viděl, jaká bezprecedentní síla se Bitcoiny ukázaly být.

V této recenzi Wall of Coins se budeme hlouběji zabývat tím, co Wall of Coins jsou a jak vynikají, ale nejprve briefing!

Wall of Coins Review: Briefing

recenze wallofcoinůS nárůstem síly bitcoinů také vzrostla potřeba efektivních platforem, které uživatelům z celého světa umožní obchodovat s bitcoiny a skutečně je používat k provádění transakcí. Zdá se, že se přirozeně objevila řada takových platforem a aplikací, přičemž jednou z nich byla Wall of Coins.

Wall of Coins je směnárenská služba, která zajišťuje pouze bitcoiny a umožňuje svým zákazníkům nakupovat a prodávat kryptoměnu jejich přímým připojením k protistraně. Kanály používané Wall of Coins byly nabízeny jako bezpečné a důvěryhodné v plném rozsahu, zatímco samotná služba je pohodlná a snadno použitelná.

Některé z hlavních rysů Wall of Coins, které sám marketinguje, jsou nulový poplatek za transakci, webové API a nakonec skutečnost, že mají rezervy na skladování pro uložení vašich mincí.

Nezáleží na tom, zda jste zkušeným kupcem kryptoměn, nebo se chystáte uskutečnit svůj první nákup. Wall of Coins vyhovuje všem. Pokud jste skutečně zkušeným kupujícím, zjistíte, že máte spoustu možností, jak prozkoumat a řadu platebních možností, které podporují vaše transakce.

Pro ty, kteří jsou v celém procesu zcela noví, má Wall of Coins ve skutečnosti něco skvělého. Mají systém SMS, který je sám o sobě zcela jedinečný a který provede prvního kupujícího vším, co je k uskutečnění nákupu zapotřebí, a také rozdá užitečná doporučení, kterými se můžete řídit, abyste za své peníze získali nejlepší službu a produkt. To je přesně důvod, proč je Wall of Coins skvělou volbou pro první kupující, kteří chtějí utratit své peníze za bitcoiny.

Co hledat

Za prvé, ještě než vám začneme poskytovat hloubkovou analýzu toho, o čem Wall of Coins je a jak dokáže dělat to, co dělá, je velmi nutné pochopit, co je to, co dělá ze staré staré výměnné služby do jedné těch nejlepších a výkonných, ale zjednodušených nástrojů, o kterých se zdá, že o nich mluví každý. V podstatě musíme pochopit, co dělá skvělou službu výměny kryptoměn.

Nejprve je, stejně jako u každé skvělé služby, snadné použití. Koneckonců, jak dobrá je služba se všemi nejnovějšími funkcemi a jakýmikoli šílenými funkcemi, o kterých si člověk může myslet, pokud jim nedovolí zákazníkům přístup k nim bez velkých potíží?

Zadruhé, pro dobrou směnárnu kryptoměn si musíte být schopni vybrat z široké škály platebních metod. Ne každému vyhovuje provádění plateb kreditní kartou nebo například přímý převod účtu. Pokud nemají dobrou škálu platebních možností, zůstává velká část jejich spotřebitelské základny nespokojená.

Dobrá směnárenská služba navíc musí mít cenově dostupný platební plán, to znamená, že musí nabízet přiměřené sazby u všech druhů platebních možností a kryptoměn. Konečně nemůžete mluvit o dobré službě, aniž byste zmínili potřebu hvězdného týmu zákaznických služeb. Pokud a dokud nebudou vyřízeny stížnosti zákazníků nejdříve, není důvod, aby se na příslušný portál stále vracely.

Platby a nákupy

Wall of Coins je velmi flexibilní v tom smyslu, že dává prodejci úplnou svobodu přijímat jakoukoli formu platby, po které touží. Na druhé straně musí kupující v dostupné knize objednávek zkontrolovat, zda je jejich preferovaný způsob platby pro prodejce přijatelný.

Co dělá Wall of Coins skvělým je to, že dává prodejci pestrou škálu platebních možností, ze kterých si může vybrat. Mohou přijímat platby v hotovosti nebo požadovat platby kreditní nebo debetní kartou. Možnost je i přímý převod účtu. Jakmile však prodejce nastaví způsob platby, musí jej kupující uspokojit a provést platbu pouze podle pokynů prodávajícího.

Statisticky prodejci obecně upřednostňují volbu jednoduchého vkladu v hotovosti, což se také jeví jako nejpreferovanější způsob platby pro kupující. Tyto vklady v hotovosti znamenají, že kupující musí fyzicky jít do banky a provést vklad na dohodnutou částku na účet prodejce.

Jakmile prodejce obdrží částku na svůj účet, musí se vrátit na portál a potvrdit dokončení platby. Po obdržení potvrzení bude na účet kupujícího připsán požadovaný počet bitcoinů.

Kde to stojí

Porovnáte-li Wall of Coins s jinými populárními směnárenskými službami na trhu, zjistíte, že se mu v mnoha doménách daří docela dobře. Zatímco jiné směnárenské služby, jako jsou BitQuick a LibertyX, účtují poplatek 2%, respektive 1,5-8% za každou výměnu provedenou pomocí jejich služeb, Wall of Coins vám účtuje pouze 1% poplatek za jakoukoli vaši transakci.

Dalším fantastickým prvkem, díky kterému je Wall of Coins skvělou volbou, je skutečnost, že k provedení transakcí nejsou zapotřebí žádná ID, zatímco většina ostatních předních směnárenských služeb vyžaduje, aby jejich zákazníci poskytli ID. Zatímco BitQuick a LibertyX vám nedovolí provádět transakce bez ID, LocalBitcoins může také vyžadovat, abyste v některých případech poskytli ID. Díky této vlastnosti je však Wall of Coins náchylným cílem podvodů a je ideální platformou pro provádění nelegálních transakcí..

Pokud jde o dosah této služby, je v současné době funkční v celkem 12 zemích, mezi něž patří mimo jiné USA, Velká Británie, Austrálie, Brazílie, Německo, Mexiko a Polsko. Ve srovnání s jinými populárními burzami zjistíte, že ačkoli jsou LocalBitcoins k dispozici po celém světě a rozšiřují podporu téměř do všech ostatních zemí, BitQuick a LibertyX jsou přístupné a fungují pouze v mezích Spojených států amerických..

Porozumění limitům a ochrana vašeho soukromí

Wall of Coins oficiálně neomezuje množství peněz, které můžete utratit za bitcoinové transakce. Můžete si je koupit tak vysoko, jak chcete, nebo tak málo, jak chcete. A přesto je tu háček, že pro to, abyste investovali obrovsky a provedli velké nákupy, musí prodejce nejprve souhlasit s velkým prodejem, což se na platformě obecně neděje.

Kupující jsou tedy svým způsobem omezeni možnostmi, které jim nabízejí prodejci. Pokud prodejce nabídne částku, na kterou se těší, bude ji moci uskutečnit. Jinak prostě musí počkat, až přijde správná nabídka.

Ochrana osobních údajů se na Wall of Coins zdá být docela špičková, vše, co k provedení transakce potřebujete, je telefonní číslo. Zatímco jiné směnárenské služby mohou požadovat důvěrnější podrobnosti, například kopii vašeho průkazu totožnosti, vašich kontaktních údajů a dalších, Wall of Coins tyto zásady nedodržuje.

Nevyžadují ani výslovně vaši adresu, ale pouze ji vyžadují, protože musí hledat sousední banky. Místo toho, abyste jim umožnili přístup k vaší poloze, můžete dokonce zvolit ruční zadání PSČ vaší oblasti, abyste minimalizovali jakoukoli šanci na narušení informací nebo narušení vašeho soukromí..

Pohotovost

Rychlost, s jakou transakce fungují na Wall of Coins, nenechává nic stěžovat. Transakce jsou téměř okamžité a jakmile kupující provede platbu, trvá to v průměru ne více než 15 minut, než se mince promítnou do jeho účtu.

Možnost potvrdit platbu kupujícího však má prodejce, a proto může u některých transakcí trvat delší dobu. Jak již bylo vysvětleno dříve, Wall of Coins uvolní příslušný počet mincí na účet kupujícího, až si bude jist, že platba proběhla v plné výši a že ji prodejce obdrží.

Jediným způsobem, jak to vědět, je, pokud prodejce sám potvrdí platbu provedenou kupujícím na portálu.

Průhlednost

Bez ohledu na to, jak skvělá je služba nebo produkt, zákazník bude i nadále váhat s utrácením peněz, pokud si neuvědomuje povahu společnosti, která produkt prodává, nebo dokonce lidí, kteří za společností stojí. To je přesně důvod, proč velké značky vydělávají více peněz než ty menší, protože lidé jsou si více vědomi a dokážou se více identifikovat se známými jmény na trhu..

Pokud jde o Wall of Coins, tento konkrétní problém nikdy nebyl problémem, protože byly ve svých službách poměrně transparentní a nikdy se nesnažily zadržet informace od svých zákazníků. Ve skutečnosti je většina informací o službě spolu se jmény a kontaktními údaji majitelů na webu řádně uvedena, aby si je mohl kdokoli přečíst a projít.

Řešení problémů

Všechny tyto výše popsané funkce by se rovnaly ničemu, pokud by Wall of Coins neměl uspokojivý tým zákaznických služeb, který by to všechno zálohoval. Naštěstí ano.

Pro uspokojení dotazů, přijetí zpětné vazby nebo pro jakoukoli jinou obecnou pomoc mohou všichni zákazníci služby bezplatně volat na své bezplatné číslo nebo je dokonce kontaktovat prostřednictvím živého chatu, který je kdykoli k dispozici na samotném webu..

Unikátní a komplexní služba SMS navíc slibuje, že povede nové kupující, jak nakupovat, jakmile se zaregistrují na webu.

Verdikt

Pokud se bitcoiny budou i nadále dostávat do popředí, budou to i takové burzovní služby a transakční platformy. A nejsou to jen bitcoiny, které rychle získávají zcela novou úroveň slávy, svět kryptoměn obecně vypadá, že vše rozšiřuje a rozšiřuje své obzory.

S úspěchem bitcoinů působících jako katalyzátor začala řada dalších kryptoměn upoutávat pozornost veřejnosti báječným způsobem. A protože se každý z nich snaží získat větší důležitost než ten druhý, jedna věc, která se určitě zvětší a zvětší, je potřeba takovéto Wall of Coins Review.

Nyní, když se může průměrný investor rozhodnout o dobré službě z nepřeberného množství dostupných možností, Wall of Coins se určitě osvědčil jako hodná alternativa a skvělé řešení pro ty, kteří hledají komplexní, ale pohodlnou platformu pro své obchodování kryptoměn.

Začátečníci i zkušení obchodníci se ke službě mohou řádně zaregistrovat a nechat se nechat vést samotnou službou, jak sledujete své výdělky vícekrát.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me