10+ nejlepších peněženek ERC20 | Ethereum Token Wallets 2021

Jak víme, síť blockchainové technologie se šíří ve všech koutech světa a je také použitelná pro každé oddělení související s rozvojem lidských zdrojů. Dochází k zrodu blockchainových aktiv nebo digitálních aktiv, která se mají použít v blockchainové síti. Mezi tato blockchainová aktiva patří také Ethereum a jeho tokeny ERC-20 a nejlepší peněženky ERC20 jsou nyní na trhu k dispozici pro ukládání těchto mincí ERC20.

Vznik tokenů ERC20 rychle vzrostl poté, co síť Ethereum dospěla a označila svou pozici na vrcholu po digitálním zlatě, bitcoinu nebo bitcoinové hotovosti. Ethereum je známé tím, že nabízí nejlepší dApps a blockchain aplikace v komunitě.

V tomto článku vás budu informovat o nejlepší peněženky ERC20 k uložení tokenů ERC-20. Patří mezi ně tři různé typy peněženek: hardwarové, mobilní a stolní peněženky ERC-20.

Nejlepší peněženky ERC20 2021

K ukládání tokenů ERC20 existují různé hardwarové peněženky, které zajišťují nejlepší zabezpečení vašich aktiv a poskytují komplexní seznam funkcí. Níže jsou uvedeny nejlepší hardwarové peněženky na trhu.

1. Atomová peněženka

Atomová peněženka je zdarma používat nevázanou peněženku na kryptoměnu, která podporuje všechny tokeny ERC-20. Atomovou peněženku můžete vytvářet a otevírat prostřednictvím různých operačních systémů, jako jsou macOS, Windows, Linux, Android a iOS. Nejzajímavější a nejznámější funkcí jsou atomové swapy na části této peněženky, které vám umožňují vyměňovat kryptoměny. Možnost výměny zabudované do systému umožňuje převádět řadu kryptoměn pomocí platformy Atomic Wallet.

Tým, který stojí za projektem, je vysoce profesionální a má pověst v krypto komunitě. Rozhraní je nejlepší jak pro nová miminka, tak pro profesionální. Peněženka má také svůj nativní token, který je také tokenem ERC-20.

2. Ledger Nano S (doporučeno)

Ledger Nano S je jednou z nejlevnějších hardwarových peněženek za rozumnou cenu. Je také komunitou nejvíce recenzovanou a doporučenou hardwarovou peněženkou.

Pokud jde o zabezpečení majetku, Ledger Nano S je nejlepší ze všech. Dodává se v šesti různých barvách a podporuje více jazyků. Společnost nabízí odměny za vklad kryptoměn do peněženky Ledger.

3. Ledger Nano X

Ledger Nano X přichází s výjimečnými funkcemi a je považován za aktualizovanější ve funkcích než Ledger Nano S. Například se připojuje k mobilní aplikaci Ledger Live přes možnost Bluetooth.

Peněženka Ledger je v zásadě jednou z nejlepších hardwarových peněženek. Je navržen pro ukládání kryptoměn s masivními bezpečnostními funkcemi. Obchodníci s kryptoměnami a investoři vášnivě používají peněženky hlavní knihy pro svou kryptoměnu, kterou také chválili.

Design je velmi okouzlující a atraktivní pro použití. Možnost obnovení seed karet a dostupnost kabelu USB-C činí Ledger Nano X atraktivní v krypto komunitě.

  1. Predikce ceny litecoinů na období 2021–2025
  2. Hvězdná předpověď ceny na období 2021–2025 XLM $ 5 možných?
  3. Chainlink Price Foreiction 2021-2025 Will LINK Reach 100 $?

4. Trezor

Trezor není v krypto světě novinkou, ale má zaznamenanou historii a je na něm závislá spousta lidí. Nejúžasnější na Trezoru je, že podporuje všechny tokeny ERC-20 s plným šifrováním.

Aktivuje se po připojení k počítačovému zařízení. Při aktivaci hardwarové peněženky jste povinni nastavit 12místný obnovovací kód, který se používá k obnovení prostředků v případě ztráty. Mezi další vybavení patří PIN kód, OLED obrazovka a možnost přístupového hesla.

Nejlepší hvězdné (XLM) peněženky 2021

5. KeepKey

KeepKey je další známá hardwarová peněženka kromě Ledger a Trezor. Je to nejlepší pro tokeny ERC a podporuje širokou škálu mincí.

Obalový design je skvělý a uživatelé si mohou vychutnat výjimečný zážitek, když ho použijí k uložení svých aktiv. Podporuje nejen tokeny ERC20, ale také více podporovanou hardwarovou peněženku. Ze všech významných hardwarových peněženek na trhu, KeepKey je levnější a má všechny výjimečné vlastnosti.

Chcete vydělat kryptoměnu zdarma? zde je náš průvodce pro 15+ bitcoinů & Krypto faucety v roce 2021 vydělat pěkné množství satoshi (bitcoin).

Nejlepší seznam peněženek ERC20 pro uložení vašich tokenů (zdarma)

Chcete-li si užít bezplatné peněženky s výjimečnými funkcemi, následuje seznam bezplatných peněženek pro vaše aktiva ERC-20.

6. MyEtherWallet

MyEtherWallet je blockchainová peněženka na bázi etherea, která je nejlépe známá pro ukládání etheru a všech tokenů ERC-20 s plně šifrovaným zabezpečením. Jedná se o webovou peněženku, která vám umožní získat přímý přístup k blockchainu Ethereum. Tato peněženka zdarma je zahrnuta v našem seznamu doporučených peněženek pro ERC-20.

Společnost MEW si získala důvěru krypto komunity a je známá tím, že nabízí další vrstvy zabezpečení pro vaše digitální aktiva. Dynamické uživatelské rozhraní je velmi snadné sledovat a lze snadno provádět transakce a převádět tokeny výměnou. Je také pozoruhodné, že peněženka je kompatibilní s hardwarovými peněženkami, jako je Ledger Nano S. S MyEtherWallet můžete provádět offline transakce podle pokynů poskytnutých společností. Tato možnost se však doporučuje spíše profesionálům než začátečníkům.

Nejlepší peněženky Zcash 2021 pro uložení vašich mincí Zcash

7. MetaMask

MetaMask je bezplatná webová peněženka, která funguje jako rozšíření pro různé prohlížeče, jako jsou Chrome, Opera, Brave a Firefox. Je to populární bezplatná webová peněženka pro Ethereum, protože vám také poskytuje přímý přístup k blockchainu Ethereum. Všechny tokeny ražené na blockchainu ETH lze uložit na MetaMask.

Jedná se o peněženku HD, ke které lze přistupovat v každém prohlížeči pomocí klíče seed nastaveného v době vytvoření. Uživatelské rozhraní je integrováno a díky vícejazyčné podpoře je k dispozici celosvětové pokrytí. Hardwarová peněženka Trezor je kompatibilní s MetaMask a jeden může také přistupovat k podrobnostem účtu Trezor pomocí webové MetaMask.

8. Mist peněženka

Mist peněženka je stolní peněženka oficiálně navržená pro Ether a všechny mince pocházející z blockchainu Ethereum. Peněženka byla vyvinuta vývojovým týmem Ethereum již v roce 2017 a stále je k dispozici v beta verzi. Funguje na různých operačních systémech, jako jsou Mac OSX, Windows a Linux.

Při stahování peněženky na plochu se data uloží do vašeho počítače a vy budete ovládat všechny své soukromé klíče. Chcete-li zajistit nejvyšší úroveň zabezpečení, budete muset zadat více podpisů pro vstup do peněženky. Odesílání a přijímání tokenů ERC-20 trvá několik sekund. Peněženka odečte žádné poplatky za transakce, ale poplatek účtovaný sítí při provádění transakcí.

Nejlepší peněženky ERC20 pro Android (mobilní)

Existuje mnoho peněženkových aplikací ERC20, ale některé získávají popularitu v krypto světě díky svým pozoruhodným vlastnostem a špičkové technologii.

9. Důvěřujte peněžence

Důvěřujte peněžence podporuje ethereum a všechny tokeny ERC20 ražené z blockchainu ethereum. To bylo získáno Binance zpět v červenci 2018 a další funkce spolu s celou řadou mincí přidány později. Bezpečnostní klíče uložené ve vašem zařízení vytvářejí silnou vrstvu zabezpečení proti útokům hackerů.

Jelikož je nyní oficiální peněženkou burzy Binance, lze snadno obchodovat, protože Důvěřujte peněžence je kompatibilní s Kyber Network a Binance DEX. Pokud jde o otázku anonymity, peněženka nikdy neodhalí vaše data, ale zůstane soukromá. Pro uživatele je k dispozici na Google Play a App Store.

Nejlepší zvlněné peněženky XRP 2021

10. Peněženka Enjin

Peněženka Enjin je nejznámější mobilní peněženka pro vaše tokeny ERC-20 dostupná k instalaci v Google Play i App Store. Ve světě blockchainu je však nový, ale díky jeho prominentním vlastnostem je populární mezi uživateli. Společnost také přidala různé pokročilé funkce pro zákazníky, jako jsou výměnné swapy, prohlížeč Dapp a možnost QR kódu pro airdrops.

Enjin peněženka umožňuje svým uživatelům importovat digitální aktiva z jiných peněženek, včetně mobilních, stolních a hardwarových peněženek. Dvouvrstvé šifrování zajišťuje pokročilá bezpečnostní opatření, aby se zabránilo aktivům z jakéhokoli druhu kybernetického útoku.

11. Coinomi

Coinomi je jednou z nejstarších mobilních krypto peněženek na trhu, která vznikla v roce 2014. Podporuje více než 17,00 digitálních aktiv včetně všech tokenů ERC20. Digitální coiny lze vyměňovat, zatímco jsou umístěny na rozhraní společnosti Coinomi, protože funguje s kryptoburzami, jako jsou Changelly a ShapeShift.

Díky přídavku zařízení SegWit jsou transakce mnohem lehčí, protože v blockchainové síti spotřebovávají méně místa. Zabezpečení je nejvyšší, protože soukromé klíče nemají přístup k serverům, spíše jsou uloženy v mobilním zařízení uživatele. Při každém otevření budete muset nastavit heslo, které je vyžadováno Coinomi. V případě ztráty zadáte do nové adresy frázi pro obnovení a výsledkem bude obnovení všech dat.

12. imToken

imToken je považována za největší peněženkovou aplikaci na světě pro Ethereum a téměř 10% transakcí Etherea provádějí uživatelé imToken. Je také populární v komunitě kvůli své nerozbitné bezpečnosti, protože od doby svého vzniku se zatím nestala žádná menší hackerská událost.

Ethereum a všechna ostatní digitální aktiva ERC-20 vytvořená na blockchainu Ethereum jsou plně podporována peněženkou spolu s možností výměny těchto tokenů. Pozoruhodnou charakteristikou imToken je, že je kompatibilní s hardwarovými peněženkami, jako jsou Ledger, CoolWallet a imKey. imToken je celosvětově dostupná peněženka, kterou mohou používat uživatelé z více než 200 zemí a regionů po celém světě.

Co je peněženka ERC20?

Peněženka ERC je ta, která ukládá vaše tokeny ERC-20 k zabezpečení vašich digitálních aktiv před jakýmkoli druhem krádeže. Stejně jako ostatní krypto coiny, tokeny ERC také ukládá spousta obchodníků, takže jejich cenová hodnota postupem času naroste. Existuje mnoho hardwarových peněženek, které jsou kompatibilní s tokeny ERC. Podobně existují také nejlepší mobilní a stolní peněženky na trhu, které vám umožní mít úplné vlastnictví blockchainových aktiv.

Jaká je nejlepší peněženka ERC20?

Všichni víme, že tam jsou stovky peněženek, ale výběr nejvhodnějšího je obtížný úkol. Za tímto účelem jsem provedl rozsáhlý průzkum, abyste pro svůj majetek využili nejlepší peněženku ERC20. Nejlepší je definován z hlediska jeho charakteristických vlastností, které jsou následující:

  • Vyberte peněženku, která vám umožní ovládat soukromé klíče
  • Peněženka musí být kompatibilní s vaším zařízením
  • Snadno použitelné rozhraní
  • Aktivní tým za peněženkou
  • Měla by mít funkci zálohování

Závěr

Představil jsem vám podrobný popis různých peněženek, abyste mohli získat všechny důležité informace o ukládání tokenů ERC20. Různí uživatelé potřebují peněženky v závislosti na jejich požadavcích, jako jsou mobilní, stolní a bezplatné peněženky.

Po kontrole jejich spolehlivosti a zabezpečení jsem uvedl peněženky. Některé peněženky jsou však v poskytování užitečných funkcí a zajištění prvotřídní bezpečnosti nápadnější než jiné. Doporučím vám použít MyEtherWallet a MetaMask k uložení tokenů ERC20.

Často kladené otázky

1. Je Coinbase ETH peněženka ERC-20 kompatibilní?

Peněženka Coinbase podporuje mince Ethereum a některé další mince ERC-20. Peněženka však kvůli některým regulačním problémům nepřidala podporu pro všechny tokeny ERC-20. Doporučuje se také nepoužívat peněženku Coinbase Ethereum k ukládání ERC20, protože existuje šance na ztrátu finančních prostředků.

2. Podporuje Binance ERC20?

Tokeny ERC20 nejsou podporovány burzou kryptoměn Binance. Je to proto, že žádná výměna v krypto světě nepřijímá ERC20.

3. Podporuje kniha všechny tokeny erc20?

Zpočátku byly tokeny ERC20 uloženy pouze na Ledger a do seznamu nebyly přidány všechny prostředky blockchainu Ethereum. Nedávno společnost Ledger oznámila plnou podporu 1250 tokenů ERC20. S tímto novým zařízením mohou uživatelé ukládat, odesílat a přijímat aktiva s Ledger Live.

4. Mohu poslat tokeny erc20 do Ledger Nano?

Ano, tokeny erc20 můžete poslat do Ledger Nano z jakékoli peněženky.

5. Důvěřuje podpoře peněženky erc20?

Trust peněženka umožňuje uživatelům ukládat Ethereum a všechny coiny vytvořené na blockchainu Ethereum včetně ERC20.

6. jakou peněženku byste neměli používat k uložení zařízení erc20?

Pro uložení aktiv erc20 nehledejte žádnou peněženku na směnu. Například peněženka Coinbase Ethereum může mít za následek ztrátu tokenů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me