Jak nakupovat litecoiny kreditní / debetní kartou okamžitě

S každým dalším dnem se digitální měny stávají nedílnou součástí našich finančních systémů. Hodnoty těchto měn se pravidelně zvyšují, což je výzvou pro vládu, aby je regulovala. Celý tento vývoj je způsoben nepřekonatelnou bezpečností transakcí v této digitální měně. Investoři a regulační orgány jsou navíc osvobozeni od dodatečných poplatků od bank a finančních institucí. Transakce nyní probíhají přímo mezi prodávajícími a kupujícími bez jakékoli role zprostředkovatelů. Tím se také hodně zvýšila rychlost transakcí.

Co je to litecoin?

co je litecoin

Litecoin je také kryptoměna, která byla představena v roce 2011. Rovněž využívá technologii blockchainu peer-to-peer pro rychlé transakce s nulovými náklady po celém světě. Litecoin je také decentralizovaný open-source globální platební síť kde jsou všechny transakce bezpečné pomocí různých šifrovacích kódů. K zabezpečení plateb se používá speciální druh matematiky, který umožňuje jednotlivcům kdykoli kontrolovat své vlastní finance a transakce. Má tržní strop ve výši 16,30 miliard dolarů, což z něj činí pátá největší kryptoměna na světě. Je to také jedna z těch kryptoměn, které letos výrazně vzrostly ve svých hodnotách. Čísla ukazují, že kryptoměna zaznamenala od ledna 2017 nárůst hodnoty asi o 4000%.

To znamená, že měna, která se obchoduje za přibližně 300 USD, se v lednu 2017 obchodovala za přibližně 4,33 USD. V prosinci 2017 dosáhla digitální měna historicky nejvyšší hodnoty 360,2 USD. To od ledna znamenalo nárůst o přibližně 4000%. To vše proto, že jde o otevřenou měnu a vysokou rychlost transakcí. Níže jsou uvedeny hlavní rysy této měny.

  • Úplně první a nejkouzelnější vlastností litecoinu je jeho bleskurychlá rychlost transakce ve srovnání s jinými kryptoměnami. Transakce v tomto platebním systému trvá jen 2,5 minuty. To znamená, že je stokrát rychlejší než bitcoiny a zhruba čtyřikrát rychlejší než všechny ostatní kryptoměny.
  • Druhou vlastností Litecoinů je použití hashovacího algoritmu „Scrypt“. Tento algoritmus pomáhá udržovat realitu těžby litecoinů pro uživatele stolních počítačů. Tento algoritmus také hodně snižuje čas transakce. Díky tomu jsou litecoiny lepší než bitcoiny, kde se používá algoritmus SHA256d. Tento algoritmus se postupem času stává časově a energeticky náročnějším.
  • Další vlastností litecoinu je nepřetržitá podpora od zakladatele. Charlie neustále tlačí uživatele litecoinů a investory, aby upgradovali na Segregated Witness (SegWit). Implementace tohoto upgradu přinese inovace v měně tím, že bude bezpečnější, rychlejší a spolehlivější.
  • Dobrou vlastností této digitální měny je také omezená nabídka litecoinů na trhu. Na trhu koluje zhruba 84 milionů litecoinů. Díky této nabídce je také větší než bitcoin, který má pouze 21 milionů. Stále omezování této nabídky na 84 milionů z ní činí spolehlivou měnu po celém světě.

Okamžitý nákup litecoinů debetními / kreditními kartami

Nákup litecoinů je také technickým rozhodnutím a různé způsoby nákupu těchto mincí se používají po celém světě. Jedna z nejpohodlnějších metod nákup litecoinů je nákup prostřednictvím kreditních / debetních karet. Je to proto, že nemusíte nikam chodit a kupovat si mince, které sedíte doma. Níže jsou uvedeny hlavní kroky, které vám řeknou dost o nákupu těchto mincí.

1-registrace u Changelly

střídavě

Changelly je jedním z nejspolehlivějších zdrojů pro nákup litecoinů. Důvodem je, že přijímá různé měny jako platbu za nákup mincí podle vašeho výběru. Pokud chceš kupte si litecoiny, budete se muset na tomto webu zaregistrovat. Není účtován žádný registrační poplatek. To znamená, že se můžete zaregistrovat zadáním ověřené e-mailové adresy do konkrétního sloupce v přihlašovacím formuláři. Web odešle e-mail na vaši ověřenou e-mailovou adresu. Tento e-mail obsahuje všechny přihlašovací údaje včetně uživatelského jména a hesla. Nyní pomocí těchto podrobností se uživatelé mohou přihlásit ke svým účtům. Po přihlášení se před vámi objeví obrazovka.

changelly koupit mince

2-výběr měny

koupit litecoin okamžitě

Na této obrazovce jsou před vámi dva dlouhé pruhy. První je měna, ve které chcete provést platbu. Kliknutím na šipku na pravé straně lišty můžete vybrat různé měny. Další lišta nabízí minci, kterou chcete koupit. Zde vyberte litecoin a stiskněte zelené tlačítko nákupu na pravé straně pruhů. Tím se dostanete na stránku zpracování plateb. Pokud nejste přihlášeni Web společnosti Changelly, kliknutím na tlačítko platby budete nejprve požádáni o přihlášení.

3 – Potvrzení objednávky

litecoin changelly

Jakmile vyberete měnu, stisknutím karty Koupit se dostanete na stránku s potvrzením objednávky. Changelly znovu nabízí všechny podrobnosti na obrazovce k potvrzení. Měli byste potvrdit, že budete kupovat litecoiny a platit v měně, kterou chcete. Po ověření správnosti všech podrobností stiskněte záložku s potvrzením. Tím se dostanete na jinou stránku.

Adresa 4 peněženky

hlavní kniha adres litecoinů

Měli byste vědět, že kryptoměny jsou vždy uloženy peněženky buď hardware nebo software. Zde budete znovu muset učinit rozhodnutí. Vždy jděte do peněženky, která nabízí podporu více měn a vylepšené zabezpečení. Peněženka Ledger Nano S. je považován za nejlepší kryptoměna peněženka. Je to proto, že podporuje různé měny a je hodně spolehlivé a bezpečné. Pro dokončení procesu nákupu budete muset zadat adresu vaší peněženky Ledger Nano.

Přečtěte si také: 5 nejlepších litecoinových LTC peněženek 2021

5-Kontrola a potvrzení informací

Nákup procesu kryptoměny vyžaduje potvrzení informací v různých krocích. Po vstupu do adresa peněženky, budete muset potvrdit adresu peněženky a další potřebné informace. Pokud jste si jisti podrobnostmi, stiskněte potvrzovací tlačítko a dostanete se na stránku s podrobnostmi o kreditní / debetní kartě.

Podrobnosti o 6 kartách

střídavě vízum

Pokud kupujete litecoiny prostřednictvím kreditních / debetních karet, na této stránce budete muset zadat všechny podrobnosti o své kartě. Obvykle se jedná o číslo karty, její datum vypršení platnosti a bezpečnostní kód pro zpracování platby. Tato stránka vám sdělí, zda může dojít k chybě v informacích o kartě. Před zpracováním platby vám web také ukáže částku americký dolar odečítá se z vaší karty.

Ověření pomocí 7 SMS

střídavě telefon

Pro potvrzení, že autentizujete svou vlastní kartu, bude zaslána SMS na vaše registrované číslo buňky. Tato SMS bude obsahovat kód, který budete muset zadat na stránce. Zadáním kódu dokončíte proces platby a po nějaké době obdržíte litecoiny do peněženky.

8-příjem litecoinů

Po odečtení dostatečného množství peněz, Litecoiny se začínají dostávat do vaší peněženky. Tento proces převodu litecoinů bude dokončen za 5-30 minut. Rychlost přenosu také závisí na druhu peněženky, kterou používáte. Ledger Nano S je opět velmi dobrá volba, protože nabízí vysokou rychlost.

Ledger Nano hlasoval jako nejlepší litecoinová peněženka číslo jedna pro rok 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me