Coinmama Review 2021, Is Coinmama Legit?

Přes kritiku investic do kryptoměny počet investorů roste. Jedním z hlavních důvodů je nárůst hodnot kryptoměn v posledním prosincovém týdnu 2017. Zde je třeba zmínit, že téměř všechny kryptoměny se v posledním prosincovém týdnu a první lednový týden roku 2018. Bitcoin byl nejvyšší kryptoměnou s Ethereem a Ripple na druhém a třetím místě. Toto zvýšení počtu investorů způsobilo zřízení mnoha kryptoměn a peněženek pro ukládání těchto měn. Konkurence mezi různými kryptoburzami se postupem času zvyšuje, přičemž každá burza nabízí investorům kryptoměny různé výhody..

Coinmama je také jednou z nejlépe hodnocených kryptoburz, které mají obrovskou databázi zákazníků. Je to první volba uživatelů, kteří chtějí na svých účtech okamžité prostředky. Coinmama byla založena v roce 2013 a je registrována na Slovensku. V současné době společnost Bit Ventures vlastní tuto kryptoburzu a sídlí v Izraeli. Jednou z nejatraktivnějších vlastností této krypto burzy, která ji odlišuje od ostatních burz, jsou její celosvětové operace. Burza funguje téměř ve všech více než 200 zemích světa, včetně 24 amerických států. Uživatelé z celého světa mohou z této burzy nakupovat různé kryptoměny prostřednictvím svých kreditních / debetních karet. Dříve nabízel možnost nákupu pouze bitcoinů a etherea, ale nyní má rozšířenou podporu pro litecoin, cardano, ethereum classic, bitcoin cash, QTUM a Ripple (XRP).

země coinmama

coinmama koupit bitcoin

Následují výhody a nevýhody používání této krypto burzy.

VÝHODY:

Stejně jako všechny ostatní nejlépe hodnocené kryptoměnové burzy i Coinmama nabízí svým uživatelům mnoho výhod. Mezi tyto výhody patří:

 1. Přijetí měny Fiat
 2. Snadné způsoby platby
 3. Okamžitý převod finančních prostředků
 4. Snadné uživatelské rozhraní
 5. Zabezpečení na vysoké úrovni
 6. Vždy dostupná pomoc a podpora

1 – Přijetí měny Fiat

Úplně první a nejdůležitější výhodou používání Coinmamy je, že na rozdíl od mnoha jiných burz nabízí uživatelům nákup kryptoměny výměnou za fiat peníze. Většina ostatních burz umožňuje uživatelům koupit kryptoměnu výměnou s nějakou jinou kryptoměnou. Bez ohledu na to, ve které zemi žijete, směnárna vám umožňuje nakupovat kryptoměny výměnou s místní měnou.

2-snadné způsoby platby

Dalším důvodem úspěchu této kryptoburzy je, že umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměny a přijímá platby v různých režimech. Dříve burza nabídla možnost nákupu kryptoměn výměnou za prostředky převedené prostřednictvím Western Union. Nedávno nabídla podporu pro nákup kryptoměn prostřednictvím kreditních / debetních karet. Přijímá karty VISA i MASTER a umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměny podle vlastního výběru z kterékoli části světa.

3-okamžitý převod prostředků na uživatelských účtech

Recenze zákazníků ukazují, že společnost Coinmama vždy zůstávala první volbou uživatelů, kteří chtějí, aby jejich prostředky byly okamžitě převedeny do peněženek. Téměř všechny ostatní kryptoburzy ukládají vaše zakoupené mince do peněženek třetích stran a uživatelé musí převádět finanční prostředky z této peněženky do svých osobních peněženek, protože peněženky třetích stran nejsou bezpečné pro uchování finančních prostředků. Zde v Coinmama jsou vaše prostředky okamžitě převedeny do vaší osobní peněženky, jakmile zadáte podrobnosti o svých kartách.

PŘEČTĚTE si Top 6 nejlepších peněženek Zcash do roku 2021

4 snadné uživatelské rozhraní

Další velmi atraktivní vlastnost Coinmama kryptoměna je, že má snadné a uživatelsky přívětivé rozhraní. Prostřednictvím této platformy mohou kryptoměny snadno nakupovat a obchodovat s nimi i začátečníci. Existuje mnoho takových kryptoměn, které jsou pro začátečníky velmi obtížné použít, protože je zde mnoho grafů, grafů a statistik, které je komplikují. Na druhou stranu je proces nákupu Coinmamy také velmi jednoduchý a snadný. Uživatelé si mohou po registraci a ověření svého účtu koupit kryptoměnu podle svého výběru.

5-úroveň zabezpečení

Bezpečnostní prvky burzy jsou vždy považovány za prvotřídní, pokud chcete ukládat kryptoměnu do peněženky třetí strany. Web by měl být vždy regulován vládními orgány, aby se ušetřily vaše prostředky. Coinmama je registrována u společnosti FINCEN v USA, což ukazuje, že neexistuje nebezpečí, že by ji hackeři napadli, a pokud k tomu dojde, proces výměny se bude řídit americkými zákony. Coinmama nikdy nebyl hacknut; protože vždy uchovává čísla vašich kreditních / debetních karet na jiném serveru.

6-Vždy dostupná nápověda a podpora

V neposlední řadě je Coinmama také preferovanou webovou stránkou mnoha uživatelů, protože burza nabízí snadno dostupnou pomoc a podporu pro uživatele v případě jakéhokoli problému. Jelikož burza funguje pouze prostřednictvím webových stránek, je uživatelům prostřednictvím této platformy nabízena snadno dostupná podpora. K dispozici je možnost živého chatu. Většina lidí ale raději používá e-mailovou podporu. Doba odezvy týmu podpory je obvykle o víkendech delší. Ostatní dny je podpora k dispozici od 9:00 do 18:00 GMT + 3.

coinmama koupit bitcoin

NEVÝHODY:

Spolu s mnoha výhodami má Coinmama také některé nevýhody, které uživatele odrazují. Některé z nich jsou:

 1. Žádná podpora obchodování s kryptoměnou
 2. Vysoké transakční poplatky
 3. Podporuje pouze několik měn
 4. K dispozici pouze jako webová stránka

1-Žádná podpora pro obchodování s kryptoměnou

Úplně první nevýhodou používání Coinmamy je, že uživatelé nemohou obchodovat s kryptoměnami. Nabízí pouze možnost nákupu, ale neumožňuje prodej. Na druhé straně burzy jako Coinbase, umožnit uživatelům obchodovat a prodávat kryptoměny. Dokonce, Coinbase umožňuje prodej kryptoměn výměnou s některými fiat měnami.

2-vysoké transakční poplatky

Coinmama také není mezi uživateli příliš oblíbená kvůli vysokým transakčním poplatkům. Trvá 5,5% z každé transakce, kterou provedete. Výměna také trvá 6% transakčních poplatků, pokud si uživatelé kupují kryptoměnu prostřednictvím svých kreditních / debetních karet. Přesný poplatek za transakci závisí na množství kryptoměny, kterou kupujete na burze.

3 – podporuje pouze několik kryptoměn

Další nevýhodou používání Coinmamy je, že nabízí možnost nákupu omezeného počtu kryptoměn. Dříve burza umožňovala nákup bitcoinů a etherea, nyní však rozšířila podporu pro litecoiny, cardano, bitcoinové hotovosti, ethereum classic, zvlnění (XRP) a některé další.

4-K dispozici pouze jako web

PŘEČTĚTE SI PayPal oznamuje rozšíření své nabídky kryptoměn na obyvatele Velké Británie

Coinmama je také ostře kritizována uživateli, protože funguje pouze jako web a nemá žádnou mobilní aplikaci. Díky tomu je jeho použití omezené, protože lidé preferují obchodování na cestách prostřednictvím svých mobilních telefonů. Chcete-li nakupovat kryptoměny, musíte se zaregistrovat na webu.

coinmama koupit bitcoin

Kroky pro nákup kryptoměn prostřednictvím Coinmama:

Nákup kryptoměn nebyl nikdy tak snadný, jak to dělá tato kryptoburza. Následuje několik kroků nákupu kryptoměny prostřednictvím této burzy.

 • Registrace

coinmama zvlnění xrp

První a nejdůležitější krok nákup kryptoměny prostřednictvím společnosti Coinmama je registrace na burze. Je to docela jednoduché a vyžaduje to pouze e-mailové ID uživatelů. Registrační kartu najdete v pravém horním rohu webové stránky. Kliknutím na tuto kartu se otevře registrační formulář. Uživatelé musí pro ověření vyplnit své uživatelské jméno, vybrat heslo a zadat jeho e-mailovou ID. Po odeslání registračního formuláře bude odeslán odkaz na e-mailovou adresu uživatele. Kliknutím na odkaz dokončíte proces registrace. Uživatelé si mohou po registraci koupit jakoukoli kryptoměnu v hodnotě 150 $. Pokud však chcete koupit velké množství kryptoměn, budete muset projít ověřením KYC. Je to proto, že umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměny v hodnotě 5 000 $ za den a kryptoměny v hodnotě 20 000 $ za měsíc.

 • Nákup kryptoměn

koupit kryptoměnu coinmama

Po úspěšné registraci a ověření KYC si uživatelé mohou koupit libovolnou kryptoměnu podle vlastního výběru. Přihlášením do svého účtu se dostanete na další stránku, kde budete muset vybrat kryptoměnu podle vlastního výběru a také měnu, ve které chcete platit. Zde je vhodné to zmínit Coinmama přijímá platby v mnoha fiat měnách, pokud mají uživatelé v úmyslu koupit kryptoměny prostřednictvím svých debetních / kreditních karet. Jakmile vyberete měny, zobrazí se na obrazovce směnný kurz, který uživatelům usnadní rozhodování. Poplatek za transakci se zde také zobrazí pro zařízení uživatelů.

 • Ověření ID

Pokud si chcete koupit kryptoměnu v hodnotě 150 $ nebo méně, můžete tento proces projít po registraci. Pokud je ale množství kryptoměny, které chcete koupit, větší než 150 $, budete muset dokončit ověření KYC. V tomto ověření budou uživatelé muset prokázat svou totožnost prostřednictvím podporovaného vládního dokumentu, jako je občanský průkaz, číslo pasu, řidičský průkaz, a také viditelná selfie, která drží jeden z těchto dokumentů. Pokud je viditelný doklad totožnosti, trvá to asi 10–20 minut. Po dokončení ověření si uživatelé mohou koupit kryptoměny dle vlastního výběru až do hodnoty 5 000 $ denně a 20 000 $ měsíčně.

Na závěr to můžeme říci Coinmama je dobrá burza pro nákup kryptoměn jako celku, protože funguje téměř ve všech zemích světa. Výměna se také vyplatí použít kvůli nákupu zařízení kreditními / debetními kartami a také přijímání plateb v mnoha fiat měnách. Využití této burzy se dále zvýší, pokud rozšíří podporu více kryptoměn a nabídne také mobilní aplikaci.

coinmama koupit bitcoin

  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me