Crypto Capital Review 2021: Legit Trading Bot or a Scam?

Crypto Capital je robot pro obchodování s kryptoměnami, který obchodníkům umožňuje okamžitě ukládat a vybírat nekryté prostředky. Platforma Fiat je soukromá, podporuje krypto blockchain a umožňuje obchodování. Nalezení vyváženého přehledu Crypto Capital může být znepokojující, vzhledem k tomu, že mnoho lidí o této krypto platformě ani neví. Někteří tvrdí, že jde o podvod, zatímco jiní se dohadují o jeho autentičnosti s obchodními důkazy, aby podpořili svá prohlášení.

Tato recenze vás seznámí nejen s Crypto Capital, ale také vysvětlí některé důvody, proč je tento nový software považován za podvod velkou částí krypto společnosti. Prozkoumáme také některé ze způsobů, jak vám tento robot může pomoci, například schopnost vložit hotovost v jakékoli měně podle vašeho výběru. Obchodníci s kryptoměnami vždy hledají nejlepšího obchodního robota, aby zajistili, že na své počáteční investici dosáhnou co největšího zisku. 

recenze kryptoměny

Většina obchodních robotů je však podvod a Crypto Capital je údajně jedním z uvedených robotů.

Jak přesné je tvrzení o podvodu Crypto Capital?

Nebylo by to správné přezkoumání kryptoměny, aniž by se v této diskusi nejprve řešila legitimita robota. Existuje několik veřejných výsledků testů naživo i recenzí týkajících se tohoto obchodního robota. Měření jeho efektu jako pro začínajícího obchodníka je tedy snadné, vzhledem k tomu, že mnoho lidí již obchodovalo pomocí krypto robota. Jednou z nejvíce zavádějících statistik týkajících se kryptoměny je její úroveň přesnosti. 

S úrovní přesnosti nižší než 5% mohou noví obchodníci snadno přijít o své peníze. Vidět 250 $ je to, co většina lidí používá jako počáteční peníze, můžeme pochopit frustraci, když obchodník ztratí vše za hodinu. Jako obchodní platforma byste očekávali také obchodní informace ve vztahu ke kryptoměně, ale oficiální web obchodníka s kryptoměnami takové údaje neposkytuje. Primárním posláním robota je pomáhat propojit obchodníky fiat a kryptoměny a usnadnit přístup k jejich digitálním aktivům bez ohledu na jejich umístění.

Údajně můžete při obchodování s kryptoměnou vygenerovat až 5 000 $ denně. Mohlo by se to zdát jako úsek, ale lidé vydělávají více než 1 000 $ za den pomocí expertních robotů a vkladem skromných 250 $. Vzhledem k tomu, jak těžké je replikovat stejný úspěch s Crypto Capital, je velmi snadné označit obchodního robota za podvod. Při přístupu k podvodným webům buďte opatrní, zvláště pokud vyžadují vaše finanční údaje, protože vaše informace odhalují hackerům.

je Crypto Capital legitimní, nebo je to podvod?

Téměř každý existující přezkum Crypto Capital napadá Crypto Capital kvůli jeho neschopnosti zaručit zisky svým obchodníkům. Existuje však část obchodníků, kteří vydělali peníze prostřednictvím obchodního robota. Na druhé straně dokonce i sázkové společnosti skvěle vybírají vítěze, aby přilákali potenciální nadšence sázení na své webové stránky. Nejlepší způsob, jak zjistit, zda je robot pro obchodování s kryptokapitálovým kapitálem legitimní, je podívat se na čísla, která platformu využila, a na jejich zkušenosti.

Naše kontrola kryptoměny vyžadovala faktografická data, proto jsme prozkoumali oficiální web kryptoměny. Podle webu Crypto Capital údajně používá nejmodernější algoritmy, které pomáhají při generování a provádění obchodních signálů. Obchodníci jako takoví mohou vydělávat peníze pouze z nerovnováhy vytvořené při růstu nebo poklesu kryptotrhů. Algoritmy možná nejsou k dispozici obchodníkům ani široké veřejnosti, protože o nich na webu neexistují žádné důkazy..

 V tuto chvíli mnoho lidí nevyužilo obchodního robota Crypto Capital; takhle to funguje. Po vložení prostředků na váš účet a výběru možnosti „obchod“ vás web přesměruje na jiný web. Posledně jmenovaný je obchodní web s algoritmy, které mají zvýšit vaše šance na výhru. Obchodníci s kryptoměnami však na webové obchodní platformě rychle ztrácejí peníze, přičemž zhruba 99% z nich tvrdí, že o své peníze přišli během několika minut nebo hodin.

Tolik jako web Crypto Capital vypadá sofistikovaně a profesionálně, je těžké prokázat jeho legitimitu na základě těchto online recenzí.

Co platformu rozdává jako podvod?

V poslední době podvodné weby zaujaly profesionální přístup, aby bylo snadné přesvědčit potenciální oběti. Jejich webové stránky jsou proto dobře prezentovány a dokáží prokázat profesionalitu. Jiní jsou příliš líní a jsou prostě knockoffy původní verze. Crypto Capital vypadá jako jeden z uvedených webů vzhledem k podobnostem, které má ve srovnání s Crypto Advantage, dalším obchodním robotem.

Nemluvě o tom, že druhá je ověřená obchodní platforma; pokud vůbec, je to také podvodný web. Tyto webové stránky mohou vypadat pravděpodobně podobně, protože je vlastní stejní lidé. Při hledání kryptoměnové webové stránky je zapotřebí zkušeného oka. Pokud nedůvěřujete svému úsudku, přečtěte si online analýzy, jako je naše recenze Crypto Capital pro rok 2019. Je lepší mít jistotu obchodního robota a přijít o peníze než se připojit k podvodnému webu a přijít nejen o své peníze, ale také o své osobní údaje.

Podle oficiálních webových stránek byla společnost Crypto Capital spuštěna v roce 2013. To je dost času na zaměření se na marketing a vzhledem k tomu, že mnoho lidí bylo v oblasti kryptoměny nováčkem, by robot měl mít nyní prominentnější reputaci online. Legitimní obchodní roboty lze snadno rozlišit a jsou široce známé. Crypto Capital nemá ani identifikovatelný tým, jako jsou ty, které se nacházejí na ověřených platformách, jako je Bitcoin Code. Tyto mezery a četné negativní komentáře k téměř každé recenzi Crypto Capital online ukazují, že tomuto obchodnímu robotu nelze důvěřovat.

Má Crypto Capital nějaké partnery nebo makléře?

Ne každá recenze Crypto Capital půjde tak daleko, že upozorní na lidi, kteří pomáhají provozovat stránky, protože většina z nich to považuje za podvod. Jak již bylo zmíněno, většina lidí vloží za obchodování 250 $, což se zdá být standardním poplatkům kryptoměny pro obchodníky. Crypto Capital není spojen s žádným ověřeným makléřem, což je běžné pro obchodní stránky. Ty, které jsou uvedeny na jejich oficiálních webových stránkách, je těžké najít, což podněcuje oheň k tvrzení, že stránka je podvod.

Ověření makléři jsou povinni nejen chránit váš vklad, ale také zvyšovat vaše šance na výhru. Obchodní roboti by měli být také dobře regulováni pomocí hi-tech počítačových algoritmů, které nabízejí pohled na obchodování kryptoměn. Algoritmy jsou lepší než lidské výpočty, protože poskytují vyšší možnost výhry. Pokud však algoritmy neexistují nebo jsou falešné, jako je tomu v případě Crypto Capital, obchodníci jsou lépe schopni analyzovat obchodní vzorce sami.

Bez makléřů nebo algoritmu, který by pomohl analyzovat velká data, je Crypto Capital prostě další web, který chce ukrást vaše těžce vydělané peníze. Pokud si zakladatelé chtěli získat více klientů, možná by měli přidat algoritmy, které mohou zvýšit úroveň přesnosti dokonce na 99%, jako je tomu v případě Bitcoin Rush. Taková vysoká úroveň přesnosti znamená, že obchodník může vydělat peníze zhruba u devíti z každých deseti pokusů o obchodování.

Více důvodů se nám to nelíbí

Snad nejsmutnější věcí, pokud jde o Crypto Capital, je marketingové úsilí vynaložené přidruženými obchodníky k popularizaci platformy. Jak se říká, musíte vydělat peníze, abyste vydělali peníze, i když jste podvodní. Řada lidí se o Crypto Capital dozvěděla buď prostřednictvím nevyžádané pošty, nebo prostřednictvím recenze Crypto Capital, jako je tato. Výhodou znalosti platformy prostřednictvím této platformy je, že nepřijdete o peníze; místo toho získáte cenné informace.

Spamová pošta je zabalena, aby vám rozbušilo srdce očekáváním, když plánujete, co dělat s projektovanými penězi. Jakýkoli web, který používá spamovou reklamu k inzerci svých služeb, má velmi vysoké šance, že se stane podvodným webem. Nemluvě o tom, že po uložení peněz na obchodní platformu je nemůžete vybrat. Jedinou možností je obchodování, což je jistý způsob, jak si majitelé stránek mohou vzít vaše peníze.

Proces registrace používaný společností Crypto Capital je velmi nebezpečný. Jakýkoli web, který podvodníkům umožňuje posílat nabídky na jeho platformu, nerespektuje bezpečnost svých uživatelů. Kromě povolení spamových stránek zveřejňovat nabídky se Crypto Capital také pokouší odečíst peníze z vaší kreditní karty bez vašeho povolení. Některé podrobnosti požadované během procesu registrace navíc nemají smysl. I když by se to mohlo zdát jako způsob, jak zajistit, aby web měl všechny potřebné informace, je to také způsob, jak získat všechny vaše osobní a bankovní informace, aniž byste se zapotili.

Recenze kryptoměny: Konečný verdikt

Jak jsme již dříve řekli v této recenzi Crypto Capital, tuto obchodní platformu schválilo jen velmi málo lidí. Všechny online recenze, stejně jako výše zmíněné ukazatele, jako je nedostatek makléřů nebo nedostupnost bezpečnosti uživatelů, jsou nevyvratitelnými rysy podvodného robota. Jak může obchodní robot přijít bez vhodné obchodní technologie? Pokud nechcete přijít o hotovost, nepřipojujte se k této ani žádné podezřelé platformě pro obchodování s kryptoměnami.

Přečtěte si také: Recenze Evercoinu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me