Recenze a uživatelská příručka BitPay 2021: Funkce, zabezpečení, poplatky

Bitpay je platforma pro krypto-platební bránu, která byla založena v roce 2011 a sídlí v Atlantě ve státě Georgia. Platforma usnadňuje obchodníkům přijímat platby v bitcoinech. Bitpay ve skutečnosti založil Tony Gallipi během prvních dnů bitcoinu. Poskytnutím mobilního procesu placení mohou kupující přímo převádět prostředky ze své bitcoinové peněženky na bankovní účet prodejce. Rychle vpřed do deseti let později má Bitpay základnu ve více než 38 zemích. Tento příspěvek bude pokrývat hloubku BitPay recenze a uživatelská příručka.

Kromě toho gigant brány uzavřel partnerství s několika předními platebními společnostmi, jako jsou Paypal, WordPress, NewEgg a Microsoft. Mezitím také založila dva open source projekty pro bitcoiny; Bitcore a CoPay. Mezi pozoruhodné funkce platformy patří karta BitPay, která funguje jako debetní / kreditní karta. Tato karta umožňuje využívat své bitcoiny kdekoli, kde přijímá karty Visa. 

recenze bitpay

Vše, co potřebujete, je vytvoření obchodního účtu a získání přístupu k milionům obchodníků přijímajících platby v kryptoměně. Navíc si můžete otevřít individuální účet zaměňovaný mezi krypto a fiat. Po poskytnutí potřebné dokumentace a osobních údajů vám společnost Bitpay poskytne peněženku a její kartu Bitpay. Poté budete moci pomocí karty provádět a přijímat krypto platby. 

Zaregistrujte se na přední světové platební bráně v bitcoinech

Označena jako jedna z nejpohodlnějších společností na zpracování krypto plateb, Bitpay je ideální pro podniky, které chtějí přijímat bitcoiny jako platební prostředek. Platforma poskytuje řadu špičkových funkcí a výhod. Například najdete přímé bankovní vklady, dvoufaktorové ověřování, e-mailovou fakturaci, sledování plateb v hlavní knize, kryptograficky zabezpečená API, mimo jiné nejlepší směnné kurzy nabídek. O všech těchto funkcích se budeme zabývat v následující recenzi BitPay. 

Rozbalování Bitpay 

Bitpay je nasazen prostřednictvím následujících zařízení: Android, Windows Mobile a iPhone / Ipad. Nasazení přichází s online rychlostí blesku přizpůsobenou pro online platby. Kromě toho existují dvě úložné peněženky, o kterých budeme diskutovat v pozdějších částech této recenze BitPay. 

Uživatelé navíc těží z masivní personalizace pro potvrzení rychlosti a zabezpečení. Podporuje také až 40 fakturačních jazyků. To se promítá do globálního konsensu při provádění plateb bez hranic.  

Platforma je postavena na bitcoinovém blockchainu. Chrání tedy uživatele před podvody s zpětným zúčtováním a krádeží identity. Zatímco karta Bitpay Card vystavuje uživatele 3% poplatku za zpracování za transakci; nabízí také paušální poplatek ve výši 1% vypořádání. 

co je bitpay

Bitpay Visa Card

Karta BitPay Visa byla uvedena na trh v roce 2016 uprostřed mnoha pozitivních odpovědí uživatelů. Karta je uvázána na podložce Wave Crest. Wave Crest je evropský vydavatel karet. 

Za okamžik společnost BitPay změnila svoji firmu na zpracování bitcoinů z Wave Crest na Metropolitan Commercial Bank. Rozhodnutí vyvolané přerušením služby se dohodlo na společnosti Visa. Karta Visa umožňuje uživatelům provádět transakce ve fyzickém registru prodejního místa. 

Držitel karty může navíc z bankomatu vybírat bitcoiny za ekvivalent BTC fiat. Nejprve by však měli kartu naplnit ekvivalentním množstvím bitcoinů. Přizpůsobení, kterého snadno dosáhnete prostřednictvím aplikace Peněženka BitPay.

BitPay překonává svou konkurenci díky své jedinečné kartě Visa, protože takových možností existuje jen omezené množství. Zatímco některé kryptoměnové společnosti se již pokusily takovou kartu poskytnout; před vynořením se na trh vyprchaly kvůli omezené míře přijetí. Od jejich přerušení v důsledku přerušení Wave Crest neobdržela platební služba žádné stížnosti zákazníků. Ve skutečnosti pokračovala v poskytování vysoce kvalitních služeb při výplatě bitcoinových hotovostí i bitcoinů prostřednictvím své běžné karty Visa.

bitpay vízová karta

BitPay přichází se dvěma službami peněženky. Obě peněženky představují bezplatné řešení pro jednotlivce využívající bitcoiny (BTC) a bitcoiny v hotovosti (BCH). Podívejme se na obě peněženky. 

 • Peněženka CoPay
 • Peněženka BitPay

Peněženka CoPay

CoPay umožňuje uživatelům bezpečně používat a ukládat své bitcoiny. Peněženka je zcela otevřeným zdrojem, jak již bylo zmíněno dříve, a funguje jako hierarchická deterministická (HD) peněženka. Peněženka HD nabízí uživatelům klíče, které jsou kryptograficky šifrované a lze je překonat; i při implementaci pokročilých hackerských metod. 

Pamatujte také, že peněženka CoPay je multi-podpis. Pokud tedy chcete, aby do peněženky mělo přístup více lidí, mohou tak učinit najednou. To je dobrá funkce pro obchodní nebo skupinové transakce s více správci. Peněženka je navíc křížově kompatibilní s iOS, Android, Linux, Windows OS a Mac OS. 

Nakonec si všimněte, že peněženka CoPay je samostatná aplikace a nepřichází s jinými službami. Mějte proto na paměti, že nemá přímý vliv na platební bránu společnosti Bitpay. Platební služby společnosti BitPay však přímo integrovaly vývojové a bezpečnostní podrobnosti společnosti CoPay, aby zlepšily svou peněženku BitPay. Díky pákovým vývojovým funkcím je peněženka stejně uživatelsky přívětivá a bezpečná jako CoPay. 

Peněženka BitPay

Společnost BitPay Inc vydala svou peněženku v roce 2016. Jak již bylo zmíněno, peněženka byla postavena na platformě peněženky CoPay. Proto se snadno seznámíte s peněženkou v případě, že jste CoPay dříve používali. Peněženka BitPay zjednodušuje schopnost zákazníka převádět, utrácet a nakupovat položky prostřednictvím bitcoinů.

Proto a na rozdíl od CoPay, který umožňuje uživatelům ukládat pouze své bitcoiny; to vám dává více funkcí. Najdete také další platební funkci nazvanou Gildera. Tato funkce zajišťuje, že můžete bitcoiny používat, aniž byste je nutně ukládali do peněženky na burze. Peněženka Bitpay vám navíc umožní pohodlně spravovat vaši kartu Visa BitPay. 

Chcete-li zkontrolovat váhu, přejděte do nabídky a rychle načtěte váhu. Pokud používáte bitcoiny, získáte paušální nabídku poplatků za načtení zůstatku. Jedná se o tak důležitou funkci, protože přináší více funkcí prostřednictvím jednoho řešení peněženky. Podobně jako u CoPay najdete také funkci více podpisů. 

Obecně si všimněte, že multi-podpis poskytuje úroveň zabezpečení a zabezpečení; zajištěním toho, aby všichni signatáři podepsali konkrétní transakci. Všechna zařízení a peněženky, které mají přístup do peněženek, proto mohou transakci odhlásit a zabránit krádežím identity a narušení zabezpečení. 

Zákaznická podpora BitPay

Můžete se obrátit na dotaz zákazníka na podporu BitPay prostřednictvím živého lístku, telefonu, e-mailu nebo školení. Platební společnost nicméně umožňuje e-mailovou podporu pouze většině svých obchodních klientů. Jejich živou podporu však rozšiřuje pouze na velké společnosti. 

Ještě musíme potvrdit, zda BitPay poskytuje rychlé odpovědi na dotazy uživatelů. Je to proto, že jsme na to dostali smíšené reakce poté, co jsme se k nim dostali a dostali rychlou odpověď do 6 hodin. Mezitím jsme dříve obdrželi stížnosti, které tvrdí, že zákaznická podpora společnosti BitPay je často neužitečná. 

Poplatky, sazby a ceny BitPay 

Vzhledem k tomu, že BitPay nemusí procházet bránami zpracování plateb Visa / Mastercard; je schopen vyhnout se směnným kurzům a dalším poplatkům za zpracování plateb. (Například stanovení poplatků, minimální měsíční poplatky, poplatky za dodržování PCL, poplatky za výpis a poplatky za vrácení peněz). Výsledkem je, že BitPay může snadno poskytnout některé z nejlevnějších sazeb při zpracování plateb. 

Platforma také neúčtuje storno poplatky. Přestože obchodník může službu BitPay ukončit, kdykoli chce, měl by spekulovat o možném zadržení finančních prostředků. Ačkoli tato zadržení nemusí trvat dlouho. 

Na podniky se standardním rizikem se vztahuje 1% za transakční poplatek bez dalších poplatků. Na obchodníky ve vysoce rizikových podnicích však mohou být účtovány poplatky za vyšší riziko, které budou dohodnuty po založení účtu. 

Mezitím budou uživatelé těžit z e-mailové podpory, automatického zpracování výjimek z plateb, základního elektronického obchodování, rychlých knih a podpory více uživatelů. Na druhé straně mohly společnosti na podnikové úrovni získat buď prioritní podporu, nebo nižší ceny. Díky popularitě dropshippingových platforem, jako jsou Ali Express a Shopify, je BitPay v této éře ještě cennější. Můžete se podívat na recenze BitPay Shopify, abyste pochopili, co obchodníci dělají pro integraci obou služeb. 

Přehled funkcí BitPay 

 • Přímý bankovní vklad
 • Dvoufaktorové ověřování
 • Mobilní optimalizace
 • 40 jazyků, fakturace
 • Kryptograficky zabezpečené API
 • Sledování plateb hlavní knihy
 • Možnosti nastavení vlastní rychlosti transakce
 • Oznámení o platbách e-mailem, serverem a mobilem
 • Hostované integrace
 • E-mailová fakturace
 • Možnosti spropitné
 • Platební tlačítka
 • Hostovaná pokladna
 • Fakturační pluginy
 • Webová pokladna
 • Integrace přímých prodejních míst
 • Možnost více uživatelů
 • Mobilní aplikace PoS

Bezpečnostní funkce

Úložiště peněženky BitPay (CoPay a BitPay Wallet) chrání kryptoměnu zákazníka před hackery. Ačkoli obě peněženky nevyužívají proces dvoufaktorového ověřování Google; integrovali bitcoinový platební protokol (BIP) k ověření konce provádění transakce. Protože nepodléhají zásadám KYC a všechny bitcoinové transakce jsou zcela anonymní; Jsem si jistý, že to vyjasňuje pochybnosti – je BitPay anonymní?  

Recenze BitPay: Sečteno a podtrženo

Z pohledu obchodníka je Bitpay nejvhodnějším platebním prostředkem. Schopnost platformy obejít určité obecné poplatky apeluje na obchodníka. Především proto, že mohou za své produkty snadno účtovat nižší poplatky. Mezi BitPay Vs Coinbase proběhla masivní debata. Abychom vyčistili vzduch, chtěli bychom říci, že obě platformy jsou zcela odlišné. I když se jedná o bránu pro zpracování krypto plateb, Coinbase je platforma pro výměnu kryptoměn. Navíc to byly stížnosti, že ukládá uživatelům síťový poplatek. Výsledkem bylo, že se obchodníci uchýlili k dostupným alternativám Bitpay, jako jsou PayBear a CoinPayments. Nakonec platforma využívá dvě peněženky, které jistě přidají funkčnost vaší kryptoměně. Pokud dáváte přednost použití bitcoinu jako způsobu platby nebo; usilují o diverzifikaci vašich platebních prostředků – cestou BitPay. Zvažte výše uvedenou kontrolu BitPay a proveďte informované rozhodnutí. 

Přečtěte si také: Recenze CoinGate

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me