Recenze Evercoinu 2021 – Výhody a nevýhody peněženky v kryptoměně

Každodenní používání kryptoměny se stalo osobnějším, protože se běžná použití dramaticky zvyšuje. A jako tak roste potřeba většího osobního zapojení do správy digitálních aktiv. Existuje však jen několik peněženek nebo výměn, které uživatelům dávají flexibilitu při manipulaci s jejich portfoliem digitálních aktiv bez větších kompromisů mezi bezpečností a likviditou. Zde provedeme revizi Evercoinu, abychom předvedli některé z funkcí, díky nimž platforma vyniká, a poskytli vhled do její bezpečnosti.

recenze evercoinů

Doposud by uživatelé kryptoměn museli používat různé peněženky pro různá aktiva, což by mohlo být obtížné spravovat. Kromě toho může být výměna jednoho aktiva za jiný v mnoha případech docela obtížný úkol; řekněme například, že Bob a Alice mají transakci, kterou mají provést mezi sebou, a Bobovy žádosti o konkrétní aktivum, které Alice v současné době nevlastní, musela by pomocí směny převést jakékoli aktivum, které má, na relativní aktivum Bobova.

Společným problémem výše uvedeného příkladu je potřeba vypořádat se s směnnými poplatky, poplatky za transakce blockchainu, časem potvrzení blockchainu, zpožděním KYC (v případě potřeby za předpokladu, že Alice v současné době nemá účet se směnou úroků), směnnými kurzy a konečně čas potřebný pro celý proces. Díky tomu může být používání kryptoměny docela lákavé. S Evercoiny se však překážky ve správě a přenosu digitálních aktiv mezi ostatními výrazně snižují.

Co je to Evercoin?

co je evercoin

Přemýšleli jste, jak se Coinbase stala aplikací pro obyvatele USA, pokud jde o používání kryptoměny. Faktem je, že většině uživatelů kryptoměny usnadnil správu, obchodování nebo převod svých digitálních aktiv v několika jednoduchých krocích, podporuje však pouze několik aktiv a uchovává soukromé klíče k prostředkům uživatele, čímž se zbavuje kontroly uživatel.

Kromě Coinbase existuje řada dalších peněženek na kryptoměny, ale jen několik s funkcemi na Evercoinová platforma. Co je to Evercoin, dalo by se někdo zeptat, zvláště když podporovatelé jako Gumi Cryptos Capital, Roger Ver, Ross Mason, Marc Fleury, John Pigott, Eman Pulis nedávno spojili 1 milion dolarů na podporu rozvoje platformy? V této recenzi na Evercoin doufáme, že prozkoumáme, co dělá z platformy zájem o velká jména v průmyslu kryptoměn.

Evercoin je produktem Silicon Valley, který lze považovat za hybrid peněženky, který nabízí služby jak směnárny kryptoměn, tak i peněženky bez úschovy. To bylo založeno v roce 2017 Talipem Ozturkem spolu s dalšími 5 spoluhráči. Talip prý využil své zkušenosti s vytvořením Hazelcast – open-source distribuované databáze v paměti populární mezi mnoha finančními institucemi – k vývoji aplikace Evercoin poté, co viděl, jak rušivý může být potenciál open source technologií v kombinaci s distribuované technologie.

Platforma Evercoin zdánlivě umožňuje uživatelům mít kontrolu nad svými digitálními aktivy na cestách. V současné době k němu lze přistupovat prostřednictvím aplikace pro Android nebo iOS. Platforma se snaží konkurovat špičkovým burzám kryptoměn a také správcovským platformám, aby poskytla uživateli kryptoměny co nejvíce zkušeností.

Aplikace Evercoin

Aplikace Evercoin má elegantní zelený design s trhem, peněženkou, burzou kryptoměn v reálném čase a protokolem aktivit, který uživateli umožňuje bezproblémovou navigaci v historii používání. Aplikace také obsahuje systém podpory v aplikaci, který uživateli usnadňuje komunikaci s technickou podporou na platformě, pokud by při správě svých aktiv narazili na potíže..

Nainstalujte si Evercoin na iOS

Nainstalujte si Evercoin na iOS

V době psaní tohoto přehledu o Evercoinu aplikace aktuálně podporuje přibližně 19 kryptoměn, včetně:

 • USD mince (USDC)
 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Zvlnění (XRP)
 • EOS (EOS)
 • Bitcoinová hotovost (BCH)
 • Bitcoin SV (BSV)
 • Dash (DASH)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Monero (XMR)
 • Zcash (ZEC)
 • Bitcoinové zlato (BTG)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Decred (DCR)
 • Qtum (QTUM)
 • BitTorrent (BTT)
 • Digibyte (DGB)
 • TRON (TRX)

Platforma také slíbila přidat podporu pro další tokeny ERC-20.

Recenze Evercoin: Pros

Úplně první věc, která vyniká, je, že aplikace je nevázaná peněženka, která umožňuje uživatelům mít kontrolu nad svými prostředky, protože ovládají soukromý klíč.

Platforma eliminuje překážku registrace často omezující většinu uživatelů, kteří nechtějí sdílet svá soukromá data s burzami. Jinými slovy, uživatelé mohou používat službu platformy na cestách, protože byla navržena tak, aby poskytovala určitou úroveň anonymity. Existují však limity účtu, které lze odemknout, pouze když jsou úrovně KYC vymazány.

Na rozdíl od většiny burz kryptoměn nebo služeb peněženek, které před použitím služeb na platformě vyzývají k registraci a ověření identity, umožňuje aplikace Evercoin uživatelům používat tuto službu po stažení, aniž by museli procházet bolestí čekání na jejich registraci nebo KYC proces ověření bude dokončen.

Další důležitou funkcí je limitní objednávka, možnost, která uživatelům umožňuje nastavit, za jakou cenu by se mělo aktivum obchodovat, pokud je současná tržní cena nepříznivá, jako je nízký nákup a vysoký prodej, skvělý způsob, jak vydělat na těkavé plachtě. Tato funkce je u většiny mobilních peněženek vzácnou komoditou a tuto hybridní peněženku určitě odlišuje.

Obchodníci mohou využít výhodu funkce upozornění na cenu, která jim umožní sledovat změny cen, místo aby se celý den dívali na graf. Živá podpora v aplikaci, která umožňuje uživatelům komunikovat o svých problémech v reálném čase a nemusí nutně aplikaci ukončit.

Recenze Evercoin: Nevýhody

Struktura poplatků není dobře vysvětlena, protože směnné poplatky se při výměně aktiv často oceňují sazbami a nedorozumění nováčků ve světě kryptoměny může být obrovským obratem. Koneckonců, kdo chce platit vyšší poplatky? Nikdo!

Druhým vypnutím může být skutečnost, že existují omezené brány pro převod mezi fiatem a kryptoměnou. Nákup kryptoměn pomocí fiat (USD) je v současné době přístupný pouze pro 10 států USA připojením bankovního vkladu uživatele. Ačkoli platforma slibuje, že v budoucnu zavede více bank, mohlo by to mezitím poslat uživatele na jiné platformy, aby si koupili svá aktiva a poté se vrátili a uložili v aplikaci Evercoin – trochu příliš mnoho potíží.

Je Evercoin bezpečný?

Jako součást hlavních výzev v odvětví kryptoměn – navzdory příslibu decentralizace a nekonečné možnosti bezproblémové transakce vyšší rychlostí a nižšími poplatky než zavedené finanční systémy; bezpečnost a kontrola digitálních aktiv na centralizované burze kryptoměn byla vždy problémem současných uživatelů a velkým odstrašováním také pro nové uživatele.

Před rave aplikací mobilních peněženek nebo pevných peněženek musela většina majitelů kryptoměn důvěřovat kryptoburzám, aby držely své prostředky, a to přišlo s mnoha problémy, protože to vystavuje uživatele rizikům, jako je ztráta finančních prostředků hackováním nebo možná kvůli k nelikviditě. Proto by jakákoli úschova nebo směnárna kryptoměny měla splňovat určitý standard, aby byla považována za bezpečnou pro použití.

Je tedy používání Evercoinu bezpečné? Po absolvování tohoto přezkumu Evercoinu je nejlepším způsobem, jak to určitě zjistit, zvážit, co platforma navrhuje, a poté je porovnat s uživatelskými zkušenostmi v reálném čase, což může být dokonalým měřítkem pro zdůraznění silných a slabých stránek platformy..

Verze aplikace pro iOS získala mnoho ocenění s hodnocením 4,7 z 5 z 2,6k hodnocení v Apple App Store. Na platformě Android bylo průměrné hodnocení 4,0 z 5 ze 132 recenzí, pouze s několika stížnostmi na chyby, které podpora řešila, bylo možné opravit aktualizací aplikace, a další si také stěžovali na ztrátu finančních prostředků kvůli vysokým poplatkům, možná z důvodu nejasnosti ohledně fungování struktury poplatků na platformě.

Celkový verdikt

Uživatelské rozhraní: Přátelské a snadno použitelné.

Zabezpečení fondů: Uživatelé vlastní a mají kontrolu nad soukromým klíčem.

Likvidita: Používá se okamžité vyplnění objednávky, kromě funkce Omezit objednávku.

Podpěra, podpora: Živá a aktivní podpora.

Požadavky KYC: Ano, pro vyšší transakce.

Transakční limity:

 • U úrovně 1 směňte 0 $ denně
 • Pro úroveň 2, vyměňte 100 000 $ / denně; Banka nakupuje 1 000 $ týdně; Výběry z banky 1 000 $ / den [je vyžadováno ověření ID].

Poplatky za Evercoin: Poplatek je zahrnut do směnného kurzu a pohybuje se od 0,5 do 0,8% transakce.

Přečtěte si více: Jak nakupovat kryptoměny pomocí USD

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me