Recenze LATOKEN: Nejlepší burza kryptoměn v roce 2021?

Existuje více než 2800 aktiv kryptoměny, které mají kumulativní trh s více než 20 960 páry, které jsou obchodovatelné na více než 250 burzách kryptoměny. Možná, pokud jste v odvětví kryptoměn noví a možná si kladete obvyklou otázku: proč existuje tolik burz? V dnešním tématu budeme psát hlouběji LATOKEN recenze pro tvé pohodlí. 

Jednoduchá odpověď je „dva důvody: likvidita a jurisdikce“. Tato recenze LATOKEN prozkoumá, jak používat burzu LATOKEN, její nativní aktivum – token LA a poplatky LATOKEN. Další přehled možných obvinění z LATOKEN podvodů pomůže novým i starým uživatelům vyhodnotit jejich osud.

latoken recenze

Co je LATOKEN?

Co je tedy LATOKEN nebo proč používat výměnu LATOKEN? LATOKEN je platforma tokenů likvidních aktiv (LAT), která byla vyvinuta, aby uživatelům kryptoměny umožnila diverzifikovat svá portfolia tím, že jim umožní přístup k reálným i virtuálním aktivům, která byla na burze tokenizována a obchodovatelná.

Estonskou platformu založil v roce 2017 generální ředitel Valentin Preobrazhensky spolu se 3 dalšími renomovanými členy týmu, dokud se nerozrostl na více než 35 členů. Od začátku se mise LAT odchýlila o něco dále od raison d’etre tradiční burzy kryptoměn, alespoň to navrhovalo jejich původní prohlášení o misi. Mělo to sloužit jako kryptoobchodní platforma pro více aktiv, avšak v linii jejich vývoje se burza stala spíše platformou pro výměnu kryptoměn – zabývající se převážně obchodováním s virtuálními aktivy.

Výměna přilákala významné osobnosti v rané fázi vývoje a její místa v poradním sboru byla plná osob jako Kenneth Goodwin, který byl bývalým hlavním poradcem pro dodržování předpisů u vrchního ředitele pro dodržování předpisů americké Federální rezervní banky..

Během počátečního vývoje se ambiciózní platforma LAT pokusila tokenizovat akcie společností s modrým čipem, jako jsou Apple, Amazon a Tesla, a také komodit, jako je ropa, zlato a stříbro. Cílem bylo získat přístup k aktivům v hodnotě bilionů dolarů, které zahrnovaly 5 tříd reálných aktiv – akcie, nemovitosti, půjčky, komodity a umělecká díla.

Zažili však určité potíže a možná kvůli regulacím, omezením financování a možná medvědímu trendu na trhu s kryptoměnami mohla být jejich vize zastavena.

Ačkoli platforma pro výměnu LAT možná dosud nedosáhla svých hlavních cílů, v počátcích dosáhla několika věcí:

LATOKEN Exchange

Zatímco burza LAT mohla ztratit některé ze svých prvních lusters, stále se drží mezi top 20 burzami upraveným 24hodinovým objemem obchodu. Zaznamenává průměrný denní objem obchodů v hodnotě 1 miliardy USD z 380 obchodních trhů.

Samotný objem obchodu však není skvělý způsob, jak měřit výkon burz s kryptoměnou, protože v poslední době se na burzách s kryptoměnou objevují narůstající obvinění z umývacího obchodování a falešných objemů. Je možné dále posoudit použitelnost burzy, kvalitu kótovaných projektů a bezpečnostní prvky, jakož i zásady burzy KYC / AML.

IEO Launchpad DEX

Na burze je také Launchpad pro startupy, které mají provádět své počáteční nabídky burzy. Data ukazují, že na platformu IEO přistoupilo celkem 400 000 uživatelů, kteří investovali do více než 130 startupů, což z něj dělá jeden z úspěšných Launchpadů. Nedávno také vydala veřejnou beta fázi své decentralizované burzy, i když se zdá, že zatím není funkční, protože neexistuje žádná historie obchodování; uživatelé jsou navíc omezeni vklady a výběry.

Uživatelská zkušenost

Uživatelské rozhraní je vícejazyčná platforma a je přístupné v angličtině, čínštině, korejštině, vietnamštině a indonéštině. Předvolbu jazyka lze změnit z rozbalovací nabídky v pravém horním rohu stránky.

Burza LATOKEN není komplikovaná, protože má jednoduchou vstupní stránku, ze které mohou uživatelé přistupovat k obchodní platformě, IEO Launchpadu, peněžence, LA airdrop a LADEX. Obsahuje také stránku podpory obsahující témata nápovědy sestavená jako Časté dotazy, které by mohly uživatelům pomoci při řešení běžných problémů při používání výměny.

V případě složitějších problémů, které nejsou zahrnuty v nejčastějších dotazech, mohou uživatelé kontaktovat obecnou podporu buď vytvořením offline lístku, nebo kontaktováním týmu podpory prostřednictvím oficiálního e-mailu nebo prostřednictvím telegramového posla.

Obchodování na burze LATOKEN

latoken výměna

Jakmile je účet vytvořen, k tlačítku vkladu a výběru lze přistupovat z pravé horní části stránky. Obchodní páry zahrnují BTC, ETH, LA, USDT, TRX a TURBO. Vklady a výběry Fiat, stejně jako obchodování, nejsou aktuálně na platformě aktivovány.

Vkladová aktiva jsou obvykle závislá na blockchainové síti, během výběru však transakce projde několika bezpečnostními kontrolami, aby bylo zajištěno, že uživatel dodržuje zásady pro výběr platformy..

Počáteční 24hodinový limit pro výběr kryptoměny 1 000 USD je umístěn na účet úrovně 0. Pro účty úrovně 1 a 2. Uživatelé musí dokončit různé kroky ověření vašeho zákazníka (KYC), než jim bude umožněno vybrat až 10 000, respektive 100 000 USD. Více řečeno, pro uživatele s účty úrovně 2 mají údajně povoleno provádět transakce s fiatovým výběrem a vklady a je jim umožněn přístup k prodejům tokenů na burze.

U účtů 3. úrovně (aktuálně deaktivováno) mají uživatelé privilegium vybírat kryptoměny až 500 000 USD za den. Těmto VIP je také udělen přístup k funkcím celé platformy bez omezení.

Bezpečnostní funkce

Různé recenze LATOKEN uvádějí, že platforma k zabezpečení svých peněženek používá algoritmus Advanced Encryption Standard (AES-256). Více se říká, že databáze obsahující hesla k účtu jsou šifrovány pomocí Salted SHA-256.

Pro zabezpečení fondů platforma uchovává soukromé klíče výměny – jedná se o centralizovanou výměnu a uchovává prostředky všech uživatelů buď v horké nebo multi-sig studené peněžence přístupné týmu. Prostředky uložené na burzách staví aktiva uživatelů do nitra škodlivých aktérů, jako jsou hackeři, protože burzy kryptoměny jsou často jejich cílem. Možná, že až bude LADEX plně funkční, budou uživatelé moci svobodně kontrolovat používání svých aktiv, aniž by se obávali, že dojde ke kompromisu na burze..

Uživatelé mohou dále chránit své účty a zabránit přístupu třetích stran nastavením e-mailových a telefonních ověřování a ověřováním aplikace Google.

Pravidla LATOKEN KYC / AML

Stejně jako u většiny výměnných platforem je burza LATOKEN kompatibilní s KYC a AML. Jako estonská společnost se říká, že dodržují zásady jurisdikce KYC a AML..

LATOKEN Poplatky

Při obchodování jsou poplatky LATOKEN stanoveny na 0,05% pro všechny páry k LA tokenu, zatímco poplatek 0,1% je stanoven buď pro tvůrce nebo pro všechny ostatní obchodní páry. Neexistují žádné poplatky za vklad, ale za výběry platforma nastavuje dynamický poplatek na základě blockchainové sítě.

LATOKENská kryptoměna

Burza LATOKEN má svůj vlastní nástroj, token LA, který je navržen tak, aby usnadňoval transakce jak v měně kotace, tak k úhradě transakčních poplatků na platformě. Burza LATOKEN provedla svou počáteční nabídku mincí v roce 2017, kdy získala přibližně 20 milionů USD prodejem více než 57 milionů tokenů LA.

V současné době je v oběhu asi 380 milionů tokenů LA z celkové zásoby 400 milionů a maximální dodávky 1 miliardy tokenů. Podle Etherscan.io, token LA je v současné době distribuován na více než 4300 adres, přičemž LATOKEN drží přibližně 84% celkové distribuce. LATOKEN vysílá LA token prostřednictvím úkolů doporučení komunity.

V počátcích byl token LA uveden na jiných burzách, aby zahrnoval KuCoin, OkEx, Coinexchange, HitBTC, EtherDelta, BigOne; poskytovatel dat o kryptoměně CoinMarketCap však nyní hlásí pouze 2 další burzy kromě nativní burzy, kde je uveden token LA: HitBTC a CoinExchange.

LATOKEN obvinění z podvodu

Není v tomto odvětví divné, že lidé nazývají projekt podvodem, zvláště když projekt nesplňuje očekávání. Legitimita těchto tvrzení, stejně jako počet lidí zraněných projektem, však vyžaduje spolupráci na náležité péči ze strany vlastníků aktiv. Tato část recenze LATOKEN zkoumá různé zpětné vazby od komunity kryptoměn a bere v úvahu zkušenosti uživatelů v reálném čase, aby se zjistilo, zda je LATOKEN bezpečné obchodovat na.

Při hledání možných obvinění z LATOKEN podvodů nejvíce stížností pocházeli uživatelé, kteří měli problémy se zákaznickou podporou, když se transakce pokazily, zejména kvůli chybám v vkladu. Jiní uživatelé si stěžovali, že LATOKEN uvedl podvodné projekty, což možná zpochybňuje due diligence burzy. Ačkoli po zařazení na seznam některé projekty nedosahují dobrých výsledků a po nějaké době nezískají obchodní trakci; kromě toho existuje řada dalších faktorů, které lze považovat za ceny aktiv při poklesu směnného kurzu.

Recenze LATOKEN: Pros

 • Burza má dobrou likviditu a stojí v top 100 burzách podle denního objemu obchodování.
 • Uživatelské rozhraní je dobře zjednodušeno, aby se i nováčci rychle zorientovali.
 • Míra úspěšnosti a expozice IEO může přilákat vyhlídky.

LATOKEN Recenze: The Cons

 • Pochybná aktiva uvedená na burze snižují pověst burzy LATOKEN.
 • Příliš velká část cirkulující zásoby tokenu LA je držena burzou.
 • Špatná podpora ztěžuje důvěru v to, že rozlišení, která by byla provedena okamžitě, pokud by uživatelé narazili na problémy.
 • LATOKEN podvod obvinění naznačující, že praní obchodu může odradit nové uživatele, pokud jsou objemy zavádějící.
 • Příliš mnoho špatných recenzí LATOKEN je velkým odrazujícím faktorem.
 • V současné době nejsou do burzy integrovány žádné fiat brány.

Přečtěte si více:

 • Recenze burzy Huobi
 • Recenze Coinone

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me