Recenze MinerGate 2021: [Bezpečnost, ceny, funkce, výuka]

Těžba bitcoinů a dalších digitálních měn může být náročná, nepředvídatelná a je obvykle ponechána na pitomce, kteří vědí, co dělají. Aby se těžba usnadnila běžným lidem, několik specializovaných organizací nabízí těžební nástroje, které umožňují netechnickým lidem těžit kryptoměny bez technické konfigurace.

Nástroj, který mnoho lidí najde na začátku, je Minergate, a přestože je populární, většina lidí si klade otázku: „Je MinerGate bezpečný“ nebo jde o podvod? Abychom mohli odpovědět na tuto otázku, musíme nejprve pochopit, co ve skutečnosti MinerGate je.

V tomto článku o recenzi MinerGate budeme diskutovat o různých funkcích MinerGate, jeho primárních funkcích a budeme s vámi sdílet naše obecné hodnocení MinerGate.

Doufejme, že naše postřehy umožní našim čtenářům rozhodnout, zda je MinerGate vhodný pro jejich těžební požadavky a co je důležitější, bezpečný.

recenze minergate

Co je MinerGate?

MinerGate nabízí kompletní sadu blockchain hornických produktů a služeb pro začátečníky a domácí těžbu. Produkt má jednoduché, ale výkonné uživatelské rozhraní, které umožňuje těžařům optimalizovat využití počítačových zdrojů a konfigurovat, jaké mince mají těžit.

Zahájit těžbu s MinerGate je tak snadné. Navíc je bezpečné jej používat, pokud budete dodržovat doporučené postupy.

Nabízejí také službu otevřené těžební skupiny. Online kolektiv, kde horníci společně těží bloky, zvyšuje jejich šance na správné hašování nového bloku a získání blokové odměny, kterou sdílejí všichni horníci.

Tato služba spojuje tisíce horníků dohromady, zvyšuje její kolektivní hashovací sílu a zvyšuje její šance na napsání dalšího bloku.

Rozhraní a těžební fondy jsou předem nakonfigurovány pro rychlý start. To je ideální pro starší počítače a lidi, kteří mají zájem, ale nejsou odhodláni těžit.

Co je součástí MinerGate?

MinerGate má jeden produkt a jednu službu. Produktem je těžební program. Může postrádat některé pokročilé funkce jiného těžebního softwaru, ale lze jej snadno nasadit. Rozložení je jednoduché, ale dostatečně konfigurovatelné, aby otestovalo různé těžební strategie, aby se staly ziskové.

Těžařský software také obsahuje centrum nápovědy, které pomáhá novým uživatelům seznámit se se softwarem Minergate a dalšími technickými pojmy, jako je hash rate, obtížnost, odměna za blokování a těžební fondy.

Minergate nemusí být nejpoužívanějším plněným těžebním softwarem, ale může být použit na těžební soupravy vyrobené na zakázku s optimalizovaným umístěním krytu.

Funkce MinerGate

MinerGate má 2 funkce k prozkoumání. První je Smart Mining, která kontroluje nastavení vašeho systému a automaticky těží nejziskovější mince. Výpočet použitý MinerGate není k dispozici, takže je těžké pochopit, co berou v úvahu pro svou předpověď.

Druhá je karta těžby, která nabízí větší svobodu při výběru toho, co si myslíte, že bude výnosnější, nebo jednoduše těžbu mince / projektu, který se vám líbí. V této sekci může nový horník vyzkoušet, jak může vypadat těžba ve velkém měřítku.

Výukový program o tom, jak používat, instalovat a co nejlépe využívat MinerGate

MinerGate je jednoduchý a snadno použitelný. V následujících částech vám ukážeme, jak můžete nastavit těžební software. Pokyny se týkají systému se systémem Windows 10. Nastavení na jiném počítači, jako je Windows 7 nebo OSX, by se mělo mírně lišit, ale postupuje podle stejného obecného postupu.

Krok 1: Rychlý proces registrace. Potřebujete pouze ověřitelnou e-mailovou adresu. Žádné ověření ani pracné formuláře KYC / AML. Musíte se zaregistrovat pomocí libovolného e-mailového účtu, který používáte.

je bezpečný pro minergate

Krok 2: Ověřte svůj e-mail a aktivujte 2FA.

Ujistěte se, že jste ověřili svou e-mailovou adresu. Pokud neověříte svůj e-mail, nemůžete nastavit 2FA. Pokud nemůžete nastavit 2FA, nemůžete vybrat. Klikněte na „E-mail není ověřen.“ Tím odešlete odkaz na váš e-mail k ověření.

Pokud nemůžete najít odkaz na ověření e-mailu, zkontrolujte složku nevyžádané pošty nebo spamu. Po ověření nyní můžete aktivovat 2FA, což je zase požadavek na výběry.

MinerGate Safe

Krok 3: Vypněte antivirus?

AVG odstranil instalační program před spuštěním, protože jej lze spustit na počítači nebo notebooku, kde vlastník tuto činnost nepovolil (nepoctivý IT technik). Chcete-li nainstalovat MinerGate, vypněte antivirový program. Z nějakého důvodu je těžařský software jako Minergate často označován jako nebezpečný software.

Pokud však získáte instalační program z oficiálních stránek, nemáte důvod k obavám. Pokračujte v instalaci.

Krok 4: Stahování softwaru. Jakmile zahájíte sekvenci stahování, měl by web automaticky detekovat váš operační systém a okamžitě zahájit stahování.

Krok 5: Instalace MinerGate.

Po dokončení stahování přejděte do adresáře, kde je umístěn instalační soubor, a spusťte instalaci kliknutím na instalační soubor. Postupujte podle pokynů až do konce procesu instalace.

Nezapomeňte kliknout na pole, které požaduje ikonu na ploše, protože ve výchozím nastavení není zaškrtnuto. Chcete-li spustit MinerGate, dvakrát klikněte na ikonu na ploše.

Krok 6: Antivirová výjimka pro MinerGate.

Podrobný postup při udělování výjimky Minergate z identifikace jako malware získáte u výrobce antivirové ochrany. Prevalence malwaru, který využívá počítačové zdroje k tajné těžbě kryptoměn, může být důvodem, proč je těžařský software obecně považován za malware.

Krok 7: Použijte funkci Benchmark.

Tento nástroj umožňuje MinerGate analyzovat váš hardware. Dá vám vědět, čeho lze ve vašem systému dosáhnout v různých nastaveních. Benchmarking je důležitý nástroj k testování účinnosti vašeho těžebního zařízení. To vám umožní zjistit, které z vašich zařízení vám poskytne vyšší návratnost a které ne.

Krok 8: Zahájit těžbu.

Máte 2 možnosti. Chcete-li zahájit těžbu, klikněte na možnost „Inteligentní těžba“ a dosáhnete největšího zisku určeného programem, nebo ručně vyberte kryptoměnu.

Uživatelům, kteří nejsou obeznámeni s kryptoměnami, se doporučuje zahájit těžbu pomocí nástroje „Start Mining“, který automatizuje rozhodovací proces výběru kryptoměny, která vám přinese největší zisk. Pokročilejší uživatelé nebo uživatelé, kteří chtějí konkrétně, jaké krypto těžit, by měli ručně nakonfigurovat, co těžit.

Krok 9: Mobilní aplikace pro vzdálené monitorování.

Tato aplikace slouží ke sledování / monitorování výkonu vašich pracovníků / strojů. Dá vám vědět, pokud jeden nebo více vašich počítačů není připojeno k síti (může to být problém se sítí nebo výpadek napájení). Aplikace rozděluje výkon a očekávané výdělky.

Kryptoměny a poplatky

Pomocí MinerGate můžete těžit následující mince:

  • Ethereum
  • Bitcoinové zlato
  • Zcash
  • Ethereum Classic
  • Bytecoin
  • Litecoin
  • Monero
  • Monero Classic

Alternativy MinerGate

MinerGate je vynikající společnost sama o sobě, která nabízí jednoduchý a snadno použitelný těžební produkt. Bohužel nejsou nejúčinnější při využívání systémových prostředků.

Pokud se snažíte maximalizovat zisky v těžbě, budete se muset poohlédnout jinde. Můžete použít Claymore, jehož použití je mnohem komplikovanější a překonává celý bod používání MinerGate pro malé operace, jako jsou domácí uživatelé.

Další možnou alternativou je Nicehash, které mohou mít pokročilejší funkce těžby než MinerGate. Mít pokročilejší funkce těžby bohužel nezaručuje bezpečnější platformu.

Není to tak dávno, co byl Nicehash předmětem celého krypto prostoru, kde hackeři dokázali ukrást kryptoměny v hodnotě 64 milionů dolarů z jejich těžební platformy.

Recenze MinerGate: Závěr

Je důležité si uvědomit, že horníci kapitalizují, když ceny klesnou. Celý těžební sektor prožívá pokles a hashovací sazby spolu s obtížemi klesají.

Opak také nastane, když mince stojí více; více těžařů bude těžit, což zvyšuje hashovací rychlost a obtížnost a těžaři získávají méně odměny, jak je sdílena.

Riziko ztráty peněz při těžbě kryptoměny je skutečné. Toto riziko však není přímo spojeno s designem nebo bezpečnostními prvky MinerGate. Celkově vše fungovalo tak, jak bylo zamýšleno, a z větší části je MinerGate bezpečný.

Ztráta peněz se scvrkává na několik faktorů. První je úvaha o elektřině. Náklady na elektřinu nemusí stát za námahu v závislosti na vašem počítači / notebooku a provozu.

Náklady na elektřinu mohou ignorovat fandové nebo nováčci, kteří se potřebují naučit obchodovat; výdaj v těchto případech odůvodňuje prostředky.

Těžba také zkracuje životnost jakéhokoli zařízení, které těží značně. Ve většině případů, když se zařízení porouchá kvůli nadměrné těžbě, celoživotní výdělky tohoto zařízení by nepokryly náklady na zařízení.

Produktivní životní cyklus těžební soupravy určují různé aspekty: stáří zařízení, kdy byla naposledy použita pasta CPU, ventilátory optimalizované v BIOSu a fyzicky očištěné od prachu, použitý napájecí zdroj, jednotka pevného disku, operační systém, teplota v místnosti, RAM, osvětlení (může přidat teplo) a další.

Mohl by se MinerGate zítra vypnout? To je určitě možnost. Je třeba věnovat pozornost centralizovaným službám. Jako celek je známo, že krypto průmysl ukončil podvod tím, že zavřel obchod a utekl s prostředky uživatelů. K tomu dochází záměrně nebo neúmyslně. Doufejme, že tento průvodce recenzemi MinerGate byl užitečný, pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět v komentářích níže!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me