Recenze společnosti Honeyminer 2021: Nejlepší program těžby kryptoměn?

Provozování těžební operace v dnešním světě, přestože je v některých případech stále ziskové, vyžaduje lepší plánování a provádění, aby bylo možné vytěžit každý poslední kousek potenciálních výdělků k dosažení tohoto cíle návratnosti investic. S ohledem na to získávají na popularitě těžební sítě, které slouží jako meziprodukty mezi horníkem a těženým blockchainem.

Mezi nejoblíbenější funkce patří automatické přepínání mincí (pro zvýšení ziskovosti) na automatickou konverzi výdělků na populární mince, jako je BTC. Služby jako Honeyminer se proto perfektně hodí pro horníky, kteří chtějí maximalizovat svůj zisk a zároveň šetřit čas.

V tomhle Recenze společnosti Honeyminer, pokryjeme některé základní informace o jeho funkcích a výhodách a porovnáme jeho funkce s dalšími zavedenými službami, jako je Nicehash. Kromě toho zkontrolujeme jeho hlavní funkce a vytvoříme graf výhod / nevýhod, abychom lépe viděli rozdíly.

– Začněte vydělávat krypto s HoneyMiner –

Klikněte na tento odkaz a okamžitě získáte 1 000 satoshi ZDARMA!

Začněte vydělávat

Co je Honeyminer?

honeyminer recenze

Honeyminer je software, který si horník nainstaluje na své těžební zařízení, připojí se k síti Honeyminer a směruje veškerou těžební sílu na různé mince na základě jejich ziskovosti. Všechny platby prováděné těžařovi se však provádějí pomocí bitcoinu (BTC).

Zní to jednoduše? Je, ale ruční provádění těchto mincových přepínačů se může ukázat jako utrpení, zvláště pokud vlastníte více těžebních plošin. Aby to bylo ještě jednodušší: Honeyminer je nainstalován na soupravě, těží tu nejziskovější kryptoměnu a v případě potřeby se automaticky přepne na ostatní a veškerý zisk se převede na BTC a vyplácí se horníkovi.

Se sídlem v Hoboken, NJ, USA; Honeyminer je nastaven tak, aby všem usnadnil neformální i pro-mining. 

Je Honeyminer bezpečný?

Škodlivý software je skutečnou hrozbou a nemůžeme zapomenout ani na podvody. Vzhledem k tomu, že se jedná o software, který musí být nainstalován lokálně na vašem PC, mohou nastat určité obavy, ale buďte ujištěni, že většina z nich se Honeyminer zabývala v sekci FAQ. 

je bezpečné pro těžbu medu

Pokud jde o zabezpečení majetku a sítě, k datu této kontroly společnosti Honeyminer jsou její bezpečnostní opatření v souladu s dnešními standardy.

Vzhledem k četnosti výplat navíc by bylo velmi těžké vás zbavit těžební síly, aniž byste si to okamžitě všimli. Vždy si však zkontrolujte svá čísla, a pokud se vám něco nezdá, můžete se kdykoli zastavit a požádat je, aby to vyřešili nebo úplně přestali používat službu.

Centrála v USA také poskytuje další ujištění, protože kryptoměny jsou v současné době v USA dobře prozkoumány.

– Začněte vydělávat krypto s HoneyMiner –

Klikněte na tento odkaz a okamžitě získáte 1 000 satoshi ZDARMA!

Začněte vydělávat

Jak funguje Honeyminer?

Jak jsme již zmínili v této recenzi společnosti Honeyminer, proces zahájení těžby je docela jednoduchý a přímý. UI / UX jejich webových stránek je celkem jednoduché a přátelské.

  •  Stáhněte si Honeyminer z jejich webových stránek https://honeyminer.com
  •  Po instalaci a vytvoření účtu se objeví takové rozvržení, dávejte pozor, protože vysvětlí a provede vás funkcemi Honeymineru.

honeyminer funkce

  • Honeyminer zobrazí seznam vašich CPU a GPU a začne s těžbou hned, upravte to, přejděte do nabídky Nastavení vpravo nahoře.
  • Nezapomeňte nastavit výplatní adresu a zkontrolovat svá nastavení pro případ, že byste chtěli něco změnit.

V době této recenze Honeyminer jsou podporovány pouze Windows a Mac, ale nebojte se, vyvíjí se verze pro Linux. Bohužel není k dispozici žádná podpora pro ASIC a není tam žádná zmínka, že to tak brzy bude.

Klady a zápory automatických směnných výplat

Mnoho těžařů je pro HODL (dlouhodobé držení vašich aktiv) a považují za žádoucí uchovat co nejvíce různých mincí. Avšak příliš mnoho dalších, jen ty nejběžnější coiny (abychom jmenovali bitcoiny nebo ethereum) stojí za svůj čas.

Když těžíte různé druhy mincí, zejména s více plošinami, je třeba sledovat výplaty a někdy dokonce i různé burzy a adresy. To může být nakonec nepořádek a někdy se stalo, že jste našli nějaké zapomenuté mince v dlouho nepoužívané peněžence (máte štěstí, pokud se hodnota zvýšila).

Zadejte výplaty automatické výměny, jak název napovídá, Honeyminer automaticky přepíná mince na základě ziskovosti, ale převede všechny výdělky na bitcoiny (BTC). Jednoduše řečeno, všechny výplaty jsou zpracovávány v bitcoinech (BTC).

Profesionálové

  • Honeyminer vždy vybere nejziskovější minci k těžbě a zpracování všech výplat v bitcoinech, což usnadňuje a usnadňuje správu zisků.
  • Správa a výpočet zisku jsou jednodušší a organizovanější.
  • Běžné mince mají více a lepších možností jejich uložení (mimo jiné studené peněženky, robustní systémy třetích stran).

Nevýhody

  • Uchovávání různých mincí není vůbec možné.
  • Automatické obchody mohou někdy skončit za nevýhodný směnný kurz.
  • Shromáždění všech zisků v jediné peněžence na mince může být bezpečnostní závazek.

Stejně jako všechno ve světě krypto, vaše potřeby se liší a rozhodnutí, zda je funkce pro vás, je zcela na vašem uvážení. Doufáme však, že díky této recenzi společnosti Honeyminer jsme pomohli věci vyřešit.

Honeyminer vs Nicehash

Nicehash je docela dobře známá platforma, kterou horníci používají k soustředění svých těžebních snah do jednodušší a komplexní platformy. Stejně jako Honeyminer působí Nicehash jako prostředník, ale je třeba zmínit některé rozdíly.

Vlastnosti Honeyminer NiIcehash
Výměna mincí Ne, všechna aktiva jsou vyplácena v BTC a nelze s nimi obchodovat uvnitř platformy. Ano, výplaty jsou v BTC a lze je obchodovat za další mince.
Automatický přepínač těžby mincí Ano, Honeyminer přepne na nejziskovější v daném okamžiku. Ano.
Hashrate pronájem Ano, služba se jmenuje Hotel Honey. Ano, jedna z nejstarších existujících půjčoven.
Podpora ASIC Ne, Honeyminer zatím pracuje pouze s CPU a GPU ve Windows a Mac. Ano, Nicehash podporuje téměř všechny dostupné možnosti těžby.
Podpora více souprav Ano Ano
Více možností softwaru pro těžbu Ne, Honeyminer funguje pouze s jejich aplikací pro Windows nebo Mac Ano, Nicehash lze nastavit tak, aby fungoval buď s jejich aplikací, zaváděcím USB nebo s vlastním těžebním softwarem.

Za zmínku stojí také to, že Nicehash funguje jinak. Honeyminer vás spojí přímo s blockchainem každé mince, zatímco Nicechash vždy pronajímá vaši hash sazbu jiným horníkům, takže vám nabízí kolísavé sazby v závislosti na ziskovosti mince a leasingové sazbě.

Více však nemusí vždy znamenat lepší, Nicehash má skutečně mnoho možností, které v Honeymineru již nejsou k dispozici, ale mnoho horníků se raději drží jednoduchého a přímějšího přístupu.

– Začněte vydělávat krypto s HoneyMiner –

Klikněte na tento odkaz a okamžitě získáte 1 000 satoshi ZDARMA!

Začněte vydělávat

Závěr z přezkumu společnosti Honeyminer

Honeyminer je jednoduchý, ale výkonný nástroj, který pomáhá organizovat a centralizovat těžební úsilí. Malé, střední nebo dokonce velké operace mohou těžit z přímého přístupu společnosti Honeyminer k těžbě a automatickému převodu výdělků na bitcoiny. Zakládající a technický tým společnosti Honeyminer se sídlem v USA prokázal zkušenosti a může se pochlubit skvělým týmem poradců, který pomáhá budovat důvěru v jejich provoz. 

Pokud chcete vyměnit své těžce vydělané bitcoiny (BTC), budete je muset pohodlně přesunout k výměně, protože společnost Honeyminer k tomu nenabízí žádné možnosti. Všechny výplaty jsou navíc zpracovávány pouze v bitcoinech (BTC), přičemž dnes nejsou k dispozici žádné další možnosti.

Podpora CPU a GPU (jednotlivě nebo více na jedné soupravě), stejně jako schopnost připojit několik souprav na stejný účet s malými potížemi. Bohužel, jedinými uživateli, kteří nemají jinou možnost, než tuto příležitost využít, jsou uživatelé ASIC, společnost Honeyminer v současné době těmto uživatelům nenabízí žádnou podporu a neprozradila plány, jak to v dohledné budoucnosti učinit.

Používání Honeymineru je extrémně snadné a přestože ještě není spuštěno více funkcí, které jsou již k dispozici v jiných možnostech, jako je Nicehash, jejich UI / UX je solidní a slibný. Navíc společnost Honeyminer zpomaluje a opírá se o pocit podobný komunitě, který odmění jeho více oddané uživatele.

Pokud chcete spustit jednoduchou, ale efektivní těžařskou operaci pouze na vašem PC nebo značnou těžařskou operaci, je třeba zvážit Honeyminer. Je to jednoduché, jeho UI / UX je snadné a krásně zpracované, jeho funkce jsou jednoduché, ale užitečné a více se opírají o praktické řešení pro horníky všech úrovní.

Váš kilometrový výkon se jako vždy může lišit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me