TradeSatoshi Review 2021: Zabezpečení a náklady na krypto burzu

TTradeSatoshi je kryptoburza, která v mnoha ohledech překonává svoji konkurenci. Na platformě můžete obchodovat až 200 mincí. Díky tomu je jednou z nejčitelnějších kryptoměn v tomto odvětví. Burza byla navíc zahájena v roce 2015 ve Spojeném království, což je místo, které jí dává konkurenční výhodu oproti jiným platformám. Burza také ovládá uživatelskou základnu až 300 000 registrovaných uživatelů. Následující recenze Tradesatoshi obsahuje podrobnosti, které vám pomohou určit, zda je platforma pro vás to pravé.

recenze tradesatoshi

Výběr správné směny kryptoměn závisí na několika faktorech. Jmenovitě: důvěryhodnost, bezpečnost, ochrana dat, rozmanitost seznamu mincí, náklady na vklad a výběr. Tato recenze TradeSatoshi se bude podrobněji zabývat více z nich.

Výpis TradeSatoshi zahrnuje následující populární coiny.

 • Bitcoin (BTC)
 • Bitcoinová hotovost (BCH)
 • Litecoin (LTC)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Komodo (KMD)
 • Bitcoinové zlato (BTG)
 • Verge XVG, Bytom BTM
 • Stratis (STRAT)
 • Hcash (HSR)
 • ReddCoin (RDD)
 • Zcash (ZEC)
 • Zcoin (XZC)
 • ZClassic (ZCL)
 • Dash (DASH)
 • Monero (XMR)

Můžete zkontrolovat Web Tradesatoshi pro další mince, se kterými můžete obchodovat na jejich platformě. 

Je TradeSatoshi pro vás to pravé?

Předpokládal bych, že zvažujete Trade Satoshi jako své komplexní řešení pro výměnu kryptoměn. V takovém případě uvedu podrobnosti o použitelnosti platformy. Mezitím budeme tyto podrobnosti zakládat na snadnosti použití a souvisejících nákladech. 

Uživatelské rozhraní

Registrace 

 Noví členové získávají přístup na platformu prostřednictvím jednoduchého registračního procesu, který vyžaduje pouze ověření e-mailem. Na rozdíl od několika jiných burz Trade Trade Satoshi nevyžaduje ověření ID a adresy. Výsledkem je úroveň anonymity. Pro zvýšení bezpečnosti při přihlášení Trade Satoshi implementovala burza slavnou dvoufaktorovou autentizaci (2FA). 

Navigace

Burza má intuitivní moderní design webových stránek, který vás po registraci okamžitě přivede na domovskou stránku. Na domovské stránce je několik karet pro obchodování a nejlepší obchodní páry. Rozbalovací nabídka vám umožňuje přístup k živému chatu, faucetu k vydělávání mincí zdarma, nejnovějším zprávám a týmu podpory. Vedoucí tokenových projektů také mohou v rozevíracím seznamu najít tlačítko pro vyhodnocení seznamu. Rozbalovací nabídka vám také umožňuje přístup k vaší rovnováze Trade satoshi. 

Obchodní karty 

Burza má dvě možnosti obchodování. Základní a pokročilé. Základní kartu použijte, pokud chcete provádět rychlé obchody a zobrazit všechny relevantní podrobnosti. Na druhou stranu pokročilá možnost poskytuje další podrobnosti pro odborná obchodní rozhodnutí. Každá karta umožňuje prohlížet grafy v reálném čase z TradingView. 

Související náklady

Stejný poplatek za obchodování se snižuje na všech trzích. Obchodování Satoshi účtuje jeden z nejmenších obchodních poplatků na trhu 0,1%. 

Výběry

Existuje denní limit výběru, který zcela závisí na úrovni členství. 

Vklady

Poplatek za vklady za obchodování satoshi je 0% pro všechny mince. Převod kryptoměny je jediný způsob, jak vložit prostředky do vaší peněženky Trade Satoshi. Je to proto, že směnárna nepřijímá fiatovou měnu. 

Poznámka

Obchodníci s jakoukoli úrovní technických dovedností mohou snadno procházet burzou a těžit z jejích služeb. Stránka je snadno použitelná a přitahuje začínající i zkušené obchodníky. 

Jak používat TradeSatoshi

Používání Trade Satoshi je celkem jednoduché, až na několik preventivních opatření, která byste měli přijmout. Při registraci účtu ověřte následující podrobnosti: Celé jméno, datum narození a e-mailová adresa.

Kromě toho povolte dvoufaktorové ověřování, které chrání váš účet před útoky DDoS (útoky odmítnutí služby). Všimněte si následujících dalších funkcí, jako je offline úložiště soukromých klíčů, živé zálohy, které vám pomohou při obnově prostředků během mimořádných událostí, a funkce zmírnění DDoS k ochraně serverů. 

Podle TradeSatoshi CoinMarket cap, platforma má v současné době objem obchodování s bitcoiny 89 472 USD. 

Zákaznická podpora

Několik zákazníků si stěžovalo, že podpora TradeSatoshi poskytuje pomalé odpovědi na dotazy. Můžete však odeslat dotaz uživatele prostřednictvím konkrétních profilů Discord, online lístku, twitteru a facebooku na platformě. Jsou-li informace na webu burzy k dispozici; Trade Satoshi nabízí zákaznickou podporu na plný úvazek po celý rok. 

TradeSatoshi Recenze: Klady a zápory

tradesatoshi klady a zápory

Profesionálové

 • 2faktorové ověřování
 • Bezpečnostní funkce sestupu
 • Snadné použití
 • Různorodá škála kryptoměn
 • Nízké obchodní poplatky
 • Žetony faucetu 

Nevýhody

 • Podprůměrná zákaznická podpora
 • Nepodporuje pákové obchodování
 • fiat vklady nejsou přijímány
 • Nepodporuje Ethereum
 • Nízké objemy obchodování

Jaké jsou poplatky za zařazení projektu do projektu TradeSatoshi?

Poplatky za uvedení Tradesatoshi za přidání vaší mince na platformu jsou skromné ​​0,150000 BTC. Nízký poplatek ve srovnání s jinými předními kryptoburzami. Objevila se obvinění, že Binance účtuje poplatky za zařazení do seznamu až 2,6 milionu dolarů. 

Výhody používání TradeSatoshi

Anonymní obchodování 

Většina burz kryptoměn podléhá zásadám Know-Your-Customer (KYC). Trade Satoshi však žádnou z těchto zásad neprovedl. Uživatelé proto nejsou žádáni o předložení žádných identifikačních prostředků, jako jsou pasy, kreditní karty nebo průkazy totožnosti. Což umožňuje anonymní obchodování na platformě. Pokud je vaše soukromí při nákupu a prodeji kryptoměny vaší nejvyšší prioritou; Obchod Satoshi by měl být na prvním místě vašeho seznamu. 

Žádné poplatky za vklad

Existují burzy, které vyžadují, abyste platili poplatky za vklad. Zatímco poplatky za výběr jsou nejčastější poplatky za poplatky na kryptoburzách. Stojí za zmínku, že Trade Satoshi neúčtuje žádné poplatky, navzdory částce, kterou vkladáte. 

Platforma více altcoinů

Skutečnost, že Trade Satoshi věří v zásady volného trhu; uvedli stovky altcoinů. Kromě uvedení hlavních mincí, jako jsou bitcoiny, ethereum a bitcoinové hotovosti, Trade Satoshi také uvádí řadu malých mincí. Malé mince by mohly oslovit začínající obchodníky, protože jejich nákup stojí mnohem méně. 

Nízké poplatky

Náklady by neměly být problémem při obchodování na Trade Satoshi. Platforma účtuje velmi nízké poplatky kupujícím i prodejcům kryptoměn. Ačkoli několik dalších burz je o něco levnějších, Trade Satoshi je mnohem levnější než 80% kryptoměn. Platforma účtuje 0,1% za všechny mince za nákup i prodej kryptoměny. 

Alternativy k TradeSatoshi Exchange

Většina lidí, kteří hledají alternativu TradeSatoshi, chtějí těžit z rychlé zákaznické podpory, nižších poplatků a pestřejšího seznamu mincí. Mezi alternativy krypto burzy s nejlepšími zákaznickými službami patří Binance, Bitfinex a Paxful. Na druhou stranu, pokud hledáte nižší poplatky za obchodování; Coinbase, Huobi Exchange a Binance jsou dobrým řešením. 

Verdikt recenze TradeSatoshi

Výše uvedený TradeSatoshi Review ukazuje, že výměna je bezpečná, snadno použitelná a účtuje nízké poplatky. Kromě živé podpory pro vrácení peněz v případě eventualit poskytuje burza také anonymitu. Na rozdíl od většiny burz, které podléhají zásadám KYC (Know-Your-Customer), Trade Satoshi vám umožňuje udržovat na platformě solidní anonymitu. Kromě pomalého zákaznického servisu, který nakonec odpoví na váš dotaz, je TradeSatoshi stále úžasnou kryptoburzou. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me