HYBSE, GMEX a MINDEX spolupracují na uvedení prvního světově stabilního tokenu více aktiv na Mauriciu

Aktiva krytá vlastnictvím v zakládajících společnostech a stabilními aktivy především zlatem

Mauricius, Londýn 21. února 2019.  Po nedávném spuštění společného podniku na Mauriciu mezi třemi vizionářskými společnostmi v říjnu 2018 přináší nově vytvořená HYBSE Marketplace Limited (HM) do středu pozornosti první digitální stabilní multi-aktivní token na světě „MAST“.  

S rychle rostoucím globálním zájmem o kolateralizované tokeny vede na Mauriciu nová regulace umožňující digitální tržiště a digitální depozitáře, HM poskytuje investory, kteří mají zájem o rozvoj portfolia digitálních aktiv, přístup k primárním kótovaným a sekundárním obchodovatelným tokenům krytým aktivy, které podpoří růst tohoto inovativního obchodního ekosystému. 

Prvním nástrojem, který bude vydán, budou produkty MAST, tokeny kryté více aktivy, které poskytnou investorům rozmanitost řízeného rizika, protože každá třída aktiv je podpořena integrovaným rámcem strategických portfolií. Zpočátku bude MAST složen z majetkové účasti v zakládajících společnostech; HM, GMEX, MINDEX, plně zlatem kryté DIM měny a stabilní zlaté mince. Byly navrženy tři různé kategorie balíčků MAST, které umožňují investorům přizpůsobit své portfolio podle individuálního rizika.

HYBSE Marketplace obsahuje nejnovější technologický pokrok ve finančním sektoru se třemi základními prvky; Bezpečnostní s adaptéry dozoru nad trhem GMEX poskytuje přístup k úplnému regulačnímu dohledu pro bezpečné obchodní prostředí; Decentralizace prostřednictvím veřejné účetní knihy poskytuje transparentní a bezpečné metody transakcí s digitálními aktivy v rámci platformy; Škálovatelnost na Catapult Engine umožňuje modulární design a vysokofrekvenční objemy obchodu. 

Hirander Misra, předseda představenstva HYBSE Marketplace, GMEX a MINDEX, říká: „S programem GMEX Market Advancement Program (MAP) chceme najít způsoby, jak spolupracovat s partnery a přinášet na trh inovativní řešení. Tokeny aktiv, které jsou plně zajištěny, uvedeny na trh na regulované burze a uloženy v regulovaném digitálním depozitáři, přinášejí úroveň regulace a dohledu, která dříve nebyla k dispozici pro potřeby institucionálních investorů. “  

“Jsme rádi, že můžeme spustit MAST na HYBSE Marketplace na Mauriciu, protože silně podporujeme regulační rámec, který se v zemi zavádí pro digitální tržiště a digitální depozitáře.” Jsme přesvědčeni, že tento nový rámec Mauricius pevně umístí na globální mapu jako přirozený domov inovativních technologií v prostoru digitálních aktiv, “dodal.

Oficiální MAST ATO začne ve čtvrtek 21. února 2019. Očekává se, že sekundární obchodování začne na HYBSE ve 2. čtvrtletí 2019. ATO bude k dispozici pro investice sofistikovaných a odborných investorů.

READ CoinDeal oslavuje obnovení sponzorství Premier League jedinečným a velmi očekávaným spuštěním tokenu

Akreditovaní účastníci, kteří mají zájem získat podíl na této revoluci, mohou kliknout na uvedený odkaz; www.mast.eco.

Podrobný a komplexní rozpis výše uvedeného naleznete v MAST Blueprint, který je k dispozici na webových stránkách MAST.     

– konec–

HYBSE Marketplace: Kontakty s veřejností:

Mauricius 

Samantha Seewoosurrun

(+230) 5772 4400

[email protected] 

Spojené království 

Melanie Budden

+44 (0) 7974 937 970

[email protected] 

Digitální 

Uroš Trajković

+27 (0) 87 701 0914

UT@ hybse.com

Zřeknutí se odpovědnosti

Mauricius jako jurisdikce uznává digitální aktiva jako třídu aktiv pro investice sofistikovaných a expertních investorů. Důrazně doporučujeme investorům, aby vyhledali nezávislé finanční a právní poradenství, než se zapojí do jakékoli snahy o podnikání. Investoři by měli plně určit rizika před přidělením jakýchkoli prostředků na investice.

Sdělení všem investorům: Regulační povinnosti

Je odpovědností investorů, kteří chtějí koupit nebo držet tokeny popsané v této nabídce, aby prozkoumali a informovali se o všech příslušných zákonech a předpisech jakékoli příslušné jurisdikce. To zahrnuje daňové důsledky týkající se nákupu, držení nebo prodeje těchto tokenů Multi Asset Stable Tokens (MAST). Naše společnost nenabízí žádné právní, finanční ani obchodní poradenství. V případě jakýchkoli pochybností nebo dotazů nás prosím kontaktujte.

Investoři musí dodržovat všechny zákony a předpisy týkající se financování know-your-customer, praní peněz a boje proti terorismu, které se na ně mohou vztahovat. Investoři musí získat všechna povolení, schválení nebo licence potřebné k nákupu, držení nebo prodeji jakýchkoli tokenů MAST podle zákonů a předpisů, kterým podléhají, nebo v každé jurisdikci, ve které mohou nakupovat, držet nebo prodávat tokeny MAST. Nikdy neprodáváme sankcionovaným zemím.

O MINDEXU

Ekosystém MINDEX zahrnuje:

 • MINDEX Holdings Limited – holdingová společnost pro ekosystém MINDEX.
 • MINDEX Clearing Limited – působí jako clearingová ústředna protistrany (CCP) regulovaná Mauricijskou komisí pro finanční služby (FSC), aby zúčtovala všechny obchody prováděné v MINDEX Limited.
 • MINDEX Limited – provozuje burzu cenných papírů a derivátů s více aktivy regulovanou Mauricijskou komisí pro finanční služby (FSC).
 • MINDEX Spot Limited – Trh pro elektronické obchodování standardizovaných fyzických a digitálních spotových komoditních kontraktů na zlato, drahé kovy a další komodity
 • MINDEX Vault Limited – připravované zabezpečené úložné řešení pro zlato a jiné drahé kovy.
 • MINDEX Refinery Limited – nadcházející světové tavení, rafinace a obnova zlata a jiných drahých kovů podle nejvyšších standardů. 
 • MINDEX Realty Limited – realitní rameno ekosystému MINDEX odpovědné za stavbu a provoz rafinerie, trezoru, kancelářské budovy a skladování usnadňující bezpečné skladování zlata, digitálních aktiv a dalších komodit.

PŘEČTĚTE si Cointraffic revoluci v krypto reklamě vydáním aktualizace Cointraffic 6.0 se samoobslužnou funkcí

Další informace najdete na www.mindex.mu 

Sledujte na Twitteru @MindexHoldings 

O skupině GMEX

Skupina GMEX (GMEX) zahrnuje skupinu společností, které nabízejí špičková inovativní řešení pro novou éru globálních finančních trhů a poskytují obchodní odbornost, nejnovější technologie, konektivitu a provozní dokonalost poskytovanou prostřednictvím sladěného přístupu založeného na partnerství. GMEX využívá rozsáhlé zkušenosti a zkušenosti s infrastrukturou trhu k vytvoření vhodného strategického hlavního plánu s burzami, clearingovými domy, depozitáři, registry a platformami pro příjem skladů. GMEX také nabízí další výhodu propojení na více partnerských burzách za účelem vytvoření globálních sítí likvidity. GMEX Technologies je stoprocentní dceřinou společností skupiny GMEX.

Další informace najdete na www.gmex-group.com

Sledujte na Twitteru @GMEX_Group

O společnosti HYBSE

Hybrid Stock Exchange (HYBSE) je online burzovní platforma založená na blockchainu. Umožňuje nákup a prodej kryptonizovaného kapitálu v nové éře kryptoměn. Použití technologie blockchain umožňuje účastníkům vystřihnout mnoho zprostředkovatelů, kteří jsou spojeni s tradičními výměnami. Zatímco tradiční burzy slouží účastníkům z konkrétních geografických lokalit, HYBSE je otevřena všem účastníkům po celém světě.  

Další informace najdete na www.hybse.com 

Sledujte na Twitteru https://twitter.com/HYBSE

O nadaci DIM

DIM Foundation je nezisková organizace odpovědná za marketing, vztahy s veřejností, péči o zákazníky a dohled nad značkami DIM (DIMCOIN, DIM Currencies, DIM Cryptocurrencies a budoucí DIM denominované mince). DIM X je platforma pro převod kryptoměn. Nadace DIM je registrována v Singapuru.

Regionální nadace DIM bude odpovědná za:

 • Sbírání darů pro ekosystém DIM
 • Vytváření událostí pro ekosystém DIM a účast na blockchainových událostech 
 • Zahajte marketingové kampaně pro nadaci DIM 
 • Přilákejte podniky do ekosystému DIM 
 • Stát se ústředním místem setkávání velvyslanců a promotérů. 

Další informace najdete na www.dim.foundation  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me