Pět důvodů, díky nimž je srpen 2018 skvělý pro trh s kryptoměnami

Krize bitcoinů a kryptoměn pokračovala od 9. ledna 2018, zrodila se první měsíc kalendářního roku, je tu tak dlouho, že mnoho investorů a obchodníků ztratilo naději, že toto těžké období pro trh skončí.

Ale jak jsem již řekl dříve, současná krize se točí kolem jedné věci: regulace a přídělový systém, aby bylo obchodování a investice legální a uznávané, ale také k ochraně peněz investorů před krádeží, podvody a v boji proti bolestivému hackerství a obchodování s těmito aktivy.

V současné době v červenci existují kroky k jasnější regulaci těchto aktiv a existuje několik důvodů, díky kterým očekávám konec krize kryptoměn v srpnu.

Zpráva Evropského parlamentu doporučuje regulačním orgánům racionálně jednat s kryptoměnami:

Začátkem tohoto měsíce vydal Evropský parlament zprávu, v níž regulačním orgánům doporučuje, aby s bitcoiny a kryptoměnami zacházely jako s jakýmkoli jiným finančním nástrojem.

Zpráva o 33 stranách uvádí: „Tvůrci politik a regulační orgány by neměli ignorovat virtuální měny a neměli by se je snažit zakázat. Oba extrémní přístupy jsou nesprávné. “

Ignorování nebo blokování kryptoměn není řešením, jak se vypořádat s dobrovolným sektorem s dobrou budoucností a mnoho tradičních investorů do něj plánuje investovat.

Tato zpráva bude základním kamenem postoje EU k těmto digitálním aktivům.

Setkání ministrů financí skupiny G20 v Argentině:

Ve dnech 21. a 22. tohoto měsíce se v Argentině sejdou ministři financí skupiny G20 ohledně důležitých ekonomických témat, včetně regulace šifrovaných digitálních měn.

Během předchozího setkání byl červenec označen za měsíc regulace a že ministři financí a vůdci centrálních bank 20 ekonomických mocností světa, mezi něž patří Saúdská Arábie a arabský svět, zavedou zákony regulující nový obchod.

PŘEČTĚTE si nejlepší makléře k obchodování s krypto

Nadcházející setkání bude zásadní a vysvětlí směr 20 nejdůležitějších ekonomik na světě a to, jak si tyto systémy poradí s digitálními měnami, zejména s bitcoiny.

Zkouška zvlnění 8. srpna:

hromadná žaloba

27. června obdrželi generální ředitel Brad Garlinghouse a Ripple Labs Inc. pozvání před kalifornský nejvyšší soud za údajnou manipulaci cen XRP Ripple ve svůj prospěch.

Žaloba proti Ripple je za podvod s akciemi. Navrhovatel tentokrát tvrdí, že společnost Ripple Lab Inc. manipuluje s cenou své vlastní šifrované měny, aby využila podvodných tahů. A že jsou to hotovost a ne skutečná měna.

Žalobce se jmenuje Vladi Zakinov. První jednání o tomto případu je naplánováno na 8. srpna 2018.

Očekává se, že verdikt nebude slyšet z jedné relace, ale tato relace nám ukáže, jak moc můžeme vsadit na tuto zakódovanou digitální měnu, která bude letos zlevněna.

Americká komise pro cenné papíry studuje bitcoinový ETF index:

Byla vznesena další žádost o akreditaci ETF u Komise pro cenné papíry (SEC), tentokrát CBOE z rady Chicaga.

 Tyto dokumenty předložené společností CBOE Global Markets 20. června nabízejí investice do KFH, umožňují oběh digitální měny pro veřejnost a usnadňují obchodování. Agentura rovněž usiluje o partnerství se společnostmi VanEck Investment a SolidX za účelem založení tohoto investičního fondu.

CBOE požaduje kótování a obchodování s akciemi společnosti VanEck SolidX Bitcoin Trust, které je výsledkem partnerství mezi VanEck a SolidX, které na začátku června požádalo o soubor podpory ETF. 

Podle oznámení Komise pro cenné papíry mají akcie společnosti VanEck SolidX Bitcoin Trust hodnotu přibližně 25 bitcoinů.

PŘEČTĚTE si společnost Mitsubishi Corporation, MUFG Bank a Standard Chartered Bank Testing RippleNet

Pokud CBOE obdrží souhlas Komise pro cenné papíry s ETF, budou očekávané investiční příležitosti k dispozici někdy v prvním čtvrtletí roku 2019.

Očekává se, že emise bude vyřešena 10. srpna nebo 16. srpna 2018. Očekává se, že dohoda otevírá dveře tradičním investorům k investování do tohoto fondu, proto bude mít trh s bitcoiny a digitální měny více investic.

• Srpen 2018 je kandidátem na základě historie:

V červnu až červenci loňského roku došlo na konci 17. července k prudkému poklesu digitálních měn z 2 900 $ za jednu bitcoinovou jednotku na 1965 $ a poté se v srpnu začal silně zotavovat, přičemž největší světová měna dosahovala dobrých zisků a rostla osmého měsíce na 4 700 $ na zasedání 31. srpna.

Je nepravděpodobné, že by se tento scénář letos opakoval, protože největší světová měna se zbytkem měn by se mohla začít v příštím období zotavovat.

Není divné, že v srpnu, historický svědek japonského jaderného pádu, konec druhé světové války v roce 1945, zločin opuštění Zlatého systému v roce 1971 a zrod krize v roce 2008 a ekonomický úspěch Číny nad Japonskem, svědkem bude také konec utrpení digitálních měn, nastolení jeho éry a konec éry hotovostních měn!

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me