Rozvíjející se cloudový server pro těžbu kryptoměny Splitt zažívá rychlý růst a přitahuje deset tisíc investorů za méně než tři měsíce

Nedávno spuštěná služba těžby kryptoměn na cloudovém serveru, Splitt nyní dělá hlavy v globální krypto komunitě. Společnost Splitt byla navržena tak, aby těžba kryptoměny byla pro všechny uživatelsky přívětivá a bezpečná pro všechny, a zajistila si za poslední tři měsíce investici ve výši více než 5 milionů dolarů od více než deseti tisíc investorů. 

10. listopadu 2018 

Splitt, nedávno spuštěná služba těžby kryptoměn vybavená cloudovým serverem, nyní podniká obrovské kroky k tomu, aby se stala vysoce preferovanou volbou mezi nadšenci těžby krypt po celém světě. Po svém mega spuštění v srpnu udělal Splitt dobře, že za necelé tři měsíce zajistil téměř sto tisíc uživatelů a deset tisíc investorů. Oficiální zdroje odhalily, že společnost již získala investici ve výši více než pěti milionů na další rozvoj podnikání. 

V důsledku drastického nárůstu počtu těžařů se dnes těžba bitcoinů stala extrémně konkurenceschopnou. Spolu s touto rostoucí konkurencí bitcoinová síť zvýšila úroveň obtížnosti řešení hádanek. Výsledkem je, že nyní je nutné, aby horníci pokračovali ve hře, aby zůstali v závodě. 

Kryptoměna Splitt tyto výzvy splňuje tím, že nabízí těžební služby s integrovanými čipy ASIC. To je považováno za nejnovější průlom v těžbě kryptoměny, protože je rychlejší ve srovnání s tradiční těžbou GPU a CPU a spotřebovává méně energie. Cloudová těžba Splitt nevyžaduje žádný specializovaný hardware, protože využívá sdílený výpočetní výkon z datových center. 

Tisíce uživatelů doporučily Splitt jako alternativu pro těžbu kryptoměn kvůli následujícím funkcím. 

  • Flexibilní cloudová těžba s více algoritmy
  • Žádné poplatky za bazén, žádné čekání na vybavení a žádné poruchy systému
  • Hashpower je zakoupen a je uchován po celou dobu trvání smlouvy.
  • Věnováno transparentnosti a zveřejňuje vše veřejnosti
  • Společnost lze snadno lokalizovat a její zástupci se pravidelně účastní řady akcí
  • Těžba řady různých kryptoměn ze scryptů a mincí algoritmu pro práci, stejně jako těžba ASIC a GPU
  • Třístupňový přidružený program a lukrativní bonusový systém

PŘEČTĚTE si 3 přímé tipy pro správu volatility na trzích s kryptoměnou

Všichni uživatelé Splittu mají také příležitost každý týden posílit své těžební smlouvy získáním Splitt Points. Kromě toho společnost v současné době hledá jméno svého maskota a vítěz, který přijde se stejným jménem, ​​získá tisíc Splitt bodů.  

V rámci globálního plánu expanze společnosti Splitt nedávno otevřel plně funkční kancelář v Thajsku. V čele kanceláře je certifikovaný bitcoinový profesionál pan Taradon Kriwichet, který je spolu se svým týmem denně k dispozici návštěvníkům. Zajímavé je, že vysoké procento investorů, kteří přispěli do Splittu, pochází z Thajska. Velkoryse přispěli také investoři z Ghany, Itálie, Německa a Ruska. 

“Jsme rádi, že vám dáme vědět, že jsme obdrželi investici ve výši více než 5 milionů dolarů na rozvoj našeho podnikání.” V posledních měsících jsme byli nezastavitelní, s více než 95 tis. Uživateli a 10 tis. Investory, “řekl senior mluvčí ze Splitu. “Nyní máme také plně funkční kancelář v Thajsku a v blízké budoucnosti se očekává mnohem více.”    

Jako rychle rostoucí hráč v oboru se Splitt účastní řady krypto konferencí a fór po celém světě. V posledních měsících se společnost aktivně účastnila tří klíčových průmyslových akcí a další se blíží brzy. V říjnu zástupci Splittu uspořádali úspěšný workshop a konferenci o vytváření sítí v Ghaně.

PŘEČTĚTE si pět důvodů, díky nimž je srpen 2018 skvělý pro trh s kryptoměnami

Splitt má ambiciózní plán do budoucna, který zahrnuje otevření kavárny Splitt v Thajsku v lednu 2019. Aby uspokojila rychle se rozvíjející skupinu uživatelů, společnost nedávno vyladila svou webovou prezentaci. Rebrandována byla také stránka fanoušků Facebooku ve Splitu. Více nejnovějších zpráv a aktualizací o Splittu je k dispozici na https://splitt.co/en/news

Níže jsou uvedeny nadcházející vrcholné schůzky, kterých se má Splitt zúčastnit

  • Summit č. 2 – 24. listopadu 2018 – Konferenční místnost hotelu Miklin (Kontakt John Kaakyire – 0249791008)
  • Star2 Italy’s First-Ever Summit (with special Italian translator for Speaker CBP Taradon) – 01 December 2018 – Savoy Excelsior Palace Hotel – Contact Mr. Alex Vicini – 3296752612)
  • star2 Thailand Summit No. 4 – 16 December 2018 – Viva Garden Hotel (Contact Mr. Taradon Kriwichet – https://t.me/splittchat_th)

Chcete-li zůstat informovaní o nejnovějším vývoji, doporučujeme uživatelům Splittu, aby si předplatili Telegram Group společnosti na https://t.me/splittchat_en

Společnost žádá všechny své zákazníky, aby se zúčastnili průzkumu událostí, a to návštěvou odkazu https://splitt.co/en/forms/eventsurvey   

Chcete-li se dozvědět více o Splittu, navštivte https://splitt.co/en/

O Splittu: Splitt nabízí uživatelsky příjemnou alternativu k těžbě kryptoměny z domova kdykoli. Je vhodný pro amatéry i odborníky na kryptoměny pracující ve větším měřítku. Služba cloudové těžby nabízí novou alternativu k tradičním prostředkům těžby kryptoměn. Prioritou společnosti je nabídnout standardizované, vysoce spolehlivé a vysoce výkonné cloudové výpočetní prostředí ve všech patnácti městech, kterým v současnosti slouží. 

Kontakt: Gerald Snief 

E-mailem: [email protected]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me