Recenze a výuka peněženky Enjin (2020)

Recenze peněženky EnjinRecenze peněženky Enjin

Recenze peněženky Enjin

Enjin peněženka je bezpečná a snadno použitelná mobilní peněženka na kryptoměnu (iOS / Android). Jeho použití je extrémně jednoduché a obsahuje pokročilé funkce, jako je prohlížeč Dapp, airdrops s QR kódy a výměny kryptoměny. Je to nejbezpečnější mobilní peněženka, kterou jsme testovali s dvouvrstvým bezpečnostním šifrováním a zabezpečenou klávesnicí. Peněženka Enjin podporuje širokou škálu kryptoměn, jako jsou bitcoiny, ethereum (všechny tokeny ERC-20 a ERC-1155), Binance Chain a Litecoin. Peněženka Enjin je vytvořena jako společník platformy Enjin.

Cena za nejlepší softwarovou peněženku

Peněženka Enjin je naše Vítěz zlaté ceny v kategorii peněženky Free / Software. Byli jsme ohromeni bezpečnostními funkcemi peněženky, jako jsou vlastní tažení paměti a dvojité šifrování. Peněženka Enjin je naše nejlepší doporučení pro každého začátečníka, který chce udržet své kryptoměny v bezpečí.

Je peněženka Enjin bezpečná??

Bezpečnost je největším problémem peněženek, protože je známo, že hackeři útočí na různé peněženky a snaží se ukrást finanční prostředky. Enjinwallet nabízí nejlepší zabezpečení ve své třídě pro mobilní peněženky.

  • Dvouvrstvé šifrování: Hardwarové AES a softwarové šifrování se používají na spodní a aplikační vrstvě
  • Zabezpečená klávesnice: Chráněná klávesnice blokuje keyloggery a / nebo čichače dat od klepání do vašeho mobilního zařízení za účelem krádeže dat. Lze jej také randomizovat, aby se zvýšila bezpečnost.
  • Blokování snímků obrazovky a šifrování paměti Random Access Memory (RAM): Úroveň operačního systému peněženky omezuje snímky obrazovky a nahrávání videa. Na úrovni paměti se transakce provádějí na zabezpečené paměti RAM.
  • Vlastní knihovny: Peněženka Enjin obsahuje vlastní knihovny, které po použití odstraňují soukromé klíče z paměti zařízení – což výrazně snižuje útočnou službu.
  • Chyby procesoru ochrany: je zaveden speciální kód pro řešení nedostatků v procesorech ARM.
  • Zabezpečení auditováno: Bezpečnostní tým ORU nenalezeny žádné problémy, které by mohly být použity ke kompromitování peněženky nebo kryptografických klíčů uložených v systému (úplná bezpečnostní zpráva zde)
  • Podpora úložiště klíčů Samsung Blockchain: Enjin podporuje úložiště klíčů Samsung Blockchain Keystore pro ochranu soukromých klíčů v rámci bezpečnostní třídy Knox společnosti Samsung.

Mobilní peněženky jsou klasifikovány jako „Hot Wallet“ – to znamená, že tato peněženka je připojena k internetu. Tým Enjin vymyslel speciální protiopatření, aby se vypořádal s hackery, kteří se pokoušejí ukrást kryptoměny. Všechny soukromé klíče jsou dvojitě šifrované a soukromé klíče, takže i když hackeři ukradli soubor, nelze je dešifrovat. Kromě toho se speciálně navržená klávesnice Enjin zabývá keyloggery – zajišťuje, že proces dešifrování v zařízení je bezpečný. Nakonec Enjin pomocí vlastních knihoven po odeslání transakce vymazal soukromý klíč z paměti zařízení – na rozdíl od jiných mobilních peněženek.

Přidali jsme mnoho bezpečnostních funkcí, které běžné peněženky nemají. Peněženka Enjin nemůže být Keylogged a není ovlivněna vadami CPU, jako jsou Meltdown a Specture.

Witek Radomski CTO Enjin

Hot peněženky jsou obecně považovány za méně bezpečné kvůli možným zranitelnostem založeným na zařízeních (chyby CPU nebo paměti), které by mohly ohrozit zabezpečení mobilního telefonu. Jak již bylo řečeno, peněženky Enjin lze považovat za nejlepší ze všech mobilních peněženek. U velkého množství úložišť kryptoměn doporučujeme použít chladné peněženky, jako je Ledger Nano X.

Zjistili jsme, že zabezpečení peněženky Enjin je nejlepší mezi mobilními peněženkami externí bezpečnostní audity potvrzuje naše stanovisko. Dali jsme mu nejvyšší bezpečnostní hodnocení 4/5 – nejvyšší možné hodnocení pro „hot peněženky“.

Bezpečnostní: 4/5

Jaké kryptoměny podporuje peněženka Enjin?

Peněženka Enjin podporuje ukládání bitcoinů (BTC), etherea (ETH), litecoinů (LTC), Binance Coin (BNB), tokenů Binance Chain (BEP2) a tokenů založených na ethereu. U tokenů založených na etherea podporuje Enjin ty, které byly vytvořeny pomocí standardů ERC20 a ERC1155. Podporovány jsou také vybrané sběratelské žetony ERC-721, a to pro God’s Unchained, CryptoKitties, Blockchain Cuties a Ax Infinity.

Věděli jste, že Enjin představil standard tokenů ERC1155? Zjistěte více s naším vysvětlovačem tokenů ERC1155.

Tokeny ERC1155 zapadají do ekosystému Enjin, protože tyto tokeny mohou představovat herní aktiva. To dokonale zapadá do ekosystému vývoje her Enjin pro hry založené na blockchainu.

Peněženka umožňuje uživatelům třídit, prohlížet a zobrazovat zůstatky virtuálních měn ve vaší místní měně. Enjinovi partneři Bancor, Kyber, a Changelly vám umožní snadno vyměnit žetony.

Podpora více měn: 4/5

Rozhraní pro výměnu peněženek EnjinEnjin Wallet Cryptocurrecy Exchange Interface

Design a rozhraní

Peněženka Enjin má čistý a intuitivní design. Peněženka vám také umožňuje snadno přepnout ze zobrazení vašich zůstatků v kryptoměně nebo ekvivalentu ve vaší místní fiat měně. To je nesmírně užitečné, protože vám jediným pohledem umožníte zjistit, kolik stojí vaše portfolio.

Užitečná je také schopnost snadno vytvářet další peněženky. Řekněme tedy, že pokud posíláte nebo přijímáte kryptoměny pro různé účely, můžete pro každou z nich vytvořit peněženku (něco jako mít oddíly ve skutečné fyzické peněžence), díky čemuž je správa vašich financí velmi pohodlná a snadno dohledatelná.

Jeden mírný problém, který mám o peněžence Enjin, je, že když se podíváte na jednotlivé zůstatky kryptoměny ve vaší peněžence, existuje rozdíl v zůstatku zobrazeném nahoře a dole (což je správný zůstatek). I když to nemá vliv na vaše používání peněženky, musíte jen vědět a přijmout, že chyba tam je.

Zobrazen nesprávný zůstatekZobrazené zůstatky jsou nekonzistentní, červený kroužek je ve skutečnosti správný

Navzdory tomu to peněženka Enjin vynahradí skutečností, že má nejčistší rozhraní a další funkce, které nejsou vidět v žádné jiné softwarové peněžence. Protože jak uvidíme níže, peněženka Enjin je více než opravdu dobrá softwarová peněženka. Peněženka je pouze jednou malou částí celého herního ekosystému Enjin. Peněženka spíše otevírá další funkce, jako je skener QR kódů, peněženka pro sběratelské předměty ve hře a tržiště, kde můžete tyto sběratelské předměty vyměnit.

Další funkce peněženky EnjinDalší funkce peněženky Enjin

Softwarový design: 5/5

Snadnost použití: 5/5

Závěrečné myšlenky – moje zkušenosti s peněženkou Enjin

Osobně ukládám malé množství kryptoměny do peněženky Enjin, abych mohl obchodovat, platit nebo přijímat krypto na cestách. Má snadno srozumitelné rozhraní se širokou škálou podporovaných mincí. Takže nemám váhání jej použít jako svoji primární peněženku. Měl jsem přátele, kteří byli v kryptoměně noví a byli úplně ohromeni, když jsem slyšel ostatní lidi hovořit o hardwarových peněženkách, výměnách a šílených hackech. Ukázal jsem jim svou peněženku Enjin a instalace a zvládnutí jim trvalo méně než 30 minut. Můj odhad je, že bez jednoduchého a snadno pochopitelného designu peněženky Enjin by se s kryptoměnami vůbec neobtěžovaly. Po 6 měsících nyní obchodují s kryptoměnami pravidelně.

Ekosystém peněženky Enjin

Podpora sběratelských tokenů

Enjin vytvořil svůj vlastní standard digitálních tokenů ERC-1155, který lze použít k vytvoření jak zastupitelných (měny), tak nepostradatelných (NFT) (digitálních karet, domácích zvířat a herních skinů) aktiv v síti Ethereum.

S peněženkou Enjin můžete tyto NFT přijímat, odesílat nebo tavit. NFT mohou být sběratelské předměty nebo herní aktiva.

Peněženku můžete použít k obchodování s NFT se svými přáteli a jsou zde věnována telegramová fóra nákup a obchodování sběratelské předměty!

Boxminingové NFT sběratelské předmětyBoxminingové NFT sběratelské předměty

Dozvědět se o všech hrách v Enjin Multiverse. Podívejte se na průvodce vytvořený společností Everything Enjin. Na Enjin Mintshop můžete si dokonce vytvořit vlastní NFT!

Boxminingové sběratelské předměty jsou často rozdávány jako způsob, jak říci „Děkuji !!“ našim fanouškům. předplatit na Boxmining Kanál YouTube a klikněte na oznamovací zvonek, aby vám nic neuniklo!

Vyhledejte QR Airdrops (Enjin Beam)

Prozradí QR Enjin BeamProzradí QR Enjin Beam

Nejlepší funkcí peněženky Enjin je Enjin Beam – aka – QR Giveaway. Dárky lze nárokovat v peněžence Enjin pomocí funkce „Skenovat QR“. Tyto dárkové předměty lze nalézt na různých webových stránkách, hrách a akcích na internetu Boxminingový kanál.

Enjin Wallet Marketplace

Sběratelské předměty uvedené na prodej na tržišti v peněžence Enjin

Digitální sběratelské předměty (tokeny ERC-1155) lze přímo prodávat na internetu Enjin tržiště pomocí vestavěných funkcí peněženky Enjin. Tato první funkce svého druhu umožňuje hráčům bezpečně obchodovat s položkami bez jakéhokoli rizika pomocí smart kontraktů ethereum. Položky lze na tržišti zobrazit pomocí funkce „prodat“ na kartě Collectibles. Postup je jednostupňový proces, kdy prodejce přímo zadá prodejní cenu a potvrdí provedením smlouvy o Ethereu (platba za plyn v tomto procesu). Položka bude přímo uvedena na Enjin Marketplace pro veřejný nákup.

Funkce výměny

Enjinovi partneři Changelly, BancorKyber a CoinSwitch umožnit uživatelům snadné přepínání mezi různými kryptoměnami. Vše, co musíte udělat, je zadat množství a typ kryptoměny, kterou chcete převést, a kryptoměnu, na kterou ji chcete převést. Částka, kterou obdržíte, a podrobnosti transakce budou automaticky vypočítány a zobrazeny. Pokud více než 1 burza nabízí požadovaný typ převodu, zobrazí se informace, které můžete porovnat a vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Pak vše, co musíte udělat, je stisknout „převést“ a je hotovo!

Funkce výměnyFunkce výměny peněženky Enjin

Tržiště

Peněženka Enjin vám také umožňuje přímý přístup na jejich Marketplace, kde můžete procházet a kupovat různé NFT. Platbu lze provést přímo z peněženky Enjin.

Funkce tržištěEnjinův trh NFT

Prohlížeč Dapp

Podpora prohlížeče Enjin DappPodpora prohlížeče Enjin Dapp

Peněženka Enjin obsahuje jeden z nejlepších Decentralizovaných prohlížečů aplikací, jaké jsme kdy viděli. Čisté uživatelské rozhraní nahrazuje různé burzy, finanční služby, hry a služby sociálních médií.

{ "@kontext": "http://schema.org/", "@typ": "Softwarová aplikace", "značka": "Enjin PTE LTD", "operační systém": "Android", "applicationCategory": "Finance", "název": "Peněženka Enjin", "obraz": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/09/EnjinWalletReview.jpg", "popis": "Peněženka Enjin je bezpečná a snadno použitelná mobilní peněženka na kryptoměny.", "Posouzení": { "@typ": "Posouzení", "titulek": "Recenze peněženky Enjin", "název": "Peněženka Enjin", "popis":"Peněženka Enjin je bezpečná a snadno použitelná mobilní peněženka na kryptoměny.", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/liveplanet-vr-review", "recenze": "Peněženka Enjin je bezpečná a snadno použitelná mobilní peněženka na kryptoměny. Je to extrémně jednoduché a intuitivní, s pokročilými funkcemi, jako je Dapp Browser, airdrops s QR kódem a výměny kryptoměny. Dvouvrstvé funkce zabezpečení jsou u mobilních zařízení špičkou ve své třídě. Peněženka Enjin je rozhodně naše nejlepší doporučení.", "datum zveřejněno": "2019-9-30", "recenzeHodnocení": { "@typ": "Hodnocení", "ratingValue": "4.5", "nejhorší hodnocení":"0", "nejlepší hodnocení": "5" }, "autor": { "@typ": "Osoba", "název": "Angela Wang" }, "vydavatel": { "@typ": "Organizace", "název": "Boxmining", "logo": { "typ": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}}

Nezapomeňte se podívat na našeho průvodce Enjin, kde se dozvíte více o ekosystému Enjin a o tom, co pro Enjin bude dál.

Výukový program pro peněženku Enjin: Jak nastavit peněženku Enjin

Stahování a nastavení peněženky Enjin je velmi snadné a co je nejdůležitější, je ZDARMA.

Nejprve budete muset stažení aplikace peněženky Enjin z Apple App Store nebo Google Play obchod.

Stáhněte si peněženku Enjin

Otevřete aplikaci a vyberte „krypto peněženka” a pak “vytvořit peněženku“.

Vyberte & quot; krypto peněženku & quot; a poté & quot; vytvořit peněženku & quot;Vyberte „krypto peněženku“ a poté „vytvořit peněženku“

Vyberte heslo co chcete pro svou peněženku. Při nastavování hesel a pozdějším zálohování peněženky se ujistěte, že se nacházíte v zabezpečeném prostředí, kde nejste nahráváni. Zloději budou mít přístup k vaší peněžence, pokud tyto informace získají.

Pak, vyberte, které kryptoměny chcete držet v peněžence. Později můžete kdykoli přidat nebo odebrat více typů kryptoměn. Poté stiskněte „vytvořit peněženku“.

Vyberte své heslo a kryptoměnyVyberte své heslo a kryptoměny, které má vaše peněženka obsahovat

Aplikace se poté zeptá, zda chcete zálohujte si peněženku. Je to proto, že můžete peněženku obnovit později, například když změníte telefon a potřebujete znovu nainstalovat vše. Tento krok se proto velmi doporučuje, i když se to může zdát zdlouhavé.

Záloha je 12slovná fráze pro obnovení, kterou budete muset znovu správně zadat, abyste obnovili svou peněženku. Uchovávejte tedy těchto 12 slov zaznamenaných a uložených na bezpečném místě. Zde naleznete několik nápadů a tipů, jak udržet frázi pro obnovení v bezpečí.

Zálohování peněženkyZálohování peněženky

Poté budete požádáni ověřte svou přístupovou frázi náhodným zadáním 2 z 12 frází pro obnovení. Poté se dostanete do nabídky select coins, kde máte další šanci vybrat coiny, které chcete držet v peněžence. Opět se můžete rozhodnout přidat další mince později. Pokud jste spokojeni se seznamem vybraných mincí, klikněte na „vytvořit peněženku“. The nastavení je poté dokončeno a poté se dostanete na hlavní stránku vaší peněženky.

Ověřte přístupovou frázi a vytvořte peněženkuZálohování peněženky

Jak odesílat a přijímat kryptoměny pomocí peněženky Enjin

Odesílání kryptoměny

Na hlavní stránce vaší peněženky, vyberte kryptoměnu, kterou chcete odeslat.

U tohoto dema budu posílat bitcoiny, proto jsem vybral „BTC“.

Poté na následující stránce (druhý obrázek níže) vyberte „poslat“. Na této stránce můžete také zobrazit historii transakcí pro tuto kryptoměnu. Poznámka: zůstatek zobrazený na levé horní straně druhého obrázku níže je někdy nepřesný. Toto je chyba v aplikaci, která dosud nebyla opravena. Jedná se však pouze o problém se zobrazením a neovlivňuje váš skutečný zůstatek v peněžence, který je zobrazen větším písmem.

Na stránce odeslání (třetí obrázek níže) obvykle vyberu „Pokročilý mód”, Což vám umožní zadat počet satoshi na bajt, kterým chcete poslat svou kryptoměnu. Čím více satoshi na bajt, tím rychlejší odeslání a samozřejmě vyšší transakční poplatek.

Odesílání kryptoměnyOdesílání kryptoměny

Na stránce odeslání máte 3 možnosti pro zadání adresy příjemce: a) typ v adrese; b) vložit adresa; nebo (c) naskenovat příjemce QR kód adresa.

U ukázky naskenuji adresu QR kódu příjemce, takže jsem vybral Ikona QR kódu v pravém horním rohu, který otevírá fotoaparát mého telefonu, jak je znázorněno na druhém obrázku níže. Tam si buď můžu vybrat QR kód z mé fotogalerie, nebo v takovém případě jsem naskenoval QR kód příjemce.

Zadejte adresu pro příjemZadejte adresu pro příjem

Jakmile naskenujete QR kód příjemce, dostanete se zpět na stránku odeslání (první obrázek níže) s vyplněnou adresou příjemce. druhý vstup můžete zadat částku, kterou chcete odeslat, nebo jednoduše kliknout na „VŠE“ a odeslat celý zůstatek v peněžence. A v třetí položka počet satoshi na bajt, který, jak bylo uvedeno, určí, jak rychle bude vaše transakce odeslána.

Abych zjistil, kolik satoshi na bajt bych chtěl poslat svou kryptoměnu, jdu na web jaký poplatek. Tato webová stránka poskytuje odhad, jak rychle moje transakce v daném okamžiku projde (druhý obrázek níže). Čísla v tabulce představují procentní pravděpodobnost, že transakce bude trvat určitou dobu. Čísla uprostřed představují počet satoshi na bajt. Například zelený stínovaný záznam v pravém horním rohu znamená, že s 20,1 satoshi na bajt by byla 95% šance, že vaše transakce projde za 0,5 hodiny. Čím vyšší je satoshi na bajt, tím rychlejší je moje transakce a následně vyšší transakční poplatek.

Zadejte podrobnosti a potvrďteZadejte podrobnosti a potvrďte

Jakmile zadáte adresu příjemce, odešlete částku a satoshi na bajt, klikněte na „další krok“. Tím se dostanete na stránku s potvrzením transakce (třetí obrázek výše). Zde můžete znovu zkontrolovat správnost údajů, pokud ano, klikněte na „Odeslat nyní“. Nyní jste hotovi!

Příjem kryptoměny

Na hlavní stránce vaší peněženky, vyberte kryptoměnu, kterou chcete dostávat. Pokud se kryptoměna, kterou chcete přijímat, nezobrazí, klikněte na tlačítko „+“ v pravém horním rohu, vyberte minci, kterou chcete přijímat, a poté klikněte na „aktualizovat seznam mincí“.

U této ukázky budu dostávat bitcoiny, takže jsem vybral „BTC“. Pak na následující stránce vyberte „dostávat“. Vaše bitcoinová adresa se poté zobrazí ve formě řetězce písmen a čísel nebo QR kódu představujícího vaši adresu. Potom můžete buď (a) zkopírovat adresu a dát ji komukoli, kdo bude posílat vaše kryptoměny; nebo (b) nechte je naskenovat vaši adresu QR kódu.

Poznámka: zůstatek zobrazený vlevo nahoře na druhém obrázku níže je někdy nepřesný. Toto je chyba v aplikaci, která dosud nebyla opravena. Jedná se však pouze o problém se zobrazením a neovlivňuje váš skutečný zůstatek v peněžence, který je zobrazen větším písmem.

Příjem kryptoměnyPříjem kryptoměny

Po úspěšném odeslání kryptoměny do vaší peněženky bude aktualizován zůstatek na hlavní stránce. Spropitné: Můžete vybrat malé kruhové šipky vedle „hodnota„Pro zobrazení zůstatku ve vaší místní měně nebo samotné kryptoměně.

úspěšně přijatÚspěšně přijato – váš zůstatek na hlavní stránce peněženky bude aktualizován

Gratulujeme! Jste všichni připraveni!

Úspěšně nastavte peněženku Enjin? Naučili jste se, jak odesílat a přijímat kryptoměny? Nyní je čas začít obchodovat s bitcoiny a dalšími kryptoměnami! Podívejte se na můj kurz vytvořený ve spolupráci s Jeffem Kirdeikisem z Uptrenndu- Bitcademy: Learn, Invest & Obchodujte s bitcoiny – za méně než hodinu

Aktualizace 25. dubna 2020: Přidána část Časté dotazy a další funkce peněženky Enjin

Časté dotazy

Jak stáhnout peněženku Enjin?

Peněženka je k dispozici pro použití na mobilních zařízeních s operačními systémy iOS nebo Android. Stáhněte si peněženku Enjin na Apple App Store nebo Google Play obchod.

Mohu importovat kryptoměny z jiných peněženek do peněženky Enjin?

Peněženka Enjin umožňuje importovat mince z jiných peněženek na kryptoměny. Příklady peněženek na kryptoměny jsou: Bread, Eidoo, Exodus, Coinomi, MetaMask, Trezor Model T, Ledger Nano S, Ledger Nano X a Jaxx.

Peněženka využívá extrémně interaktivní a bezpečné uživatelské rozhraní. To eliminuje nejasnosti při kopírování a vkládání adres.

Jak Enjin přináší NFT do videoher?

Jednou z klíčových vlastností jedinečné pro peněženku Enjin je schopnost svázat peněženku s různými videohrami. Spolu se schopností odesílat a přijímat, skenovat QR kódy a jejich Marketplace mohou hráči získat NFT tokeny představující různé herní předměty a importovat je do různých videoher. To umožňuje hráčům skutečně vlastnit digitální aktiva – položky se neukládají centrálně v databázích, ale místo toho na blockchainu Ethereum.

Propojte rozhraní peněženky EnjinPropojte rozhraní peněženky Enjin ve Windows Zapomenuté artefakty

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me