Nejlepší způsob nákupu Ripple XRP kreditní / debetní kartou

Jeden z problémů, který většina investorů XRP investoři čelí problému koupit Ripple XRP s bankou, debetní karta a kreditní karta. Tam je velmi omezený služby směnárny kryptoměn platforma, která vám umožňuje nakupovat Ripple XRP přímo platbou peněz prostřednictvím Kreditní nebo debetní karta. Většinou, webová stránka vyžadoval, abyste si nejprve zakoupili bitcoiny a poté je převedli na XRP. Kvůli dvojitému přechodu jste ztratili nějakou minci, protože sazba BTC se změnila velmi rychle, za druhé, musíte zaplatit dvojí transakci a směnný poplatek; nejprve poplatek za změnu USD na BTC a pak BTC až XRP. Ale Changelly tento problém vyřešil.

1. Changelly

měnit kryptoměnu

Přečtěte si naši recenzi Changelly 2021

Changelly je populární webová stránka pro výměnu kryptoměn, která je speciálně vytvořena pro digitální měna. Changelly byla založena v roce 2013. Zpočátku to nebylo příliš populární, protože digitální měny nebyly příliš populární v roce 2013. Ale s popularitou digitálních měn a zájmem lidí investovat do digitálních měn, jako jsou Ripple XRP a Bitcoin, Changelly také se rovnal popularita.

changelly koupit mince

Changelly zavedla pro investory novou možnost, která jim umožňuje koupit Ripple XRP nebo jakékoli jiné typy mincí, které jejich společnost podporovala pouhým placením Kreditní nebo debetní karta. To je hlavní důvod Changelly jeden z nejpopulárnějších webů o výměně kryptoměn. Tuto možnost nabízejí všem typům digitální měna.

Proces nákupu XRP s kreditní kartou přes Changelly není těžké. Získání coiny Ripple do vašeho trvá netrvá déle než několik sekund až několik minut Zvlněná peněženka.

changelly koupit mince

Požadavky na nákup XRP kreditní nebo debetní kartou:

Za tímto účelem není mnoho požadavků. Vše, co musíte být registrovaným uživatelem Web společnosti Changelly (Což je zcela zdarma) a musíte mít Zvlněná adresa peněženky k získání mince Ripple. Účet peněženky Ripple lze vytvořit na Platba mincí zdarma. Účtují poplatek, pouze když provedete transakci.

Průvodce krok za krokem k nákupu mince Ripple XRP na Changelly kreditní kartou:

Postupujte podle těchto pokynů koupit XRP na Changelly zaplacením Debetní karta nebo kreditní karta:

Krok 1: Zaregistrujte se na webu:

střídavě

Registrace na Changelly je zcela zdarma pro všechny investory. Web si bude účtovat poplatek pouze za transakce. Neexistuje žádný poplatek za vytvoření a údržbu účet na Changelly. Chcete-li se zaregistrovat na Changelly, musíte kliknout na Zpívat tlačítko, které se nachází v horní části webové stránky na pravé straně. Pro účely registrace musíte mít platné e-mailové ID, na které vám web zašle vaše uživatelské jméno, heslo a další podrobnosti.

Krok 2: Vyberte měnu:

střídavě zvlnění

Jakmile se zaregistrujete na webových stránkách a podle průvodce vytvoříte svůj profil, je dalším krokem koupit Ripple XRP kreditní / debetní kartou. Za tímto účelem musíte navštívit domovskou stránku Changelly. Odtud musíte vybrat měnu, kterou chcete koupit, např. Zvlnění (XRP) a zadejte částku v USD do jiného pruhu. Jakmile to uděláte, klikněte na tlačítko výměny. Pokud se již přihlašujete na web, dostanete se na stránku platebního procesu; jinak vás požádá, abyste se nejprve přihlásili na Changelly.

Krok 3: Potvrďte objednávku:

Na této stránce musíte potvrdit objednávku kontrolou částky v USD a XRP. Na této stránce získáte další informace, včetně odhadované doby příjezdu XRP do vaší peněženky Ripple. Pokud s tím souhlasíte, klikněte na Další.

Krok 4: Zadejte adresu peněženky Ripple:

střídavě adresa

Musíš vytvořte si Ripple peněženku (některé peněženky vám poskytnou cílovou značku k dokončení přenosu), kam byste chtěli dostat svůj Ripple coin (XRP). Můžeš použít CoinPlatby síť za tímto účelem, protože je zdarma a za každou transakci účtuje velmi nízký poplatek.

(Pro dlouhodobou investici vřele doporučuji peněženku Ledger Nano S, Další informace o Nejlepší zvlněné peněženky XRP najdete v tomto článku: 7 nejlepších peněženek Ripple XRP pro rok 2020) Jakmile zadáte adresu své peněženky a cílovou značku, musíte pokračovat kliknutím na tlačítko Další.

Krok 5: Potvrďte informace:

changelly xrp potvrdit

Changelly před provedením procesu požádá o potvrzení. Podívejte se na detail, pokud vše vypadá dobře, klikněte na tlačítko „Potvrdit a provést platbu“.

Krok 6: Zadejte údaje o kreditní kartě:

koupit zvlnění s vízem

V předchozím kroku byla vaše transakce vytvořena do kupte si zvlněnou minci kreditní nebo debetní kartou. Jednoduše klikněte na Plaťte kartou Visa / Master Tlačítko a zadejte údaje o kartě s platnými údaji a kódy CVC. Klikněte na tlačítko Zaplatit, které vám také ukáže částku, kterou musíte zaplatit.

Krok 7: Potvrďte platbu pomocí SMS:

střídavě telefon

Pro toto potvrzení musíte zadat své telefonní číslo. Za tímto účelem obdržíte na mobil 4místný kód. Pokud neobdržíte hovor, můžete pro účely ověření použít alternativní způsob. Za tímto účelem musíte mít ve svém počítači nebo mobilním telefonu kameru, přes kterou jste nákup mince Ripple. Budete muset nahrát video tak, že budete držet pas s obrázkem v ruce. Pokud na obrazovce počítače zvolíte druhou možnost, obdržíte kód do 15 minut.

changelly koupit mince

Krok 8: Získejte minci Ripple:

Jakmile zadáte čtyřmístný kód, bude vaše transakce zpracována. Přijímání může trvat 5-30 minut XRP ve vaší peněžence Ripple.

Doba přijetí XRP do vaší peněženky závisí také na webových stránkách peněženky. Pokud se rozhodnete Coinpayments jako vaše peněženka Ripple XRP bude doba zpracování velmi rychlá. Mějte také na paměti, že první transakce na libovolném webu nějakou dobu trvá, protože při první transakci společnost ověří totožnost osoby, aby se minimalizovala šance na podvod..

Přečtěte si našeho nového průvodce: Ultimate Guide to Start Investing in Ripple XRP (Buying Guide) in 2021

Různé weby mají různé zásady, pokud jde o to nákup Ripple XRP kvůli kterému by tento proces mohl zabrat čas, ale Changelly nemá žádný složitý proces nákupu Ripple XRP Debetní nebo kreditní karta, ve srovnání s jinými weby o kryptoměnách je proces na Changelly relativně rychlý.

changelly koupit mince

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me