Kripto įstatymai visame pasaulyje

Kinija šiuo metu kriptovaliutų srityje yra viena iš labiausiai ribojančių politikų. 2013 m. Kinija uždraudė visus bitkoino sandorius. Be to, 2017 m. Kinijos vyriausybė taip pat uždraudė visus ICO ir kriptografinius mainus. Tačiau daugelis naudojasi užsienio platformomis, kurios dar nėra užkardos, kad galėtų prekiauti kriptovaliuta.

Japonija, kita vertus, turi vieną atviriausių ir pažangiausių požiūrių pasaulyje. „Bitcoin“ ten laikomas teisėta mokėjimo priemone. 2017 m. Priimtu įstatymu kriptovaliutos pripažįstamos teisėta nuosavybe šalyje. Reaguodama į biržų pažeidimus ir įsilaužimus, Japonija taip pat patvirtino naujus kriptografijos pramonės reglamentus, todėl biržoms būtina užsiregistruoti FSA (Finansinių paslaugų agentūra). Bet koks kriptovaliutų pelnas priskiriamas „įvairioms pajamoms“, o investuotojai apmokestinami taikant 15–55 proc..

Į Pietų Korėja, kriptovaliutos nelaikomos teisėta mokėjimo priemone. Nors mainai yra teisėti, jie yra atidžiai stebimos reguliavimo sistemos dalis. Kriptovaliutų apmokestinimas Pietų Korėjoje yra pilka sritis: kadangi jie nėra laikomi valiuta ar finansiniu turtu, šiuo metu nėra apmokestinamas pelnas iš prekybos kriptovaliuta..

Į JAV. kriptovaliutos nelaikomos teisėta mokėjimo priemone, tačiau federalinės valdžios institucijos iš tikrųjų skiriasi apibrėždami „kriptovaliuta“ ir taikydami reguliavimo metodą.. Saugumo ir Keitimo Komisija (SEC), pavyzdžiui, kriptovaliutas laiko finansiniais vertybiniais popieriais. Priešingai, The Prekių ateities sandoriais komisija (CFTC) apibūdina bitkoiną ir kai kurias kitas kriptovaliutas kaip prekes ir leidžia kriptovaliutų išvestinėms finansinėms priemonėms viešai prekiauti biržose. Sudėtingesni dalykai gali būti įvairūs įstatymai, reguliuojantys mainus. Neseniai JAV iždas pabrėžė skubų kriptografinių nuostatų poreikį ir sudarė darbo grupę, kad ištirtų aiškių reglamentų galimybes..

SKAITYTI Kinijos tarptautinį „Blockchain“ paslaugų tinklą integruoja „Tezos Blockchain“

Šveicarija turi vieną iš draugiškiausių kriptovaliutų aplinkų Europoje. Kriptovaliutos ir mainai yra visiškai teisėti ir reguliuojami vietinių įstatymų. Šveicarijos federalinė mokesčių administracija (SFTA) kriptovaliutas laiko finansiniu turtu ir joms taikomas Šveicarijos turto mokestis.

Šiuo metu, Jungtinė Karalystė neturi konkrečių kriptovaliutų įstatymų. Tačiau 2018 m. Anglijos bankas atskleidė, kad kriptovaliutų reguliavimai JK bus prieinami netrukus. Vis dėlto šiuo metu kriptovaliutos nėra laikomos teisėta mokėjimo priemone. HMRC išleido trumpą informaciją apie mokesčių apmokestinimas kriptovaliutomis, nurodant, kad bet koks pelnas iš prekybos kriptovaliutomis yra apmokestinamas kapitalo prieaugio mokesčiu.

Į Gibraltare kriptovaliuta nėra laikoma teisėta mokėjimo priemone, tačiau biržos yra teisėtos ir veikia pagal tiksliai apibrėžtą reguliavimo sistemą. Šalis kriptovaliutoms netaiko kapitalo prieaugio ar dividendų mokesčio, o kriptografinėms biržoms taikomas 10% pelno mokesčio tarifas..

ES neturi specialių teisės aktų dėl kriptovaliutų. Nors tai nėra teisėta mokėjimo priemonė nė vienoje šalyje, tikslūs kriptovaliutų įstatymai skiriasi kiekvienoje valstybėje narėje. Į Malta, kriptovaliutas vyriausybė pripažįsta kaip „mainų priemonę, apskaitos vienetą ar vertės kaupiklį“. Estijos vyriausybė laiko kriptovaliutas kaip „vertę, vaizduojamą skaitmenine forma“. Į Liuksemburgas vyriausybė pripažįsta, kad kriptovaliutos turėtų būti laikomos „priimtomis kaip mokėjimo priemonė už prekes ir paslaugas“.

SKAITYTI „Lygon Blockchain“ platforma yra plečiama komerciniam naudojimui Australijoje

Visame reglamente Lotynų Amerika skiriasi nuo teisėkūros palaikymo iki visiško draudimo. Į Bolivija yra vienašališkas kriptovaliutų ir mainų draudimas kartu. Kadangi Meksika, Argentina, Brazilija, Čilė kriptovaliutos yra plačiai priimamos kaip mokėjimo forma. Ekvadoras yra pirmoji šalis, kuri pradėjo savo kriptovaliutą, tačiau draudžia visas kitas kriptovaliutas, išskyrus vyriausybės išduotą SDE žetoną („Sistema de Dinero Electrónico“). Ekonominė krizė ir vėlesnis bolivaro kritimas reiškia, kad kriptovaliutos yra plačiai pripažintos Venesuela.

Apskritai atrodo, kad „blockchain“ technologija ir kriptovaliuta greitai lenkia galiojančius įstatymus ir reikalauja naujos teisinės sistemos. Panašu, kad viso pasaulio vyriausybės pradeda pripažinti, kad reikia naujausių reglamentų. G20 nariai 2019 m. Birželio mėn. Paskelbė prašymą sukurti visuotinę kriptovaliutų reguliavimo sistemą, kad būtų galima geriau valdyti su kriptovaliutomis susijusius privalumus, iššūkius ir galimybes..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me