Bitcoin techninė analizė: BTC pertraukos yra mažesnės nei 50 000 USD

Kasdieninė Bitcoin BTC kainų analizė

  • „Bitcoin“ kaina prarado beveik 9 000 USD vertinant bendrai.
  • Parabolinis SAR pasikeitė iš „bullish“ į „bearish“.

Per pastarąsias 48 valandas Bitcoin kaina nukrito nuo 57 380 USD iki 48 750 USD. Kaip jau minėjome anksčiau ir kaip pažymėjo Josephas Youngas, 48 ​​000 USD paramos linija yra absoliučiai kritiška. Pažiūrėkime, kas vyksta užkulisiuose.

Bitcoin kaina smuko žemyn

„BItcoin“ kaina nukrito beveik 9 000 USD, nes pardavėjai visiškai kontroliavo rinką. Yra dar du ženklai, rodantys, kad bendra perspektyva atrodo ne itin gera:

  • MACD ketina pereiti nuo Uparty į Lokiniai.
  • Parabolinis SAR pasikeitė iš teigiamo į neigiamą.

btc / usd dienos diagrama 022321

Vaizdas: BTC / USD kasdien

„Bitcoin“ kaina yra labai stipri. Neigiama yra tai, kad 20 dienų SMA yra labai tvirta parama (48 000 USD). Ši parama yra labai svarbi, nes tolesnė pertrauka žemiau šios linijos atiteks BTC 50 dienų SMA (40 000 USD).

btc / usd apimties diagrama 022321

Vaizdas: „IntoTheBlock“

Janet Yellen: Bitcoin yra neefektyvus sandoriams

Neseniai paskirta JAV iždo sekretorė Janet Yellen teigė, kad Bitcoin dažnai naudojamas neteisėtuose sandoriuose ir kad tai neefektyvi mokėjimo forma. Neseniai vykusiame „DealBook DC Policy Project“ renginyje Yellen pakomentavo priemones, kurių JAV turi imtis po ekonomikos atkūrimo po COVID-19. Pažymėtina, kad ji aptarė skaitmeninio turto vaidmenį šioje srityje, nes jie galėtų palengvinti „greitesnius ir pigesnius“ mokėjimo metodus.

Tačiau, Yellen nuomone, dabartinės kriptovaliutų formos pateikia „daug klausimų“, kuriuos reikia nuodugniai ištirti. Kai kurios iš šių problemų yra „vartotojų apsauga ir pinigų plovimas“. Įdomu tai, kad jos komentarai buvo pateikti staigiai koreguojant Bitcoin kainą.

Ji tęsė pavyzdinę kriptografiją sakydama, kad tai „labai neefektyvu atliekant sandorius“ ir tai yra labai spekuliacinis turtas. Yellen anksčiau tvirtino, kad kripto pramonės plėtra padidino pažeidžiamumo riziką, nes nusikaltėliai juos linkę įdarbinti neteisėtiems veiksmams.

Yellen taip pat užsiminė, kad JAV federalinis rezervas galėtų prisijungti prie kitų centrinių bankų, stebėdamas augančią centrinio banko skaitmeninės valiutos (CBDC) tendenciją. JAV per pastaruosius kelerius metus aptarė šią idėją, tačiau liko neryžtinga. Kita vertus, Kinija padarė didelę pažangą ir įvairiais bandymais aktyviai bando savo versiją.

Analitikas sako, kad Šiaurės Amerikos Bitcoin ETF gali netrukus sugadinti valdomą turtą 1 milijardu dolerių

Pirmasis Šiaurės Amerikos „Bitcoin“ biržoje prekiaujamas fondas (ETF) netrukus pasieks 1 mlrd. USD valdomą turtą (AUM), teigia „Bloomberg“ analitikas. Neseniai paskelbtame tinklaraštyje vyresnysis analitikas Ericas Balchunasas prognozavo, kad „Purpose Bitcoin ETF“ gali turėti daugiau nei dvigubai didesnę dabartinę AUM. Tikslas „Bitcoin ETF“ prekiauja pagal BTCC žymeklį Toronto vertybinių popierių biržoje (TSX).

Kanados „Bitcoin ETF BTCC“ šiandien prekiavo 350 mln. USD (CAD + USD), tai yra 40 proc. Šuolis nuo vakarykštės dienos (nepaisydamas tipiško antros dienos atsisakymo) ir 3 kartus daugiau nei bet kuris kitas ETF (nerealus). Kalbant proporcingai, tai prilygsta maždaug 5 milijardų JAV dolerių apimčiai JAV (arba maždaug 7 kartus daugiau nei GBTC). Apskaičiuota, kad dviejų dienų AUM yra 330 mln. USD.

Be to, BTCC greičiausiai iki kitos savaitės pabaigos pasieks 1 milijardą dolerių AUM. Didžiausias Kanados ETF yra tik 8 milijardai dolerių. Antras pagal dydį yra 5 milijardai dolerių. Nenustebčiau, jei tai praeis vienas ar abu iš jų per ateinančius porą mėnesių (uždraudžiant bjaurų išpardavimą, kuris yra įmanomas).

Fondo emitentas „Purpose Investments“ pranešė, kad „Bitcoin ETF“ per pirmąsias kelias dienas nuo jo įkūrimo AUM pasiekė 421,8 mln. USD. Jis taip pat teigė, kad per pirmą valandą rinkoje užfiksavo 80 mln. USD vertės prekybos apimtį.

Firmos „Som Seif“ generalinis direktorius taip pat numato, kad ETF dydis žymiai išaugs ir kad fondas padės paspartinti viso kriptovaliutų sektoriaus augimą. Jis pažymėjo, kad padarydamas „Bitcoin“ labiau prieinamą investuotojams per ETF, „Purpose“ gali pagreitinti „kriptovaliutos įtraukimo į pagrindinį procesą“ procesą.

„Mastercard“ ir „Visa“ yra „Bitcoin“ reikalas

„MasterCard“ anksčiau paskelbė, kad prideda palaikymą kelioms kriptovaliutoms savo mokėjimų tinkle. Bendrovė pažymėjo, kad kriptovaliutų pridėjimas leis klientams „taupyti, saugoti ir siųsti pinigus naujais būdais“, kartu sukurdamas naujas galimybes ir prekybininkams..

Maždaug tuo pačiu metu „Visa“ dar kartą patvirtino savo planus toliau dirbti su kriptovaliutų mokėjimais ir perėjimais, nurodydama, kad įmonė turi ilgalaikius šio sektoriaus planus. Dviejų mokėjimo kompanijų įsitraukimas į kriptografiją yra tik vienas iš pavyzdžių, kai vis labiau įsitraukia pagrindinės technologijos ir mokėjimo įmonės, kurios gilinasi į Bitcoin kaip investiciją ir mokėjimo formą. Remiantis „Cointelegraph“ ataskaita, „Bitcoin“ analitikas Tone’as Vaysas sakė:

„Bitcoin“ dar neįžengė į priėmimo etapo pradžią, jis vis dar yra spekuliacijos / investavimo etape. Didžiausia naujiena aplink Elonas Muskas & „Tesla“ pirko „Bitcoin“ kaip strateginį rezervą, o ne grynuosius pinigus. „Mastercard“ & „Visa“ domisi pirmuoju faktinio naudotojų įsisavinimo žingsniu, tačiau kai vartotojai iš tikrųjų patogu naudotis / išleisti / gauti „Bitcoin“ per „Lightning“, jie pamažu pradeda palikti „Visa“ & „Mastercard“ iš jų gyvenimo.

„Mastercard“ pranešimas skelbiamas tuo metu, kai patvirtintų mokėjimų per dieną skaičius Bitcoin tinkle nuolat auga. Mokėjimų skaičius tinkle matuojamas pagal gavėjų, gaunančių lėšas per operaciją, skaičių.

btc / usd blokų grandinės diagrama 022321

Paveikslėlis: Blockchain.com

Metrikoje pabrėžiama „Bitcoin“ tinklo, kaip patikimo lėšų pervedimo be trečiųjų šalių dalyvavimo, vertė. Per pastaruosius metus patvirtintos išmokos per dieną pasiekė aukščiausią lygį – vidutiniškai nuo maždaug 500 000 iki 869 000.

Išsami informacija apie tai, kaip „Visa“ ir „Mastercard“ planuoja pasiekti kriptovaliutos mokėjimų apdorojimą per savo tinklus, vis dar yra šiek tiek neaiški. Tačiau akivaizdu, kad šios įmonės, persikeliančios į kriptovaliutų erdvę, sustiprins pramonės teisėtumą.

Nuo tada, kai „PayPal“ pradėjo leisti klientams pirkti, parduoti ir laikyti kriptografiją savo platformoje, „Bitcoin“ ir kitas skaitmeninis turtas buvo dar labiau įteisintas kaip turto klasė, kurią dabar priima tradicinės finansų įmonės. Komentuodamas pagrindinį „Bitcoin“ priėmimą, „Cointelligence Fund“ vadovaujantis partneris Yavinas „Cointelegraph“ sakė, kad kriptovaliutos iš tiesų „įgauna daugiau impulsų nei bet kada anksčiau“.

Masinės įmonių, tokių kaip „Tesla“ ir „MicroStrategy“, įmonių investicijos labai padidino Bitcoin populiarumą. Tačiau „Google Trends“ parodė, kad „Bitcoin“ paieškos susidomėjimas vis dar yra mažesnis nei 2017 m., Nepaisant reikšmingo kainų padidėjimo ir vis didėjančio įmonių įsisavinimo.

Tai greičiausiai reiškia, kad banginiai ir korporacijos skatina rinką, o mažmeniniai investuotojai dažniausiai lieka nuošalyje. Tačiau šių gigantų sutikimas gali pakeisti mažmenininkų ir asmenų požiūrį į skaitmeninį turtą. Pasak „Shopping.io“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Arbelo Arifo, didelės įmonės, veikiančios kaip „tiltas, jungiantis paprastą pirkėją su tokiomis kriptovaliutomis, yra kertinis visos pramonės šakos vaidmuo, nes visame pasaulyje kriptografija yra rimtai vertinama kaip mokėjimo forma“.

Tikimasi, kad Bitcoin kaina pasieks šiuos lygius

Tikimės, kad „Bitcoin“ kaina nukris iki 20 dienų SMA (48 000 USD). Tačiau tai, kas vyksta po to, visiškai priklauso nuo pirkėjų ir pardavėjų veiksmų šioje zonoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me