7 auksinės taisyklės, kaip užsidirbti pinigų šifravimo rinkoje

Auksinės taisyklės, kaip užsidirbti pinigų iš kriptų

Vienintelis būdas išsirinkti tobulą kriptografinę monetą ar fondą yra grįžti į praeitį. Bet tai nereiškia, kad jūs turite atspėti.

Čia, „Trading Education“, mes pasirinkome geriausius patarimus, kaip sėkmingai investuoti į šifravimo rinką.

2015 m. Lapkričio 1 d. Vieno bitkoino vertė buvo 325,43 USD. Šiandien vieno Bitcoino vertė yra 13 726 USD. „Bitcoin“ buvo pasirinkta kaip geriausia dešimtmečio investicija. Jei investuotumėte prieš penkerius metus, būtumėte dėkingi dabar!

Per pastarąjį dešimtmetį Bitcoinas lenkė visus savo konkurentus ir patyrė neįtikėtiną augimą. Kriptovaliutos pirmaisiais gyvavimo metais neturėjo jokios reikšmingos vertės, tačiau bėgant metams jų vertė išaugo.

Jei grįšime tik penkerius metus atgal ir pažvelgsime į kriptovaliutų kainas 2015 m. Lapkričio 1 d., Tada suprasime, kiek jos padidėjo. Taip atrodė 10 geriausių tada:

kriptovaliutų rinkos viršutinė riba

Istorinė 2015 m. Lapkričio 1 d. Šifravimo rinkos dešimties apžvalga. Šaltinis: https://coinmarketcap.com/historical/20151101/

Bitcoin kaina siekė 325,43 USD. „XRP“ dar nebuvo nė cento. „Ethereum“ buvo užimta 4 vieta ir buvo verta šiek tiek virš dolerio.

Na, jei šiandien pažvelgsime į „Coinmarketcap“ dešimtuką, viskas yra visiškai kitaip. „Bitcoin“ yra 13 726 USD vertės. „Ethereum“ yra antra arti 400 USD, tuo tarpu, kaip minėta aukščiau, 2015 m. Vertė buvo šiek tiek didesnė nei doleris. „XRP“ dabar užima ketvirtąją vietą už 0,23 USD.

Taigi, jei tada būtumėte nusprendę įsigyti „Bitcoin“, įsigytumėte jį už 325 USD. Dabar jūsų „Bitcoin“ vertė būtų 13,726 USD. Ir įsivaizduokite, ar jums priklausė daugiau bitkoinų!

Be to, pasak ekspertų, kainos tik didės, nes kriptovaliutos tampa neatsiejama finansų pasaulio dalimi.

Jei jums pasisekė investuoti tada, kai į kurią nors iš šių kriptovaliutų, jūsų investicijų grąža šiandien būtų didžiulė.

Net negalėtumėte priartėti prie tokios pinigų sumos uždirbimo kitomis investicijomis, nesvarbu, ar tai būtų akcijos, obligacijos, auksas ir kt. Kriptovaliutos pažodžiui viršijo bet kurį turtą.

Kaip nusipirkti kriptovaliutą?

Lengviausias būdas įsigyti kriptovaliutą yra kriptovaliutų mainai. Vieni geriausių kriptovaliutų mainų yra „eToro“, „Binance“, „Bittrex“, „Coinbase“ ir „Kraken“.

Jums tereikia pasirinkti vieną iš jų, susikurti sąskaitą, prijungti kredito ar debeto kortelę ir pirmiausia investuoti.

Kokią kriptovaliutą pirkti?

Na, tai priklauso nuo jūsų pageidavimų. Nėra jokios konkrečios kriptovaliutos, kurią turėtumėte nusipirkti. Nors „Bitcoin“ yra labiausiai gerbiama kriptovaliuta ir žmonės linkę ją pirkti daugiau, kitos kriptovaliutos taip pat yra geri variantai.

Kaip už Monetų rinkos dangtelis, šiuo metu yra 7575 kriptovaliutos. Išskyrus „Bitcoin“, kai kurios kitos klestinčios valiutos yra „Ethereum“, „Cardano“, „Litecoin“ ir „Chainlink“..

Kiti altcoinai taip pat gali turėti didelę investicijų grąžą. Kai kurių naujų monetų augimas 300–400% per 24 valandas.

Kriptovaliutos yra spekuliacinės, todėl niekada negali tiksliai žinoti, kuri veiks geriausiai.

Koks yra saugiausias būdas įsigyti kriptovaliutą?

Yra įvairių būdų, kaip saugiai įsigyti kriptovaliutas. Galite naudoti kriptografinį bankomatą ir įsigyti kriptografinę kortelę su debeto / kredito kortele. Vis dėlto populiariausias ir saugiausias būdas įsigyti kriptografiją yra gerbiamų kriptovaliutų keityklų naudojimas. „eToro“ yra prestižinė brokerių kompanija, didžiuojanti jų saugumu.

Kur laikyti mano kriptovaliutą?

Įsigiję pageidaujamą kriptovaliutą, turite ją laikyti kriptografinėje piniginėje.

Yra karštos kriptovaliutos piniginės ir šaltos. Karštos piniginės yra svetainės / platformos, ir akivaizdu, kad jos yra prijungtos prie interneto, o šaltos piniginės yra aparatinė įranga, paprastai USB. Jie nėra prisijungę prie interneto, todėl jie iš tikrųjų tampa saugesni, nes negali būti įsilaužti.

Ar gera idėja yra investuoti į kriptovaliutą?

Kalbant apie dabar, kriptovaliutos išgyvena puikų laikotarpį. Bankai ir finansų kompanijos šokinėja į kriptografinę sferą, siūlydami kriptovaliutų paslaugas.

Kripto ekspertai prognozuoja kainų kilimą, nors per visą savo trumpą egzistavimo istoriją kriptovaliutos buvo nepastovios, todėl sunku numatyti, kokia bus jų kaina ateityje.

Apskritai kriptovaliutos laikomos rizikingomis, tačiau yra žinomos dėl puikios investicijų grąžos.

Ar Bitcoin yra geriausia kriptovaliuta, į kurią galima investuoti?

„Bitcoin“ yra labiausiai gerbiama kriptovaliuta. Tai buvo pirmasis, išleistas 2009 m., Užimantis kelią likusiems. Bitcoin dažnai yra kriptovaliutų sinonimas.

Dėl Bitcoin reputacijos yra tendencija investuoti daugiau į Bitcoin nei į kitas kriptovaliutas. Nuo pat jos įkūrimo „Bitcoin“ visada buvo kriptovaliutų lyderis, vienaip ar kitaip su ja susijusios ir kitos kriptovaliutos..

Tačiau jo reputacija suteikia daugiau pripažinimo nei konkurentai visame pasaulyje.

7 auksinės investavimo į kriptovaliutas taisyklės

Kalbant apie investavimą, turėtumėte laikytis kelių taisyklių. Čia, „Trading Education“, žemiau pasirinkome 7 auksines investavimo į kriptovaliutas taisykles.

1. Pirkimas žemas, parduodamas brangus

Tai gali skambėti klišė, bet "perka mažai, parduoda brangiai" yra pagrindinė taisyklė investuojant į kriptovaliutas. Tai paprasta ir lengvai suprantama.

Kaip asmuo, norintis investuoti į kriptovaliutas, turite rasti laiką, kai kriptovaliutų kaina yra maža, ir pirkti. Tada, kai kaina padidės, parduok.

Ši taisyklė gali būti taikoma kriptovaliutoms, nes kriptovaliutų pobūdis yra nepastovus, o tai reiškia, kad jų kaina patiria dažnai pakilimus ir nuosmukius.

2. Venkite emocijų

Daug kalbėta "emocijas" tik įskaudino tave kaip investuotoją. Jei investuodami į kriptovaliutas leidžiate emocijoms valdyti, tai yra tikimybė, kad priėmėte neteisingą sprendimą.

Galbūt esate girdėję apie terminą FUD, kuris yra žargonas "baimė, netikrumas ir abejonės". Tai yra trys dažniausiai pasitaikantys jausmai, kuriuos galite patirti investuodami į kriptovaliutas.

Žinoma, būdami žmonės, jaudinamės, jaudinamės, desperatiškai, tačiau investuodami į kriptografiją turime stengtis atsikratyti emocijų.

Taigi nereikia skubėti. Analizuokite rinką ir priimkite racionalius sprendimus. Neleisk emocijoms priimti sprendimų už tave.

3. Venkite baimės nepastebėti – FOMO

Vadinamasis FOMO – baimė nepastebėti paprastai reiškia, kai mes, kaip individai, galvojame, kad kiti patiria kažką patenkinančio, o mūsų nėra.

Kriptovaliutomis FOMO pradeda veikti, kai pakyla kriptovaliutų kaina ir susidaro įspūdis, kad visi parduoda, todėl galite pagalvoti, kad turėtumėte ir parduoti, nes bijote, kad prarasite galimybę.

FOMO taip pat atsiranda, kai pamatai, kad auga kriptovaliuta, į kurią neinvestavai. Tada jūs parduodate jums priklausančias kriptovaliutas, kad jas įsigytumėte.

Taigi, pabandykite išvengti FOMO ir laikykitės savo monetos.

4. Laikykitės savo plano

Jūs, kaip investuotojas į kriptovaliutas, privalote laikytis savo plano. Rinkoje yra įvairių judėjimų, tačiau jūs negalite pakeisti savo strategijos kiekvieną kartą, kai pasikeičia rinka.

Taigi jūs turite sukurti strategiją ir jos laikytis. Apibrėžkite savo investavimo stilių – nesvarbu, ar norite investuoti į ilgalaikį, ar į trumpalaikį. Taip pat nustatykite „stop-loss“ pavedimus, kad galėtumėte automatiškai parduoti, kai kaina pasiekia jūsų tikslą. Sustabdyti nuostolius jums padės laikytis savo plano, nes tai neleis veikti pagal jūsų emocijas.

5. Investavimas ilgesnėms sąlygoms

Kai tik 2009 m. Buvo paleistas „Bitcoin“, kriptovaliutomis tikėjo nedaugelis žmonių. Vis dėlto jie stabiliai augo, sukurdami sensacingą istoriją, kurios vertė pakilo ir sumažėjo. Tie, kurie investavo į ankstyvąsias kriptovaliutų dienas, neabejotinai dabar nesigaili, nes jiems buvo naudinga tik jų investicija.

Kriptovaliutos tik įgauna daugiau reputacijos ir pagarbos, ypač pastaruoju metu, kai daugelis bankų ir finansų įstaigų pradeda teikti kriptovaliutų paslaugas.

Todėl tikimasi, kad jų vertė tik didės, todėl apsvarstykite galimybę investuoti ilgainiui. Tai kitaip vadinama HODLing, žargonu "laikydami" kriptovaliutos. Labiausiai tikėtina, kad būsite dėkingi ateityje.

6. Įvairinti

Kadangi investavimas į kriptovaliutas turi savo riziką, geriausia investuoti į daugiau nei vieną kriptovaliutą. Tokiu būdu jūs mažiau rizikuojate prarasti bet kokį turtą. Tegul jūsų kriptografijos portfelis bus diversifikuotas investuojant į skirtingas monetas.

Kadangi kriptovaliutos yra susijusios, jos veikia panašiai kaip viena kita; tačiau kai kurie iš jų vis tiek veikia geriau nei kiti. Ypač kai kurie altkoinai, neturintys tokios reputacijos, kartais moka nustebinti visam laikui.

Todėl investuokite į daugiau nei vieną monetą ir leiskite diversifikuoti savo portfelį.

7. Investuokite tik tai, ką galite sau leisti prarasti

Straipsnio metu keletą kartų paminėjome nepastovumą ir vėl turime pasakyti, kad kaip ir tai suteikia daug pelno galimybių, nepastovumas taip pat gali būti rizikos veiksnys jums, kaip investuotojui.

Kriptovaliutos yra rizikingos, todėl turėtumėte būti atsargūs, kad neinvestuotumėte visko, ką turite, į kriptovaliutas. Gerai investuoti tiek, kiek galite sau leisti prarasti, todėl avarijos atveju per daug nesijaudinsite dėl turto, kurį galiausiai prarasite.

Kur galėčiau išmokti investuoti į kriptovaliutą?

Investuoti į kriptovaliutas galima išmokti internetiniuose kursuose. Čia, „Trading Education“, paruošėme kursus, kuriuose mokoma naujausių investavimo ir kriptovaliutų prekybos metodų.

Mūsų entuziazmas prekiauti iš tikrųjų mus veda, o mūsų pamokas veda aistringi asmenys, turintys sensacingos patirties investuoti ir prekiauti..

„Trading Education“ ne tik siūlo kursus, kaip investuoti į kriptovaliutas, bet ir išmokysime Forex ir akcijų prekybos metodų. Jei jus domina pradėti savo nuotykius prekyboje, prisijunkite prie platesnės prekybos švietimo akademijos bendruomenės.

Kodėl turėtumėte investuoti į kriptovaliutas naudodamiesi „eToro“?

etoroksas, prekyba kriptovaliuta

„eToro“ turi pažangiausią reguliuojamą kriptovaliutų biržą, vadinamą „eTorox“, kuri siūlo progresyvią kriptografinės prekybos patirtį algoritminiams prekybininkams, institucinio lygio investuotojams ir patyrusiems kripto prekybininkams.

„eToroX“ siūlo gilų likvidumą, o už kriptografijos deponavimą nereikia mokėti. Prekybos mokesčiai gali siekti net 0,03%. „eToroX“ siūlo daugybę kriptovaliutų, užsienio valiutų porų ir tokenizuotų stulpelių, tokių kaip USDEX, GOLDX, EURX, GBPX ir kt..

„eTorox“ yra viena saugiausių kriptovaliutų mainų ir ji klesti, kad jūsų investavimo patirtis būtų kuo geresnė..

„eToro“ – geriausias investuotojų ir prekybininkų kriptovaliutų turtas

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima pramonėje – rekomenduojame išbandyti.

Pagrindiniai klausimai

  • Jei 2015 m. Lapkričio 1 d. Įsigijote vieną „Bitcoin“, tai jums kainuotų 325,43 USD. Šiandien jūsų „Bitcoin“ vertė būtų 13 726 USD.
  • Kriptovaliutos plečiasi plačiai ir tikimasi kainų padidėjimo.
  • Lengviausias būdas įsigyti kriptovaliutą yra kriptovaliutos keitykla.
  • Kriptovaliutos saugomos programinės ar aparatinės įrangos piniginėse.
  • Dėl savo reputacijos „Bitcoin“ sutinka labiau nei konkurentai visame pasaulyje.
  • Pirkti žemai ir parduoti yra pagrindinė taisyklė investuojant į kriptovaliutas.
  • Investuojant į kriptovaliutas reikia vengti emocijų.
  • Kriptovaliutos turėtų būti ilgalaikė investicija.
  • Turėtumėte turėti planą ir jo laikytis.
  • Investavimas į daugiau nei vieną monetą yra puikus būdas sumažinti nuostolius, sugadinus monetą.

Yra daug galimybių užsidirbti pinigų investuojant į kriptovaliutas. Pastaruoju metu kriptovaliutos ir „blockchain“ sulaukia dėmesio ir ekspertai dažnai jas vadina "pinigų ir finansų ateitis". Pasak ekspertų, dabar yra tinkamas metas investuoti, nes kriptovaliutų ateitis yra labai perspektyvi.

Tikimės, kad šios 7 auksinės pinigų uždirbimo kriptografinių prekių rinkoje taisyklės padės jums pasiekti sėkmės kriptografijos investavimo pasaulyje. Jei jums patiko šis straipsnis, duokite mums patinka ir pasidalinkite juo, jei kas nors kitas norėtų pasinaudoti 7 auksinėmis investavimo į kriptovaliutas taisyklėmis.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me