7 kriptovaliutų prognozės 2021 m., Su kuriomis visi sutiktų

COVID-19 pandemija neabejotinai pakenkė pasaulio ekonomikai 2020 m. Federalinis rezervų bankas pradėjo spausdinti dolerius daugiau nei įprastai, didindamas pasiūlą. Taigi dolerio vertė krito, infliacija kilo ir pasaulio ekonomika nemato gerų dienų.

Tačiau pandemija COVID-19 nepakenkė kriptovaliutoms. Jų kaina nukrito 2020 m. Kovo mėn., O tada metų pabaigoje kilo aukštyn. Taip atsitiko todėl, kad kritus doleriui, investuotojai kriptovaliutas laikė apsidraudimu nuo infliacijos ir vertės kaupimo. Taigi, pandemija COVID-19 ne tik nepakenkė kriptovaliutoms, bet ir patiko jų naudai.

Tiesiog pažvelkite į tai, kaip BTC augo visus metus:

bitkoinų diagrama

Iš tiesų 2020 m. Kriptovaliutoms buvo įdomūs. Štai kas nutiko ir kaip 2020 m. Tapo krypties, kuria eis kriptovaliutos, lemia ateinančiais metais.

7 kripto prognozės 2021 m .:

2020 m. – metai, kai „fiat“ prarado savo patikimumą

Nuo COVID-19 pandemijos pradžios aukso, akcijų ir Bitcoin rinkos vertė sumažėjo apie 30%. Tačiau auksas ir atsargos negalėjo atsigauti, skirtingai nei stipriai grįžęs „Bitcoin“.

Šaltinis: Capital.com

COVID-19 pandemija sukėlė investuotojų paniką ir jie masiškai pradėjo pardavinėti savo turtą. Jie taip pat pardavė jiems priklausančias kriptovaliutas, o tai leido suprasti, kad jie yra kriptovaliutų savininkai ir kriptovaliutas naudojo kartu su tradiciniu finansiniu turtu..

Šaltinis: mining.com

Kai visi manė, kad pandemija COVID-19 greitai praeis, ji taip nepasirodė. Kai buvo suprasta, kad tai truks ilgiau nei tikėtasi, darant dar didesnę žalą ekonomikai, JAV vyriausybė nusprendė suteikti ekonomikai "infuzija" panašiai kaip 2008 m., tuo metu buvus finansų krizei. 2020 m. JAV ekonomika buvo pridėta 9 trln. USD. Tuo pačiu metu ši suma sudaro 22% dolerių, sukurtų iš viso nuo Amerikos kaip tautos gyvavimo.

Šaltinis: https://fred.stlouisfed.org/series/M1

Dolerio spausdinimas buvo vertinamas kaip tinkamas ekonominės krizės problemos sprendimas. Vis dėlto atrodo, kad ekonomistai negalvojo apie ilgalaikius padarinius, kuriuos šis metodas gali atnešti ekonomikai. Pasirodžius infliacijos problemai, investuotojai jau pradėjo ieškoti kitų alternatyvų.

Būtent tai yra „Bitcoin“ momentas, kuris, nepaisant kito turto, pradėjo brangti.

Su COVID-19 pandemija, kuri atvedė karantiną ir komendanto valandą, artėjo rinkimai. Rinkimai paprastai turi įtakos akcijų rinkai ir auksui, paprastai neigiami. Todėl net ir šiuo atveju akcijų ir aukso kaina vėl pradėjo kristi. Visi tikėjosi, kad tas pats nutiks ir su „Bitcoin“. Bet spėk ką? Tai niekada neįvyko. Tik Bitcoinas pakilo aukštai.

Kadangi investuotojai nebelaikė akcijų rinkos ir aukso pasirinkimo galimybėmis, „Bitcoin“ tapo jų mėgstamiausiu turtu, nes matė joje potencialą.

Išskyrus tai, kad „Bitcoin“ jau buvo laikomas investuotojų pirmenybiniu turtu investuoti, viskas vyko jo naudai, nes spalio 21 d. „Paypal“ nusprendė leisti pirkti, parduoti ir laikyti skaitmenines valiutas savo platformoje..

Žinia, kad „Paypal“ integravo kriptovaliutas į savo platformą, sukėlė ažiotažą ir padidino „Bitcoin“ kainą. Šį įvykį stebėtų dar daugiau investuotojų, kurie prisijungtų prie kriptografinio pasaulio.

Be šių išorinių veiksnių, kurie turėjo įtakos Bitcoin kainai, išryškėjo ir vidiniai veiksniai. Perpus sumažėjęs bitkoinas įvyko 2020 m. Gegužės mėn., O perpus sumažėjus bitkoino kainoms, jis išaugo. Tas pats nutiko ir šiais metais.

2016 m. Liepos mėn., Kai įvyko perpus, Bitcoin kaina siekė 600 USD. Po 17 mėnesių, 2017 m. Gruodžio mėn., Jis pasiekė rekordinius 20 000 USD.

Kai 2020 m. Gegužės mėn. Bitcoin sumažėjo perpus, jo kaina buvo 8700 USD. Per šešis mėnesius jis padidėjo iki 15 500 USD, užfiksavus 78% padidėjimą. Tada 2021 m. Sausio 8 d. Jis pasiekė visų laikų rekordą – 41 941 USD.

Be to, 2020 m. Decentralizuoti finansai (DeFi) didėjo, o „Ethereum“ blokų grandinė viršuje buvo vis labiau priimta.

Kriptovaliutos niekada nebuvo arčiau masinio pritaikymo nei 2020 m. Iš tiesų 2020 m. Kripto sferai buvo įdomu. Kriptografijos entuziastai, atsižvelgdami į tai, kaip viskas vyksta, mano, kad 2021 metai bus įdomūs ir kriptovaliutoms. Pažiūrėkime, kas turėtų įvykti su kriptovaliutomis 2021 m.

2. „Bitcoin“ yra tarptautinė mokėjimo valiuta

Kriptovaliutos yra pageidaujama „Millenials“ mokėjimo priemonė. „Paypal“ leis jiems tai padaryti.

Kaip minėta pirmiau, „Paypal“ suteikia vartotojams galimybę įsigyti kriptovaliutas. Platforma taip pat leis jiems sumokėti už kriptovaliutomis įsigytus produktus iš 26 milijonų platformos turimų prekybininkų, netaikant mokesčių.

Vartotojai galės tai padaryti, nes platforma leis jiems konvertuoti savo šifravimo balansą į fiat. Verta paminėti, kad „Paypal“ turi 340 milijonų vartotojų ir tai savaime pasako, koks yra kriptovaliutų poveikis.

3. Institucinė paklausa išaugo – vakcina vargu ar galėtų padaryti įtaką Bitcoin

Ar yra tikimybė, kad vakcina COVID-19 gali paveikti 2021 metais paleistą kriptografinį bulių? Tačiau vakcina gali turėti didesnį poveikį atsargoms. Kai žmonės pradės tai vartoti, akcijų vertė padidės.

Tačiau manoma, kad skiepijimas neturės reikšmingos įtakos Bitcoin kainai, nes kriptovaliutos yra nepriklausomos ir joms neturi didelės įtakos įvairūs veiksniai, galintys turėti įtakos tradiciniam finansiniam turtui.

Taip pat reikia nepamiršti, kad vakcinai gali nepavykti sustabdyti pandemijos, taigi ekonominė krizė gali tęstis.

Taigi, greičiausiai, investuotojai ir toliau matys Bitcoin kaip apsidraudimą nuo infliacijos ir vertės kaupimo. Jie gali ir toliau investuoti, o kadangi gegužę, kai Bitcoin sumažėjo perpus, tiekimas bus sumažintas perpus, čia galime taikyti pagrindines ekonomikos taisykles "kai paklausa didėja, o pasiūla mažėja, kainos kyla". Todėl galime pastebėti, kad „Bitcoin“ 2021 m. Bus naujų kainų rekordų atžvilgiu.

Be to, instituciniai investuotojai padidino Bitcoin kainą, nes parodė didžiulį susidomėjimą investavimu į kriptovaliutas.

„Microstrategy“ nusprendė į Bitcoin investuoti 1,3 mlrd. „Ruffer Investment“ investavo 744 mln. Square investavo 50 milijonų dolerių; Stone Ridge, 115 mln. USD ir „Massachusetts Mutual“, investavo 100 mln. USD į Bitcoin. Tai yra vienos reikšmingiausių didelių institucinių investuotojų investicijų 2020 m. Su visomis šiomis investicijomis pradėjo augti kriptovaliutų autoritetas ir vertė..

Be to, „Grayscale Fidelity Investments“, „Ark Investment Management“ ir kiti fondai savo portfelius papildė kriptografija 2020 m. ataskaita, „Grayscale“ teigia, kad 2020 m. „Grayscale Bitcoin Trust“ buvo vienas iš sparčiausiai augančių investicinių produktų pasaulyje, išaugęs nuo 1,8 iki 17,5 mlrd. Tai yra faktas ir dar viena statistika, su kuria dar nebuvo tekę susidurti kriptovaliutų istorijoje, ir tai aiškiai rodo augimą, kurį jie patyrė 2020 m..

Be to, JP Morganas pradėjo bankininkuoti „Gemini“ ir „Coinbase“. Taip pat „Visa“ ir „Mastercard“ pradėjo teikti paslaugas kriptovaliutų įmonėms, o „Fidelity“ pristatė naują „Bitcoin“ indekso fondą.

Nasdaq pranešė, kad instituciniai investuotojai kriptofondus išpumpavo 439 mln. USD tik pirmąją 2021 m. gruodžio savaitę. Remiantis „CoinShares“ duomenimis – skaitmeninio turto investicinė įmonė tai buvo antra pagal dydį savaitinių paruoštų pinigų įplauka į kriptografijos rinką po įrašo didelis įplaukas – 468 mln. USD, kuris buvo gautas trimis savaitėmis anksčiau.

4. Bitcoin gali įveikti auksą, nes jis yra apsidraudimas nuo infliacijos

Investicijų į „Grayscale Bitcoin Trust“ (GBTC) įplaukos spalį pastebimai išaugo, palyginti su investicijomis į aukso ETF, kurios išliko palyginti nepakitusios.

Šaltinis: Michaelas Sonnensheinas

JP Morganas Chase’as neseniai tvirtino, kad auksas tai padarys kentėti nes investuotojai pirmenybę teikia Bitcoinui kaip apsidraudimui nuo infliacijos ir perkelia savo turtą į jį. JP Morgan sako, kad ši tendencija išliks ir 2021 m.

Remiantis JP Morgano užrašu, kuriame išdėstytas kriptovaliutų atvejis, auksas susidurs su a "struktūrinis srautas priešpriešinis vėjas" investuotojams perkeliant lojalumą ir pinigus į Bitcoin.

5. „Ethereum 2.0“ pristatymas yra pagrindinis „DeFi“ ir kriptografijos kūrimo taškas

„Ethereum 2.0“ pristatymas buvo toks labai laukiamas įvykis tarp kriptografijos entuziastų. „Ethereum 2.0“ paleidimo tikslas buvo pagerinti mastelį ir saugumą. Su „Ethereum 2.0“ viskas bus kitaip, nes gali pritraukti daugiau investuotojų, nes „Ethereum 2.0“ sukuria palankias sąlygas labiau tobulėti „DeFi“ sektoriuje.

Kriptovaliutų pramonė vystosi, o įvairios įmonės priėmė „Ethereum“ blokų grandinę. Pavyzdžiui, „Microsoft“ priėmė „Ethereum“ blokinį žaidimų autorinių atlyginimų bloką, kuris buvo didelis žingsnis.

„Ethereum 2.0“ naudoja „Proof Of Stake“ (PoS) modelį, kuris daro jį palankesnį, kai kalbama apie pasyvias pajamas. Pavyzdžiui, turėtojai, turintys mažiausiai 32 ETH, turės galimybę gauti premijas. Žetonai ilgą laiką liks tinkle, o savininkai daugiau ar mažiau džiaugsis panašiu į pinigų įnešimą į banką tradicinėje finansų sistemoje..

Parengta nerti Kripto turgus?

6. Reguliatoriai galėtų būti griežtesni, nes kriptovaliutos ir „blockchain“ technologijos vis plečiasi

Kriptovaliutoms augant sparčiu tempu, jos patraukė reguliuotojų akiratį, kurie, žinoma, nestovi vietoje. Kai kurios taisyklės jau pradėtos leisti, pavyzdžiui, KYC & AML politika visose ES ir JAV esančiose šifravimo biržose ir FCA registracija įmonėms, veikiančioms JK.

Neseniai Vertybinių popierių ir biržos komisija SEC apkaltintas „Ripple“ ir du vadovai, vykdydami 1,3 mlrd. USD neregistruotą vertybinių popierių pasiūlymą. Kriptovaliutos dažnai buvo siejamos su juodąja rinka. Todėl reguliavimo institucijos pradėjo jiems skirti ypatingą dėmesį.

Taip pat neseniai The Financial Conduct Authority (FCA) JK perspėjo investuotojai turi būti atsargūs investuodami į kriptovaliutas, nes, anot jų, taip gali būti "sukčiai".

Be to, kriptovaliutų „DeFi“ sektorius tebėra nereguliuojamas. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl investuotojai nenoriai investuoja į šį sektorių, nes jaučiasi nesaugūs. Investuotojams reglamentai reiškia saugumą. Todėl turime pasikalbėti su reguliavimo institucijomis, kad sukurtume skaidrią sistemą ir reguliavimo sistemą, kuri būtų investicijų vadovas arba "durų raktas" dideliems žaidėjams.

Nors „DeFi“ nėra reglamentuotas, vienintelė galimybė tęsti veiklą yra decentralizuoti mainai, nes labiau centralizuoti mainai įgyvendina KYC ir AML politiką, kad užkirstų kelią neteisėtai veiklai. „DeFi“ projektuose yra daug nešvarių pinigų. Todėl daugelis vartotojų rizikuoja susidurti su problemomis, pervesdami lėšas į centralizuotas biržas.

Taigi mažai tikėtina, kad atsiras stambių investuotojų, nebent „DeFi“ sektorius būtų reguliuojamas. Tačiau „DeFi“ sektoriui reguliuoti yra dvi stovyklos: tie, kurie jį palaiko, ir tie, kurie ne. Tačiau tikriausiai „DeFi“ sektoriaus reguliavimas bus lemiamas 2021 m.

Skaityti daugiau: Bendras žvilgsnis į kriptovaliutų rinką – ko tikėtis 2021 m?

7. Centriniai bankai galėtų labiau įsitraukti į šifravimą, pradėdami leisti savo žetonus

Gerai augant kriptovaliutų pramonei, atrodo, kad vyriausybėms ir bankams nelieka nieko kito, kaip prisijungti prie šios tendencijos išleidžiant savo stambiuosius daiktus.

Pavyzdys, kurį galima pateikti šiuo klausimu, yra Kinijos skaitmeninis juanis. Tokių nacionalinių žetonų kaip juanis priėmimas padės atsekti pinigų srautus ekonomikoje ir užkirsti kelią neteisėtai veiklai, įskaitant teroristų finansavimą ir pinigų plovimą..

Svarbiausia nacionalinių skaitmeninių žetonų nauda bus geresnė finansinė įtrauktis ir greitesni tarpvalstybiniai mokėjimai.

Galiausiai, 2020 m. Kriptovaliutoms buvo tikrai įdomūs, daugybė dalykų vyksta pramonėje. Tačiau tikimasi, kad ir 2021 m.

„eToro“ – geriausia kriptovaliutų platforma

„eToro“ yra išmani platforma, palengvinanti investavimo į kriptovaliutas procesą. Platforma suteikia platų kriptovaliutų asortimentą, suteikiant vartotojui aptakią ir patogią sąsają.

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

Pagrindiniai klausimai

  • Dėl COVID-19 pandemijos padarytos žalos ekonomikoje Federalinis rezervų bankas pradėjo spausdinti dolerius daugiau nei įprastai, didindamas pasiūlą. Taigi dolerio vertė krito, infliacija kilo, o investuotojai pasitikėjo Bitcoin.
  • Nuo COVID-19 pandemijos pradžios aukso, akcijų ir Bitcoin rinkos vertė sumažėjo apie 30%. Tačiau auksas ir atsargos negalėjo atsigauti, skirtingai nei stipriai grįžęs „Bitcoin“.
  • 2020 m. JAV ekonomika buvo pridėta 9 trln. USD. Tuo pačiu metu ši suma sudaro 22% dolerių, sukurtų iš viso nuo Amerikos kaip tautos gyvavimo.
  • Spalio 21 d. „Paypal“ nusprendė leisti pirkti, parduoti ir laikyti skaitmenines valiutas savo platformoje. Šį įvykį stebėtų dar daugiau investuotojų, kurie prisijungtų prie kriptografinio pasaulio.
  • Kai 2020 m. Gegužės mėn. Bitcoin sumažėjo perpus, jo kaina buvo 8700 USD. Per šešis mėnesius jis padidėjo iki 15 500 USD, užfiksavus 78% padidėjimą. Tada 2021 m. Sausio 8 d. Jis pasiekė visų laikų rekordą – 41 941 USD.
  • „Paypal“ suteikia vartotojams galimybę įsigyti kriptovaliutas. Platforma taip pat leis jiems sumokėti už kriptovaliutomis įsigytus produktus iš 26 milijonų platformos turimų prekybininkų, netaikant mokesčių.
  • Tikimasi, kad skiepijimas neturės reikšmingos įtakos Bitcoin kainai, atsižvelgiant į tai, kad kriptovaliutos yra nepriklausomos ir joms neturi didelės įtakos įvairūs veiksniai, galintys turėti įtakos tradiciniam finansiniam turtui.
  • 2020 m. „Microstrategy“ nusprendė į Bitcoin investuoti 1,3 mlrd. USD; „Ruffer Investment“ investavo 744 mln. Square investavo 50 milijonų dolerių; Stone Ridge, 115 mln. USD ir „Massachusetts Mutual“, investavo 100 mln. USD į Bitcoin.
  • „Grayscale“ teigia, kad 2020 m. „Grayscale Bitcoin Trust“ buvo vienas iš sparčiausiai pasaulyje augančių investicinių produktų, išaugęs nuo 1,8 iki 17,5 mlrd..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me